אבי לינקולן

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
אבי לינקולן
CrazyMan-01
אבי לינקולן מציץ לחדרה של מרלין מונרו תחת השפעת דבק מגע הולנדי.
שנות חייו 1809-1865
מקום לידה איזה בקתת עץ, Contrary USA flag ארה"ב
השקפת עולם רפובליקנית שחורה
מידת נעליים 87
שותפים מפורסמים ג'ון וילקס בות' (עד התאונה עם המנטוס), צ'אק נוריס, אלוהים

אברם (אבי) לינקולן היה אחד מנסיכי מועצות הברית המפורסמים בכל הזמנים, בעיקר עקב העובדה שבזמנו פרצה מלחמת האזרחים במועצות הברית. אבי נולד בגן החיות של מסצוסטס במועצות הברית בתור בנו הבכור של ברוך שימפנזה ואחת מנשותיו (אין תיעוד לגבי שמה). באחד הימים הצליח לינקולן לברוח מגן החיות והתחפש לבן אדם. בעודו מסתובב בין השווקים של עירו, ראה לינקולן מוכר עבדים שמכר כושי למכירה. מיד הבחין לינקולן בדמיון בין הכושים לבין בני דודיו מגן החיות של ניו יורק, דבר שעורר אצלו אמפתיה למצבם. מיד גמרה בליבו ההחלטה לשחרר את העבדים הכושים.

[עריכה] חייו

[עריכה] הנסיון הראשון

בהתחלה ניסה לינקולן לשחד את בעלי העבדים בבננות בכדי שישחררו את עבדיהם, אולם ללא הואיל. הוא ניסה גם לחטוף להם את הכובע ולטפס על העץ בכדי ללמד אותם לקח, אולם בעלי העבדים לא שיחררו את העבדים. או אז הבין לינקולן שעליו להיות נסיך מועצות הברית.

[עריכה] הדרך לנסיכות

בכדי להיות נסיך מועצות הברית אירגן לינקולן משחק כדורגל גדול. הוא הקים קבוצה מחבריו לגן החיות שכללה שימפנזות, גורילות, ערסים וקופים אחרים (לימים נקרא הקבוצה בית"ר ירושלים). בעלי העבדים הקימו קבוצה שכללה פאקצות, חננות ואת יוסי ביילין. הקבוצות קבעו משחק באצטדיון טדי (על שמו נקרא אח"כ נסיך מועצות הברית טדי רזוולט). קבוצתו של לינקולן ניצחה את המשחק בתוצאה 3-1 או כפי שאמר אחד מחשובי השחקנים של לינקולן: "הבקענו 3 שערים לעומת 1 של הקבוצה היריבה ובכל זאת ניצחנו". לאחר המשחק הומלך לינקולן לנסיך מועצות הברית.

[עריכה] מלחמת האזרחים

"מלחמת האזרחים" הוא כינוי להתפרעות האוהדים של לינקולן לאחר הניצחון של קבוצתו במשחק הכדורגל. עם היוודע דבר הניצחון התחילו האוהדים שלו לבעוט באוהדי הקבוצה היריבה. אוהדי הקבוצה היריבה לא ישבו בשקט וזרקו סרטים וורודים על אוהדי קבוצתו של לינקולן. על הפרובוקציה הזו לא יכלו אוהדי לינקולן להבליג והם התחילו להבעיר את גלגלי הכירכרה של אחד מחשובי בעלי העבדים. קבוצת בעלי העבדים נחלה כשלון חרוץ ואולצה לשחרר את העבדים. לאחר מלחמת האזרחים, פנה אבי לאשתו, אשר מחקרים קובעים כי הייתה זונה מאחורי גבו, והתחיל לקיים איתה יחסי מין למשך 92 שעות. אנשים בעולם טוענים כי אמרה זו שטותית ואף דפוקה, אך מדענים קבעו כי לאחר מלחמה, ההורמונים מתחילים להשתולל, ואכן סביר ללהניח שלאחר שתנצח במלחמה תרד לאשתך במשך שעות רבות.

[עריכה] מותו

אחד מבעלי העבדים הכועסים החליט לנקום בלינקולן והוא שלח לו ספר של בני גורן. בתגובה התאבד לינקולן שלא הבין למה במשפט "2+2" יש צלב בין שתי ספרות ה-2.

[עריכה] ראו גם

Bouncywikilogo
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על אבי לינקולן.
הקודם:
ג'יימס ביוקנן
דביל מועצות הברית
1861-1865
הבא:
אנדרו ג'ונסון
כלים אישיים