FANDOM


מספר המאמינים באוליגרכיה הביג'ומבומית מאז שהתחלת לקרוא ערך זה.

35px-CounterZero35px-CounterZero35px-CounterZero35px-Counter535px-Counter435px-Counter335px-Counter2


אודולף קונסשוורצנברגרגרמנית:Udolf Künsschwarzenberger) (באפריקאית:Uudolf Kúnsšvartsenberguer) הינו הממציא הדגול של האוליגרכיה הביג'ומבומית, אשר הביאה לשלום באפריקה ובכלל העולם. המצאתו והשראתו גרמה לו לקבל פרס נובל לשלום.

אודולף קונסשוורצנברגר
Uudolf
אודולף באוסלו, כדי לקבל את פרס הנובל לשלום.
שנות חייו 1871-2022
מקום לידה Eincyclopedian republic, נמיביה,מועצות הברית של אפריקה.
מידת נעליים 40
שותפים מפורסמים אוטו פון ביסמרק

ביוגרפיה עריכה

ילדות עריכה

אודולף נולד ב1871 לבית משפחת האוליגרכיה האפריקאית, שאביו, זולו קונס(בגרמנית:Sulu Küns),(באפריקאית:Zulu Kúns) שלט באפריקה, ולאמו אינגה שוורצנברגר(בגרמנית:Ingaa Schwarzenberger),(באפריקאית:Ingaa Švartsenberguer), שהייתו גרושתו של מאחד גרמניה. כאשר היה ילד, הוא נהג לראות את אביו משחק בעבדים בטימבוקטו בשביל הכיף. אמו,שהייתה גרמנייה גאה,האמינה שגרמניה היא המקום החשוב בעולם. כל קיץ, אודולף היה נוסע לגרמניה עם תנועות הנוער "גרמניה האפריקאית" (בגרמנית:Afrikanische Deutschland), שהטיסה ילדים אפריקאים שהיו תחת שלטון האימפריה הגרמנית לגרמניה, על מנת להראות להם את דגולת גרמניה.

נעורים עריכה

בגיל 16, אביו של אודולף פרש מתפקידו ומת, ולשם כך, אודולף הוכתר כאוליגרך הנוכחי של אפריקה. אודולף האמין,כי אפריקה היא "מרכז העולם",מכיוון שההומו סאפיינס, סוג האדם היחיד בעולם כיום, הגיע מאפריקה. עם זאת, הוא ראה באוליגרכיה הרודנית ששררה באפריקה כמשטר פרמיטיבי ומפוקפק. לכן, הוא נסע ללמוד באוניברסיטת ברלין על מדעי הפוליטיקה בגרמניה. לאחר שנה של לימודים, הוציא אודולף את התואר הפוליטי החשוב ביותר בגרמניה[1] לאחר שהכיר את הפוליטיקה מיותר קרוב, המציא אודולף משטר מהפכני באפריקה הנקרא "אוליגרכיה ביג'ומבומית" , המשלב בין האוליגרכיה האפריקאית, לבין הרייך הגרמני. האלויגרכיה הביג'ומבומית נחשבה כמשטר המפותח ביותר בעולם,מפני שבאפריקה זוהי הפעם הראשונה בהיסטוריה, ששורר שלטון נורמלי שהשילוב המנצח של הרייכסטאג הגרמני והאוליגרכיה ביחד, גרם לשלטון מהפכני ומיוחד במינו.

עמדה פוליטית והשקפת עולם עריכה

Fat Kid

אודולף לאחר שרואה את היטלר טובח ביהודים.

בנוסף להיותו איש אשכולות, שבקיא בתחומי מדע, דעותיו הפוליטיות היו מתוחכמות למדי, והשקפת עולמו הייתה שבין מן השנונות בעולם.אודולף האמין,כי אפריקה היא "מרכז העולם",מכיוון שההומו סאפיינס, סוג האדם היחיד בעולם כיום, הגיע מאפריקה. יתר על כן, הוא האמין שאירופה ואסיה הן חיכוי זול של אפריקה, כיוון שתושב אירופה ואסיה אינם טיפשים כמו תושבי אפריקה. על אף אמונתו באפריקה, הוא גם העריץ את גם את גרמניה ואת תרבותהּ. למשל, כשהיטלר טבח בשישה מיליון יהודים, אודולף נהנה מכל רגע.[2] לשם כך, הוא הקים את המרכז הגרמני אפריקני(בגרמנית:Deutscheafrikanischzentrum), שבו הכל סבב סביב אפריקה שדוברת גרמנית, סביב המשטר המהפכני שלו, וסביב גרמניה.

השליטה עם הממלכה הביג'ומבומית עריכה

Udolf Künsschwarzenberger

אודולף לאחר שהעביר סמים.

בשנה שבה נודע על החוזק של אפריקה, נבחר אודולף כמנהיגהּ הבלתי מעורער של האימפריה הגדולה בעולם. במהלך שלטונו, הוא העביר את הידע על האוליגרכיה הביג'ומבומית, את המסר שאפריקה לא פחות חזקה משאר היבשות, והוא העביר עבדים מטימבקוטו שיעזרו לו להילחם באויבים.[3]

הזכייה בפרס נובל לשלום עריכה

בהווה, זכה אודולף בפרס נובל לשלום שבאוסלו,אף על פי שבגלל הממלכה הביג'ומבומית, הוא השמיד 23,000,000 ציוויליזציות שונות, והוא תמך בגרמניה הנאצית, שזהו פשע לאנושות, בעקבות המשטר המהפכני החדש שהמציא(האוליגרכיה הביג'ומבומית. שיטת הממשל הנ"ל גרמה לשלום עולמי,לאחר שנים עקובות מדם של מלחמות., בזכות השילוב המהפכני של אוליגרכיה ורייכסטאג. הנאום של אודולף תיאר את מה שעשה מאז המצאת האוליגרכיה הביג'ומבומית, בין אם לטוב או לרע:

ערב טוב אוסלו 2013!

היום נתכנסנו כאן, כדי לדון על המהפכה שבאוליגרכיה הביג'ומבומית. האוליגרכיה הביג'ומבומית נוצרה מערבוב של האוליגרכיה באפריקה, ביחד עם הרייכסטאג שבגרמניה. תחילית, שיטת הממשל אינה הייתה נפוצה בעולם, אך בזכות קרבות ממושכים, והרבה הרבה דם, הביאה את השלום העולמי,שלו היינו זקוקים זמן רב כ"כ. שתי מילים שאומרות המון, אף שהמילה שנייה נהגית בצורה מטומטמת ביותר. אין לי עוד מה להגיד, תהנו.

מתוך נאום הזכייה,מתורגם מגרמנית.


הערות שוליים עריכה

  1. התואר הוא לא התואר "נאצי למופת".
  2. לאודולף לא היה משהו נגד יהודים, אולם הוא היה בעד כל מה שהשלטון הגרמני עושה.
  3. הוא גם העביר סמים.

קישורים חיצוניים עריכה

ראו גם עריכה