אוטוביאנקי

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש

אוטוביאנקי הוא כלי רכב משנות ה80 שנרכש בידי אלה שחשבו שידפקו את המערכת ויקנו אלפא רומיאו מוזלת עם שם מוזר. יחודו של האוטוביאנקי הוא בכך כי הוא נמכר בחלקים ולאחר הקניה היה על הלקוח לחבר את הרכב כך שיהיה שמיש. פרט מוזר הוא שרוב הלקוחות שכחו לחבר את האוטו לאחר הקניה ולכן הוא התפרק להם בנסיעה הראשונה.

האוטוביאנקי נודע גם כרכב עירוני מצליח שבשל גודלו הקטן הצליח לתמרן היטב ברחובות הערים. כמו כן יכולת התמרון של רכב זה השתפרה עקב כך שהוא קיבל רשות מיוחדת לנסוע על מדרכות. רשות זאת ניתנה לו לאחר שהובטח כי נסיעה כזאת לא תהיה מסוכנת, שכן מהירות נסיעתו היא בערך מהירות הליכה.

[עריכה] הויכוח בנוגע לכדאיות הרכישה של אוטוביאנקי

אל מול רבים שטענו כי האוטוביאנקי הוא אינו רכב משתלם, עמדו 3 רוכשי אוטוביאנקי מרוצים. בקבוצה הראשונה טענו כי האוטוביאנקי הוא אינו רכב משתלם שכן זהו רכב מתפרק שמהירות נסיעתו איטית ביותר ואילו בקבוצה השניה ענו להם כי הרכב שווה את המחיר. בנוגע למהירות נסיעתו האיטית טענו הרכשים המרוצים כי הרכב הוא דווקא מהיר ביותר. הם טענו כי ניתן להגיע עם הרכב ל-130 קמ"ש! (אם זורקים אותה ממטוס ב-25,000 רגל)

[עריכה] דגמי אוטוביאנקי שהוצעו למכירה

  • אוטוביאנקי נס - הדגם הבסיסי של הרכב. נקרא כך משום שלדעת מומחים זהו נס שהרכב התניע.
  • אוטוביאנקי טורבו - הדגם הספורטיבי. על מנת להכפיל את ביצועי הרכב, הרכב נרתם לשני סוסים.
  • אוטוביאנקי פלוס - הדגם המאובזר. האיבזור כלל בין השאר זוג אופניים, לוחות זמנים של הרכבת, מפה, אוהל ופנס כיס.
  • אוטוביאנקי מוגנת - דגם מאוחר יותר של הרכב שנועד להיות בטוח יותר מפני פריצות. יש הטוענים כי דגם זה הוא בעצם תעלול יחצ"ני שכן ההגנה התבססה, בדומה לדגמים הקודמים, על כך שלגנבים לא יהיה מה לגנוב.
  • אוטוביאנקי 4X4 - דגם זה נמכר בתוספת נעלי הרים.
  • אוטוביאנקי קבריולט - דגם זה יצא את שערי המפעל לאחר ששכחו לחבר לו גג.
Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא אוטוביאנקי. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.
כלים אישיים