אומלטה

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Brit ערך זה נכתב בחסות ברית הערוצות - שידורי המהפכה.


"למי היא חושבת את עצמה? כל היום יושבת מאמללת חיים של אחרים והורסת את איכות הטלוויזיה"
~ אודטה על אומלטה אחותה
"בת כמה היא? אולי היא מעוניינת בבן זוג?שמעון פרס"
~ אומלטה
"מה הוא אמר?!!!!"
~ סוניה פרס על שמעון
"אני לא זוכר שאי פעם הסכמתי שיהיה ערך עליה באיןציקלופדיה שלי!"
~ שבתאי צבי על אומלטה


אומלטה עוגיפלצת שמנדוזה כץ הינה דיקטטורית, שפית, רודנית, עריצה, ובימאית ישראלית. אומלטה להבדיל מאחותה אודטה, יותר משוגעת ונוראית.

- tibi1 m.jpg

אאומלטה באחת מהתוכניות היחידות שאי פעם הגיעו לטלוויזיה. בתמונה זו אומלטה הורסת את הסיכוי האחרון שלנו לשלום עם הערבים.

[עריכה] נעוריה

אומלטה נולדה מתי שהוא ב1200 לספירה. אומלטה, לא כמו אחותה אודטה, נולדה לשני בני אנוש. אביה היה אריאל שרון, ואימה היא עופרה חזה. בשנת 1204 אומלטה ננטשה ע"י אריאל ועופרה ומשפחה מונגולית אימצה אותה. האבא של אומלטה ג'ינגס חאן לא יכל לסבול את צחוקה המעצבן בנה לה בקתה בקצה של מונגוליה, אך גם משם הוא שמע אותה אז החליט לכבוש את כל אפגניסטן, פקיסטן, איראן, עירק, ובקצה המרוחק ביותר של האיפריה בנה לה בקתה והתגורר בקצה השני. ב1350 איתרה אומלטה את אחותה באפגניסטן שכבר לא הייתה כבושה, ובאה להגיד שלום, אבל מצאה במקום זאת חבורה של אימהות עם תינוקות. אומלטה צחקה במשך שעות (והרגה את האימהות) ושטפה את המוח לתינוקות. התינוקות לבסוף גדלו להעריץ אותה.

[עריכה] התחלת הקריירה

קבוצת התינוקות הללו גדלו להיות :אורנה ומשה דץ, עודד מנשה, חיים יבנובסקי, יורם גאון, שושנה דמארי, יונתן גפן, ואהוד אולמרט. מתוך החבורה רק חיים יבנובסקי לא התפרסם, אבל כאן באיןציקלופדיה אכפת גם מצורות החיים הנחותות ביותר. חיים יבנובסקי הוא מנכ"ל פז לשעבר ובהווה ראש ארגון הקו קלאס קלאן. קבוצת האנשים גרמו לאנשים לבוא ולצפות בתוכנית שלה מיד עם המצאת הטלוויזיה. אומלטה הצליחה להשיג את כמות הרייטינג הנמוכה ביותר העולם במשך 40 שנות הטלוויזיה בישראל.

[עריכה] שיא הקריירה

ב22 לאפריל 1985 קיבל אומלטה את הרייטינג הגבוה ביותר שלה. צופה אחד ישב וראה את התוכנית לחמש-עשרה שניות לפני שהתפלץ ומת. לאחר מכן אומלטה החלה להעתיק מאחותה, אך נחלה כישלון, והתוכנית ירדה מהאוויר.

[עריכה] תוכניות נוספות שעשתה אומלטה

[עריכה] שמיקלי

התוכנית עלתה לאוויר ב15 ליולי 1985 התוכנית הייתה מבוססת על אומלטה יושבת ומדברת עם הזמר יורמי שמיקלי פוצוניוס גדוליוס על הנושאים החשובים של השבוע. התוכנית שודרה לרא שונה ב15 ביולי והורדה מהאוויר ב15 ביולי אותה שנה.

[עריכה] הכל חביתה עם אומלטה

התוכנית עלתה לאוויר ב16 ליולי 1985 והייתה מבוססת על רוב תוכניות הבישול. התוכנית קיבלה רייטינג של 2 צופים אבל עקב אכילת כל האוכל בתוכנית, אומלטה נאלצה להוריד גם תוכנית זו מהאוויר ב16 ביולי.

[עריכה] אולמרטה

התוכנית עלתה לאוויר גם ב16 ביולי, והונחתה ע"י אומלטה ואהוד אולמרט (אז היה תלמיד עם עתיד מזהיר בהיי-טק) לאחר הכישלון החרוץ של התוכנית שקיבלה רייטינג של -3 כלומר מינוס שלושה אנשים צפו בה, שינה אהוד אולמרט את שמו לכישלון חרוץ ועבר לפוליטיקה. (היי לפחות הוא יותר טוב מביבי!) התוכנית ירדה מהאוויר בשעה 00:01 בליה ב17 ליולי.

[עריכה] אומלטה

התוכנית עלתה לאוויר ב18 ליולי והייתה העתק גמור של אודטה, ונשארה באוויר עד ל2006. היא המצליחה מכול התוכניות כיוון שהממוצע שלה הוא 3 צופים.

[עריכה] אומלטה

אומלטה הסתבכה ב15 פרשיות סמים, 40 פרשיות שחיתות, 98958450959 פרשיות הזמנת שירותי זנות, 100 פרשיות הונאה של דומינו'ס פיצה, 5 פרשיות רצח. מה שחלק טוענים מילא תפקיד חשוב בהורדת התוכנית. לאחר ההצטברות הרבה הופיעה אומלטה למשפט ב 2006 ונשפטה ל20358 שנים של מאסר. אבל אומלטה איימה להפליץ לאחר שאכלה שעועית זהב, ובית המשפט שינה זאת לשנתיים.

כלים אישיים