אחוות הדרחמור

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Attention niels epting 01 ערך זה הינו ערך ליודעי דבר
אלו שלא מכירים את הדבר הזה מוזמנים ללכת לקרוא ערכים אחרים. בינתיים אנחנו נצחק ונהנה, לבד! הא!אחוות הדרחמור היא כינוי לחבורת רעים אמיצה, המשתכנת דרך קבע בנמל הלבן, אך יוצאת לעיתים קרובות להרפתקאות מרתקות ומסמרות שיער. החבורה נודעת גם בשמות Show me the Money ורעש וצלצולים. האחווה בחרה לה להשתכן בווסטרוס - עולם דמיוני אותו יצר ג'ורג' ר. ר. מרטין.

עולם זה מכיל מפלצות וגיבורים לרוב, קסמים, אבירים, שלג וממזרים. האחווה עצמה הינה חבורת גיבורים נועזת (מי יותר ומי פחות) המוצאת את עצמה פעם אחר פעם נגררת להרפתקאות חסרות תכלית, חסרות אוצר, אך רוויות מוות וחורבן. החבורה נקראת על שם הייצור האגדי דרחמור אותו היא מתעקשת לזמן מעת לעת.

[עריכה] החיים בווסטרוס

האחווה כאמור בחרה להשתכן בצפון ווסטרוס הרחוקה, שם בין ינשופי שלג זדוניים וזאבי אבדון מייללים שוכנת פינת חמד קטנה הקרויה הנמל הלבן.

על הנמל הלבן מופקד לורד שמן במיוחד, הידוע בחיבתו העזה לצלופחים צלויים ברוטב שום, לדגי מעמקים וורודים. הלורד הנ"ל נוהג להטריד מעת לעת את החבורה בהרפתקאות חברות שחר, כאשר הוא מנצל את טבעו הטוב וההוגן של לורד פיניגן על מנת ללכוד את האחווה בהתחיבויות כאלו ואחרות לצאת למשימות למען תועלתו האישית. הלורד נוהג להסתובב ברחובות העיר עם סרטן קטן קשור בסרט, המשמש לו כחיית מחמד. הם מהלכים להם להנאתם בשוק המקומי, כאשר הסרטן צובט באחורי גבירות צעירות, ואילו הלורד מזנב מאכלים מדוכני המזון.


[עריכה] חברי האחווה

  • נבוכדנצר הגמד - לוחם עז אך מעט זועף, השוקל כרבע טון וגובהו נישא למרחוק (יש האומרים כי אברו קצר משהו, אך עבה ככוס בירה 1 ליטר). המכונה לעיתים (שלא בפניו) "המזומם", "בעל הזימים", "גמ-דג" - נולד כגמד שעיר ועצבני, אך בבגרותו הפך לגמד מגודל גבוה ועבה כחבית.
  • פרידריך שחור הלב - לוחם עז נפש אך עילג במקצת. נוהג להכות את אויביו בקלשון ארוך.
  • לגולס(אחוות הדרחמור) - הקשת האדיר בעולם - כרגע מאותגר גפית.
  • ראיגר פוצין - ברברי חסר עכבות הנוהג להטיל שתן על דלתות, ולהבריק את חבריו בגבם.
  • אברדין - הברד המהולל שחרבו חדה שלשונו, ולשונו חדה כזרגו. הברד נוהג להתרברב באורך איברו, המשתרך לאורך המרשים של ס"מ וחצי.
  • הלך מצוי - דמותו משתנה מדי פעם, אך ניתן לזהותו בקלות על ידי מספר סממנים בולטים: הוא נוהג למלמל מתחת לשפמו מילמולים חסרי פשר אותם הוא טוען לקסמים, אותו אל זה או אחר מעניק לו. בזמן האחרון נוטה לשעמם את חבריו בסיפורים חסרי פשר לעת השינה, ובנוסף אין לשכוח, ההלף המצוי מתמחה במיתות חסרות פשר וחסרות משמעות.
  • לורד פיניגן - לוחם עז רוח, אמיץ כאריה. שמו נישא למרחוק.

[עריכה] היסטוריה

בין שאר מעללי החבורה ניתן למנות את המסע המרתק לגהנום(זקני החבורה לא זוכרים מתי נהנו כל כך כל צמאי הדם וחסרי המוסר בחבורה, במקור היתה זו משימת הצלה רווית סכנות ומוות, אך בעבור כמה, היה זה נופש בתשלום. הנופש כלל בין ביתר הרג עצמאי חופשי ובלתי מוגבל, בתולות על התנור, ואונס לפי הזמנה).

[עריכה] חברים היסטוריים באחווה

[עריכה] קישורים חיצוניים

כלים אישיים