איגור

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
EnWiki.png ערך זה תורגם מהאיןציקלופדיה האנגלית ומפורסם תחת רישיון CC.
כותב ערך זה הוא לא מקורי ו/או עצלן ו/או שניהם ביחד.


Igor.png

איגור שמח לשרת, אתה רוצה איגור משרת אותך?

איגור סמית' שירת כעבד נאמן ל 1,37 מדענים מטורפים וידוע אחד מעוזרים מעבדה הטובים בעולם, אבל איגור צנוע.


[עריכה] השנים המוקדמות

איגור נולד בעיר קטנה בטרנסילבניה. לאיגור תמיד היתה עין נפוחה. כשהיה ילד, צחקו על עין של איגור. איגור לא אהב את זה. יום אחד איגור שפך חומצה על פנים של ביריון, ביריון לא צוחק יותר, חה חה, לבריון אין הרבה פנים יותר, אבל לאיגור יש, זה למה איגור רושם "חה חה", איגור מתחיל להיות נוסטלגי.

[עריכה] השנים הקצת פחות מוקדמות

איגור מגורש מהבית למצוא עבודה בגיל 15. איגור מוצא עבודה כעוזר וטרינר. אבל איגור מפחיד שלושה חיות למצב של קומה. איגור מקבל צל"ש. קל יותר לנתח חיות בקומה. איגור עובד הרבה זמן. עד איגור נתפס אוכל פציינט. איגור חושב מצחיק (וטעים), אבל בוס של איגור חושב לא מצחיק.

איגור נשלח לרחוב, חסר בית ועבודה. עוברי אורח צוחקים על איגור. לאיגור לא אכפת. לא ממש. איגור נשאר רגוע. איגור מדמיין דוקר עוברי אורח בגרון. זה עושה איגור רגוע.

[עריכה] השנים האפילו פחות מוקדמות

איגור בטח מת בקור בלי מדען. שם של מדען היה דר' טד פרי. איגור אהב שם. מדען שכר את איגור בתור עוזר מעבדה. דר' מנסה לכבוש את העולם באמצעות שיקוי שינה. איגור עוזר הרבה. איגור מערבב חומרים, איגור מביא כיבוד, איגור עונה לטלפון ומתייק מסמכי מס. דר' מאוד טוב לאיגור, ואיגור משרת היטב. איגור לא בטוח למה איגור חבט בראש של דוקטור עם לבנה בזמן שדוקטור ישן. זה אחד מהדברים האלו, אתם יודעים? איגור מודה, מוח של דוקטור היה טעים, אבל איגור שוב מובטל, מה שעושה את איגור עצוב. איגור עוזב מגורים של דר' עם לב כבד וטלוויזית high-definition כבדה יותר. גב של איגור עדין כואב.

[עריכה] השנים האפילו פחות מוקדמות מהשנים האפילו פחות מוקדמות

הבוס הבא של איגור נקרא פילברט הגדול. איגור לא בטוח למה פילברט קורא לעצמו כך. איגור לא באותו קו מחשבה עם פילברט. איגור מנסה לומר בבקשה. איגור אומר, "כן, מאסטר". איגור אומר, "מה שתגיד, מאסטר". אבל איגור חושב מאסטר יכול להביא מיץ תפוזים לעצמו. לפעמים איגור רוצה לעשות דברים רעים, אבל אז איגור בולע גלולות שמחות. אז איגור מרגיש טוב לכמה זמן.

פילברט הגדול עובד על תוכנית של היפנוזה באמצעות לווין, שכל העולם יעשה מה שיגיד. איגור לא בטוח למה פילברט רוצה את זה, אבל איגור עוזר. יום אחד פילברט אומר הערה על אמא של איגור. זה נכון שאמא של איגור לא יפה. זה גם נכון שאמא של איגור הזכירה סוס. אבל זה לא נחמד מצד בוס לומר דבר כזה. איגור לא אומר כלום. אבל מאוחר יותר בלילה, איגור נועל את פילברט בכספת. אז איגור שופך בטעות דלק על הרצפה ובטעות מדליק גפרור ומפיל אותו. איגור עוזב במהירות וצופה במעבדה נמסה לשלולית ממרחק. איגור לא שמח, אבל איגור מצחקק בטעות.

[עריכה] השנים הלא כל-כך מוקדמות

איגור עבד פעם עם דוקטור פרנקנשטיין הגדול. איגור אהב את פרנקנשטיין. פרנקנשטיין מצחיק. פרנקנשטיין תמיד עושה מתיחות על איגור. "היי איגור, מה זה על החולצה שלך? חה חה חה!" פרנקנשטיין תמיד עושה דברים כאלו. יום אחד לאיגור יש רעיון למתיחה. פרנקנשטיין מבקש מוח למטופל. אבל במקום להביא לדוקטור מוח נורמלי, איגור מביא לו מוח של פסיכופת. חה חה! איגור כל כך מצחיק. איגור עצוב לראות מפלצת עם מוח הורגת דוקטור. איגור בוכה הרבה זמן. איגור בקושי מצליח לצבור מספיק כוח כדי לסחוב את הלפטופ של פרנקנשטיין.

[עריכה] השנים הכי פחות מוקדמות

איגור עבד אצל הרבה מדענים. כולם מטורפים. בנוסף לזה, כולם מתים עכשיו. איגור לא בטוח אם זו אשמתו או גורל, איגור לא רוצה להיות מדען מטורף בשביל לברר. אבל קורות החיים של איגור מתחילות להיראות חשודות. איגור לא יודע למה איגור עושה את הדברים האלו. איגור אוהב מדענים מטורפים. איגור לא מתכוון להרוג מדענים מטורפים. איגור רק רוצה ללטף מדענים עם חפצי מתכת חדים. זה סוג של הבעת חיבה. איגור פשוט לא מובן.

[עריכה] השנים הבכלל לא מוקדמות

איגור רוצה לפרוש. איגור רוצה לשבת כל היום ולצפות במשפחת אדאמס. איגור אוהב את לארץ'. לארץ' מצחיק, ונראה מוכר בצורה כלשהי.

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות