איןחדש:הסקנדל של גרגמל מתפוצץ

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש

בעקבות שמועות הרווחות באיטרנט כבר יותר מחודשיים, פנו כתבי ENN, רשת החדשות האיןציקלופדית, לחקור מקרה אפשרי של סקנדל מין מצידו של חבר כנסת ישראל מטעם סיעת "הליכוד", כוכב הילדים המוערך ואיש אקדמאי מפורסם, פרופסור גרגמל.
על פי האישומים מצד מאשים אנונימי, הפרופסור המוערך גרגמל הטריד אותו מינית במספר מקרים נפרדים, ואף דרש ממנו להביא אליו עוד נערים כדי שיוכל להטריד אותם מינית.

Gargamel

צילום ממצלמת ביטחון בחוף הים של ירושלים. בתמונה:הפרופ' גרגמל "מתעסק" עם דוגמן צמרת תאילנדי.

על פי מספר עדים אחרים, הפרופסור ניצל לרעה סטודנטים שהיו חייבים לו שיעורי בית, אנשים שונים שהלוו ממנו כסף ואת כל הנערים העובדים בשירות המפלגה. הפרופסור נשאל לגבי האישומים הקשים ותגובתו הייתה כזאת:

זהו רק נסיון מלוכלך של אויבי הפוליטיים, מפלגת ישראל ביתנו, הפשיסטים והדרדסים (שהם למעשה אותו הדבר), להכפיש את שמי הטוב.

תגובת גרגמל


אשתו של גרגמל וכל חברי מפלגתו סירבו להתראיין לכתבה זו בטענה שהם מעולם לא שמעו על איןציקלופדיה ואין להם שום רצון לשתף פעולה עם ארגוני טרור, לטענתם.

למרות הכחשותיו של הפרופסור, אישומים רבים ממשיכים להגיע למוקד טלפוני מיוחד של המשטרה שהוקם למקרה זה בלבד, על פי דיווחים מהמשטרה, נכנסו כ-70,000,000 תלונות על הטרדות מיניות והתנכלויות מצידו של פרופ' גרגמל, רובם מצעירים זכרים מתחת לגיל 20.

הפרופסור גרגמל, אחד מהמועמדים המובילים בפריימריז בליכוד, נחשב לאליל נוער נערץ האהוב על מיליוני ילדים מרחבי העולם, רבים ממקורביו שנשאלו על האישומים אמרו שהם אינם מאמינים שאדם דגול כמוהו לעולם יבצע דברים כאלה.

Dardasaba

ד"ס שם בדוי.

אך יש כאלה שלא מסכימים אותם, לדוגמא, העדות שנלקחה מד"ס (שם בדוי). על פי טענותיו, גרגמל מתנכל לו ולמשפחתו בקומונה הפשיסטית הקטנה שלהם כבר שנים, ואף ביצע מעשים מגונים ברוב מוחלט של צעירי הכפר, הכוללים את כל תושבי הכפר למעט ד"ס. לטענתו, הפרופסור הוא אדם מרושע שבתוכניתו להביא חורבן על "הסדר החדש" וכל הטוב שבא איתו.

התובע המחוזי הודיע על כוונתו להגיש כתב אישום על הטרדות מיניות, ניסיון לרצח עם ומראה חיצוני בלתי הולם בשבוע הקרוב, זאת למרות מחאות אדירות למען הפרופסור מטעם שלושת מעריציו/תומכיו.

אני שמחה גורה, ואלו היו החדשות האיןציקלופדיות. הצטרפו אלינו מחר כשנדון בשאלה האם באמת יש סיבה לכך שהמכנס של בובספוג הוא מרובע. ערב טוב.

כלים אישיים