איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background.jpg

Wax seal.jpg


Hand pencil.png
דצמבר 5, 2016

החדשות של אתמול יקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני אהיה תחת עינויים קשים ע"י ג.יפית. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל לא, אני לא הולכת להפסיק לשלוח את המכתבים האלה רק בגלל שהשופט והפסיכיאטר שלי אמר לי להפסיק.

אני יודעת שזה נראה כמו מזימה אכזרית מצידי לארגן "תאונה" ולקבל את תשלומי בטחון החיים שלך בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו לרוץ מרתון מסביב לעולם ביחד (קשורים ביחד, הכוונה), אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, פחות או יותר. אני פשוט צריכה יותר זמן לבד. לא... יותר זמן בלעדיך. כולך, באמת. כן. זה מה שרציתי להגיד.

אני רוצה להגיד לך שאתה בן זונה מכוער, ואני רוצה לדקור אותך למוות, ואז לשחק עם הדם שלך, אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה מאושפז בבית משוגעים, ואני היפרסקסואלית. אתה אוהב להתקלח בבנזין, לצאת עם גמדים (סליחה, "אנשים קטנים") ולהמליץ על התאבדות כהתרופה המקובלת היחידה לשיהוקים, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת עוד פעם, אבל רק עם אנחנו עוברים גלגול נשמות לתוך הגופות אחד של השניה ואני אהיה אתה פעם הבאה. או כן. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם שאני ארצח כופר.

אני מאוד אשמח אם נהפוך לאנשים שמתעלמים אחד מהשני בציבור, אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, אני מניחה, באיזו מציאות עליזה הרבה יותר באחד מאינסוף היקומים המקבילים שיש.

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח לשים קונדום.

שהכוח יהיה עמך,

~ כל הנשים בעולם.

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות