איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background

Wax seal


Hand pencil
דצמבר 18, 2014

מישהו שלא אכפת לי ממנו יקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני אהיה חסומה מהאינטרנט. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל הדחפים הסדיסטיים שלי הפכו לבלתי נשלטים, ואני לא חושבת שאני אוכל לראות אותך מבלי לרצות לענות אותך.

אני יודעת שזה נראה כמו תוצאה מאכזבת במקרה הגרוע ביותר בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו להפחיד את זוג הזקנים שגר במורד הרחוב, אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, אבל חשבתי שעכשיו שסוף סוף מצאתי אותך, זה יהיה הוגן לכתוב מכתב אחד אחרון לפני שאני ארצח אותך. אני פשוט צריכה פורנו, היד הימנית שלי וקצת ניר טואלט. זה כל מה שצריך.

אני רוצה להגיד לך שאתה שהאנטרקס שהחדרתי למכתב הזה יהיה לא נעים כשהוא יתחיל לפעול, אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה חובב חיות מבלונים, ואני כועסת. אתה אוהב לעשות קפיצת בנג'י מצריחים בגובה חצי מטר, לעשות ג'אגלינג עם מסורים חשמליים ולהמליץ על התאבדות כהתרופה המקובלת היחידה לשיהוקים, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת בגיהנום. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם שהחברות שלי ואני נחליף סיפורים על החוויה המינית הכי גרועה שלנו.

אני מאוד אשמח אם נהפוך לאנשים המעצבנים האלו שקוראים את העלילה של סרט באינטרנט ואז מתיישבים בבית קולנוע וצועקים ספויילרים כדי לעצבן את שאר העולם (ולא אכפת לי מה אתה אומר, הוא לא היה צריך לצעוק שדמבלדור מת! אני לא ידעתי את זה!), אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, אני חושבת.

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח לשים קונדום.

כבוד לאיש בגזלן,

~ זלדה אשת הצרפדע.

נ.ב. אופס, כמעט שכחתי להגיד שיש לך סרטן מוח. אתה רואה א צילום הרנטגן שמחובר למכתב הזה?

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות