איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background

Wax seal


Hand pencil
אוגוסט 23, 2014

מכר יקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני אהיה בפתח תקווה, בזכות הגרלת הטיולים ההיא שהשתתפתי בה שבוע בעבר. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל זה לא כאילו שאני לא הולכת לרצוח אותך מחר גם ככה.

אני יודעת שזה נראה כמו התפתחות מפתיעה של העלילה בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו לרוץ מרתון מסביב לעולם ביחד (קשורים ביחד, הכוונה), אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, אבל עם הכתב יד הוא קצת קשה לקריעה זה בגלל הצחוק ההיסטרי שלי. אני פשוט צריכה יותר ממערכת היחסים הזאת. כספית, רגשית, מינית, מנטלית, הכולית.

אני רוצה להגיד לך שאתה משעמם, אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה הדוכס של קומזאוואלה, ואני אלרגית לאווירf. אתה אוהב לעשות קפיצת בנג'י מצריחים בגובה חצי מטר, ישבנים ענקיים ולשחרר צפרדעים במטבחים של מסעדות, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת על יבשות נפרדות. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם שאני אצטרך לגנוב להשאיל כסף ממישהו.

אני מאוד אשמח אם נהפוך לתשושים, צינים ומרירים בדרכים נפרדות משלנו, אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, לפחות בשעות הארוכות האלה של חוסר ההכרה בעקבות שימוש באלכוהול וסמים.

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח את ירח הדבש שלנו על הירח.

אללה הוא אכבר,

~ האיש הגדול, עם הגרזן, בארון, מאחוריך.

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות