איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background.jpg

Wax seal.jpg


Hand pencil.png
פברואר 25, 2017

מישהו חסר תכלית יקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני אהיה שלוש-עשרה דקות לתוך הסרט שובר הקופות "איןציקלופדיה:הסרט"בבית הקולנוע הקרוב למקום מגוריכם!. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל העיניים שלי עוד לא התאוששו משבוע שעבר כשהפאה שלך נפלה.

אני יודעת שזה נראה כמו עזיבה פתאומית בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו לפוצץ את הירח ביחד, אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, מצטערת שלא הספקתי להפטר ממך חודש שעבר, אבלי אני מבטיחה לפצות על כך בפעם הבאה שנפגש. אני פשוט צריכה יותר סקס, וליותר מהשלוש דקות וחמישה סנטימטרים שאתה יכול לתת לי.... או שזה היה ההפך? בכל מקרה...

אני רוצה להגיד לך שאתה הזוכה!, אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה חובב חיות מבלונים, ואני לוזרית דפוקה שאוהבת אותך רק בשביל הכסף שלך. אתה אוהב לקיים יחסי מין עם אבטיחים, לשקול להתאבד (אבל להיות כזה לא החלטי) ולשחרר צפרדעים במטבחים של מסעדות, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת על יבשות נפרדות. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם שמישהו ישאל אותי למה אני כזאת אישה קרה, חסרת לב ואוהבת חתולים (סניף).

אני מאוד אשמח אם נהפוך לאנשים שמעמידים פנים שהם לא מכירים אחד את השני, אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, לפחות עד שנפגשנו.

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח את הפעם ההיא שהראתי לכולם תמונה של הבולבול שלך. זה היה מצחיק.

ברכות,

~ הכוהנת העליונה של אלון, אלת הירח.

נ.ב. יש לי את הקלטת סקס של ג.יפית שכל כך רצית, ותאמין לי, זה מגיע לך.

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות