איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background.jpg

Wax seal.jpg


Hand pencil.png
אפריל 30, 2017

יואב היקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני כבר העתקתי את אוסף הפורנו הפדופילי שלי למחשב שלך ונתתי אותו לבדיקה. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל זמן זה כסף, ולפי הפקידה האחראית על חשבון הבנק שלך אין לך מספיק כסף לקנות עוד זמן איתי.

אני יודעת שזה נראה כמו קניבליזם מודרני בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו לשאוב את נשמותיהם של אלו שלא ראויים לכוחינו האדיר, אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, לפחות כל עוד שאני שיכורה. אני פשוט צריכה ציפורניים, גפרורים ובובת וודו שלך.

אני רוצה להגיד לך שאתה הצד הגברי המודחק שלי, אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה פדופיל, ואני תקועה במעלים ולאט לאט נחנקת מהגזים של עצמי (מאחר ואכלתי רק מרק ושעועית הבוקר). אתה אוהב לאסוף דגימות שתן, להטריד מינית כבשים עד שהם יתפוצצו ולנשוך כבלי חשמל של מחשבים בספריות ציבוריות ואינטרנט קפה, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת ביום שישי ואז לנסות לרצוח אחד את השני בחניקה (או בדקירה) סתם בשביל הכיף. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם שאני אצטרך לגנוב להשאיל כסף ממישהו.

אני מאוד אשמח אם נהפוך לתאומים סיאמיים (למרות שכנראה שנצטרך לעבור ניתוח מסובך בשביל זה), אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, כמו הפעם ההיא עם העז בהרי ההימאליה.

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח שיש לי את כפפת האינסוף ולכן אני הישות העליונה של היקום.

בהצלחה עם הזין הכרות שלך,

~ סוחרת הסמים האהובה עליך.

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות