איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background.jpg

Wax seal.jpg


Hand pencil.png
מאי 2, 2016

אלוהים היקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני אהיה אחת עם היקום. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל למען האמת, הייתי מצטערת יותר אם הייתי חייבת להשאר.

אני יודעת שזה נראה כמו האמתי, משהו בלתי נמנע בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו לפוצץ את הירח ביחד, אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, לפחות כל עוד שאני שיכורה. אני פשוט צריכה ללכת לירח או לשיט להומואים.

אני רוצה להגיד לך שאתה יונק, ולא אחד מתפתח במיוחד, אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה שטניסט, ואני התאומה הסיאמית שלי. אתה אוהב להתקלח בבנזין, לעשות ג'אגלינג עם מסורים חשמליים ולדקור בהפתעה אנשים שמחכים בתור לדואר, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת בגיהנום. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם שאני אפתור תשחץ ואצטרך למצוא מילה נפרדת ל"מפגר".

אני מאוד אשמח אם נהפוך לאינטלקטואלים סנובים שתמיד משנים את הנושא לספרות רוסית מהמאה ה-19 כדי להראות חכמים לכל בן אדם שעובר ברחוב, אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, בזמן שהיינו במרחק של 500 קילומטר אחד מהשני.

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח שהעותק שלך של Call Of Duty 6 עוד אצלי, ואני לא אהסס לפגוע בו.

בהצלחה עם המשטרה שבדלת שלך,

~ עינב בובליל.

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות