איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background.jpg

Wax seal.jpg


Hand pencil.png
יוני 29, 2016

מה שלא יהיה השם שלך היקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני אהיה מכוונת את הבזוקה שלי למפסעה שלך. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל אני לא חושבת שאני אוכל לעצור אותי מלצחוק על מה שראיתי אתמול בלילה.

אני יודעת שזה נראה כמו בדיחה מעוותת במערבולת של חוסר משמעות בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו להסתנן לארגון "אמנסטי" ולבזבז את כספי התרומות שלהם בלי בושה, אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, אני חושבת. אני פשוט צריכה יותר סקס, וליותר מהשלוש דקות וחמישה סנטימטרים שאתה יכול לתת לי.... או שזה היה ההפך? בכל מקרה...

אני רוצה להגיד לך שאתה רשע ומניפולטיבי, אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה מרגל סובייטי, ואני קורבן אונס. אתה אוהב לקיים יחסי מין עם אבטיחים, סייף עלבונות ולהתווכח עם הקולות בראש שלך על ארוחת ערב, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת עוד פעם, אולי בגלגול אחר. עדיף באחד שכבר עברנו. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם ששמישהו יזכיר את המילים "מכוער", "חסר תועלת" ו/או "טיפש" בנוכחותי.

אני מאוד אשמח אם נהפוך לאויבים מושבעים, שכל הזמן מתכננים את מפלתו של השני עד שאחד מאיתנו (עדיף אני) מצליח, מה שיתן לאותו אדם (שוב, עדיף אני) את ההזדמנות לפצוח בצחוק משוגע היסטרי, אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, ליד הימנית שלי ולי.

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח לשים קונדום.

נתראה בעולם הבא, כלב,

~ [הכנס שם כאן[.

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות