איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background

Wax seal


Hand pencil
ספטמבר 30, 2014

לונג ג'ון סילבר היקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני אהיה במיטה, מזיינת את אח שלך. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל העיניים שלי עוד לא התאוששו משבוע שעבר כשהפאה שלך נפלה.

אני יודעת שזה נראה כמו אגרוף לפנים בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו לרוץ מרתון מסביב לעולם ביחד (קשורים ביחד, הכוונה), אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, טוב, בערך, קצת. טוב, לא ממש. אני פשוט צריכה יותר סקס, וליותר מהשלוש דקות וחמישה סנטימטרים שאתה יכול לתת לי.... או שזה היה ההפך? בכל מקרה...

אני רוצה להגיד לך שאתה בן זונה מכוער, ואני רוצה לדקור אותך למוות, ואז לשחק עם הדם שלך, אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה חובב חיות מבלונים, ואני אוהבת לשחק בפורנו. אתה אוהב לאכול פטריות ואז לדרוך על צבים, לאונן על תוכניות בישול ולמלא אוגרים בהליום, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת עוד פעם, אבל רק עם אנחנו עוברים גלגול נשמות לתוך הגופות אחד של השניה ואני אהיה אתה פעם הבאה. או כן. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם שאני אוסיף אנשים לרשימה של האנשים שאני רוצה להרוג.

אני מאוד אשמח אם נהפוך לשחקנים שייקספיריאנים במחזה רומיאו ויוליה, אבל שנהרוג את עצמנו באמת בסוף כדי להעביר את המסר יותר טוב, אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, לפחות כשהיינו בתאים נפרדים בתחנת המשטרה.

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח שיש לי רובה צלפים, ואני יודעת איך להשתמש בו.

לך תאכל חרא,

~ אשת הערפדים.

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות