איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background.jpg

Wax seal.jpg


Hand pencil.png
אוקטובר 26, 2016

אסיר מספר 8752 היקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני אוכל חתולים. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל עם כל הסיליקון בפנים שלך, עדיף לי כבר להתרועע עם בובות ראווה. לפחות להן אין את כל המחלות מין המוכרות לאדם...

אני יודעת שזה נראה כמו האמתי, משהו בלתי נמנע בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו להסתנן לארגון "הצלב האדם" ולבזבז את כספי התרומות שלהם בלי בושה, אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, או לפחות זה מה שאמורים להגיד במצבים כאלו. אני פשוט צריכה פורנו, היד הימנית שלי וקצת ניר טואלט. זה כל מה שצריך.

אני רוצה להגיד לך שאתה לא כל כך יפה כמו שהתמונה של באתר השידוכים גרמה לי להאמין, אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה דינוזאור, ואני לא. אתה אוהב להקיא, לאונן על תוכניות בישול ולענג את עצמך באמצע סדר פסח, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת ביום שישי ואז לנסות לרצוח אחד את השני בחניקה (או בדקירה) סתם בשביל הכיף. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם שאני אסתכל בתמונות העירומות שלך שהשגתי עם המצלמה שהתקנתי במקלחת שלך.

אני מאוד אשמח אם נהפוך לחברים, אבל אני לא חושבת שזה יקרה. אני מעדיפה לא לדבר איתך שוב, אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, שבע וחמישה ביום ראשון, ה-3 לנובמבר 2003, למשל.

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח לשים קונדום.

בלאט, בלאט, בלאט,

~ אנונימית.

נ.ב. עכשיו יש לי מכונת יריה. מוהאהאה.

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות