איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background

Wax seal


Hand pencil
אוגוסט 4, 2015

"מר פצפוני" היקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני אלך לטיול שבו אמחץ למוות במהלך משחק כדורגל. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל אתה לא היית בבית, ובכל מקרה אני שכחתי להביא את הקלצ'ניקוב שלי.

אני יודעת שזה נראה כמו חרא בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו לשאוב את נשמותיהם של אלו שלא ראויים לכוחינו האדיר, אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, טוב, האמתי לא, פשוט חשבתי שזה נשמע טוב. אני פשוט צריכה למצוא מישהו שהוא זכר ונושם - ומהר.

אני רוצה להגיד לך שאתה הצד הגברי המודחק שלי, אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה כלום, ואני הדמות הראשית בספר אימה ממש גרוע על אבטיחים עם כלבת. אתה אוהב לאסוף בולים, למלא פוחלצים בגלידה ולהריח את האצבעות של אנשים אחרים, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת עוד פעם, אבל רק עם אנחנו עוברים גלגול נשמות לתוך הגופות אחד של השניה ואני אהיה אתה פעם הבאה. או כן. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם ששבתאי יקיף את פלוטו.

אני מאוד אשמח אם נהפוך לשחקנים שייקספיריאנים במחזה רומיאו ויוליה, אבל שנהרוג את עצמנו באמת בסוף כדי להעביר את המסר יותר טוב, אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, כשהעמדנו פנים שאנחנו שוכבים עם אנשים אחרים.

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח שאני רצינית לגמרי.

אני שונאת אותךu,

~ היא.

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות