איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background

Wax seal


Hand pencil
יולי 25, 2014

ריצ'רד ניקסון היקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני אהיה מכוונת עליך עם רובה צלפים. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל עם כל הסיליקון בפנים שלך, עדיף לי כבר להתרועע עם בובות ראווה. לפחות להן אין את כל המחלות מין המוכרות לאדם...

אני יודעת שזה נראה כמו משהו מפתיע, מבלבל וקצת אירוטי בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו לפרוץ למאגר המידע של הפנטגון ולחשוף את השקרים על החייזרים ברוזוול, אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, מצטערת שלא הספקתי להפטר ממך חודש שעבר, אבלי אני מבטיחה לפצות על כך בפעם הבאה שנפגש. אני פשוט צריכה ללכת לירח או לשיט להומואים.

אני רוצה להגיד לך שאתה שהאנטרקס שהחדרתי למכתב הזה יהיה לא נעים כשהוא יתחיל לפעול, אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה הבן אדם היחיד בעולם שחושב שליאור שליין הוא מצחיק, ואני היפרסקסואלית. אתה אוהב לשכב על הרצפה בחושך, לסדר את הפסטה שלך כף שתראה כמו מפלצת הספגטי המעופפת ואז לאכול את זה ולשחרר צפרדעים במטבחים של מסעדות, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת סתם בשביל הכיף. זה לא כאילו שלשנינו אין הרפס. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם ששלוויתנים כחולים ישחו באקווריום שלי.

אני מאוד אשמח אם נהפוך למכרים, אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, גם אם הם המשיכו רק כמה מיקרושניות.

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח שלמרות כל הבולשיט שכתבתי במכתב הזה, אני עדיין הולכת למצוא אותך ולרצוח אותך.

האסט לה ויסטה בייבי,

~ אמא.

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות