איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background

Wax seal


Hand pencil
אוקטובר 23, 2014

חבר עם הטבות לשעבר יקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני אהיה מקדונלד'ס, אוכלת את עצמי למוות. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל האמתי... לא. אני לא מצטערת. כל השקרים היו הבעיה העיקרית שלי איתך, ואני מצטערת. לא. לא, אני לא.

אני יודעת שזה נראה כמו משהו מפתיע, מבלבל וקצת אירוטי בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו לאמץ ילד ממדינת עולם שלישי בשביל לקבל סיקור תקשורתי, אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, אבל זה ששמת את האוגר שלי במיקרוגל היה יותר מדי. אני פשוט צריכה יותר מרחב לעצמי. הקוטב הדרומי מתחיל להשמע נחמד.

אני רוצה להגיד לך שאתה פחות או יותר נראה כמו בן אנוש (שזה הדבר היחיד שיש לך במשותף עם שאר האנושות), אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה מאושפז בבית משוגעים, ואני האישה המוזרה ששלחה לך אוזניים אנושיות בדואר. אתה אוהב להציק לדובים שמחפשים אוכל, למלא פוחלצים בגלידה ולהתווכח עם הקולות בראש שלך על ארוחת ערב, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת עם הדמות שבמראה. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם שמישהו ישאל אותי מה הביוטי האולטימטיבי של ההתנוונות התרבותית והגנטית של המין האנושי.

אני מאוד אשמח אם נהפוך לתאומים סיאמיים (למרות שכנראה שנצטרך לעבור ניתוח מסובך בשביל זה), אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, אבל אז התעוררתי וגיליתי שזה היה רק חלום.

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח את השליחות האמיתית שלך בחיים (שזה לנשק לי את הרגליים ולהתחנן לפקודותי).

בום בים בם,

~ אתה, לפני האלצהיימר.

נ.ב. בדיוק גליתי שיש לי איידס. זה אומר שכנראה גם לך יש.

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות