איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background.jpg

Wax seal.jpg


Hand pencil.png
יולי 24, 2016

אני, עלי להודות ששכחתי את שמך היקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני אהיה באמצע קרב הארמגדון עם אלוהים וכל המלאכים שלו. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל נמאס לי, אני כבר לא יכולה עם האמא המזדיינת שלך שמבקרת את הבישולים שלי!

אני יודעת שזה נראה כמו קניבליזם מודרני בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו להסתנן לארגון "הצילו את הילדים" ולבזבז את כספי התרומות שלהם בלי בושה, אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, אבל אני תקועה בעולם הבלהות הזה כבר חודשים ולכתוב את המכתב הזה זו ההזדמנות האחרונה שלי להתעורר. אני פשוט צריכה פורנו, היד הימנית שלי וקצת ניר טואלט. זה כל מה שצריך.

אני רוצה להגיד לך שאתה האדם הבלתי מזוהה שדרסתי עם המשאית שלי אתמול ב-10:40, אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה הבן אדם היחיד בעולם שחושב שליאור שליין הוא מצחיק, ואני מרימת משקולות חובבנית. אתה אוהב לאסוף בולים, לשים דברים על קפיצים ולהריח את האצבעות של אנשים אחרים, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת עוד פעם, אבל רק עם אנחנו עוברים גלגול נשמות לתוך הגופות אחד של השניה ואני אהיה אתה פעם הבאה. או כן. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם שאני ארוץ בצרחות בתא המרופד שלי.

אני מאוד אשמח אם נהפוך לחנוני על שתמיד כותבים דברים במורס ובינארי ומשתמשים במונחים כגון "LOL", "XD" בדיבור רגיל, אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, בזמן שהיינו במרחק של 500 קילומטר אחד מהשני.

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח לצחצח שיניים. רגע, אין לך שיניים, י'בן זונה חסר שיניים.

בעזרת השם,

~ ג'.

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות