איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background

Wax seal


Hand pencil
אוקטובר 22, 2017

הדאלי לאמה היקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני אהיה בבית שלך ושותה את הקפה שלך. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל סוף סוף הספקתי לקרוא את ה"שירים" שלך הבוקר, והחלטתי שזה עדיף מלירות לעצמי בראש.

אני יודעת שזה נראה כמו עזיבה פתאומית בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו לסדר את אוסף הדסקים שלך לפי הא'-ב', אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, פחות או יותר. אני פשוט צריכה לפצוח בהתנהגות רצחנית בקנה מידה אדיר. לא ניתן למנוע זאת, אני חייבת למלא את צרכי.

אני רוצה להגיד לך שאתה חי ונושם... בינתיים.., אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה מפחד מכבשים, ואני לא. אתה אוהב להשתמש בזכוכיות מגדלת כדי לשרוף דודות, גמדים נושכי כריות (סליחה, "אנשים קטנים" נושכי כריות) ולהפריע לכנסי מדע בדיוני שנתיים עם שריקות ובדיחות קרש, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת על כוכבים נפרדים. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם שאני אראה בני זוג צורח אחד על השני בציבור.

אני מאוד אשמח אם נהפוך לאנשים המעצבנים האלו שקוראים את העלילה של סרט באינטרנט ואז מתיישבים בבית קולנוע וצועקים ספויילרים כדי לעצבן את שאר העולם (ולא אכפת לי מה אתה אומר, הוא לא היה צריך לצעוק שדמבלדור מת! אני לא ידעתי את זה!), אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, ממש מזמן בשנות ה-60 בוודסטוק.

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח איפה אתה משאיר את המפתחות שלך. ברצינות, זה ממש קשה למצוא אותם אחר כך.

אדיוס,

~ עורכת מגזין "אני אוהב גבינה".

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות