איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background.jpg

Wax seal.jpg


Hand pencil.png
מרץ 23, 2017

מוני מושונוב היקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני אהיה מתחבאת מתחת למיטה שלך עם סכין קצבים. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל סוף סוף הספקתי לקרוא את ה"שירים" שלך הבוקר, והחלטתי שזה עדיף מלירות לעצמי בראש.

אני יודעת שזה נראה כמו גידול בגודל של פוטבול באונה הימנית שלך (מה שזה באמת) בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו להסתנן לארגון "הצילו את הילדים" ולבזבז את כספי התרומות שלהם בלי בושה, אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, פחות או יותר. אני פשוט צריכה ללכת לירח או לשיט להומואים.

אני רוצה להגיד לך שאתה לא כל כך יפה כמו שהתמונה של באתר השידוכים גרמה לי להאמין, אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה חובב חיות מבלונים, ואני בהריון. אתה אוהב להתעלס עם מנורות, להקליט את הביקורים שלך לשירותים ולפרסם את זה באינטרנט בתור קובץ mp3 של "שירים מפורסמים" ולהדליק את הפלוצים שלך, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת לאיפשהו ולירות לעצמינו בראש. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם שאני אשכח את השם שלךs.

אני מאוד אשמח אם נהפוך לאנשים שמעמידים פנים שהם לא מכירים אחד את השני, אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, אבל אז התעוררתי וגיליתי שזה היה רק חלום.

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח שפצצת המימן שהושתלה בחזה שלך הולכת להתפוצץ ולהרוג אותך עוד שתי דקות.

בהצלחה עם הזין הכרות שלך,

~ אמא.

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות