איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background

Wax seal


Hand pencil
נובמבר 22, 2014

מריו היקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני אהיה במרכז לונדון במסע שופינג מטורף עם כרטיס האשראי שלך שאני פחות או יותר "השאלתי"... (מספר הבטחון הוא 8614, לא?). אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל אם הריח מהפה שלך, מכתב נראה כהאפשרות הבטוחה ביותר.

אני יודעת שזה נראה כמו בדיחה מעוותת במערבולת של חוסר משמעות בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו להביא את הגבולות של הגנטיקה האנושית מעבר לנקודה של הטעם הטוב בעזרת רביה, אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, טוב, האמתי לא, פשוט חשבתי שזה נשמע טוב. אני פשוט צריכה צריכה, צריכה.. אהה, צריכה... האמתי, אני לא ממש זוכרת.

אני רוצה להגיד לך שאתה צריך פיזיותרפיה דחוף, אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה אתאיסט, ואני מיני מאוס. אתה אוהב לנחש את המשקל של נשים מזדקנות, למלא פוחלצים בגלידה ולענג את עצמך באמצע סדר פסח, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת עם כל שאר האנשים בעולם, רק כדי לגלות את התשובה - לפחות אני צריכה, לך אין הרבה תקווה בחלק הזה. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם שאני אתאמן בלדקור בובות ראווה (או וודו, במקרה סביר יותר).

אני מאוד אשמח אם נהפוך לזוג קומיקאים אתיופים, אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, או זה לפחות מה שנגיד לאנשים.

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח שאני רצינית לגמרי.

זה יראה לך,

~ שיילה (שם בדוי).

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות