איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background

Wax seal


Hand pencil
יולי 30, 2014

"מר זה היה רק חלום" (כפי שהפסיכיאטר שלי מתעקש שאני אקרא לך מעכשיו) היקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני אהיה בעיר התחתית, טובחת באנשים תמימים. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל סוף סוף הספקתי לקרוא את ה"שירים" שלך הבוקר, והחלטתי שזה עדיף מלירות לעצמי בראש.

אני יודעת שזה נראה כמו פרק מהיפים והאמיצים בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו לפרוץ למאגר המידע של הפנטגון ולחשוף את השקרים על החייזרים ברוזוול, אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, לפחות כל עוד שאני שיכורה. אני פשוט צריכה ציפורניים, גפרורים ובובת וודו שלך.

אני רוצה להגיד לך שאתה טוב בשבצנא, אם כי קצת אובסיסיבי לגבי זה..., אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה שבוי מצרי, ואני הדמות הראשית בספר אימה ממש גרוע על אבטיחים עם כלבת. אתה אוהב להציק לדובים שמחפשים אוכל, ישבנים ענקיים ולענג את עצמך באמצע סדר פסח, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת עם אנשים בלי איידס. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם שאני... פחחח... סתם עובדת עליך. אתה גרוע..

אני מאוד אשמח אם נהפוך לאינטלקטואלים סנובים שתמיד משנים את הנושא לספרות רוסית מהמאה ה-19 כדי להראות חכמים לכל בן אדם שעובר ברחוב, אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, טוב... לא... אבל אף אחד לא צריך לדעת את זה...

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח שיש לי רובה צלפים, ואני יודעת איך להשתמש בו.

שיהיה לך יום נעים,

~ ההיא שאף פעם לא מתחתנת.

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות