איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background

Wax seal


Hand pencil
ספטמבר 15, 2014

מכר יקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני אהיה עם רובה מכוון לראש שלי אחרי שהדודה המשוגעת רבקה תפסה אותי גונבת עוגיות מהקופסה. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל הרגשות שלך פחות חשובים משלי.

אני יודעת שזה נראה כמו משהו מפתיע, מבלבל וקצת אירוטי בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו להסתנן לארגון "אמנסטי" ולבזבז את כספי התרומות שלהם בלי בושה, אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, על זה שחיכיתי עד עכשיו, ובזבזתי את כל הזמן היקר שלי. אני פשוט צריכה צריכה, צריכה.. אהה, צריכה... האמתי, אני לא ממש זוכרת.

אני רוצה להגיד לך שאתה כל כך מלא בחרא שזה מדהים שעוד לא התפוצצת למפולת אדירה של צואה מסריחה, אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה שמאלני, ואני כל זה ועוד. אתה אוהב גברים, לעשות ג'אגלינג עם מסורים חשמליים ולהעמיד פנים שאתה קינג קונג עם בתי בובות בחנויות צעצועים (ולכנס לכלא בגלל זה), ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת עם זנים אחרים. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם שאני אתאמן בלדקור בובות ראווה (או וודו, במקרה סביר יותר).

אני מאוד אשמח אם נהפוך לאנשים שמתעלמים אחד מהשני בציבור, אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, כשהעמדנו פנים שאנחנו שוכבים עם אנשים אחרים.

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח לרשום את המספר רישוי של כל טרנטה שדורסת אותך.

יפי קי יאי, בן זונה,

~ התאומה הסיאמית שלך.

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות