איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background

Wax seal


Hand pencil
נובמבר 1, 2014

מייקל פיניגן היקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני אהיה בוהה בשמש בכוונה להתעוור. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל הדחפים הסדיסטיים שלי הפכו לבלתי נשלטים, ואני לא חושבת שאני אוכל לראות אותך מבלי לרצות לענות אותך.

אני יודעת שזה נראה כמו ערך בויקיפדיה בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו לשאוב את נשמותיהם של אלו שלא ראויים לכוחינו האדיר, אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, אבל זה ששמת את האוגר שלי במיקרוגל היה יותר מדי. אני פשוט צריכה עוד גברים, במין לוח זמנים קבוע.

אני רוצה להגיד לך שאתה כל כך מלא בחרא שזה מדהים שעוד לא התפוצצת למפולת אדירה של צואה מסריחה, אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה מאושפז בבית משוגעים, ואני קורבן אונס. אתה אוהב לתקוע סיכות שדכן בחיות משק, לדבר כמו דמות שייקספירית ולתפור איברים נוספים לגוף שלך, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת ביחד מתישהו במילניום הבא. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם שהמשטרה תשאל אותי מאיפה השגתי את הסמים.

אני מאוד אשמח אם נהפוך לאנשים המעצבנים האלו שקוראים את העלילה של סרט באינטרנט ואז מתיישבים בבית קולנוע וצועקים ספויילרים כדי לעצבן את שאר העולם (ולא אכפת לי מה אתה אומר, הוא לא היה צריך לצעוק שדמבלדור מת! אני לא ידעתי את זה!), אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, לפני שאתה החלטת להפוך לעצמך והפכת לכזה בן זונה סנובי.

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח שגם הפסיכיאטר שלך חושב שאתה מניאק.

תפוס את היום (כי מחר הולך להיות היום האחרון שלך),

~ אמא.

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות