איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background

Wax seal


Hand pencil
אפריל 18, 2014

מה שלא יהיה השם שלך היקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני כבר העתקתי את אוסף הפורנו הפדופילי שלי למחשב שלך ונתתי אותו לבדיקה. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל אחד מאיתנו חייב ללכת, ונראה כי הציאניד שהוספתי בסתר לדגני הבוקר שלך לא פועל.

אני יודעת שזה נראה כמו סטירה לפנים בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו לבקר באי הפסחא וללכת לחפש ביצים, אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, אבל אני תקועה בעולם הבלהות הזה כבר חודשים ולכתוב את המכתב הזה זו ההזדמנות האחרונה שלי להתעורר. אני פשוט צריכה פורנו, היד הימנית שלי וקצת ניר טואלט. זה כל מה שצריך.

אני רוצה להגיד לך שאתה נמצא ברשימה הארוכה שלי של אקסים ממוצעים, אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה כל כך שמן שצדק לפעמים חג סביבך, ואני היפרסקסואלית. אתה אוהב להשתמש בזכוכיות מגדלת כדי לשרוף דודות, גמדים נושכי כריות (סליחה, "אנשים קטנים" נושכי כריות) ולכתוב מכתבי אהבה לרן דנקר, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת על כוכבים נפרדים. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם שאני אקיע את נשמתי למחשוף של סבתא שלי.

אני מאוד אשמח אם נהפוך למנקי רחובות או משהו, אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, לפני שאתה החלטת להפוך לעצמך והפכת לכזה בן זונה סנובי.

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח לצחצח שיניים. רגע, אין לך שיניים, י'בן זונה חסר שיניים.

תבקר מתישהו,

~ הנזירה מריה (לא זאת ששרה, השניה, הרצחנית).

נ.ב. אני חושבת שדרסתי את אמא שלך היום בבוקר. לפחות אני חושבת שזאת היא, לא נשאר הרבה לזהות אחרי.

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות