איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background

Wax seal


Hand pencil
ספטמבר 2, 2014

גורדון בראון היקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני אהיה חברה בצוות לעניין. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל אחד מאיתנו חייב ללכת, ונראה כי הציאניד שהוספתי בסתר לדגני הבוקר שלך לא פועל.

אני יודעת שזה נראה כמו שינוי פתאומי בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו להזדקן, להשמין ולהפוך לסניליים ביחד, אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, טוב, האמתי לא, פשוט חשבתי שזה נשמע טוב. אני פשוט צריכה למצוא מישהו שהוא זכר ונושם - ומהר.

אני רוצה להגיד לך שאתה האדם הבלתי מזוהה שדרסתי עם המשאית שלי אתמול ב-10:40, אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה חבר בכת סודית שמנסה להחזיר את מנהג הקורבן הגרבילי, ואני כל מה שאתה אף פעם לא תהיה. אתה אוהב להטריד מינית כלבים ישנים, לדבר כמו דמות שייקספירית ולהעמיד פנים שאתה קינג קונג עם בתי בובות בחנויות צעצועים (ולכנס לכלא בגלל זה), ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת עוד פעם כשחזירים יעופו. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם שאני אצטרך לצחוק קצת.

אני מאוד אשמח אם נתנוון פיזית עד שנהפוך למין ג'לי חמאתי כזה, אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, אני חושבת.

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח שהבן שלך אצלי ואני אהרוג אותו עם לא תעביר 5 מיליון דולר לחשבון הבנק שלי עד יום חמישי הבא.

דינג דונג, המכשפה מתה,

~ המפקדת העליונה של שוויץ.

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות