איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background.jpg

Wax seal.jpg


Hand pencil.png
ספטמבר 30, 2016

לונג ג'ון סילבר היקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני אהיה במהלך ספירה לאחד גוגולפלקס (ואני רק ב 32861 כרגע). אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל העיניים שלי עוד לא התאוששו משבוע שעבר כשהפאה שלך נפלה.

אני יודעת שזה נראה כמו תוצאה מאכזבת במקרה הגרוע ביותר בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו להסתנן לארגון "אמנסטי" ולבזבז את כספי התרומות שלהם בלי בושה, אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, טוב, בערך, קצת. טוב, לא ממש. אני פשוט צריכה יותר זמן לבד. לא... יותר זמן בלעדיך. כולך, באמת. כן. זה מה שרציתי להגיד.

אני רוצה להגיד לך שאתה מורכב בעיקר מתרכובות של פחמן, מימן, חנקן, חמצן, זרחן, ברזל, נחושת, מגנזיום, גפרית, סידן, אשלגן, יוד, נתרן וסיליקון (כאילו דה!), אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה לא אמיתי, אתה סתם סים שיצרתי שבוע שעבר בסימס 3, ואני תקועה במעלית עם ליאונרדו דיקפריו (אוקיי, החלק הראשון היה נכון...). אתה אוהב לעשות קפיצת בנג'י מצריחים בגובה חצי מטר, להפוך דיסקים לשוריקנים קטלניים כדי... להרוג אנשים ולנתח צפרדעים עם מזלג, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת עם גברים. שנינו. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם שאני אחתוך את עצמי לפני שאני הולך לישון.

אני מאוד אשמח אם נהפוך לשותפים לפשע ונשדוד נשים זקנות חסרות אונים מחסכונות הפנסיה שלהן, אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, ממש מזמן בשנות ה-60 בוודסטוק.

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח שהבן שלך אצלי ואני אהרוג אותו עם לא תעביר 5 מיליון דולר לחשבון הבנק שלי עד יום חמישי הבא.

להתראות לעד,

~ שרה נתניהו.

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות