איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background

Wax seal


Hand pencil
נובמבר 26, 2015

ישו היקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני אשקוד על מכתב תלונה לאיןציקלופדיה. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל לראות אותך בלי בגדים גרם להומוסקסואליות להראות לפתע מושכת.

אני יודעת שזה נראה כמו תוצאה מאכזבת במקרה הגרוע ביותר בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו לבקר את סבא וסבתא שלך ולתת להם נשיקה, אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, אבל עוד ניידת משטרה הגיעה - אני אמשיך לכתוב בעוד שעה. אני פשוט צריכה לפצוח בהתנהגות רצחנית בקנה מידה אדיר. לא ניתן למנוע זאת, אני חייבת למלא את צרכי.

אני רוצה להגיד לך שאתה האדם הבלתי מזוהה שדרסתי עם המשאית שלי אתמול ב-10:40, אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה שפחת מין של אביגדור ליברמן, ואני לא סוג האישה שתתרוצץ כמו מטורפת ברחובות ותצעק שיש לי "מערכת יחסים". אתה אוהב להזדיין במזבלות, לדבר כמו דמות שייקספירית ולמלא אוגרים בהליום, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת עם אנשים בלי איידס. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם שמישהו יבקש ממני להגדיר את המילה "הפקרות".

אני מאוד אשמח אם נהפוך לזוג רוחות רפאים, ונפחיד אנשים מסכנים שעוברים לגור בבית שלנו, אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, ליד הימנית שלי ולי.

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח שאני יודעת איפה אתה גר, מה השם שלך ואיך אתה נראה, אז תזהר.

ביי,

~ ההיא שאין לומר את שמה.

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות