איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background.jpg

Wax seal.jpg


Hand pencil.png
ינואר 24, 2017

אתה עם השם ההוא שאי אפשר להגות היקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני אהיה חברה בצוות לעניין. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל סוף סוף הספקתי לקרוא את ה"שירים" שלך הבוקר, והחלטתי שזה עדיף מלירות לעצמי בראש.

אני יודעת שזה נראה כמו התפתחות מפתיעה של העלילה בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו לפרוץ למאגר המידע של הפנטגון ולחשוף את השקרים על החייזרים ברוזוול, אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, טוב, האמתי לא, פשוט חשבתי שזה נשמע טוב. אני פשוט צריכה למצוא מישהו שהוא זכר ונושם - ומהר.

אני רוצה להגיד לך שאתה כריזמטי באופן מפתיע, אם מחשיבים את המראה המוזר שלך, אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה דוס, ואני אוכלת נקניקיות מקצוענית. אתה אוהב לאכול פטריות ואז לדרוך על צבים, למלא פוחלצים בגלידה ולעשות פרצופים לתינוקות עד שהם בוכים, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת שוב, אבל רק עם אתה מוכן ללכת על קצות האצבעות לשאר החיים שלך, כי זה סוג העינויים שתכננתי עבורך. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם שאני אצטרך לצחוק קצת.

אני מאוד אשמח אם נהפוך לאנשים שמעמידים פנים שהם אף פעם לא יצאו ביחד, אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, ליד הימנית שלי ולי.

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח שגם הפסיכיאטר שלך חושב שאתה מניאק.

בום בים בם,

~ היא.

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות