איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background.jpg

Wax seal.jpg


Hand pencil.png
פברואר 14, 2016

מישהו חסר תכלית יקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני אהיה מותקפת על ידי סנאים קטלניים. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל עם הצו הרחקה והכל, אני פחדתי להשתמש בטלפון עוד פעם.

אני יודעת שזה נראה כמו משהו מפתיע, מבלבל וקצת אירוטי בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו להסתנן לארגון "הצילו את הילדים" ולבזבז את כספי התרומות שלהם בלי בושה, אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, אני חושבת. אני פשוט צריכה ללכת לירח או לשיט להומואים.

אני רוצה להגיד לך שאתה בן זונה מכוער, ואני רוצה לדקור אותך למוות, ואז לשחק עם הדם שלך, אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה כלב דברן מעצבן שצריך לסתום את הפה, ואני נרקומנית. אתה אוהב גברים, להפוך דיסקים לשוריקנים קטלניים כדי... להרוג אנשים ולתפור איברים נוספים לגוף שלך, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת ביום שישי ואז לנסות לרצוח אחד את השני בחניקה (או בדקירה) סתם בשביל הכיף. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם שאני אחתוך את עצמי לפני שאני הולך לישון.

אני מאוד אשמח אם נתנוון פיזית עד שנהפוך למין ג'לי חמאתי כזה, אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, אני מניחה, באיזו מציאות עליזה הרבה יותר באחד מאינסוף היקומים המקבילים שיש.

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח איפה אתה משאיר את המפתחות שלך. ברצינות, זה ממש קשה למצוא אותם אחר כך.

אני שונאת אותךu,

~ הנכדה שלך מיקום מקביל.

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות