איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background.jpg

Wax seal.jpg


Hand pencil.png
יוני 25, 2017

אני, עלי להודות ששכחתי את שמך היקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני אהיה אחת עם היקום. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל עורכי דין עולים כסף, ואני אוכלת בשביל שניים עכשיו, אם אתה יודע למה אני מתכוונת.

אני יודעת שזה נראה כמו התפתחות מפתיעה של העלילה בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו להפחיד את זוג הזקנים שגר במורד הרחוב, אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, מצטערת שלא הספקתי להפטר ממך חודש שעבר, אבלי אני מבטיחה לפצות על כך בפעם הבאה שנפגש. אני פשוט צריכה עוד גברים, במין לוח זמנים קבוע.

אני רוצה להגיד לך שאתה המצפון שלי, אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה אתאיסט, ואני נזירה. אתה אוהב להרביץ לעצמך מול מראה, גמדים נושכי כריות (סליחה, "אנשים קטנים" נושכי כריות) ולצפות בפורנו חיות, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת עם אנשים אחרים. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם ששמישהו יזכיר את המילים "שני", "סנטימטר" ו/או "זין" בנוכחותי.

אני מאוד אשמח אם נהפוך לחנוני על שתמיד כותבים דברים במורס ובינארי ומשתמשים במונחים כגון "LOL", "XD" בדיבור רגיל, אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, ממש מזמן בשנות ה-60 בוודסטוק.

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח כמה שהמוניטין שלך יתרסק ברגע שאני אפרסם את המכתב הזה בבלוג שלי (או נגיד, באיןציקלופדיה).

לחיים,

~ [הכנס שם כאן[.

נ.ב. אופס, כמעט שכחתי להגיד שיש לך סרטן מוח. אתה רואה א צילום הרנטגן שמחובר למכתב הזה?

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות