איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background

Wax seal


Hand pencil
מאי 30, 2015

האדם המיסתורי יקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני אהיה במיטה, מזיינת את אח שלך. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל העולם הזה לא מספיק גדול בשביל שנינו.

אני יודעת שזה נראה כמו פרק אבוד מהאודיסאה בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו להסתנן לארגון "הצלב האדם" ולבזבז את כספי התרומות שלהם בלי בושה, אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, אבל זה ששמת את האוגר שלי במיקרוגל היה יותר מדי. אני פשוט צריכה לפצח את הסוד להתכה גרעינית קרה, ואז לגרוס את כל הממצאים.

אני רוצה להגיד לך שאתה הזוכה!, אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה הבן אדם היחיד בעולם שחושב שליאור שליין הוא מצחיק, ואני אוהבת לרוץ בעירום במקומות ציבוריים. אתה אוהב להזדיין במזבלות, לאונן על תוכניות בישול ולענג את עצמך באמצע סדר פסח, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת ביום שישי ואז לנסות לרצוח אחד את השני בחניקה (או בדקירה) סתם בשביל הכיף. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם שמישהו יבקש ממני להגדיר את המילה "כיעורs".

אני מאוד אשמח אם נהפוך לרשעי על ונזמום לכבוש את העולם ביחד (ואחרי זה אני ארצח אותך כדי שיהיה רק אדון אחד), אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, אבל אז התעוררתי וגיליתי שזה היה רק חלום.

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח לאכול את הירקות שלך.

בלאט, בלאט, בלאט,

~ ההיא שאף פעם לא מתחתנת.

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות