איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background

Wax seal


Hand pencil
ספטמבר 4, 2015

אלוהים היקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני אהיה באיביי, מוכרת את נשמתי תמורת 10,000 דולר. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל אתה מנצח חלק, ומפסיד חלק - ובמקרה שלך, אתה מפסיד הכל.

אני יודעת שזה נראה כמו בדיחת קרש בריטית בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו להסתנן לארגון "אמנסטי" ולבזבז את כספי התרומות שלהם בלי בושה, אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, פחות או יותר. אני פשוט צריכה ללכת לירח או לשיט להומואים.

אני רוצה להגיד לך שאתה האדם הבלתי מזוהה שדרסתי עם המשאית שלי אתמול ב-10:40, אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה היורש למלכות רונדארק, ואני אוהבת לשחק בפורנו. אתה אוהב לאסוף דגימות שתן, לצאת עם גמדים (סליחה, "אנשים קטנים") ולנשוך כבלי חשמל של מחשבים בספריות ציבוריות ואינטרנט קפה, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת עם אנשים בלי איידס. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם שמישהו יבקש ממני להגדיר את המילה "פיגור".

אני מאוד אשמח אם נהפוך לתאומים סיאמיים (למרות שכנראה שנצטרך לעבור ניתוח מסובך בשביל זה), אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, טוב... לא... אבל אף אחד לא צריך לדעת את זה...

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח את צו ההרחקה שהשופט הורה נגדך.

להתראות,

~ הנכדה שלך מיקום מקביל.

נ.ב. בדיוק גליתי שיש לי איידס. זה אומר שכנראה גם לך יש.

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות