איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background

Wax seal


Hand pencil
אפריל 27, 2015

משוגע אקראי היקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני אהיה מכוונת את הבזוקה שלי למפסעה שלך. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל הדחפים הסדיסטיים שלי הפכו לבלתי נשלטים, ואני לא חושבת שאני אוכל לראות אותך מבלי לרצות לענות אותך.

אני יודעת שזה נראה כמו פרק אבוד מהאודיסאה בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו לבקר באי הפסחא וללכת לחפש ביצים, אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, על זה שחיכיתי עד עכשיו, ובזבזתי את כל הזמן היקר שלי. אני פשוט צריכה יותר מרחב לעצמי. הקוטב הדרומי מתחיל להשמע נחמד.

אני רוצה להגיד לך שאתה המצפון שלי, אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה התגלמות השטן, ואני נזירה. אתה אוהב לתקוע סיכות שדכן בחיות משק, לדבר כמו דמות שייקספירית ולהאשים אנשים בתרדמת בלהיות עצלנים, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת עם דמויות ממוחשבות שנראות כמונו. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם שאני אראה קופים בגן חיות.

אני מאוד אשמח אם נזדקן ונמות מבלי שנדבר יותר או נחשוב על השני, אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, טוב... לא... אבל אף אחד לא צריך לדעת את זה...

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח שאני רצינית לגמרי.

קפוץ לי,

~ זלדה אשת הצרפדע.

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות