איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background.jpg

Wax seal.jpg


Hand pencil.png
אוגוסט 26, 2016

"מר פצפוני" היקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני אהיה תקועה בפרדוקס יקומי שממנו אני לא יכולה לצאת. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל הקול שלך כל כך נוראי שעוד כמה שיחות ממך היו מחרישות אותי תוך שנה.

אני יודעת שזה נראה כמו פרק אבוד מהאודיסאה בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו לדחוף אותך לים כשלבנה ענקית קשורה לך לרגל, אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, אבל עם הכתב יד הוא קצת קשה לקריעה זה בגלל הצחוק ההיסטרי שלי. אני פשוט צריכה לתכנן את הרצח שלך עוד שבוע ואז אני אהיה מוכנה.

אני רוצה להגיד לך שאתה משעמם, אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה ויקיפד, ואני כל מה שאתה אף פעם לא תהיה. אתה אוהב לאסוף מוך, להטריד מינית כבשים עד שהם יתפוצצו ולשחרר צפרדעים במטבחים של מסעדות, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת עם הדמות שבמראה. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם שמישהו יבקש ממני להגדיר את המילה "חוסר תכלית".

אני מאוד אשמח אם נהפוך לאנשים המעצבנים האלו שקוראים את העלילה של סרט באינטרנט ואז מתיישבים בבית קולנוע וצועקים ספויילרים כדי לעצבן את שאר העולם (ולא אכפת לי מה אתה אומר, הוא לא היה צריך לצעוק שדמבלדור מת! אני לא ידעתי את זה!), אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, ממש מזמן בשנות ה-60 בוודסטוק.

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח איפה אתה משאיר את המפתחות שלך. ברצינות, זה ממש קשה למצוא אותם אחר כך.

בהצלחה עם המשטרה שבדלת שלך,

~ אזרחית מודאגת.

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות