איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background

Wax seal


Hand pencil
מרץ 6, 2015

אנונימי יקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני ארדוף אחרי סבתא שלך עם בולדוזר. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל עם כל הסיליקון בפנים שלך, עדיף לי כבר להתרועע עם בובות ראווה. לפחות להן אין את כל המחלות מין המוכרות לאדם...

אני יודעת שזה נראה כמו התפתחות מפתיעה של העלילה בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו לבלות לפחות יותר משעתיים ביחד, אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, אבל אני תקועה בעולם הבלהות הזה כבר חודשים ולכתוב את המכתב הזה זו ההזדמנות האחרונה שלי להתעורר. אני פשוט צריכה ללכת לירח או לשיט להומואים.

אני רוצה להגיד לך שאתה דייקן בצורה מטרידה, אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה התגלמות השטן, ואני מכורה למאפינס אוכמניות. אתה אוהב לסוע לערים אחרות ולהתפרץ למסיבות יומולדת של זרים גמורים, לדבר כמו דמות שייקספירית ולמצוא את כתובת האימייל של קורבן רנדומלי ולרשום רותו לכל אתר שתוכל למצוא, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת עם הדמות שבמראה. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם ששמישהו יזכיר את המילים "מכוער", "חסר תועלת" ו/או "טיפש" בנוכחותי.

אני מאוד אשמח אם נהפוך לשותפים לפשע ונשדוד נשים זקנות חסרות אונים מחסכונות הפנסיה שלהן, אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, לפחות כשהיינו בתאים נפרדים בתחנת המשטרה.

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח את כל האנשים רצחנו ביחד.

האסט לה ויסטה בייבי,

~ הנזירה מריה (לא זאת ששרה, השניה, הרצחנית).

נ.ב. הם באים לקחת אותי!

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות