איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background

Wax seal


Hand pencil
יולי 6, 2015

החצי השני שלי היקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני אהיה בפתח תקווה, בזכות הגרלת הטיולים ההיא שהשתתפתי בה שבוע בעבר. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל אני איבדתי את הספר "50 דרכים לעזוב את חבר שלך" והייתי חייבת לאלתר.

אני יודעת שזה נראה כמו חרא בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו לסדר את אוסף הדסקים שלך לפי הא'-ב', אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, אבל אני תקועה בעולם הבלהות הזה כבר חודשים ולכתוב את המכתב הזה זו ההזדמנות האחרונה שלי להתעורר. אני פשוט צריכה לשים קץ לסרט הזה שאתה חיי בו, לפני שייגמר לי הכסף. תסריטאים עולים הון תועפות.

אני רוצה להגיד לך שאתה הצד הגברי המודחק שלי, אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה חובב חיות מבלונים, ואני הרבה יותר חכמה ממך. אתה אוהב לאסוף מוך, לדחוף תיירים תמימים ממקומות ממש גבוהים ולצפות בהם נופלים ולכתוב מכתבי אהבה לרן דנקר, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת עם אנשים בלי איידס. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם שאני אצטרך לצחוק קצת.

אני מאוד אשמח אם הזוג הלא מתפקד באחד מהסיטקומים הנצחיים האלו שמשמיעים צחוק ממוחש מעצבן כזה אחרי כל משפט, גם אם הוא לא מצחיק, אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, לפחות עד שנפגשנו.

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח שהבן שלך אצלי ואני אהרוג אותו עם לא תעביר 5 מיליון דולר לחשבון הבנק שלי עד יום חמישי הבא.

אדיוס,

~ האפיפיור(ית).

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות