איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background.jpg

Wax seal.jpg


Hand pencil.png
מאי 27, 2016

חשישארש היקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני אאכיל את דגי הזהב שלך לחתולים שלי, הורטנסיה ופטוניה. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל הדחפים הסדיסטיים שלי הפכו לבלתי נשלטים, ואני לא חושבת שאני אוכל לראות אותך מבלי לרצות לענות אותך.

אני יודעת שזה נראה כמו פרק מהיפים והאמיצים בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו לשתות את דמם של כל גבר, אישה וילד בעיראק, אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, פחות או יותר. אני פשוט צריכה צריכה, צריכה.. אהה, צריכה... האמתי, אני לא ממש זוכרת.

אני רוצה להגיד לך שאתה נמצא ברשימה הארוכה שלי של אקסים ממוצעים, אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה מבוקש ב-16 מדינות, ואני לוזרית דפוקה שאוהבת אותך רק בשביל הכסף שלך. אתה אוהב להתקלח בבנזין, לדוג מגפיים ישנות מהירקון ולנשוך כבלי חשמל של מחשבים בספריות ציבוריות ואינטרנט קפה, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת עם זנים אחרים. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם שמישהו יטען שמפלצת עומדת מאחורי.

אני מאוד אשמח אם נהפוך לזרים מוחלטים, אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, לפחות כשהיינו בתאים נפרדים בתחנת המשטרה.

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח שעדיין יש לי את היומן שלך ויכולה בכל רגע לשלוח את הקטעים המביכים במיוחד (כמו הפרק על קיץ 2004) לידיעות אחרונות.

שלך,

~ סוחרת הסמים האהובה עליך.

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות