איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background

Wax seal


Hand pencil
נובמבר 25, 2014

צ'אק נוריס היקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני אהיה בבית, יורה לעצמי בראש. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל אני לא נעשת צעירה יותר, ואתה לא נעשה עשיר יותר.

אני יודעת שזה נראה כמו גידול בגודל של פוטבול באונה הימנית שלך (מה שזה באמת) בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו לגור ביחד בשלמות ללא נישואין, או משהו דומה, אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, אבל זה ששמת את האוגר שלי במיקרוגל היה יותר מדי. אני פשוט צריכה לתכנן את הרצח שלך עוד שבוע ואז אני אהיה מוכנה.

אני רוצה להגיד לך שאתה לא המאהב הכי גרוע שהיה לי, אבל זה יהיה שקר, אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה כלום, ואני בהריון. אתה אוהב לאסוף בולים, למלא פוחלצים בגלידה ולסוע על אופנייםנגד כיוון התנועה בשעת השיא, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת שוב, אבל רק עם אתה מוכן ללכת על קצות האצבעות לשאר החיים שלך, כי זה סוג העינויים שתכננתי עבורך. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם שאני אריח את הריח המובהק הזה של ביצים רקובות, שום וגבינה שוב.

אני מאוד אשמח אם נהפוך לזוג קומיקאים אתיופים, אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, טוב... לא... אבל אף אחד לא צריך לדעת את זה...

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח שאני יודעת איפה קברת את הגופה, ולא אהסס לדבר עם המשטרה אם יתעורר הצורך.

תבקר מתישהו,

~ הגיסה שלך לשעבר.

נ.ב. התבשיל פטריות שהכנתי לך היה מפטריות רעילות. לא נורא.

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות