איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background

Wax seal


Hand pencil
מרץ 27, 2015

"מר פצפוני" היקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני אהיה במקום אחר, עושה הרבה יותר כיף ממך. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל הרגשות שלך פחות חשובים משלי.

אני יודעת שזה נראה כמו קניבליזם מודרני בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו לפרוץ למאגר המידע של הפנטגון ולחשוף את השקרים על החייזרים ברוזוול, אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, אבל בתור ביסקסואלית, אני מתעניינת רק בשני סוגים של אנשים, ואתה לא נכנס לאף אחד מהקטגוריות. אני פשוט צריכה ציפורניים, גפרורים ובובת וודו שלך.

אני רוצה להגיד לך שאתה בתול, אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה ויקיפד, ואני כל מה שאתה אף פעם לא תהיה. אתה אוהב לעשות קפיצת בנג'י מצריחים בגובה חצי מטר, למלא פוחלצים בגלידה ולשחרר צפרדעים במטבחים של מסעדות, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת על כוכבים נפרדים. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם ששאני ארצה. מה שיהיה לעיתים רחוקות.

אני מאוד אשמח אם נהפוך לשותפים לפשע ונשדוד נשים זקנות חסרות אונים מחסכונות הפנסיה שלהן, אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, אבל אז התעוררתי וגיליתי שזה היה רק חלום.

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח שכל פעם שאתה מאונן, פרדריך ניטשה הורג את אלוהים.

נתראה בגיהנום,

~ ג'יין.

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות