איןטקסט:מכתב ליואב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Letter Background

Wax seal


Hand pencil
אוקטובר 25, 2014

לונג ג'ון סילבר היקר,

בזמן שאתה תקרא את זה אני אהיה תקועה בפרדוקס יקומי שממנו אני לא יכולה לצאת. אני מצטערת לעזוב אותך בצורה הזאת, אבל הצרכים שלך פחות חשובים משלי.

אני יודעת שזה נראה כמו אגרוף לפנים בשבילך, במיוחד לאור העובדה שתיכננו לקנות מיליון ברווזי פלסטיק עם כל החסכונות שלנו, אבל אני פשוט לא רואה את הדברים מגיעים לכך.

אני מצטערת על זה, אבל עוד ניידת משטרה הגיעה - אני אמשיך לכתוב בעוד שעה. אני פשוט צריכה יותר זמן לבד. לא... יותר זמן בלעדיך. כולך, באמת. כן. זה מה שרציתי להגיד.

אני רוצה להגיד לך שאתה צריך פיזיותרפיה דחוף, אבל אני לא חושבת שאנחנו יכולים להמשיך במערכת היחסים הזאת. קודם כל, אנחנו לא לגמרי מתאימים. אתה פושע מלחמה נאצי, ואני חברה בכת שקובעת שאנשים כמוך וכל האנשים שקשורים עליהם ישרפו לעד בגיהנום. אתה אוהב לסוע לערים אחרות ולהתפרץ למסיבות יומולדת של זרים גמורים, להטריד מינית כבשים עד שהם יתפוצצו ולצפות בפורנו חיות, ואני לא חושבת שאני אוכל להנות מדברים כאלו. איך אנשים כל כך שונים יכולים להמשיך במערכת יחסים כזאת? אני חושבת שאנחנו צריכים לצאת עם גברים. שנינו. אבל אני רוצה שתדע שאני אחשוב עליך כל פעם שאני אשחיז את סכין הציידים שלי במוסך.

אני מאוד אשמח אם נהפוך לאויבים מושבעים, שכל הזמן מתכננים את מפלתו של השני עד שאחד מאיתנו (עדיף אני) מצליח, מה שיתן לאותו אדם (שוב, עדיף אני) את ההזדמנות לפצוח בצחוק משוגע היסטרי, אם זה בסדר מבחינתך, אני חושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו כמה ימים טובים, אני חושבת.

תשמור על עצמך ואף פעם אל תשכח שאני כבר לא בתרדמת.

נמסטה, ומזל טוב,

~ אמא.

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות