איןציקלופדיה:אקספרסו בר

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
ברוכים הבאים לאקספרסו בר! ארכיון דיונים
Cafe bombon2
מנת היום

האקספרסו בר משמש לדיונים כלליים, להפגת שיעמום וזמן משך ההשפעה של הריטלין, ולקבלת החלטות שונות.

 • שאלות תוכלו להשאיר פה, בנושא חדש, או לפנות לאחד מחברי ההנהלה בדף שיחתו.
 • הערות ושאלות לגבי ערכים קיימים יש לכתוב בדפי השיחה של אותם הערכים.
 • אם ברצונכם לקבל ביקורת על הערך שלכם, תוכלו לעשות זאת באיןתגובה.
 • לדיונים שלא קשורים ספציפית לאתר ותפעולו יש לפנות ללוח המודעות.
 • אם יש לכם בקשות, השאירו אותן בדף זה, ואחד מחברי ההנהלה יפנה אליכם בהקדם.
 • לאחר דיון מקדים ניתן לקיים הצבעות מדיניות בדף הצבעות.


לפתיחה מהירה של דיון חדש, לחצו כאן.


[ עריכה ]

Archibנא לא לערוך את כל הדף אלא לערוך פסקאות בודדות ובמידת הצורך לכתוב את הכותרת בתקציר

[עריכה] איןציקלופדינו לאן

לדעתי האתר באנגלית מצחיק ומושך אליו אנשים בגלל שלמרות השפה הכביכול טפשית הוא בעל עוקצנות מסויימת, הן בתחום המדעי והן בתחום הדתי. ושתי הדוגמאות המרכזיות: מפלצת האטריות ותאוריית מושכי החושך. למי שמתעניין במדע וטכנולוגיה (וכמעט כל משתמשי המרשתת מתעניינים במדע וטכנולוגיה) הרעיון שבעצם אור הוא זה שאיננו וחושך הוא המהות, מצחיק בטירוף, ומעניין עד כדי הדרת שינה. רעיון המפלצת, לאתאיסטים "נוצרים" ואולי גם בישראל, בהתמודדות מול סוג מסויים של דת פולחנית (אני נזהר שלא להכליל) היה מצחיק ביותר, וגם הוא משך את הקהל האמריקני.

לפיכך נתכנסנו היום...

והזוכה הוא: התייחסות אמיתית להסטוריה לאישים ולמדע. שינוי גישה. הורידו את הגסויות, ועיברו להתייחסות אמיתית.

קיצר, צריך יותר לכבד את הקוראים הישראלים (כלומר, לדעתי, להיות קצת פחות פוגעניים) אך גם להגיד את האמת.
אם לסכם את מה שאמרתי עד כה בשורה אחת: די ל'פילוס', ראינו יותר מדי ממנו. בואו נעבור להומור אנגלי גבוה במבטא ישראלי. הנה רשימה שעולה בראשי:

מדע וטכנולוגיה:
 • טיפול ישראלי בנושא אבולוציה. כולל כל ההתנגדות החרדית, ויחד עם זה הבּוּרוּת של רוב האנשים. (למשל הייתי מדבר על הכחשת האמונה שהתינוק מתחיל מתא, או מכך שיש לבעלי חיים כשרים תכונות שכליות, וגם על התפתחות האדם המחשב)
 • בנושא חיסונים - יש כאן אין סוף להתייחסות
 • בנושא פלאפונים - וחלקם של ישראלים בפיתוח
 • בנושא חקלאות - שאיננה, 'עבודה עברית' - שאף פעם לא היתה, וכו וכו
 • פרס נובל - גם פרס נובל לשלום, ושוב: רק מתוך מחקר וקריאה ולהפסיק עם הרדידות
אישים ופוליטיקה:
 • איש כמו אהוד אולמרט - נלחם נגד הפשע המאורגן, בין היתר בו האשים את 'גנדי'. הופיע בטלויזיה נגד כהנא. היה עם יוסי שריד בג'יפ במלחמת לבנון (שלום הגליל) ב-82 כחבר כנסת. היה שר התעשייה אפרורי ומושחת, והדבר ניכר כבר אז. היה מעורב בעניינים מוזרים ומנכרי עיניים בירושלים, כראש העיר (הרכבת תקלה... עוד נושא שאפשר להרחיב עליו) אחר כך היה ראש ממשלה, אם האנשים הכי טובים ומקצועיים, אך ערבב את כולם: את המומחה לעובדים שם בביטחון, את המומחה לבטחון שם ב"הגנת העורף", את המומחה לכלכלה שם בחינוך, את האדיוט שהחשמל נותק עקב אי תשלום שם במשרד לאיכות הסביבה, בקיצור - למי שהמדינה יקרה לו (ורוב האנשים אז עדיין קיוו שהמדינה יקרה לליבם) אולדמורט היה בדיחה עצובה, ש(כפי שהערבים אהבו להגיד אז) רואים אצלו את הסוף. אין סוף מה שאפשר לכתוב עליו, במקום זה, הערך כולו "נונסנס". וכך בכל הנושאים. גרוע מזה, ישנם נושאים שהם באמת כואבים. גרמניה. גרמניה הנאצית. הכחשת השואה. השואה. - כל אלו מקבלים כאן טיפול ילדותי ולא באמת מבין. הזקנים עדיין קיימים, אפילו הרוצחים עדיין קיימים, רובם שוחררו ומסתובבים, המרשתת מלאה בשנאה אלינו ובגזענות (כלפינו, כן), ומערכת המשפט שם... רגע הזכרנו את מערכת המשפט... מה עם שלנו, אל האלים אהרן ברק וכו', מה שמזכיר את עיקר מלחמתו - הנאורות, שמזכיר את נושא האבולוציה והבריאתנות (שעצם איזכורה מצחיק) חוץ מאַמְלֹא-יצחק שבטוח לא יצחק.
 • הולילנד
 • פשע מאורגן
 • שחיתות
 • כהנא
 • הערבים - וגזענות, והישראלים, והפליטים: כל אלו נושאים שצריך לחשוב לפני שמשפריצים, אבל מה שברור: אי אפשר להשאיר אותם לבדיחות ברמה של גן ילדים (נהייתם כבר מנויים לגן עדן שלי, אם לא: אין תגובה...)
 • חמאס - טוב אולי לא כדאי...
 • גזענות הימין - הייתי צוחק על הישראלים המכחישים את שנאת הזרים שלהם באלף דרכים, אבל מכניס גם למטיפים בשער שלפעמים גם
 • הרשות הפלשתינית
 • השלום
 • השמאל הישראלי
 • נפתלי בנט - מה שמזכיר לי...
 • יאיר לפיד. אם לפני עשר שנים, לא, אם לפני חצי שנה הייתם אומרים לי: יאיר לפיד יהיה שר האוצר, הייתי פורץ בצחוק ומיד נופל על הרצפה ובוכה, ומורט את שערותיי (לא נשארו לי יותר מדי ממילא)
 • צי פיל בני
 • מלחמת השמאל בחרדים
 • מלחמת החרדים בשמאל - מצחיק רק מלהתחיל לחשוב על מה שהם טוענים
 • ומלחמת השמאל בחרדים - מצחיק רק מלהתחיל לחשוב על מה שהם טוענים
 • ו... טוב הבנתם. אפשר גם לצחוק על הדברים החשובים שקורים במדינה, ובינתיים ההתעסקות שלנו בקטנות
 • תכניות הריאליטי - הייתי כותב על כמה שאף אחד לא צופה בהן אבל כולם יודעים הכל עליהם
 • טבעונות / צמחונות - כנ"ל: מטפל בזה ברצינות ובכובד ראש ולא סתם זורק גרבילים.
זהו, זה מה שיש לי להגיד. לילה טוב ושינה טובה. חתימה טובה: -- פשוט לשוחח.• ח' בתשרי ה'תשע"ד • 23:02, בספטמבר 11, 2013 (UTC)
משהו קטן לגבי הפסקה של אולמרט (בעיקר עובדתי): 1. המשרד להגנת העורף (אכן משרד טיפשי ביותר) לא היה קיים בתקופת כהונתו. למעשה, הוא הוקם ב-2011, כדי לסדר תיק למתן וילנאי. 2. האם "האידיוט שהחשמל נותק עקב אי תשלום" אמור להיות גדעון עזרא המנוח? סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 18:01, בדצמבר 25, 2013 (UTC)

[עריכה] הצעה

פונה בחום אל המנהיגים העליונים של הרפובליקה האיןציקלפדית ליצור ערך על המדינה הצפון האפריקאית של וואדיה זו שמופיעה בסרט הדיקטטור ולמעשה יש לעשות ערך במסווה הסרט. תסלחו ליוצר לא מיומן כמוני, אך אני עורך רק דברים פשוטים ויוצר ערכים רק במקרים נדירים. כל המעוניין בדבר ומעוניין בעזרה ורעיונות שיפנה אליי במידת הצורך. משתמש:גיאשטיי100 (שיחה) 20:50, ביוני 22, 2013 (UTC)

לא ראיתי "הדיקטטור", אבל אתה יכול להציע את הערך באיןציקלופדיה:בקשת ערך, ואולי מתישהו, בעוד הרבה הרבה זמן, מישהו או משהו ירצו לכתוב על זה ערך. itaity - שיחה - כי רק ביחד נוכל לשקם את איןציקלופדיה! 16:36, ביוני 23, 2013 (UTC)
אל תקשיב לזה שמעליי פעם הוא היה בן אדם טוב אבל הוא קנה מיליונים של תרנגולות הודו באמזון וגרבילים עיקלו לו את הבית ועכשיו הגרבילים מנסים להשתלט על איןציקלופדיה ולשדוד זקנות זה לא אשמתו. אני אשמח לעבוד איתך על הערך לחסל את כל הג'ינג'ים! עכשיו!! (שיחה) 18:04, ביוני 23, 2013 (UTC)
אני מקווה שזו היתה הלצה לא מוצלחת, איני רוצה לבצע סיכול ממוקד. itaity - שיחה - כי רק ביחד נוכל לשקם את איןציקלופדיה! 07:43, ביוני 28, 2013 (UTC)

גם אני בדיוק ככה איש שתיים (שיחה) 16:08, ביולי 9, 2013 (UTC)

אני שמח שיש לנו קונצנזוס על הנושא. itaity - שיחה - כי רק ביחד נוכל לשקם את איןציקלופדיה! 20:05, ביולי 9, 2013 (UTC)
על מה? -- פשוט לשוחח.• ח' בתשרי ה'תשע"ד • 23:16, בספטמבר 11, 2013 (UTC)

[עריכה] הצעה 2

אוקיי הצעה שחשבתי עליה לגמרי לבד, בואו נוסיף חוק שכל משתמש באשר הוא יוכל להכין רק תבנית אחת איכס ג'ינג'ים. (שיחה) 12:59, באוקטובר 19, 2013 (UTC)

ואם למשתמש יש רעיון ממש גאוני לשתי תבניות? לדעתי הוספת חוק כזה בגלל משתמש אחד זו טעות. itaity - שיחה - כי רק ביחד נוכל לשקם את איןציקלופדיה! 19:15, באוקטובר 20, 2013 (UTC)

[עריכה] הצעה 3

יום הס'(יום שבו כל מילה נגמרת בס') viva la Deutschland (שיחה) 14:10,באוקטובר 2013,19 (UTC) אני יוצר עכשיו ערך מיוחד ליום זה:ערכוס יווניוס. viva la Deutschland (שיחה) 14:21, באוקטובר 19, 2013 (UTC)

יש כבר את יום הא' לא? איכס ג'ינג'ים. (שיחה) 13:30, באוקטובר 20, 2013 (UTC)
אז יהיה גם את יום הס'viva la Deutschland (שיחה) 18:14, באוקטובר 20, 2013 (UTC)
אז למה שלא יהיה גם יום הב'? ושכולם ידברו את שפת הב'? איכס ג'ינג'ים. (שיחה) 18:45, באוקטובר 20, 2013 (UTC)
יום הב' הוא רעיון טוב. אפשר לקרוא לזה יום הבבבבבבל"ת. סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 12:26, באוקטובר 26, 2013 (UTC)
ומה בנוגע ליום ה-ד'? ויום ה-ר'? ויום ה-g הקטנה? ויום האליף? ויום האות הזאת ברוסית שאני לא יודע איך קוראים לה?
בקיצור, מיותר לחלוטין. itaity - שיחה - כי רק ביחד נוכל לשקם את איןציקלופדיה! 19:15, באוקטובר 20, 2013 (UTC)

[עריכה] שלום עליכם!

בדיוק רציתי לכתוב ערך על משתמש:סטנדאפיסט בגרוש/נס ציונה, אבל חשבתי, כשיש פה כל כך הרבה משתמשים וכל כך הרבה סוגים שונים של הומור, פשוט נקיים מכרז. איך תוצאות המכרז ייקבעו? אן-דן-דינו. סתם, סתם. אני אקבע, כי אחרי הכל הדף הוא שלי. שלי!!!!!111 שלי, שלי, שלי, שלי. ווהו. יאללה, יאללה, למי בא? נעשה ת'מכרז עשרה ימים, עשרה ימים, בדיוק כמו הצבעה סטנדרטית. וואלאכ, הוגן, לא? סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 13:18, באוקטובר 23, 2013 (UTC)

אוקיי אני מציע 5 בוטנים אפריקאיים ושלוש נאצים תוצרת צ'ילה מישהו מציע יותר? איכס ג'ינג'ים. (שיחה) 16:39, באוקטובר 23, 2013 (UTC)
כחובב משחקי מילים, יש לי רעיון שהעיר הוקמה בהתחלה כמפעל קפה ("נס") של אישה תימניה בשם ציונה ("ציונה"). תופס? אפרים-עם-מכנסיים/בואו להטריד אותי אפלטונית מצאתי את המכנסיים! 17:21, באוקטובר 23, 2013 (UTC)
לא איכס ג'ינג'ים. (שיחה) 19:30, באוקטובר 23, 2013 (UTC)
המממ...לא! זה היה ממש פרודוקטיבי. אפרים-עם-מכנסיים/בואו להטריד אותי אפלטונית מצאתי את המכנסיים! 19:33, באוקטובר 23, 2013 (UTC)

[עריכה] תוצאה

והמכרז הוטה הוכרע לטובת אפרים, שהיה עאלק פרודוקטיבי יותר, וכבר בזמן הקרוב-קרוב יותר-ממש קרוב-כן, קרוב הוא יכתוב את הערך על נס ציונה. כל הסדיסטים התאחדו! זה הזמן לשחוט חתול בשנית! (שיחה) 17:27, בנובמבר 9, 2013 (UTC)

[עריכה] פרוייקט להארכת ערכים "צמריריים"

אוקיי אז ככה, מכירים את "משתמש החודש" ו"נוב החודש"? אז אפשר יהיה להכין גם באופן זמני (רק החודש הזה) פרויקט שכל אחד יעריך קצרמר אחד או יותר ויפרסם את השינוי שהוא עשה בקצרמר ונעשה כזאת תחרות שיהיה אפשר להצביע לשינוי הכי טוב ובלהבלבהלבה והזוכה יקבל איזשהי תבנית להוסיף לדף משתמש שלו "זוכה תחרות הערכים הצמריריים לשנת 2013 חודש נובמבר". מה דעתכם? משתמש משופם Subculture-Mustache-icon (שיחה) 16:25, בנובמבר 1, 2013 (UTC)

אני בעד הרעיון, אבל די סקפטי בנוגע לביצוע שלו (ע"ע פרויקטים דומים). כל הסדיסטים התאחדו! זה הזמן לשחוט חתול בשנית! (שיחה) 16:51, בנובמבר 1, 2013 (UTC)
אני מציג בפניך את פריט א' משתמש משופם Subculture-Mustache-icon (שיחה) 16:52, בנובמבר 1, 2013 (UTC)
ראיתי, אהבתי. כל הסדיסטים התאחדו! זה הזמן לשחוט חתול בשנית! (שיחה) 16:53, בנובמבר 1, 2013 (UTC)
עכשיו מה צריך לעשות כדי להוציא לפועל? לפתוח כאן הצבעה? או שלפנות למפעיל מערכת? משתמש משופם Subculture-Mustache-icon (שיחה) 16:54, בנובמבר 1, 2013 (UTC)
לא זה ולא זה. פשוט תחכה עד שמשתמשים אחרים יביעו כאן את דעתם, ואם תהיה הסכמה רחבה סביב זה תעביר את הפרויקט למרחב איןציקלופדיה. כל הסדיסטים התאחדו! זה הזמן לשחוט חתול בשנית! (שיחה) 16:58, בנובמבר 1, 2013 (UTC)
אני בעד. תנו בראש! אפרסמיהו ג'וניור/יש עם מי לדרבק! מצאתי את המכנסיים! 20:12, בנובמבר 2, 2013 (UTC)
רעיון חביב, למה לא? itaity - שיחה - מה שלא הורג - מחסל 21:25, בנובמבר 2, 2013 (UTC)
אוקיי אז להוציא מהמרחב האישי? משתמש משופם Subculture-Mustache-icon (שיחה) 15:13, בנובמבר 3, 2013 (UTC)
קודם תגרום לזה להיראות טוב יותר (אוכל לעשות את זה בעצמי מאוחר יותר היום או מחר אם תרצה). itaity - שיחה - מה שלא הורג - מחסל 18:09, בנובמבר 3, 2013 (UTC)

[עריכה] צריכים אתכם!

אנו צריכים אתכם לעזור לנו בערך הזה! אם כל אחד יוסיף פסקה בסופו של דבר נגיע לסוף המגילה ונעלה למרחב האיןטקסט! אז כולם בואו לעזור!!! אני כבר הכפלתי את הטקסט (הוספתי 10,000 תווים) עכשיו יש מלא שפמים בעמוד! Subculture-Mustache-icon (שיחה) 13:08, בנובמבר 10, 2013 (UTC)


[עריכה] הצעה לסוג של מיזם, לא ממש, האמת כן. כן, זה מיזם. בכל מקרה...

כמעט כל המשתמשים עובדים כרגע על ערך או שניים (או שלושה, במקרה של אפרים), וחשבתי אולי כדאי לצור דף בשם איןציקלופדיה:מפעל הערכים, שבו כל אחד יהיה צריך לכתוב אילו ערכים הוא עכשיו כותב(ועד אז זה לא יהיה באופן רשמי) בשביל שכולם יידעו ולא ייכתבו את הערך גם, ויוכלו אולי להציע שיתוף פעולה או כתיבה משותפת. מה דעתכם? כבוד הפרופסור~זה "פרופ' אורוניקוס", לא סתם "אורוניקוס"~בואו לשגע/להטריד אותי~למידע נוסף אודות הגאון 20:05, בנובמבר 10, 2013 (UTC)
Oppose vote נגד --כל הסדיסטים התאחדו! זה הזמן לשחוט חתול בשנית! (שיחה) 20:16, בנובמבר 10, 2013 (UTC) - אסור להפוך כתיבת ערכים למפעל
Support vote מתלהב מהרעיון -- עכשיו יש מלא שפמים בעמוד! Subculture-Mustache-icon (שיחה) 20:12, בנובמבר 10, 2013 (UTC) - יאללה. סטנדאפיסט, תוכל לשנות מנגד ל-Nein?

אבל זה אסון. אסור לתת לדבר הזה להתקבל. כל הסדיסטים התאחדו! זה הזמן לשחוט חתול בשנית! (שיחה) 20:16, בנובמבר 10, 2013 (UTC)
אז נשנה את השם עכשיו יש מלא שפמים בעמוד! Subculture-Mustache-icon (שיחה) 20:20, בנובמבר 10, 2013 (UTC)
זה לא מפעל, זה יותר רמזור ערכים. זהו זה! רמזור ערכים, בדיוק! המטרה שלו זה לתמרן בין הכותבים ולמנוע התגשויות עריכה, עימותים ורציחות מכוונות. רגע, צריך לשים את זה איפשהו(את הרעיון) בשביל שייצביעו וייחליטו אם לקבל את ההצעה או לא? כלומר, איך מחליטים אם ההצעה התקבלה או לא? כבוד הפרופסור~זה "פרופ' אורוניקוס", לא סתם "אורוניקוס"~בואו לשגע/להטריד אותי~למידע נוסף אודות הגאון 20:26, בנובמבר 10, 2013 (UTC)
"רמזור ערכים" - לא משכנע אותי; אפשר לעשות זאת בדרך של שיחה פרטית ולא מיזם. חוצמזה, מה רע בעימותים ורציחות מכוונות? קצת אקשן לא יזיק. ז'תומרת כן יזיק, אבל אין נזק שאי אפשר לתקן. לגבי הרעיון: כמו שאמרתי למק לפני זמן לא רב, החלטות באיןציקלופדיה מתקבלות בדרך של דיון דמוקרטי באקספרסו בר. מחליטים לפי הלך הרוח של רוב המשתמשים (חיובי/שלילי). כל הסדיסטים התאחדו! זה הזמן לשחוט חתול בשנית! (שיחה) 20:30, בנובמבר 10, 2013 (UTC)


[עריכה] איןנובלה: למען קידומה

שלום. כפי שחלקכם יודעים אני "הקמתי" את איןנובלה לתחייה, וכעת אני כותב את הפרק השלישי בעונה השנייה, אבל אני לןא בטוח כמה בכלל שמים לב שיוצאים פרקים חדשים. אולי כדאי לשים את איןנובלה בתפריט באיןאחרים, על אף שהיא כביכול מיזם בתוך איןחדש. בנוסף אני אתחיל לכתוב באיןחדש הודעה על זה ש"שודר" פרק חדש של איןנובלה. בנוסף, אולי מפעילי מערכת יכולים להסיר את ההגנה על הדף הראשי של איןנובלה בשביל שאני אוכל לעדכן אותו? אני מקווה שאף אחד לא ישחיט אותו. כבוד הפרופסור~זה "פרופ' אורוניקוס", לא סתם "אורוניקוס"~בואו לשגע/להטריד אותי~למידע נוסף אודות הגאון 16:35, בנובמבר 14, 2013 (UTC)

[עריכה] חדר צ'אט

אני יכול להכין חדר צ'אט לאיןציקלופדיה כמו שיש בויקיפדיה ובאיןציקלופדיה האנגלית ויש לי רעיון איך לעצב את זה יפה.. עכשיו יש לי כמה שאלות:

 1. שם למיזם
 2. מישהו שטוב בפוטושופ, או שאני ינסה להכין לבד אם אין.
 3. את הדעה שלכם על הרעיון. עכשיו יש מלא שפמים בעמוד! Subculture-Mustache-icon (שיחה) 13:44, בנובמבר 16, 2013 (UTC)
יש בוויקיפדיה דבר כזה, חדר צ'אט? כל הסדיסטים התאחדו! זה הזמן לשחוט חתול בשנית! (שיחה) 13:47, בנובמבר 16, 2013 (UTC)
כן עכשיו יש מלא שפמים בעמוד! Subculture-Mustache-icon (שיחה) 13:53, בנובמבר 16, 2013 (UTC)
 1. אין לי.
 2. אין לי.
 3. לא כל שטות שמתורצצת בוויקיפדיה צריך לייבא לפה. אני גם לא חושב שזה בר ביצוע.
כל הסדיסטים התאחדו! זה הזמן לשחוט חתול בשנית! (שיחה) 13:58, בנובמבר 16, 2013 (UTC)
טוב אז לא משנה. עכשיו יש מלא שפמים בעמוד! Subculture-Mustache-icon (שיחה) 14:02, בנובמבר 16, 2013 (UTC)

Support vote מתלהב מהרעיון --ויוה לה דויטשלנד/אלזס שייכת לגרמניה! (שיחה) 08:50, בנובמבר 21, 2013 (UTC) - אני דווקא אוהב את הרעיון, בהתחשב בעובדה שהאיןציקלופדיה העברית דלה ביותר.


[עריכה] רעיון למיזם נחוץ ביותר

איןמוזיקה:מקביל למיזם הזה. ויוה לה דויטשלנד/אלזס שייכת לגרמניה! (שיחה) 08:37, בנובמבר 21, 2013 (UTC)

Support vote מתלהב מהרעיון --ויוה לה דויטשלנד/אלזס שייכת לגרמניה! (שיחה) 08:52, בנובמבר 21, 2013 (UTC)

Support vote בעד -- עכשיו יש מלא שפמים בעמוד! Subculture-Mustache-icon (שיחה) 16:22, בדצמבר 3, 2013 (UTC) - נוכל גם להוסיף דברים בסגנון המוזיקה המזרחית וגם סופסוף תיהיה לי הזדמנות לפרסם את ספר השירה שלי!

Oppose vote נגד -- עכשיו יש מלא שפמים בעמוד! Subculture-Mustache-icon (שיחה) 16:41, בדצמבר 3, 2013 (UTC) - אחריי שחשבתי על זה... זה יהיה קשה לעשות את זה...


[עריכה] שינוי עיצוב

שינוי עיצוב של ויקיה צריך להיכנס לתוקף ב4 לדצמבר. להודעה בנושא ראו כאן. Corvus,(שיחה) 09:48, בנובמבר 23, 2013 (UTC)

אתה מוכן להרחיב בעניין? כל הסדיסטים התאחדו! זה הזמן לשחוט חתול בשנית! (שיחה) 13:16, בנובמבר 23, 2013 (UTC)
כל מה שידוע לי זה ההודעה בקישור הנ"ל. מקווה שהבאגים לא יהיו כבדים מדי. Corvus,(שיחה) 16:52, בנובמבר 23, 2013 (UTC)
כמה זמן ימשכו הבאגים? עכשיו יש מלא שפמים בעמוד! Subculture-Mustache-icon (שיחה) 16:24, בדצמבר 3, 2013 (UTC)

[עריכה] איןקומיקס!

תחשבו איזה רעיון טוב זה... לא חייבים לדעת לצייר אפשר פשוט לקחת קומיקס מוכן למחוק את הטקסט ולכתוב משלנו! הינה אפילו כמה דוגמאות:

Deathnote manga2
עמוד ראשון
Death Note Manga 17072009180020
עמוד שני
עכשיו יש מלא שפמים בעמוד! Subculture-Mustache-icon (שיחה) 16:44, בדצמבר 3, 2013 (UTC)
רעיון נחמד, אבל קצת מטריד אותי שהבחורה בתמונה הראשונה לבושה בדיוק כמו הפרוצה המסוממת שבילתה איתי את יולי 84' באיזו אכסנייה זולה. סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 19:51, בדצמבר 3, 2013 (UTC)
"אני אביא", לא "יביא"! ואם נעלה לפה יותר מדי קומיקסים של אנשים אחרים, אולי היוצר שלהם יחליט להתלונן נגדנו על הפרת זכויות. Corvus,(שיחה) 19:53, בדצמבר 3, 2013 (UTC)
במחשבה שנייה, קורבוס צודק. לקורבוס: אם תתחיל להעיר למק על כל שיבוש לשוני שלו, תקבל מיגרנה. מניסיון. סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 19:56, בדצמבר 3, 2013 (UTC)
אממ... יש בזה משהו. עכשיו יש מלא שפמים בעמוד! Subculture-Mustache-icon (שיחה) 20:13, בדצמבר 3, 2013 (UTC)

[עריכה] ויקיציטוט

הרי להציג לכם: ציטוטים מויקיפדיה: http://wikitzitut.tumblr.com/ אולי מישהו כאן יקבל מזה רעיון. Corvus,(שיחה) 14:59, בדצמבר 14, 2013 (UTC)

[עריכה] שני פרויקטים גדולים

[עריכה] איןשיר

רעיון שהוצע די מזמן, קודם אני רוצה לשאול לדעתכם ואם תאהבו את הרעיון אני אנסה להכין את איןשיר:עמוד ראשי. קראו לי תומר © (שיחה) 19:59, בדצמבר 21, 2013 (UTC)

והינה משהו קטן שהוכן מבעוד מועד:
איןשיר

[עריכה] דיון

נשמע טוב. תוכל לספר קצת על המיזם? סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 11:07, בדצמבר 22, 2013 (UTC)

יהיה אפשר לפרסם שירים, אני חושב שנאסוף את רובם למחרוזות לדוגמא: שירים על מלחמות נעשה במחרוזת, ונמיין את כולם בדרך ייחודית יותר. את השירים באיןטקסט נעביר לשם ויהיה אפשר גם להקליט את עצמכם שרים ולעלות לשם (עדיף לא דרך יוטיוב אלא דרך פסקול שאפשר לעלות לאיןציקלופדיה לדוגמא זה: קישור שאני יודע שאפשר לפרסם גם בתוך הדף בלי ללחוץ על הקישור ואני ינסה להבין מאוחר יותר כיצד. כמובן שיהיה אפשר להציע עוד דברים, בגלל שבינתיים אין אפילו טיוטה. קראו לי תומר © (שיחה) 12:14, בדצמבר 22, 2013 (UTC)
מגניב, אבל יותר מדי שאפתני. אני לא בטוח שזה בר ביצוע. סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 12:15, בדצמבר 22, 2013 (UTC)
איש חכם אמר לי פעם, שאם צברת מוטיבציה עברת חצי מהדרך. קראו לי תומר © (שיחה) 12:18, בדצמבר 22, 2013 (UTC)
נראה לי שזה דורש הצבעה מסודרת (ולפיכך גם תמיכה של מפעילים ובירוקרטים). סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 18:04, בדצמבר 25, 2013 (UTC)
אז בואו נתחיל, חבר המושבעים הסתדרו נא. קראו לי תומר © (שיחה) 19:18, בדצמבר 25, 2013 (UTC)
לא כאן. באיןציקלופדיה:הצבעות - שם מתנהלות ההצבעות על הקמת מיזמים. אגב, אמרתי "הצבעה מסודרת", לא חפיף וגמרנו. סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 19:22, בדצמבר 25, 2013 (UTC)

[עריכה] הצבעה

ההצבעה נפסלה עקב אי-חוקיותן של הצבעות המתקיימות באקספרסו בר. סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 19:25, בדצמבר 25, 2013 (UTC)

[עריכה] איןטקסט:עמוד ראשי

העמוד די ריק ואם למישהו יש רעיונות להציע כדי לשדרג יהיה מעולה. אולי סוג של מגילה כמו כאן: איןטקסט:חוקת איןציקלופדיה. קראו לי תומר © (שיחה) 19:59, בדצמבר 21, 2013 (UTC)

[עריכה] חסימות

לאחרונה אני רואה שיש חוסר בקרה מלאה לגבי חסימות. אולי היא נובעת מכך שלא ממש מבינים את המשמעות של הפעולה.

חסימה נועדה לדבר אחד ספיציפי- למנוע השחתה. לא לנקמה או לענישה. ולא בשביל להעיף אנשים מהאתר. בנוסף יש מצב שיש אנשים שפשוט לא הבינו את הרעיון ואין להם כוונת זדון ולכן עדיף לעזור להם ולא לחסום מייד. אני מציע נוהל מסודר בשביל למונע עריצות:

 1. במקרה של פתיחת ערך לא מצחיק/הוספת שטויות לא מצחיקות לדפים יש לשחזר/למחוק ואז לשלוח למשתמש הודעה על השחיזור ומחיקה שמסבירה שהוא לא מצחיק.
 2. במקרה של החשתה בוטה או פתיחת ערך זבל מובהק לשלוח תבנית אזהרה.
 3. במקרה שמישהו עבר על 2 הסעיפים הקודמים גם לאחר אזהרה או הודעה - לחסום לתקופה קצרה (מספר שעות עד שבוע)
  1. במקרה שאחרי החסימה הראשונה הוא חזור להפריע- חסימה לנצח.
 4. במקרה של השחתה חוזרת (3 ומעלה ברציפות) או במקרה של התעלמות מוחלטת מכל אזהרה- חסימה קצרה (מספר שעות עד שבוע)
 5. במקרה של העלבה מכוונת/ קללות כלפי כל משמתש רשום- חסימה בינונית (מספר ימים עד שבועיים)
  1. במקרה שאחרי החסימה הראשונה הוא חזור להפריע- לתת אזהרה אחרונה
  2. במקרה שאחרי החסימה האזהרה האחרונה הוא חזור להפריע- חסימה לנצח.

אם מישהו רוצה להציע דבר אחר, אני פתוח להצעות. כל החסימות לתקופות אורכות חסרות כל טעם. כל מה שזה יגרום זה שהמשתמש יחליף IP או ירשם עוד הפעם בשם אחר. מיותר. Corvus,(שיחה) 10:22, בדצמבר 28, 2013 (UTC)

אני מסכים עם הנוהל הנ"ל. למרות זאת, ברצוני להבהיר שהחסימה שביצעתי היום בבוקר הייתה כדי לחסום משחית מסוים מאוד, שמייצר בובות קש באופן תדיר (וזה ניכר שסגנון הכתיבה של מרבית החסומים בחודש האחרון דומה). באמת שאיני יודע איך לטפל בו. סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 11:21, בדצמבר 28, 2013 (UTC)
אני לא בא אליך בטענות. פשוט לדעתי כל חסימה של "חצי שנה" וכדו' חסרת טעם. זה לא שאחרי שנתיים הוא יתבגר ויתחיל לתרום. ולא שאם תיתן תקופת חסימה ארוכה יותר זה יהיה מועיל יותר- הוא גם ככה יחליף משתמש עוד חצי שעה, אם ירצה. הדרך לטיפול בבובות קש זה לחסום לצמיתות כל בובות קש באתה בטוח שזה של אותו המשתמש ולעשות רשימה של בובות כאלה בדף המשתמש של החסום הראשון. (בערך ככה ). וכל פעם שחוסמים עוד בובת קש של אותו המשתמש אז להוסיף אותה לרשימה ולהפוך את דף המשתמש שלה להפניה. כתובות IP חוסמים רק לתקופה קצרה( סיבה= משתמש אחר לגמרי יכול להגיע לאותו הIP). לא השיטה המועילה בעולם, אבל אין דרך טובה יותר. אבל חשוב להיזהר לא לחסום ככה משתמש תמים חדש שפשוט לא יודע עדיין מה לעשות. Corvus,(שיחה) 11:54, בדצמבר 28, 2013 (UTC)
במקום לחסום אותו יכולת לאזהיר אותו להסביר לו בדף שיחה. קראו לי תומר © (שיחה) 11:56, בדצמבר 28, 2013 (UTC)

[עריכה] סתם התפקדות

יאללה, בואו נעשה התפקדות כמו שהוותיקים עשו פעם. מי כאן? סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 18:04, בינואר 6, 2014 (UTC)

[עריכה] ההתפקדות עצמה

 • אני כמובן. סתם, לא, זה הכפיל שלי. אני... לא בכבוד שלי התפקדות. סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 18:04, בינואר 6, 2014 (UTC)
 • קפצתי לביקור לראות מה קורה, נחמד לראות שעדיין יש קהילה קיימת ואנשים עדיין משקיעים, אין לי ממש זמן אף פעם, אבל אם יש משהו שאני יכול לעשות כדי לעזור... RaymondAK-47שיחה - השם הוא מונד, ריי מונד. - 18:17, בינואר 10, 2014 (UTC)
 • משתדל לקפוץ מידי פעם ולכתוב עוד כמה הגיגים חולניים (וכן, מה אתם יודעים, לעיתים אפילו מצחיקים!). ריימונד זו ההזדמנות להגיד לך- כגדול שפני האיןציקלופדיה: מצד אחד כל הכבוד על מה שתרמת לאתר. ומצד שני תתבייש לך על נטישתו והפקרתו למשחיתים ימ"ש. אפרסמיהו ג'וניור/יש עם מי לדרבק! מצאתי את המכנסיים! 18:42, בינואר 11, 2014 (UTC)
 • וואו וואו וואו, אמצעי תקשורתי להעברת הודעות דרך המחשב! על זה עוד לא שמעתי! קראו לי תומר © (שיחה) 18:48, בינואר 11, 2014 (UTC)
וואו, וואו וואו.קראו לי תומר © (שיחה) 15:32, בינואר 11, 2014 (UTC)
מה ה"וואו" כאן? שלחתי לו מייל. סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 17:29, בינואר 11, 2014 (UTC)

[עריכה] שומם כאן בצורה נוראית

אני לא מאמין שאני אומר את זה, אבל לא נראה לי שתהיה תקומה לאתר הזה מתישהו. מקסימום יהיו כמה אנשים כמוני שיתחזקו אותו ביומיום. וגם אני על סף ההשתפנות. סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 20:23, בפברואר 4, 2014 (UTC)

מה דעתך על זה? לדעתי זה יעלה את הפעילות וגם ישפר אותו במקצת. קראו לי תומר © (שיחה) 22:49, בפברואר 4, 2014 (UTC)
סטנדוס- שותף לדאגתך הכנה. אבל אם אני עדיין פה לאחר 3 שנים אז יש תקווה. בעוד שבועיים תסתיים תקופת המבחנים הארורה הזו ואז אהיה הרבה יותר פנוי להשתתפות במיזמים ולכתיבת ערכים גאוניים. כמו תמיד. אפרסמיהו ג'וניור/יש עם מי לדרבק! מצאתי את המכנסיים! 08:19, בפברואר 5, 2014 (UTC)
תראה יש לי כבר כמה משתתפים... אולי כדי להוציא? קראו לי תומר © (שיחה) 13:48, בפברואר 15, 2014 (UTC)

[עריכה] משתמש:Oronik/ספר האיסטוריה של איןציקלופדיה/זרמי ההומור באיןציקלופדיה-בואו לתרום ולעזור לי בכתיבה

אני כותב כעת פרק במשתמש:Oronik/ספר האיסטוריה של איןציקלופדיה, שמי שלא יודע מה זה, שפרוייקט שהתחלתי, סתם בשביל הכיף במרחבי האישי, אך אולי אם תסכימו אעביר אותו לאחד ממרחבי איןציקלופדיה כשיהיה גמור, שבו בעצם אני כותב את כל ההיסטוריה של איןציקלופדיה, לפי מה שמצאתי בשיחות ישנות כאן באתר וכו'. עכשיו אני כותב את הפרק על סגנוני ההומור השונים, ומי שיודע או שיש לו רעיון להוסיף לפרק ובכלל למיזם, שיכתוב.

נ.ב: אם יש לכם כמו לי ניצוץ של שיגעון גדלות, ואם יש סגנון הומור שאתם משתמשים בו בערכים שלכם ולא ציינתי אותו, אתם מוזמנים להוסיף אותו לדף ולקרוא לו על שמכם...

~בברכת מוות, פרופסור ש. שטותניק 17:19, בפברואר 10, 2014 (UTC)

[עריכה] סימני פיסוק

כמו ששמתי לב כבר במספר רב של ערכים הרבה שוכחים לשים רווח בין סימן פיסוק למילה שזה חשוב ביותר אז הינה דוגמא לעשה ולא תעשה עם סימני פיסוק

לא תעשה: סמים(סמים זה טעים)
תעשה: פיפי (פיפי זה בריא) קראו לי תומר © (שיחה) 19:10, בפברואר 19, 2014 (UTC)
נכון, נכון, נכון! אין כמו החוק היפה והחשוב של רווח בין סימן פיסוק למילה, אך לצערי יש משתמשים פעילים, לא אנקוב בשמות, שמשתינים על החוק הנהדר הזה בלי בושה. סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 19:19, בפברואר 19, 2014 (UTC)
זה לא אפרים, זה לא קורבוס כי קורבוס כמעט ולא כותב, זה לא סטנדי כי הוא חושב שזה נחוץ, זה גם לא מק כי גם הוא חושב שזה נחוץ, אז... כן, כמו שחשבתי, הכוונה אליי. זה אכן יותר אסטתי לכתוב כך(אם כי אין ממש חוק כזה בעברית). אשתדל לכתוב כך(באמת). האמת כשחושבים על זה יש עוד כמה משתמשים שזה מכוון אליהם. אה, לא משנה... ~בברכת מוות, פרופסור ש. שטותניק 15:02, בפברואר 20, 2014 (UTC)
1. למה זה לא אפרים? 2. אסתטי ולא אסטתי. 3. דווקא יש חוק כזה. הריני להפנותך להשפה העברית - כללי הפיסוק. סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 18:28, בפברואר 20, 2014 (UTC)
נ.ב הכוונה גם אל עמית שנוהג לעשות כך.. קראו לי תומר © (שיחה) 19:26, בפברואר 20, 2014 (UTC)
בדקתי בקישור ההוא. אין חוק כזה בשפה העברית, אך כולם עושים כך כי זה יותר אסתטי. כשעורך עורך ספר, למשל, הוא עושה כל מיני תיקונים שאין איזה חוק בשפה העברית שמצדיק אותם, אך זה נראה יותר אסתטי כך. זה אכן יותר אסתטי לעשות רווח לפניי הסגוריים, וכך אעשה מעתה ואילך. הסיבה שלא נראה לי שזה אפרים, היא כי באמת אילו שלא מקפידים כל כך על כתיבה אסתטית ומסודרת מבחינה תיחבורית, הם... איך להגיד את זה בלי לפגוע בעצמי... צעירים... אומנם אני כותב הרבה חיבורים אך בכל זאת על דברים מסויימים אני לא מקפיד (דווקא על סדר אני כן מקפיד בחיבורים שלי וגם על שגיאות כתיב, אך באמת כל העיניין הזה של רווח לפניי סוגריים קצת פורח מזיכרוני בעת הכתיבה. בקיצור, אקח זאת אל תשומת ליבי. ~פרופסור ש. שטותניק~יאללה, להפריח את השממה! 19:58, בפברואר 21, 2014 (UTC)

[עריכה] צריך להקים עוד פרוייקטים ומיזמים!

האתר הזה נהיה מרגע לרגע יותר ויותר שומם. צריך לגרום לכך שתהיה כאן פעילות על בסיס יומי. דיברתי עם סטנדי, והוא לא ממש הראה עינין בהקמת פרוייקטים כאלו ואחרים, ובאמת יש בעיה שלמפעילי המערכת אין כל כך זמן (לא מאשים אותם). אבל הקטע זה שיש כאן כאלה שיש להם זמן, והרבה רצון לתרום. אם נקים פרוייקטים כאלה ואחרים שמעודדים כתיבת ערכים(כמו שבוע האימוץ), ואם נקים תחרויות כתיבה(הגיע הזמן לעשות איןוויזיון סוף סוף), ואם נגרום לכך שמי שייכנס לאתר יוכל להיות בטוח במאה אחוז שהאתר הזה פעיל ולא שומם, ואם כל מי שייכנס לכאן יבין שיש כאן אנשים שעושים יותר מלתחזק את האתר, האתר הזה לא יהיה מתוחזק מינוס כמו שהוא כרגע, הוא יהיה מתוחזק פלוס, והרבה משתמשים יבואו לכאן. לפיכך, אני קורא לאלו מהוותיקים שיש להם זמן וכוח, לחשוב על פרוייקטים שונים ומגוונים שייעזרו לאתר להפסיק להיות שומם. ואני מבקש מהמפעילים (במיוחד סטנדי) שישתפו פעולה. צריך לעשות איןוויזיון, צריך להקים תחרויות חדשות, לפי דעתי גם הגיע הזמן לשנות את דף הבית לעיצוב חדש אבל זה באמת יכול להיות הרבה עבודה. מה אתם אומרים? הגיע הזמן להפריח את השממה או לא?

~פרופסור ש. שטותניק~יאללה, להפריח את השממה! 15:21, בפברואר 20, 2014 (UTC)

דון קישוט, אתה יכול לנוח. יש כל כך הרבה טחנות רוח. אתה לא תספיק, אתה לא תספיק. אתה לא תספיק, דון קישוט. סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 18:14, בפברואר 20, 2014 (UTC)
סחתיין על הבדיחה. הבנתי את המסר. אבל סטנדי, אתה כניראה כבר התייאשת. כניראה בשבילך המאבק להפריח את השממה כאן באיןציקלופדיה נראה כמאבק לא מועיל, כמו להילחם בתחנות רוח. אין לך ממש כוח ורצון להתאמץ להפריח כאן את השממה והאמת שהתאמצת מספיק לאיןציקלופדיה, כך שאין לי ממש טענות אליך; אבל יש כאלה שיש להם כוח ורצון! יש כאן כאלה שיש להם הרבה רצון ולא מתעייפים! אולי באמת זה מאבק סתמי, ואולי לא! יש כאן כאלה שרוצים לעזור, אז מה? אחריי הכל, אנחנו אלה שעומדים "להיאבק בתחנות רוח" ולא אתה, נכון? כל מה שאנחנו צריכים זה שתפסיק להתנגד ולצטט משפטים מספרים (האמת שהקטע עם הציטוטים נחמד, ישמאל). אם לא נועיל גם לא נזיק. בסך הכל אנחנו רוצים לעזור. קפיש? ~פרופסור ש. שטותניק~יאללה, להפריח את השממה! 19:50, בפברואר 20, 2014 (UTC)
אני מבקש, תקליד לאט ותוכל לכתוב עם פחות שגיאות כתיב וגם להיות מסודר יותר מבחינה תחבירית. אתה אומר שאני מיואש, אני אומר שפשוט אין לי שאיפות גדולות, רק להמשיך לשרוד. חוץ מזה, תבין שדברים שרואים כמפעיל לא רואים בתור משתמש רגיל (חרוז מדליק). ה"מאבק" שלך הוא בעצם תנועה של איש אחד. לא שזה דבר רע, אבל אני לא נוהג לתמוך בתנועות של איש אחד. אין סיכוי שתהיה כאן פעילות. אין סיכוי שתוכל להגשים את ה"מאבק" שלך בפועל. תסתכל ברשימת השינויים - ותבכה. תסתכל כמה משתמשים פעילים יש לנו - ותבכה. תסתכל מה רף הפעילות - ותבכה. תראה איזה "מורל" מפגינים האיןציקלופדים הנותרים - ותבכה. וזה לא ציטוט מספר, אלא משיר. אגב, מי זה ישמאל בכלל? סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 20:35, בפברואר 20, 2014 (UTC)
כבר הכנתי פרוייקט בואו פשוט נחכה לעוד משתתף ואז נוציא אותו למרחב הראשי. קראו לי תומר © (שיחה) 20:21, בפברואר 20, 2014 (UTC)
מצטער שאין לך שאיפות גדולות, סטנדי. לי יש. אז תן להפריח את איןציקלופדיה. תן לי לנסות לממש את שאיפותיי.
זה דבר ראשון; דבר שני, אני לא מקפיד על סדר ושגיאות כתיב בשיחות, כי כשאני נכנס לשצף של כתיבה אני לא רוצה לעצור לבדוק דברים. זה בסך הכל הודעה בדף שיחה. אני לא ממש מקפיד כשאני לא צריך להקפיד, אבל סמוך עליי שכשצריך לכתוב נכון אני כותב נכון. דבר שלישי, כשאמרתי שאתה מייואש, התכוונתי שאתה מייואש בכל מה שקשור לאיןציקלופדיה; וזה נכון, עובדה שאתה בעצמך כותב: "אין סיכוי שתהיה כאן פעילות". אתה לא מבין שהפעילות החלקית שיש כאלה תרד בסופו של דבר לאפס פעילות? אני באמת חושב שבסופו של דבר איןציקלופדיה תחזור למצב שממנו הוצאנו אותה, אבל כל עוד אנחנו פה אנחנו יכולים למנוע את זה, או לפחות לדחות את זה. ובקשר ל-"אין סיכוי שתהיה כאן פעילות", אנחנו יוצרים את הסיכוי, סטנדי. ההיסטוריה של העולם בנוייה משינויים רדיקליים שנעשו כנגד כל הסיכויים. לאורך כל ההיסטוריה יש את המיושנים שלא בראש שלהם לחדש ולהפריח. אך אלה שיוצרים את ההיסטוריה אלה המהפכנים שמעודדים את השינוי והפריחה, שגם הם עם הזמן הופכים למיושנים וכשהם הופכים למיושנים, באים המהפכנים החדשים וכשהם מעוררים את השינוי, הם הופכים למיושנים; וכך זה חוזר על עצמו. ההיסטוריה בנוייה משינויים שגוררים שינויים.
דבר רביעי, אתה אמרת למק שייקרא לך ישמאל. אולי זה יצא לך במקרה ואולי בכוונה, אבל כשאמרת לו "קרא לי ישמאל!", זה נשמע (אמנם לא במדוייק, אבל בכל זאת) כציטוט של המשפט הראשון בספר "מובי דיק", שבו כתוב "קראו לי ישמאל". אך אולי באמת זה יצא לך כך במקרה.
לסיום ולסיכום, יהיה טיפשי מצידך להתנגד למהפכה שיכולה רק להועיל.
נ.ב: אשמח לדעת את שם השיר שציטטת.
~פרופסור ש. שטותניק~יאללה, להפריח את השממה! 19:48, בפברואר 21, 2014 (UTC)
1. כתבת ישמאל. אני כתבתי ישמעאל, שזה פחות או יותר הכתיב העברי הנכון. כשאמרתי "לצטט מספרים" חשבתי שהתכוונת לציטוט על דון קישוט (שזה אכן ציטוט משיר, "דון קישוט" של אריק איינשטיין). אבל "קרא לי ישמעאל" שאמרתי למק בזמנו באמת נאמר בהקשר מודע ל"מובי דיק". כל הצטטת שלי זה אחלה. אני לא מבין למה אתם כל כך מתנגדים.
2. אל תדבר בלשון "אנחנו". אתה מסוג ה"מהפכנים" שיוזמים משהו, בורחים ואז חוזרים ותוהים למה כולם בזים להם, ולכן לך זכות להגיד שהוצאת את איןציקלופדיה מהמצב שאליו נקלעה.
3. זה רק אני או שההודעה הקודמת שלך הייתה מסודרת לעילא ולעילא?
4. תקרא לי מיושן טיפש, אבל כבר לא בראש שלי להיות מעשי. אני רק רוצה לנוח, תכבד את זה. סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 19:54, בפברואר 21, 2014 (UTC)
התכוונתי גם לציטוט של דון קישוט וגם לציטוט של ישמאעל. דון קישוט הוא קודם כל ספר (שנקרא במקור דון קיחוטא) ורק אז שיר (שדרך אגב לא זכרתי שהוא של אריק אינשטיין). כל הקטע עם הציטטות הוא באמת אחלה ואני לא מתנגד לו אלא דווקא בעדו. כשאמרת בזמנו "קרא לי ישמאעל", אכן תיארתי שזה בהקשר מודע. רק עכשיו כששאלת "מי זה ישמאל בכלל?" חשבתי שאולי היה מדובר בהקשר לא מודע. לא משנה. בכל מקרה, אמרתי זאת בתחילת השיחה, אני לא בא בטענות אליך. אני מכבד את זה שאתה רוצה רק לנוח. עשית מספיק בשביל איןציקלופדיה ואני בטוח שיש לך עניינים משלך לדאוג להם. אני רק רוצה שתכבד את אלה שכן רוצים להפריח את איןציקלופדיה (ואני מודה שיכול להיות שמדובר בתקוות שווא). אגב, הסיבה שאני מדבר בלשון "אנחנו" הוא שיש עוד שרוצים לתרום ולהפריח את השממה כאן, אומנם לא באים ואומרים זאת באופן רשמי אך רואים זאת על דרך שבא הם פועלים(מק מאז שבא לפה תרם הרבה ויש כאן עוד כמה שרוצים לתרום). כשקראתי לך מיושן, התכוונתי שאתה לא רוצה לחדש אלא לשמור על הקו שיש כרגע באיןציקלופדיה: תחזוקה מינימלית. טיפש מעולם לא קראתי לך, דרך אגב. אז אתה מסכים לא להתנגד לחידוש? ומה הכוונה "הייתה מסודרת לעילא ולעילא"? ~פרופסור ש. שטותניק~יאללה, להפריח את השממה! 20:17, בפברואר 21, 2014 (UTC)
1. "דון קישוט הוא קודם כל ספר (שנקרא במקור דון קיחוטא) ורק אז שיר (שדרך אגב לא זכרתי שהוא של אריק אינשטיין)" - אין לי מושג מה המידע הזה תורם לדיון שלנו, בהתחשב בעובדה שציטטתי מהשיר ולא מהספר. כנראה חיפשת לצאת חכם.
2. ההבדל בינך לבין מקתומר הוא שמקתומר הוא איש של מעשים. הוא יוזם, הוא מצליח, הוא זוכה לתמיכה של פקידי מערכת אפורים שפעם עשו כאן דברים גדולים אבל אף אחד לא סופר אותם היום. הוא דור ההמשך שלנו. אתה איש של דיבורים, אין לך את הכריזמה הדרושה להוביל את המאבק הזה.
3. אפרופו מאבק, לא מבין את אלה שכל הזמן מחפשים לצאת במאבק. מה זה יצר ההרפתקנות האידיוטי הזה, מאבק, שמאבק. איך אמר דודי.ש? "לכו לכתוב ערכים!"
4. תחזוקה מינימלית זה יופי של מצב. אנחנו שומרים על רף פעילות יפה למדי. לא מבין מה הבעיה שלך עם זה.
5. "מסודרת לעילא ולעילא" = מסודרת לאללה. סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 13:46, בפברואר 24, 2014 (UTC)
החזיקו את סוסיכם, אין צורך לריב כי מניסיון עבר, רב ביותר יש לאמר, שום דבר לא יצא מזה. לאורון אני מבין מה אתה מנסה לעשות ואתה צריך להבין שתמיד יהיה לך מתנגדים בדרך (או שלרוב כי גם ככה אין פה הרבה משתמשים), במקום לדון באין לי מושג מה תחשוב על איך לקדם את ההצעה שלך ולשמוע דעה מעוד אנשים ואולי אפילו להתחיל להכין את הטיוטה של פעילות או פרוייקט במרחב האישי שלך... זה נשמע לך פשוט מאד לארגן פעילויות ופרוייקטים כאלה באתר אבל לנו אין הרבה משתמשים וזה די בעייתי למרות שתמיד אפשר אם תושייה וקצת עבודת כפיים. בקיצור כמו שהמורה שלי נהגה להגיד: "אל תחרבן על סוסים כי תאכל מהם מאוחר יותר." קראו לי תומר © (שיחה) 14:19, בפברואר 24, 2014 (UTC)
תומר, תביט באיןציקלופדיה:איןוויזיון ובאיןציקלופדיה:חוקים ונהלים/11) תחרויות ותיראה שיש כמה וכמה פרוייקטים שאנחנו לא מפעילים: איןויזיון, מופלץ השנה, כל מיני. צריך לערוך הצבעה ולבדוק אם אנחנו בכלל רוצים להפעיל את התחרויות האלה. אם לא, למה להשאיר אותן בדף החוקים? סטנדי, לא ידעתי שאתה מצוטט את השיר. אני לא זוכר את השיר, אני רק זוכר שיש שיר. שמעתי דון קישוט, ישר חשבתי על הספר דון קישוט ולא על השיר. עכשיו, בקשר לתחזוקה המינימלית, כל אחד צריך לשאוף להגיע לפסגה, כך גם איןציקלופדיה ואני תתפלא לא רק איש של דיבורים: אני אחשוב על פרוייקטים! אבל קודם כל, צריך לעשות מה עושים אם מה שישנו. כמו שאמרתי, ישנם מספר תחרויות שרשומות בחוקת איןציקלופדיה שאנחנו לא עושים אותן. אמרת שמק הוא איש של מעשים, נכון? אז הנה. כבר יש עוד אחד שמוכן להשתתף ב"מאבק". צריך פרוייקטים, צריך להפעיל את האתר, צריך לדרבן כתיבה, וצריך שיהיה לנו "דור עתיד" יותר רחב מרק תומר. אנחנו צריכים עוד כותבים צעירים שמוכנים להשקיע ופרוייקטים ייעזרו. סוף הוויכוח.

~פרופסור ש. שטותניק~יאללה, להפריח את השממה! 14:42, בפברואר 28, 2014 (UTC)

אורוניק יקירי, עזוב אותי מהשטויות שלך. סוף הוויכוח. סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 13:05, במרץ 1, 2014 (UTC)

[עריכה] איך חוסמים עורך אנונימי?

למי יש הרשאות לחסום עריכות השחתה של עורך אנונימי כמו זה שמחק את לוח המודעות? האם לפקח שפורק סחורה מותר? ואיך אביו יודע שהגיע הזמן? ואם הוא יודע, אז איך הוא יודע בביטחון שזה אביו הביולוגי בכלל? למכירה סובארו בהזדמנות. -- מבקש לשמור על אלמוניותו | לא זמין. אנא חזרו במועד מאוחר יותר.• כ"א באדר א' ה'תשע"ד • 11:11, בפברואר 21, 2014 (UTC)

ומי יודע מדוע? - ולמה! -- מבקש לשמור על אלמוניותו | לא זמין. אנא חזרו במועד מאוחר יותר.• כ"א באדר א' ה'תשע"ד •
ואין ערך על הדלאי, למה? -- אותו אחד מקודם, אותו תאריך עברי ואותה שעה, וגם אותו דף שיחה 11:14, בפברואר 21, 2014 (UTC)
לא, ברצינות עכשיו. איך ומי רשאי לחסום עורך אלמונימי או את כתובת המרשתת שלה? -- מבקש לשמור על אלמוניותו | לא זמין. אנא חזרו במועד מאוחר יותר.• כ"ג באדר א' ה'תשע"ד • 14:21, בפברואר 23, 2014 (UTC)
חסימת אייפי אפשרית במקרה של השחתה ברורה ו/או חוזרת על עצמה. איזה אייפי בדיוק העלה את חמתך? אפרסמיהו ג'וניור/יש עם מי לדרבק! מצאתי את המכנסיים! 15:10, בפברואר 23, 2014 (UTC)
ומיהם המשתמשים הרשאים לחסום כנ"ל. רק רציתי לדעת למען דעת עמי הארץ. שתיתי כוס מים ונרגעתי. וחמותי עלתה (או יותר נכון חזרה ארצה) כבר לפני שנתיים. המדובר כמובן במי שכתב בכל דפי השיחה הידועים לי, שהוא "ימשיך למחוק דפים" עד שלא יקבל תפקיד של עורף ראשי. -- מבקש לשמור על אלמוניותו | לא זמין. אנא חזרו במועד מאוחר יותר.• כ"ג באדר א' ה'תשע"ד • 15:32, בפברואר 23, 2014 (UTC)
בירוקרטים ומפילי מערכת. אפרסמיהו ג'וניור/יש עם מי לדרבק! מצאתי את המכנסיים! 16:16, בפברואר 23, 2014 (UTC)

[עריכה] איוויזיון 2014

מי מעוניין להשתתף (חוץ ממני כמובן)? הקיסר הדגול של יהודה הסוציאליסטית Crown (שיחה) 16:38, במרץ 12, 2014 (UTC)

אני אשתתף אם יהיו עוד, כמובן. אפרסמיהו ג'וניור/יש עם מי לדרבק! מצאתי את המכנסיים! 16:08, במרץ 13, 2014 (UTC)


אני אבל אני לא ממש יודע,יש לכם הסבר? (Lior3300 (שיחה) 16:12, במרץ 13, 2014 (UTC))

אני מעוד מעוניין שכמות רבה של משתמשים תשתתף. אני רוצה שהאיןוויזיון השנה יהיה טוב על מנת לחפות על השנה שדילגנו עליה. הקיסר הדגול של יהודה הסוציאליסטית Crown (שיחה) 17:08, במרץ 13, 2014 (UTC)
וליאור, היעזר בדף הזה. הקיסר הדגול של יהודה הסוציאליסטית Crown (שיחה) 17:12, במרץ 13, 2014 (UTC)
מי עוד משתתף? הקיסר הדגול של יהודה הסוציאליסטית Crown (שיחה) 12:58, במרץ 14, 2014 (UTC)

[עריכה] הרשמה מוקדמת

כל מי שרושם "אני",וחותם בפסקת ה"משתתפים" יהיה רשום לתחרות, ויהווה חלק ממנה. הקיסר הדגול של יהודה הסוציאליסטית Crown (שיחה) 17:03, במרץ 14, 2014 (UTC)

[עריכה] משתתפים

אני! הקיסר הדגול של יהודה הסוציאליסטית Crown (שיחה) 17:03, במרץ 14, 2014 (UTC)

גם אני (Lior3300 (שיחה) 15:28, במרץ 21, 2014 (UTC))
מי טו. סה טו. אפרסמיהו ג'וניור/יש עם מי לדרבק! מצאתי את המכנסיים! 21:04, באפריל 5, 2014 (UTC)

[עריכה] חזרתי

כפי ששמתם לב לפעמים אני יוצא למין חופשה קטנה כזאת מאיןציקלופדיה, בכל מקרה חזרתי, וכמו תמיד כשאני חוזר אני לא כל כך מעודכן, אז שתי שאלות קצרצרות:

א. מה לעזאזל קרה עם תומר? ב. מה סוכם לגביי האיןוויזיון? לפניי פרישתו של תומר אמרתי לו שלדעתי כדאי שהאיןוויזיון יהיה כמו היום אוסקר שהוא הציע והוא אמר לי שיש לי חודשיים להכין טיוטה של זה. רק עכשיו ראיתי שהוא הוריש לעמית את הטיפול בפרוייקט האיןוויזיון. בכל מקרה, עמית תכתוב כאן מה קורה עם האיןוויזיון.

אז זהו כרגע, חזרתי מהחופשה ואני אהיה כאן עד החופשה הבאה (אני לא ממש מתכנן את החופשות האלה זה פשוט בא לי עם המצב רוח).

נ.ב: סליחה עם ההודעה הזאת מבולגנת אני פשוט בהשפעה של חומרים כימיים מסויימים שממיסים לי את המוח בעודי חיי.

~פרופסור ש. שטותניק~יאללה, להפריח את השממה! 15:19, במרץ 18, 2014 (UTC)

א. תומר פרש. ב. עמית לקח על עצמו את הטיפול באיןוויזיון. סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 15:41, במרץ 18, 2014 (UTC)
מה שסטנדי אמר. בימים אלו אני מנסה לגייס משתתפים לאיןוויזון 2014. הקיסר הדגול של יהודה הסוציאליסטית Crown (שיחה) 19:31, במרץ 19, 2014 (UTC)
בינתיים נראה שאני היחיד שאשתתף באיןוויזיון השנה. הקיסר הדגול של יהודה הסוציאליסטית Crown (שיחה) 15:10, במרץ 21, 2014 (UTC)

[עריכה] מינוי מנהל האיןוויזיון

מי לדעתכם צריך להיות המנהל? הקיסר הדגול של יהודה הסוציאליסטית Crown (שיחה) 18:19, במרץ 22, 2014 (UTC)

ההצעה עוד לא התקבלה, אך אם היא תתקבל; אתה. ~פרופסור ש. שטותניק~יאללה, להפריח את השממה! 19:55, במרץ 22, 2014 (UTC)
כמה הצבעות בעד צריך כדי שהיא תתקבל? הקיסר הדגול של יהודה הסוציאליסטית Crown (שיחה) 17:49, במרץ 23, 2014 (UTC)
ארבע. חבל שתומר לו כאן, הוא היה אוהב את הרעיון. ~פרופסור ש. שטותניק~יאללה, להפריח את השממה! 19:27, במרץ 23, 2014 (UTC)
ההצבעה עברה. אז אני המנהל? הקיסר הדגול של יהודה הסוציאליסטית Crown (שיחה) 09:22, במרץ 29, 2014 (UTC)
טרם עברו עשרה ימים מתחילת ההצבעה, ללפיכך היא עדיין לא הסתיימה. למרות זאת, מוטב שכבר תתחיל להכין את הטיוטה לאיןוויזיון המחודש כי ניראה שההצבעה אכן תעבור. תיעזר בדף זה בו כתבתי את כל הפרטים והחוקים של האיןוויזיון. ~$יורס טרולי$~ 10:52, במרץ 29, 2014 (UTC)

[עריכה] עדיין לא סגרתם את הבסטה?

מתי תסכימו להודות שהמקום הזה כבר מת מוות קליני, ותפסיקו לבזבז את הזמן? זה הפך לבלוג אישי של שניים וחצי איש -- הודעה זו השאיר משתמש אנונימי.</small>

איתיטי? סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 09:58, במרץ 27, 2014 (UTC)
לא ניראה לי שזה איתיטי. את ההודעה הזאת כתב מישהו שלא במיוחד אוהב את איןוציקלופדיה... באמת מעניין מי זה. ~פרופסור ש. שטותניק~יאללה, להפריח את השממה! 11:35, במרץ 27, 2014 (UTC)
סטנדאפיזדץ. -- הודעה זו השאיר משתמש אנונימי.</small>
וואו, איזה מצחיקול אתה. סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 13:22, במרץ 27, 2014 (UTC)


[עריכה] בעיה באיןוויזיון

אני מנהל האיןוויזיון השנה, ויש לי בעיה בזמן. התחרות אוטוטו תתחיל, אך אין לי את הזמן השבוע הזה (ואני מדגיש שזה השבוע הזה ספציפית. משבוע הבא ואילך אוכל להשקיע כמה שאפשר באיןוויזיון ואעשה זאת) לסדר את כל הדברים של האיןוויזיון.

אני לא מוסר חלילה את תפקידי כמנהל איןוויזיון, אולם אני דורש שכל אחד מהמשתמשים שמשתתפים באיןוויזיון השנה יוכל לזרז עבורי את התחרות במהלך השבוע הקרוב. הקיסר הדגול של יהודה הסוציאליסטית Crown (שיחה) 19:04, במרץ 29, 2014 (UTC)

מה אתה מנסה להגיד בעצם? מה זה "לזרז עבורך"? סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 19:34, במרץ 29, 2014 (UTC)
האם בלזרז אתה מתכוון לעשות בשבילך חלק מהעבודה? ~$יורס טרולי$~ 13:54, במרץ 30, 2014 (UTC)
התכוונתי שתעזרו לי באיןוויזיון השבוע הזה בלבד (בהמשך התחרות אשקיע המון ואהפוך את האיןוויזיון החדש לכמה שיותר יצירתי, מעניין, ומושך לעין), בשל תקופת מבחנים לחוצה השבוע הזה. מה שניסיתי לאמר, זה שאני רוצה שאתם תתרמו ותעזרו באיןוויזיון בכל הנוגע לדברים שמנהל האיןוויזיון לא מונה עליהם. אני בכוונה מדגיש, לאחר השבוע הזה, יהיה לי הרבה יותר זמן, ולפיכך אשקיע את כל נשמתי באיןוויזיון. הקיסר הדגול של יהודה הסוציאליסטית Crown (שיחה) 17:39, במרץ 30, 2014 (UTC)
הבנתי שרק השבוע הזה בלבד. אבל איך לעזור? מה לעשות? איפה להתחיל? אתה רואה, סטנדי? 'סתכל מה הבית ספר עושה להם. הוא אוכל להם ת'מוח! זה היתרון בלהיות הומלס, אתה לא צריך ללכת לבית ספר! ~$יורס טרולי$~ 17:57, במרץ 30, 2014 (UTC)
להוסיף שירים לכאן, להוסיף עוד מידע אודות האיןוויזיון בעמוד הראשי, לרשום את פרק הספיישל באיןנובלה, ולהתחיל את ההצבעות. הקיסר הדגול של יהודה הסוציאליסטית Crown (שיחה) 18:53, במרץ 30, 2014 (UTC)
רגע אחד... אנחנו בחודש מרץ?! אנחנו בדיליי ענקי!!! ההצעה לחידוש ההאיןוויזיון עוד לא התקבלה, עוד אין לנו רשימת מועמדים, עוד אין לנו לוגו, עוד אין לנו פרק ספיישל, ועוד אין לנו סיפור איןוויזיון! מה נעשה? האיןוויזיון אמור להתחיל מחר! ~$יורס טרולי$~ 15:26, במרץ 31, 2014 (UTC)
שמע רעיון מבריק: פשוט תדחו את זה! אה, איזה גאון אני. על הזין 1 באפריל, לחץ זה לחץ והאיןוויזיון חייב להיות פרפקשן ופרפקשן משיגים עם השקעה ולא עם דד-ליין. יש הבנה? סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 16:30, במרץ 31, 2014 (UTC)
אז ככה: דחיתי את הדד - ליין בחמישה ימים. אם נצטרך עוד, אני אדחה עוד. בכל מקרה צריך למהר. אני אסיים מחר את כתיבת החוקים של האיןוויזיון המחודש, ואתחיל לכתוב את הפרק ספיישל. בינתיים, צריך המשתשמים יתחילו להציע מועמדים (אפרים, קורבוס, עמית, פשוט ואתה). אני הצעתי כבר כמה ערכים. צריך להחליט על לוגו מתוך הלוגואים שאתה יצרת, צריך לכתוב את ארבעת החלקים של סיפור האיןוויזיון (שצריך להיות מוכן מראש). אני עובד כעת על ערך באיןטקסט, אם אסיים אותו בזמן אעמיד גם אותו לאיןוויזיון. הכי חשוב שיהיו מועמדים, והרבה! אז קדימה, להציע! ~$יורס טרולי$~ 17:36, במרץ 31, 2014 (UTC)

[עריכה] האיןוויזיון - כמה הודעות והחלטות

אז ככה. אם לא ידעתם, ההצעה למתכונת המחודשת של האיןוויזיון התקבלה, ואני עובד כעת על דף החוקים הרשמי שלה. הוחלט לדחות את האיןוויזיון לחמישה באפריל, ואני עכשיו מציע לדחות את הדד-ליין לשבעה באפריל, שיהיה זמן. 2. צריך מנהל איןוויזיון, וכרגע ניראה לי שהמשתמש המתאים ביותר לזה הוא עמית, יש התנגדות? 3. תעמידו את הערכים שלכם לתחרות כאן. צריך לפחות עשרה מועמדים בכל קטגוריה. ~$יורס טרולי$~ 08:41, באפריל 4, 2014 (UTC)

אורוניק, מה דעתך על סקס? סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 11:59, באפריל 4, 2014 (UTC)


תקשיבו תנו שבוע ו... לכל דבר למה לא כולם נמתאים בבית כל שבוע או כל יום (חייל! שבת!) ואי אפשר ממש לעקוב מהבסיס (Lior3300 (שיחה) 21:48, באפריל 4, 2014 (UTC))

[עריכה] פרוייקט "מאדום לכחול"

אני יודע שאנחנו בעיצומם של ההכנות והתיכנונים של האיןוויזיון, אבל המוח שלי רץ קדימה וחושב על הפרוייקט הבא. פרוייקט "מאדום לכחול" לא יהיה בקונספט של תחרות, אלא לשם שינוי יהיה פרוייקט ארוך יותר. זאת תהיה מאין אגודה. לא בדיוק. המטרה שלה יהיה לצמצם את כמות הקישורים האדומים על ידי כך שהיא מדיי פעם "תתלבש" על איזו תבנית ניווט ({{{מדינות אסיה}}}, למשל) ותכתוב ערכים לכל קישור אדום שבתבנית (ערכי ברמה כמובן, ולא ערכים צמריריים או ערכיי זבל). לפרוייקט יהיה ראש פרוייקט קבוע שיישאר ראש הפרוייקט עד פרישתו (אז ייבחר ראש פרוייקט חדש). נו, אז מה דעתכם על הפרוייקט? ~$יורס טרולי$~ 22:31, באפריל 6, 2014 (UTC)

חרא פרויקט. סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 12:19, באפריל 9, 2014 (UTC)

[עריכה] אוקיי, צריך להתחיל להזיז את הידיים

אני מציע לדחות את תחילת האיןוויזיון ביומיים, וביומיים האלו כל המשתמשים הוותיקים יציאו את כל הערכים הלא - מזווויעים שלהם שנכתבו השנה או שנה שעברה לאיןוויזיון, גם אם הם בטוחים שאותם ערכים לא ייזכו (הכוונה גם לציטוטים!). אני כותב בחוקי האיןוויזיון את כללי ההצבעה שזה הדבר הכי דחוף כרגע, את השאר אני אשלים בהמשך. זהו, רק יומיים דחייה, לא דוחים יותר, אנחנו מאחרים בשישה ימים! ~$יורס טרולי$~ 09:53, באפריל 7, 2014 (UTC)

אורוניק, מי מוצץ לך מה בוער לך? סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 11:58, באפריל 7, 2014 (UTC)
טוב, צריך לעצור את הכל. צריך לעצור את הכל, לדחות את הדד - ליין, ולחכות שיהיה מספר נורמלי של מתמודדים. יש קטגוריות עם מתמודד אחד בלבד! בקטגוריית המשחיתים יש משחיתים שכבר מזמן לא פעילים, הרבה יותר משנה. וחוקיי ההצבעה לא כל כך טובים/ברורים. בכלל, צריך לעשות חוק נגד הצבעה לערכים של עצמך (כמו שהיה באיןוויזיון הקודם) ולהבהיר יותר את הכללים. אני חושב שצריך למחוק את ההצבעה, ולחכות שיהיו מתמודדים. בינתים אני אשב על החוקים ואנסח עמוד עם החוקים באופן ברור. סבבה? ~אורניקיהו~לאן עפים הברבורים כשהאגם הופך רדיואקטיבי? 22:15, באפריל 8, 2014 (UTC)
לא. קראו לי תומר © (שיחה) 12:02, באפריל 9, 2014 (UTC)
גם אני לא מסכים. סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 12:12, באפריל 9, 2014 (UTC)
אז פשוט נציע ערכים בזמן ההצבעה?! חוץ מזה, חוקיי ההצבעה עצמם לא ברורים. ~אורניקיהו~לאן עפים הברבורים כשהאגם הופך רדיואקטיבי? 19:50, באפריל 9, 2014 (UTC)
בעיה שלך. אתה אירגנת את כל הביזיון הזה מלכתחילה. סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 13:34, באפריל 10, 2014 (UTC)
סטנדאפיסט מה בוער לך מי מוצץ לך? קראו לי תומר © (שיחה) 14:27, באפריל 10, 2014 (UTC)
הייתי אומר רבים וטובים, אבל אז הייתי עושה שקר בנפשי. ובכן, זה אורוניק, בכבודו ובעצמו. סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 15:31, באפריל 10, 2014 (UTC)
רגע, סטנדאפיסט יקירי, אתה טוען שהרעיון של האיןוויזיון המחודש הוא רעיון רע? ~אורניקיהו~לאן עפים הברבורים כשהאגם הופך רדיואקטיבי? 20:25, באפריל 11, 2014 (UTC)
לא יקירי, אני סתם מחפש סיבה להאשים אותך במשהו. סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 20:52, באפריל 11, 2014 (UTC)

[עריכה] הידעתם?

יש באיןציקלופדיה פורום ואני אף יכול לפתוח בו נושא, אך אף אחד אף פעם לא ניסה להשתמש בו וגם הוא שונה מערך ודף שיחה רגילים אז מה דעתכם שנתחיל להעלות בהם דיונים? בואו לפחות נעשה ניסיון..? קראו לי תומר © (שיחה) 18:36, באפריל 11, 2014 (UTC)

דונו User blog:Mctomerd/ניסיון 1 קראו לי תומר © (שיחה) 18:39, באפריל 11, 2014 (UTC)

[עריכה] משתמשת חדשה!

עכשיו אנחנו 6 אנשים!:

 • Oronik - התסריטאי
 • סטנדאפיסט - הפייטן
 • עמית - המיתולוג
 • אפרים - החזן
 • פשוט - פשוט העם
 • קורבוס - הפיזיקאי
 • הזאתי החדשה - האחות המאומצת
 • אני - השחמטאי
 • המשחיתים - יתושים מעצבנים שיש למחוץ ברגע שהם מוצצים את דמך. קראו לי תומר © (שיחה) 19:40, באפריל 18, 2014 (UTC)
די, נסה להיות עדין, כל נקבה היא שפחה בעיניך. לא שאני לא מסכים עם הקביעה הזאת, אבל בכל זאת, נסה להיות חברותי. בא לך לחנוך ת'חדשה? סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 19:47, באפריל 18, 2014 (UTC)
כתבתי שפחה? התכוונתי משפחה! כן, כן, ברור. קראו לי תומר © (שיחה) 19:48, באפריל 18, 2014 (UTC)
אני מתאמץ יותר מדי לדעתך? קראו לי תומר © (שיחה) 20:17, באפריל 18, 2014 (UTC)
אחות. נחמד, מוצא חן בעיניי. ואתה לא מתאמץ יותר מדי. אתה בסדר. Differentusername (שיחה) 21:52, באפריל 18, 2014 (UTC)
כלים אישיים