איןציקלופדיה:מגרש גרוטאות

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש

מטרתו של עמוד זה לאפשר לכם לנסות את כלי העריכה של איןציקלופדיה. על מנת לערוך עמוד זה לחצו על הלשונית עליה כתוב עריכה בראש העמוד. התוכן של עמוד זה לא יישמר למשך זמן רב והוא ינוקה מעת לעת ללא אזהרה מראש. לפיכך לא מומלץ להשתמש במגרש הציבורי לכתיבת ערכים אלא לניסויי עריכה בלבד.

Zevel ערך זה הוא לא ערך, אלא סתם זבל. הסיבה לכך היא: בחייאת. כנראה הכותב לא שמע על מגרש הגרוטאות. עוד מעט יעיפו אותו למזבלת החירייה (את הזבל).
אם אתה סבור שהערך אינו ערך זבל אנא ציין זאת בדף השיחה של הערך.

קוד [color=#FF0000]ל[/color][color=#EC0012]א[/color] [color=#C80036]ש[/color][color=#B60048]י[/color][color=#A3005B]מ[/color][color=#91006D]ו[/color][color=#7F007F]ש[/color][color=#6D0091]י[/color] [color=#4800B6]ב[/color][color=#3600C8]כ[/color][color=#2400DA]ל[/color][color=#1200EC]ל[/color]

אד שירן (נולד בשם שירן בן זקן, באנגלית: Sheeran Ben-Zaken ב-17 בשבט 1991) הוא מגה סלב ישראלי ממוצא ג'ינג'י, ממובילי מאבק הלהט"בים בעולם, אשר בתחילת 2011 הוציא את אלבומו הראשון "Thinking Out Loud" (בעברית: "חושב על מחוץ ללוד") אשר זכה לתשומת לב רבה בעולם, ובמיוחד לזו של ההומוסקסואל המוצהר, סר אלטון ג'יין. אלבום הבכורה השני שלו, "-" (מקף, או מלועזית, "מינוס") זכה לתשומת לב מעטה ואף לא שרד את מצעדי הפזמונים.

[עריכה] ילדותו ובגרותו

שירן נולד כשירן בן זקן, ילדה חמישית למשפחה אשכנזית מתל עדשים. בילדותו נהג לחלוב בופאלו ולשמש כשפחת מין כאשר נסחר על ידי אביו. עם הגיעו לגיל המצוות, החליט לצאת מן הארון ולעבור סדרה של ניתוחים לשינוי מין. שירן הוא בן דודו העשירי מתוך 798 בני דודיו של השחקן, הבדרן והג'ל המהלך טל מוסרי. עד גיל 19, נהג שירן לממן את הניתוחים בעזרת מכירת סמים ואף נהג לשתות חשיש וסמים מסוכנים אחרים. בגיל 22, לאחר 3 אשפוזים פסיכיאטריים, עזב את ישראל ולמד מיקסינג בבריטניה. לאחר מכן, אני רוצה לבדוק אם ישאר כאן משהו ממה שאני מקשקשת, ומניחה שהתשובה היא לא. לכן, ניתן לציין שהחהלקשל"ס, אליינס החתול, עלאינש הכטול, סר דגפץ' ופתול. תודה על מחיקת הזבל, ועל אי-מחיקתו, ועל השארת האוטו שלי במגרש הגרוטאות. הוא מקושר למעמד הלטאות, וג יפית.


[עריכה] ויקיפדיה

ויקיפדיה (באנגלית: Wikipedia) היא אנציקלופדיה מקוונת המבוססת על תוכן חופשי ומשתמשת בטכנולוגיית ויקי. ויקיפדיה נכתבת ומשופרת מִדֵּי יום ביומו בידי רבבות מתנדבים, ומסתמכת על רעיון חוכמת ההמונים. המתנדבים כותבים את הערכים, יוצרים את הגרפיקה המעטרת את האנציקלופדיה, וכן מסייעים בהגהה ובניטור התוכן מפני השחתות. ויקיפדיה נכתבת ביותר מ-290 שפות, ובהן גם עברית.

מאחורי האתר עומדת קרן ויקימדיה, מוסד ללא כוונת רווח שמרכזו בארצות הברית. הקרן נותנת את שירותי המעטפת לקיום האתר, כגון תחזוקת שרתים, אך היא אינה מתערבת בניהול האתר ומאפשרת לקהילת הגולשים לקבל החלטות עצמאיות בנושאי התוכן. מוטו האתר הוא "ויקיפדיה - האנציקלופדיה החופשית", כאשר "חופשי" פירושו חופשי לעיון ללא כל מגבלה, חופשי לעריכה וחופשי להעתקה ולהפצה. תוכן האתר מוגש תחת הרישיון החופשי CC-BY-SA.

ראשיתה של ויקיפדיה כפרויקט מיקור המונים בשפה האנגלית שהושק ב-15 בינואר 2001, ולאחר מכן נוספו פרויקטים בשפות רבות. נכון למרץ 2017, פועלת ויקיפדיה ב-295 גרסאות בשפות שונות (מתוכן 285 גרסאות פעילות).[1]

גרסאות ויקיפדיה בכל השפות מהוות המשך לתנועת התוכנה החופשית ולעתים מתייחסים אליהן גם כחלק מתנועה הנקראת "תרבות חופשית". 'טקסט נטוי'טקסט נטוי'טקסט נטוי'טקסט נטוי'טקסט נטוי'''''''

כלים אישיים