FANDOMבנק הרעיונות בדומה לרשימה - בקשת ערך יכלול רשימה של רעיונות מתומצתים לערכים. כך לדוגמא, אם עלה בראשו של משתמש הרעיון לכתוב על מקור שמו של דודו זר (במידה ועדיין לא קיים ערך כזה), אך לא יכין ערך חדש, כדי לא ליצור ערך צמרירי. במקום זה יכול אותו המשתמש להכניס את הקצרמר שלו לרשימה זו בתקווה שמשתמש אחר יוכל לפתח את הנושא להיות ערך איןציקלופדי.

אותו המשתמש ירשום לדוגמא את השורות האלו:

==דודו זר== דודו זר נקרא כך, כי מאז שנולד משפחתו הכחישה כל קשר אליו. שם משפחתו המקורי אינו ידוע, בגלל שמשפחתו העלימה את כל הראיות, ולכן הוא הסתפק בכינוי שהדביקה לו משפחתו - הזר, ומכאן שמו: '''דודו זר'''.

שימוש נוסף: משתמש הנתקל בערך צמרירי יוכל להעביר אותו לכאן, על פי הדוגמא הבאה:

==נושא הערך הצמרירי== תוכן הערך הצמרירי.

כך ימנע אותו משתמש פתיחת ערך צמרירי חדש, וכך גם יכול משתמש אחר להשתמש ברעיון שלו ולפתח אותו.

משתמשים נוספים באיןציקלופדיה מוזמנים לעבור על רשימה זו כאשר הם מעוניינים לכתוב ערך ואין להם רעיונות, מתוך תקווה שאמצעי זה ייתן לגיטימציה לאנשים להמשיך לכתוב.


אתם מוזמנים לרשום על פי הדוגמאות את הרעיונות שלכם כאן בהמשך. חשוב לציין שבנק הרעיונות הוא בגדר רעיון בעצמו, ומהווה את הרעיון הראשון ברשימה. אז נסו לעשות בו שימוש כך שזה יצליח.

עמוד נוכחי - עמוד א' - עמוד ב' - עמוד ג'

דונאלד טראמפ!!!!!עריכה

אם לא ייעשה אחד בקרוב אני אעשה אחד, אבל זה עלול לקחת הרבה זמן.-- הודעה זו הושארה ע"י אנונימי/ת חסר/ת חיים.

אשתדל לחשוב על רעיון, זה באמת חסר כאן Na'al (שיחה) 10:16, בנובמבר 1, 2016 (UTC)

נחיתת אונסעריכה

היא נחיתה שבה נאנסות נשים ו\או הומואים מסיבה לא ידועה, ככל הנראה בגלל נטייתו המינית של הגורם למעשים אלו.

יש הגורסים עבה ניירת ויש הגורסים דק דק.(ויש שגורסים דברים אחרי 2017 (UTC)

גנגסטרים עריכה

באיןמינים ערך על גנגסטרים בבקשה

שפת הסמיילים עריכה

(לרשום את הערך בשפת הסמיילים)
אני לא בקיא בשפת הסמיילים כמו
(): (: <-: ():
(שפת הסמיילים היא שפה...)
זכויות שמורות לשולי ברוך
כן, כן, שמענו עליך. כל הסדיסטים התאחדו! זה הזמן לשחוט חתול (שיחה) 12:35, בנובמבר 7, 2012 (UTC)
תשבע לי... פלצנית (שיחה) 12:49, בנובמבר 7, 2012 (UTC)

רקוןעריכה

הרקון (בשפה המדעית "GimeLYaphitH") היא חיית פרא ששוכנת בעיקר בג'ונגלים האגדתיים בסלובקיה.

אלבניה עריכה

אלבניה היא מדינה בלקנית...- באירופה מקור שמה מגיע מהלחם המילים: אל + בן+ יה. אל = לא בן = זכר יה = סיומת ידועה למדינות בקיצור - מדינה לבנות בלבד. .... שולי ברוך גרה במדינה זו היא היוזמת של המדינה והחליטה את שלטון האלבניה. יש המבלבלים את מדינה זו עם האמזונות אבל הן בכלל באיסלנד, בתוך הר געש וב"אמזון" באמריקה.

מכיוון שישנן רק נקבות במדינה מנת המשכל הממוצעת גבוהה פי עשרים ושלוש מבישראל...

בעצם הבעיה היא ישראל, לא אלבניה...

אמא שלך עריכה

שים לב- ניתן למצוא ערך זה גם באיןמילון, אך הוא מתייחס לביטוי "אמא שלך", ולא לאמא שלך. לכן ראוי לציין כי ערך זה מתייחס לאמא שלך (כן, שלך).

"מה, יש לאמאש'ך פטנט אחר?"
~ קובי אוז על אמא שלך

חשבת שאין באיןציקלופדיה ערך על אמא שלך? תחשוב שוב. ואחר כך תקרא, ותגלה כמה דברים שלא ידעת.

גודל ומבנהעריכה

אמא שלך הנו יצור רחב ממדים, ענקי ועצום בעל מבנה עגלגל ממנו יוצאים ארבעה מקלונים אשר היו אמורים לשמש אותה לתנועה ולתפיסת חפצים וחומרים במרחב אילו גודלה היה מאפשר זאת.

סיבוכים אפשריים 

הערת רופא המשפחה וחוקרי כוכבים הינה חד משמעית- שרגליה לעולם לא יעזבו את הקרקע.
מימדי אמא שלך רחבים כל-כך עד שמספיקה קפיצה קטנה אחת שלה בארץ ישראל והיא מגיעה אל מרכזו הפנימי של כדור הארץ וממשיכה ממנו עם מעט התנופה שנשארה לה היישר לאוקיינוס השקט ומשם יוצאת מהאטמוספרה. ברגע שאמא שלך יוצאת מהאטמוספרה מימדיה הרחבים, הגדולים כל כך מהשמש מביאים את היקום כולו לתסביך פסיכולוגי אדיפלי ענקי שבסופו אפילו אלוהים נע בציר אליפסיסטי סביבה.

התפתחות אבולוציוניתעריכה

ההתפתחות האבולוציונית של הייצור המכונה אמא שלך (באנגלית- The bitch who brought you to the wotld)התחילה בתקופה קדמונית. יש הטוענים כי הדבר קרה בפעם הראשונה שבה תקעו את הכוס של אמ-אמא שלך. בעבר התבצעו אלפי מחקרים על-מנת לעלות על הרגע בו הייתה הפעם הראשונה בה נתקע הכוס של האמ-אמא שלך והביא אותה, אך אף אחד מהמחקרים לא הביא תוצאות. יש חוקרים הטוענים כי לא הייתה פעם ראשונה, ומנסים עד היום להבין את נוסחת הזיונים של אמ-אמא שלך אשר היחידה כיום שדווקא מתחילה מאינסוף.

אמא שלך ביהדותעריכה

ישנו וויכוח צובר תאוצה בקרב החברים ברבנות הראשית בישראל. הוויכוח החל מקבוצת רבנים מכובדים ומוכרים שטענו כי ניתן לשלב את המדע האבולוציוני על האמ-אמא שלך יחד עם היהדות. רבנים אלו טוענים כי אלוהים הוא למעשה כוס אמ-אמא שלך גדול בשמיים והוא בעצם יצר את אמא שלך. וויכוח זה בא לידי ביטוי בכל ישיבה של הרבנות הראשית ומלווה בקללות, צעקות ומשגלים חד מיניים.

תפוצהעריכה

כיום אנו יכולים למצוא את אמא שלך באזורים רבים כגון:
1) על אבא שלך
2) על השכן
3) עליי
4) צמתים שונות בארץ
5) מבנים נטושים (משך שהייה שלא עולה על 20 דקות בממוצע מרגע הכניסה לרגע היציאה)
6) חדרי מלונות בחורים שלא ניתן למצוא (משך שהייה דומה למבנים נטושים)
7) מרתפים

התנהגותעריכה

התנהגות כללית 

ההתנהגות האופיינית לאמא שלך לרוב תיכלל מבחינת הסביבה בהגדרות המילוניות של "נחמדה", "חמודה", "מצחיקה" וכו', זאת משום שבדרך כלל היא עושה נעים ליצורים שבסביבתה. בניגוד לכך היא תיכלל לרוב בהגדרות המילוניות של "סתומה", "לא יודעת שום דבר", "עושה בושות" ו"לא קשורה אלי" מבחינתך ומבחינת הוריה.


התנהגויות פיזיולוגיות 

עיקר ההתנהגויות הפיזיולוגיות באמא שלך מתרכז בשני אזורים.

אזור הפנים :
עיקר התעסוקה באזור זה מתרכז בפה. במשך רוב היום (כ-10 שעות ביממה, גם במהלך שינה) מתבצעות כניסות ויציאות של איברים שונים בקצב משתנה. כמו-כן באזור זה מתבצעת כניסה של חומרים שונים המתפרקים בתוך הייצור. כניסת חומרים אלו מתבצעת בשאר שעות היממה הנותרות (כ-8 שעות).

אזור החור השחור : יש חוקרים הטוענים כי במידה וחור זה פתוח לאוויר במשך יותר ממספר שניות הדבר יביא לתמותה פתאומית. לכן דאגה האבולוציה לחומרים שונים בצורת צינורות ארוכים שנכנסים לחור ויוצאים ממנו כל מספר מועט של שניות. כך נמנע מצב של חוסר בחסימת החור לכניסת אוויר ליותר ממספר שניות.

עובדות על אמא שלךעריכה

אמא שלך כל כך שמנה שאת הבגדים שלה עושים מעור לוויתן לאימא שלך יש יופי מידברי היא דומה לגמל לאימא שלך יש יופי ימי היא דומה ללויתן אימא שלך כל כך קמצנית שעל המקרר שלך יש שלט זהירות כלב נושך אימא שלך כל כך טיפשה שכשהיא מנסה להרוג דג היא מטביעה אותו

לברדודלעריכה

הלברדודל (באנגלית Labradoodle) הוא כלב נחיה היפו-אלרגני, המיוצר ע"י הכלאת לברדור ופודל.
עד כאן עובדות נכונות על הלברדודל. רק נשאר להוסיף עובדות עוד יותר נכונות.


אגוז מוסקטעריכה

גרוטאה למגרש הגרוטאות: האגוז המוסקט על שם מוס קטן בטעם אגוזים שהספיק ל-8 מים. לשם שיבוח ותהילת שמו, במרוצת השנים נבחר זן ענבים מסויים להיקרא בשם מוסקט.

נב אגוז מוסקט מכיל סם הזייתי הדומה לMDMA, MDA, THC ועוד (באמת (תחפשו באינטרנט "nutmeg high")

ננב לא מומלץ מאחר שזה גורם להנגאובר הכולל: דיכאון נורא, כאב בכל הגוף, תסמיני שפעת, נזק מוחי ועוד

המינון המומלץ הוא 9 כפיות של אגוז מוסקט טחון טרי

לי סבוןעריכה

"תביאי את הסבון ובואי לליסבון"
~ משרד התיירות הליסבוני
" לסביות עם סבון נהנות יותר בליסבון"
~ אחת שיודעת


עשרים אגורותעריכה

מחצב נדיר המצוי בכמות זעירה ברחבי העולם. לשם כריית המחצב... שעונים לאוליגרכים מצופים במטבעות של 20 אגורות.

גרביל כחול עריכה

מין של גרביל המשתייך למשפחת הגרביליים. מדענים טוענים שנוצר מתוצאה של מוח שקפא (מברד כחול!) בזמן אקופליפסת הזומבים. הם ידועים בעמידותם לכל סוג של נשק (אפילו פצצות אטום וזומבים!).

איןמינים:רוסי עריכה

בעצם זה יהיה עוד ערך של מודעות עצמית פארודי על זה שרוסים כל הזמן טועים בגופים, דוגמא:

רוסים הם אישות שמאד אוהבים וודקים, הרוסות הם מאד זונים. איכס ג'ינג'ים. (שיחה) 17:52, באוקטובר 19, 2013 (UTC)

פנג שואי עריכה

אוקיי אז פנג שואי מי שלא יודע שיחפש בגוגל הרעיון הוא כזה:

(גם ערך מודעות עצמית) לעשות את כל הערך מעוצב בסגנון פנג שואי כאילו באמצע לעשות ריבוע ריק כזה ולסדר הכל ככה... בלי כותרות. הטקסט יהיה אופייני לאיןציקלופדיה כמו כל ערך עכשיו יש מלא שפמים בעמוד! Subculture-Mustache-icon (שיחה) 20:29, בנובמבר 11, 2013 (UTC)

שמו הולך לפניו עריכה

אני חושבת שיכול להיות נחמד אם יכתבו באיןמילון ערך על הביטוי הזה. מיותר לציין שצריך לפרש אותו באופן הכי מופשט שאפשר. השם שלו הולך לפניו, תרתי משמע. עם רצועה והכל. סופרקאליפרג'ליסטיק / אקספיאלידושס 20:55, ביוני 1, 2014 (UTC)

בן על טיט עריכה

בן אלטיט, או בשמו הנכון יותר בן על טיט, נולד, כמובן על טיט. הוא האח של בת על טיח, אבא על בטון ואמא על זפת. הוא שחקן כדורסל טרום גרוע בקבוצה מכבי אקטרוניקה תל אביב. גובהו מתנשא ל2.2 מילימטרים, בגלל זה הוא משחק אם כדור שעשוי מגרגיר אבק.

נפח את נשמתו עריכה

נפח את נשמתו הוא ביטוי שמתאר מצב שבו שבו מישהו מפליץ בלי להתפלל שמע ישראל לפני זה. במקרה כזה, הקדוש ברוך הוא שכידוע סובל מבעיות של נגרנות, סניוליות וקטנוניות יתר גורם לקח שהנפיחה המיוחלת לא תצא אל הפועל ובמקומה תצא הנשמה מגופו של האדם המסכן ותוחלף בנפיחה.

דרכי טיפול הלשכה למניעת נפיחת נשמות ממליצה להפליץ אך ורק נפיחות איכותיות כדי לא למנוע מצב שבו הנשמה מוחלפת במה שמכונה "יוסוף"(נפיחה מסריחה שבקושי ניתן לשמוע).

התנ"ך עריכה

התנ"ך הוא טרילוגיית מדע בידיוני שנכתבה על ידי הסופר יאיר יפית , או בשם העט שלו אדון I. הטרילוגיה מחולקת לשלושה חלקים: תורה, נביאים וכתובים. את הספר הראשון כתב אדון I בתור ניסוי לבדוק האם אנשים ימינו לכל מה שהם קוראים. הסדרה נתנה השראה לסדרת "הברית החדשה" ולספר "הקוראן".

עלילה עריכה

תורה עריכה

הספר הראשון מספר על עם שלאף אחד לא באמת אכפת ממנו שחי במצרים להנאתו ומחליט שהוא רוצה להתלונן על משהו. הוא מחליט לברוח ולקחת איתו את הנסיך כבן ערובה. הנסיך הופך למנהיג שלהם וגורם להם לעשות פעולות תמוהות ומשונות כמו להתפלל למישהו שלא שם עלינו כבר 5000 שנה, לא לאכול בשר וחלב ביחד[מה הקטע?!], ולתרום לעניים[פעילות ללא כל היגיון].

נביאים עריכה

הספר נביאים מספר על מלך משוגע שחשב שיודע לדבר עם חיות ובמקום ללכת לפסיכיאטר הפכו אותו למלך.

כתובים עריכה

זה הספר האחרון והכי משעמם. הוא מלא כולו בסיפורים שלא קשורים אחד לשני.

התנ"ך כיום עריכה

מוצרי הסדרה עריכה

כאשר ראה המחבר את הצלחת הסדרה, הוא הבין שיש מקום למכור בובות של הסדרה. מכיוון שכל הדמויות היו מכוערות, הוחלט למכור מוצרים שלא קשורים לכלום ולספר שזה קשור. בין המוצרים הפופולארים עד היום: 1.קופסאות פלסטיק המחוברות בחוט ויכולות להגיע למחירים לא הגיוניים של 3000 שקלים. נקרא גם תפילין[השם שונה לאחר שהבינו שאם שמים ין במקום ים ליצירת רבים זה נשמע יותר מגניב. השם המקורי היה תפילים]. 2.פיסת בד שיכולה גם היא להיות יקרה מאוד[נקראת גם טלית]. 3.חתיכות פלסטיק ששמים על הדלת וצריך לנשק. למרבה ההפתעה, המוצרים נמכרו בכמויות מטורפות, יותר ספרים נמכרו ומעריצי הספר המושבעים החלו לכנות את עצמם יהודים[ע"ש יהודה הגיבור הראשי].

ספרים מתחרים- הברית החדשהעריכה

ישו, אחד ממעריציו המושבעים של הספר, כתב סדרת המשך. המעריצים של הספר המקורי, התנ"ך, סירבו שמישהו שהוא לא אדון I יכתוב את הספר, אבל שאר העולם שמח שסוף סוף יצא ספר מעניין, ותוך שבוע הצטברו לספר עשרות מיליוני מעריצים, שכונו, סתם ככה כי הם לא מצאו שם אחר, נוצרים.

כותביו כיום עריכה

כיום מי שכותב את התנ"ך הוא לרוב סופר סתם מעפן שלא חושב על רעיונות וכותב ספרים של אחרים. הוא מכונה "סופר סתם" בגלל זה. סופרי הסתם, שלא אוהבים שצוחקים עליהם, המציאו איזה שטות מוזרה שהשם שלהם זה ראשי תיבות של משהו, שהם עדיין לא סגורים על מהו. נו באמת! זה כמו שאני אגיד שמלך זה מניאק ללא כבוד!

גיל הבלוט עריכה

יכול להיות שאני עייפה מדי ובגלל זה אני חשבתי על הרעיון הזה. לא נורא. בכל אופן, זה גיל הבלות, אבל יותר מגניב. נשים בגיל הזה מתחילות להחביא בלוטים ולהתנהג כמו סנאים. כוכבים הם רק / טיפות בחושך 14:55, ביולי 23, 2014 (UTC)

הגמר"א עריכה

רב מכר אירוטי שכתוב בסגנון תנ"כי. רוקד עם זאבים (שיחה) 15:55, ביולי 23, 2014 (UTC)

איןמילון:פצמ"ר עריכה

פצמ"ר - פצצה מלאת רגש. גורמת לשלום, לאהבה ולשלווה במקומות בהם היא מוטלת. Differentusername (שיחה) 19:00, באוגוסט 5, 2014 (UTC)

אבולהעריכה

כולנו יודעים על הנגיף האפריקאי הנורא המשתולל באפריקה אז חשבתי לעצמי "היי! למה לא הומור שחור" פשוט לא עולה לי רעיון מה לכתוב,אם למישהו יש מוזה הוא מוזמן להתחיל! Lior3300 (שיחה) 21:36, באוגוסט 14, 2014 (UTC)

גנגנם סטייל ואתגר דלי הקרח עריכה

איך עדיין אין ערכים עליהם? קודם, כל סרטי פיקסאר היו חסרים, ועכשיו אלה? 79.179.97.74 17:38, בספטמבר 10, 2014 (UTC)

בלאק פריידי עריכה

להקת מחווה לבלאק סבאת'. גדולה אני. שםמשתמששונה (שיחה) 18:05, בנובמבר 28, 2014 (UTC)

החפרנים עריכה

מודעות עצמית, בדומה לערך "כלבוטק". התוכנית המבוטלת של יובל בסוף תוחלף בערכים הוויקיפדיים המקבילים על הנושאים שבהם יעסוק הערך. הנה פרק מהסדרה האמיתית כדי שתדעו למה אני מתכוון: [1]

הערה: אתם לא חייבים להשתמש בפרק הזה כבסיס. פשוט תקבצו נושאים אקראיים כפי שעושים בסדרה האמיתית. laG roiL (שיחה) 18:42, במרץ 11, 2015 (UTC)

אם ת'ה כותב, שאפו עליכום, אתה לא צריך שנהיה הגננת. בברכה רבה, גרביל ששכח לחתוםטוק טו מאמא 13:31, במרץ 12, 2015 (UTC)
איזו חבורת עצלנים. בשביל זה יש את בנק הרעיונות, למנוע מיצירת קצרמרים עלובים! laG roiL (שיחה) 08:49, במרץ 13, 2015 (UTC)
חבורת עצלנים? אתה מדבר פה עם מישהו שבאמת אחראי על להחליף לך ת'מופלץ כל שבוע בעקביות. סה. בברכה רבה, גרביל ששכח לחתוםטוק טו מאמא 10:54, במרץ 13, 2015 (UTC)
לידיעתך, אני יליד '99. laG roiL (שיחה) 19:42, במרץ 13, 2015 (UTC)

אחים עריכה

יצורים מגלקסיה אחרת הטוענים שנולדו להורים שלכם. הם נועדו כדי להציק/להגן עליכם. הם באים בשני אפשריות טובים או רעים. לפעמים הם שיבוט שלכם (הם עוד ישתלטו על העולם!) העמותה להכחדת האחים

דובלה עריכה

אזהרה! ערך זה הינו אמיתי!


דובלה היא עיר בדרום לטביה.
בשנות ה-90 של לפני בערך 5000 שנה, שלטונו של שאול בארץ, התרחש המפגש הראשון בין ישראל לדובלה, כשדובלה פלשה אל ישראל והכריזה עליה מלחמה. באותו הזמן שאול היה אובד עצות, אז הוא פנה אל סגנו, שמעון פרס, שהציע לזרוק את הסקוץ' ברייט שיש ליהורם גאון על הראש על המנהיג שלהם. התכנית הצליחה יותר מהמצופה, וההצלחה הוותה השראה לסדרה "המופע של דובלה".
כיום, העיר דובלה היא אחד המקומות הנידחים בעולם, וניתן למצוא אותה אך ורק על ידי שימוש בויקיפדיה (טפו).

לכתובעריכה

ערך על יונה וולך, כמו שיר של יונה וולך. --בדידות - חיה פצועה 01:16, בדצמבר 14, 2015 (UTC)

יוגוסלביה הלא ישנה
Nopicture Nopicture
דגל יוגוסלביה החדשה סמל יוגוסלביה החדשה
מוטו לאומי תנו לנו כסף ואנחנו ניתן לכם את יוגוסלביה
המנון "חתול מתגלגל" (לחן: יוסף אפלסיק)
יבשת אירופה
שפה רשמית

יוגוסלבית

משטר

דיקטטורי סנאטורי קונסולי דמוקרטי קומוניסטי

ראש המדינה

ראש יוגוסלביה - ראש יוגוסלביה, ראשה של יוגוסלביה

הקמה

בעוד שנתיים

מטבע

מטבע יוגוסלבי חדש

ערוץ 10(ערוץ השמאלנים) עריכה

ערוץ 10 הינו ערוץ שמאלני מזדיין! תעשו עליו ערך!!!!!!!!!!!!!!

דג סטלן עריכה

תעשו ערך על הדג (SARPA SALPA) אשר הרומאים השתמשו בו על מנת לקבל הזיות, כמו כן דג זה נמצא בחופי ישראל (באמת) והוא נראה כמו דג דניס עם פסים זהובים לאורך הגוף (באמת) אם תראו אחד כזה במסעדה בחיים, אבל בחיים אל תאכלו את הראש, אתם יכולים לקבל טריפ רע ולמות (זה קרה לשני אנשים באנגליה שאכלו את ראש הדג, קיבלו טריפ רע ומתו מהרעלה)

נב בבקשה תעשו על זה ערך מצחיק 79.180.50.38 08:27, ביוני 29, 2017 (UTC)ראשהאילומינטי