FANDOM


Shmoelof ד"ר שמואלוף טוענת:
"ערך זה גרוע ולאחר עריכה קצרה אולי יהיה ניתן להחיותו. אולי. כנראה שלא"Shmoelof :ד"ר שמועלאָף קליימז
"דאס ווערט איז ערגער און נאָך אַ קורץ לייט זאל זייַן מעגלעך צו ופלעבן אים. אפֿשר. מיסטאָמע נישט"Shmoelof ד"ר שמואלוף טוענת:
"איפה שלוותא כשצריך אותם?"Shmoelof :ד"ר שמועלאָף קליימז
"ווו שאַלוואַטאַ ווען איר דאַרפֿן זיי?""ילדים, אתם אוהבים חומוס?"
~ ג' יפית במסע פרסום
"כן! כן!"
~ ילדים משוחדים על מסע הפרסום של ג' יפית
"אז תגידו להורים שלכם לקנות רק חומוס של סנו! גם טעים, גם פג תוקף וגם דוחה יתושים!"
~ ג' יפית על עיסה בלתי מזוהה
"יאמי איזה טעים!"
~ ילד שקרן על החומוס של סנו
"עזבו חומוס, קוטג' יותר טעים"
~ צ'אק נוריס (תוך כדי בעיטה סיבובית) על ג' יפית
Dora Kills Swiper

בני גורן בעת הכנת מרק עם שקדי מרק

בן דדון נולד ליפני מילירד שנה בכוס של אמא שלו!!!!!!!1111111 שלום לכם איזה יום יפה חחחחחחחחחחחח טקסט מודגש טקסט נטוי

ערך דפוק,דיסלקט ללא חיים ובייחוד דפוק (דפוק כבר אמרתי?). לא ניתן ללמוד ממנו שום דבר חוכמה טיפשות. לא ניתן להפיק ממנו תועלות ואו שכל כלשהו או כמו האבן הזו שנמצאת לך מהיום הראשון שלך שמחפליפה לך את השכל. ערך זה הוא ערך דפוק בפני עצמו. איש אחד אמר פעם "אל תסתכל בקbקן , לך לראות טלוויזיה". משפט זה אומר לך שאתה אידיוט אם אתה קורtאת ערך זה. אם אתה קורא ערך זה פעל בצעדים הבאים: נא לזרוק את המחשב, להעיף אותו לעזה, לדאוג שתיפול עליו רקטה (ערבית! זה חשוב) ושיעוף לשדרות שם יתנו לו טיפול יופי סופי. או פשוט לקחת את המוסר הסכל האורגינלי של הפטגם החכם הזה והוא פשוט ללכת לראות טלוויזיה (דהההההה?!) כדי לראות עוד מהערך הדפוק הזה נא ללכת לאתר האינטרנט של השב"כ והוא [[[www.&^%$$#.@$#%.$@#%@#.2435%$] ]]


SHOTGUN

BOOOOOOOOOOOOOOOOM!!!!!!!!!!!!!!! CHUK CHUK!!!


.ChuckNorrisChinFist

חיחיח הסרטון השלישי יעשה אתכם אנשים צוחקים!

http://www.youtube.com/watch?v=5wdr3zc0tzY
http://www.youtube.com/watch?v=ABFx7d5JqjI&feature=related
http://www.youtube.com/user/TheBananaPunch#p/c/327FE5D1272E6FC5/0/DcWoW-mQrcs

ילד היפראקטיבי

Fat

וזאת הסיבה שאיןציקלופדיה זה אתר פאקינג מזדיין בתחת!!!
היי אתה! כן אתה שמעלי! כן אני מדברת איתך! איןציקלופדיה זה לא אתר רע.. זה אתר שמלמד על החיים , ועל המשמעות האמתית שלהם! כמו.. גרביל , חציל , במבה , ועוד. . עכשיו אני יקלל אותך, אתה ילד טיפש! אתה דומה לגויאבה! י'מיישר בננות, לך תאכל פליקרים! איזה ילד מצחיקול!

אמא של הכותב הקודם מזדיינת עם ערבייייייים

לכותב הקודם: אמא שלך מוצצת זין גדול לערבי עיוור שמחובר בביצה הימנית שלו לסיני מקסיקני שנאנס ע"י המורה שלו לגאוגרפיה כשההורים שלו דופקים לו על הראש תיקים שנוצרו בגרמניה המזרחית ע"י הנאצים הבלתי נראים שלוקחים שיקויים ממייפל כדי לעלות רמות ולהיות באותו שלב כמו טייגר שנתנו לו באן שבא מנקסון הבני זונות יימרח שמם מוצצים זין גדול לערבי עיוור שמחובר בביצה הימנית שלו לסיני מקסיקני שנאנס ע"י המורה שלו לגאוגרפיה כשההורים שלו דופקים לו על הראש תיקים שנוצרו בגרמניה המזרחית ע"י הנאצים הבלתי נראים שלוקחים שיקויים ממייפל כדי לעלות רמות ולהיות באותו שלב כמו טייגר שנתנו לו באן שבא מנקסון הבני זונות יימרח שמם מוצצים זין גדול לערבי עיוור שמחובר בביצה הימנית שלו לסיני מקסיקני שנאנס ע"י המורה שלו לגאוגרפיה כשההורים שלו דופקים לו על הראש תיקים שנוצרו בגרמניה המזרחית ע"י הנאצים הבלתי נראים שלוקחים שיקויים ממייפל כדי לעלות רמות ולהיות באותו שלב כמו טייגר שנתנו לו באן שבא מנקסון הבני זונות יימרח שמם מוצצים זין גדול לערבי עיוור שמחובר בביצה הימנית שלו לסיני מקסיקני שנאנס ע"י המורה שלו לגאוגרפיה כשההורים שלו דופקים לו על הראש תיקים שנוצרו בגרמניה המזרחית ע"י הנאצים הבלתי נראים שלוקחים שיקויים ממייפל כדי לעלות רמות ולהיות באותו שלב כמו טייגר שנתנו לו באן שבא מנקסון הבני זונות יימרח שמם מוצצים זין גדול לערבי עיוור שמחובר בביצה הימנית שלו לסיני מקסיקני שנאנס ע"י המורה שלו לגאוגרפיה כשההורים שלו דופקים לו על הראש תיקים שנוצרו בגרמניה המזרחית ע"י הנאצים הבלתי נראים שלוקחים שיקויים ממייפל כדי לעלות רמות ולהיות באותו שלב כמו טייגר שנתנו לו באן שבא מנקסון הבני זונות יימרח שמם מוצצים זין גדול לערבי עיוור שמחובר בביצה הימנית שלו לסיני מקסיקני שנאנס ע"י המורה שלו לגאוגרפיה כשההורים שלו דופקים לו על הראש תיקים שנוצרו בגרמניה המזרחית ע"י הנאצים הבלתי נראים שלוקחים שיקויים ממייפל כדי לעלות רמות ולהיות באותו שלב כמו טייגר שנתנו לו באן שבא מנקסון הבני זונות יימרח שמם מוצצים זין גדול לערבי עיוור שמחובר בביצה הימנית שלו לסיני מקסיקני שנאנס ע"י המורה שלו לגאוגרפיה כשההורים שלו דופקים לו על הראש תיקים שנוצרו בגרמניה המזרחית ע"י הנאצים הבלתי נראים שלוקחים שיקויים ממייפל כדי לעלות רמות ולהיות באותו שלב כמו טייגר שנתנו לו באן שבא מנקסון הבני זונות יימרח שמם מוצצים סוכריה על מקל. קח בלון, תקנה איתו שקל ותעשה איתו מסטיק מה קור מה קורה מה קורה מה קורה מה קורה מה קורה מהוקר

"לא מול הילד!"

לא מול הילד!!! לא לריב מולו (שתייה וכ'ו) ובטוח שלא לקיים יחסי מין מולו !! סתאם חחחעעחחעחעחעחעח XD

בואו נעבור על החוקים

אני סופר באדאס קסם קסופ משחק לי ג'יטיאיי ושורף בתים כמו גברררר עכשיו נחתום באצמע הערך בקישור אדוםםםם משתמש:בולבול (זדיינו איתי) 17:34, במרץ 23, 2015 (UTC)

"זה גם מה שהיא אמרה!"

מאו מאו מאו והלב שלי דופק צ'יקי צ'יקי צ'ואה, לא אפסיק אף פעם צ'יקי צ'יקי צ'ה אני אוהב אותה, צי'קי צ'יקי צ'ה אני אוהב אותך מותק , מותק , מווווווותק ואואאואו צ'יקי צ'יקי צ'ה אני אוהב אותה!

נוצר עי מעריצת פיניאס ופרב בדדדדדדדדם;

WTF?!

ווווווווווווווווווווטפ ?!!!!!! אני כושי יואו יואו כושי כושי יואו!

-בני סתום יבנזונאאאאאאאאאאאאא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111 תמצוץ זיןכוס אל האימשך יא קוקסינל מזדיין עם מגלים אמאשך שרמוטה 5 שח אני אומר לך!!!!!!! XD תפרחת! Lol

צנזורה

TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOT

120px-Planetwisted

בוינג

Fat

בוינגל בוינגל

בוינג

בוינגל בוינגל

DOSIM ONLINE

משהו מצחיק


ועכשיו, החלק הבאמת לא טוב

=== אווווו, אוווהוווו, אווווווווההווווווווווו חזק יותר, חזזזזזזזקקקקקקקק יותתתררררררר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אווווווווווווהווווווווווו אוווווווווהווווווווווו, זה עושה ליייייייייייייי את זהההההה, זהההההה עושה לי את זהההההההההההההההההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אווווווווווווו, אוווווווווווווווהוווווווווווווווווווווווווווווווווו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

===

סמים

ווווווווווווואאאאאאאאאאאאאאאאאאאההההההההההההההה, סמממממממממממממממיייייייייייייייייייםםםםםםםםםםםם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Cocaine


תלתלים

אווווונננננננננננננסססססססס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תלתלים בחזה, תלתלים בנחיר, תלתלים בכל ומקום ובלי מחיר. אוהוו אוהווו, גנדי מהאאאטמה ויש לי תלתלים בפטמההההההההההה.

תלתלים

שיר הפסח של פקאצה חולנית שמוליק הקיפוד(פקאצה חולנית המתחזה לשמוליק הקיפוד המאוד מאוד לא חולני)

זי זייינו, זיזי יינו אוהבים אותך כוללללםםםםם, זיי זייינו, זייזיינו הפקאצות שולטטטטווותתתתת הקיפודים שולטטטטיייםםם בעוללללללםםםם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sonic פסח

ח'וווממוווווווווססססס

Houmous

אההההההה, בורררררקקקקאאאאאסס!!!!!!!!!!!!!

בורקס