אינדסטריאל מטאל

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש

אינדסטריאל מטאל זהו מטאל שיש בו אפקטים אינדסטריאלים, כלומר אפקטים של בלנדרים פועלים והקלטות של אסלה בזמן שמורידים בה את המים או אורגנית ששברו אותה על מערכת תופים חשמלית (ככה גם המציאו את מוזיקת הטכנו וגם את מוזיקת הפופ) מה שמפתיעה שמוזיקה זו נוצרה בתוך חבילת קלפים של יוגי-הו.


[עריכה] משפיעים עיקריים של מוזיקת האינדסטריאל

המשפיעים העיקריים של האינדסטריאל מטאל הינם מרלין מנסון, בובאפאט (גנרל ראשי בסרטון הרשת הנפוץ "stars wars"),הבלנדר שבמקרר של מיקי מאוס, האסלה של ממציא השניצלים וכמובן אלוהים.


[עריכה] השלכות והשפעות של האינדסטריאל מטאל

אחרי שהאינדסטריאל מטאל התפרסם בעולם המוזיקה כ"חרא טהור" או כ"ארגז חול של חתולים" אנשים שמעו יותר את המוזיקה הזאת כדי להיות בטוחים בזה שהמוזיקה היא אכן חרא. ברגע שהתברר שזה נכון העולם ברח למשהו יותר נואש, ובגלל זה נוצר הנו-מטאל שזהו אינדסטריאל מטאל שמשולב עם ראפר שלא הצליח בעולם הראפ.

ברגע שהנו-מטאל ירד מהבמה נוצר האימו, כשאימו זה פשוט נו-מטאל בלי מטאל ובלי נו.


למה אנשים יצרו את סגנון האינדסטריאל מטאל? אנשים אחדים שחשבו שזה טוב שיעשו שימוש אחר באביזרים חשמליים חשבו ליצור עימם מוזיקה, ברגע ששלושה מדענים דגולים ישבו וחשבו איך ליצור את דבר זה הם עלו על רעיון, למה שהם לא ישלבו: בלנדר פועל עם אסלה משומשת בזמן שמורידים מים בה עם איש נכה שלא יודע לשיר וגם אורגנית ששמשה לצרכים מגונים כודם לכן.

התוצאה הייתה קטסטרופליסטית, ואנשים לא ידעו מה לעשות עם עצמם, אז השוודים התאבדו.

[עריכה] להקות בתחום האינדסטריאל מטאל?

  • האנשים השמחים (DE hepi pipol)
  • ראפרים הגאים (Tha praod rapers)
  • ההולנדים המעופפים (De Flayng holands)
  • מרלין מנסון (MM)
  • כלפי ה-ה (The de cards)


[עריכה] ראה גם

כלים אישיים