אל-סורד

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Japaneseflag אזהרה - יפני!
ערך זה הוא ערך יפני לכן רצוי:
  • לראות אנימות.
  • לקרוא מנגות.
  • לדבר ג'יבריש.
  • לגשת לחנות מוצרי החשמל הקרובה ביותר לביתכם ולקנות משם את המוצרים המשוכללים ביותר.
  • לאכול סושי
  • לבצע חרקירי (במידה ואתם אימואים)
  • アメリカ


Adult neon אזהרה!
ערך זה מכיל תכנים ואולי טחינות אירוטיות. לכו לעשות שיעורים!
Kids
אזהרה!

התוכן בערך "אל-סורד" לא מתאים לילדים!
ילדים יקרים, אנא הפסיקו לעשות ביד והסתירו את עיניכם. אין לצעוק בזמן הקריאה קולות כמו: אוואוואווו, זה עוושה לי את זה, אהאה יווותר חזק!


אל-סורד
יצרנים שני קוריאנים אנונימים
ז'אנר חרבות וסנדלים (זה מה שיש להם)
גילאים 9-9 וחצי
זיכרון ב-GB בואו נגיד שזה לא מתאים למחשב ישראלי
סלוגן זה לא אני זה הקוריאנים
מוטו Moves Like Jagger
"מיאו חתולה..."
~ זאב רווח על צ'אנג הדמות הסודית.


"תקריבו אותו"
~ טרזן על אל סורד.


"אני אתלוש לך שערה שערה"
~ אלסורד על שבתאי צבי


"הייתי תולש'ך ביצה ביצה אבל אין שם כלום"
~ שבתאי צבי על אמירתו של אלסורד


"טירוף של כיסוחים, הדקו חגורות..."
~ קנדיס על הבנות באלסורד


"היי איפה פרי?"
~ יוצרי אלסורד לפרי הפלטיפוס שהיה אמור להשתתף במשחק
"דובידובידובה..."
~ פרי הפלטיפוס בורח מהמשרד


"גם גדול וגם נפוח,מטריד ביותר"
~ גרגמל על הזין של רייבן


[עריכה] אל-סורד

אל-סורד(באנגלית "El-Sword" ובערסית:"חרא משחק") הוא משחק שנוצר ע"י שני יפנים קוריאנים ומכאן המשפט המפורסם של בארני (אביו של מרכוס): "זה לא אני זה הקוריאנים".המשחק נוצר בשנת 666 לפני הספירה. היוצרים נתבעו על ידי מייפל סטורי על גניבת הרעיון למשחק.
מרוב פחד, שני הקוריאנים מכרו את המשחק ל ג.יפית, טל מוסרי ג'סטין ביבר,דורה,אדולף היטלר ומיקי בוגנים וברחו מהארץ בעזרת דרכון פולני.

[עריכה] דמויות המשחק

אלסורד-דמות שנוצרה כמחווה לטל מוסרי בגלל השיער. אלסורד מסתובב עם בגדים מהמאה ה-19 ומחזיק דילדו חרב ענקית שבה הוא משתמש כדי להרוג מפלצות ולמכור את הלבלבים שלהם למכורי אלסורד שישלמו 400 שקל לגלידה וירטואלית(טוב, הם מכורים, הם יקנו הכל כולל הדילדו...)
רנה-דמות שנוצרה כמחווה לדורה. משמשת כגירוי מיני לאלסורד.רנה היא ילדה קטנה שצבעה את השיער שלה לירוק כי זה אין.
איוו-דמות שנוצרה כמחווה לג. יפית מפני שהיא מכשפת את המפלצות ויש לה שיער לבן(כל מה שראיתם בצבע השיער של ג.יפית הוא שקר אחד גדול).יחסית למה שחושבים איוו היא למעשה בת 152 שמפרסמת שמפו בפרסומות סמויות וחשפניות באלסורד.
איישה-דמות שנוצרה כמחווה לג'סטין ביבר. כמו ג'סטין ביבר ופרי הפלטיפוס "היא לא עושה הרבה" בזמנה הפנוי אונסת ילדים מכורים ולכן לא מומלץ לשחק במשחק מעל 25 דקות.
רייבן-דמות שנוצרה כמחווה לאדולף היטלר.רייבן הוא הטיפוס המיסטורי במשחק מתבודד ומאוהב בדורה רנה.מנסה למשוך אותה בעזרת העובדה הזין שלו גדול משל אלסורד ונחשב כפדופיל כי הוא מטריד ילדה בת 6.

[עריכה] דמות שישית

לאחר תלונות ממיקי בוגנים כי אינו משתתף המשחק ולכן נוצר בשבילו דמות סודית הנקראת צ'אנג.דמות זו התחילה כבן והפכה לבת ועכשיו יש לה יכולת להפוך לבן, בת וחתול. מדענים קוריאנים גילו שהוא\היא יכול\ה להפוך לעז בעלת ארבע בולבולים

[עריכה] העלילה

מדענים רבים ניסו להבין מה עלילת המשחק,הם התמכרו ולא חזרו לעולם. שני מדענים מפורסמים במיוחד,קיק וגונתר, הצליחו להבין מה אלסורד רוצה.הם שיחקו במשך 45 דקות ושם הכירו במדען בופוס באקלי שהוא גם הבוב דילן של בוליביה וניסו לנתק את המשחק. הם לא הצליחו ולכן ניתקו את השלטר של הבניין וניתקו את כל ישראל מחשמל חוץ מהמחשבים שלהם שהיו על אלסורד. לאחר רבע שעה של התבכיינותו של גונתר מתחת לשמיכה החליט קיק ללחוץ על כפתור ה"ז" במקלדת והציל את העולם,חוץ מבופוס באקלי שנפטר בהפסקת החשמל.


[עריכה] בריחתו של פרי הפלטיפוס

ג. יפית ושאר היוצרים ניסו לצרף את פרי הפלטיפוס כי הוא זה שיתן להם את הפרסום בתור דמות בת שהופכת לחצי נמר חצי טריפוליטאי שמוציא מנוע מהתחת. פרי הפלטיפוס שהיה הכי חכם לפחות יותר מכל היוצרים ברח מהמשרד מבלי לומר מילה ובנה לעצמו קריירה בתוכנית פיניאס ופרב ויוצרי אלסורד ידועים בתור חבורת הקבצנים המטרידים מינית את העוברים והשבים בשביל שקל עשרים

[עריכה] התביעה של מייפל סטורי

מייפל סטורי הידוע בתור משחק כאפות תבע את אלסורד על העלילה הראשונית שהייתה לרצוח פטריות וחפרפרים עירומים(רופוס ז"ל). יוצרי אלסורד הראשונים לא נמצאו וכנראה מתו בגלל המרוקאים בנתניה על כך שהטרידו אותם בשאלה "היי איפה פרי" והיוצרים של אלסורד כיום נכנסו לכלא רמלה בעקבות אונס משפחתי על אביו של בופוס באקלי(שלדון באקלי).

[עריכה] סוף המשחק

בשנת 444 לפני הספירה גילו שני מדענים בשם ארתור ובסטר כי המשחק בסופו של דבר מנסה לאנוס ילדות קטנות(גם בנים נחשב)אבל זו רק התיאוריה. לאחר שבסטר הגיע לרמה 5425 נפטר בגלל סרטן השד שנפרץ מהמשחק. ארתור ניסה להתאבד בגלל שבסטר מת בעזרת מצית ושלושה קרשים.הוא לא הצליח אבל הכין מדורת ל"ג בעומר. הוא נפטר כאשר אלסורד דחף אותו למדורה.

כלים אישיים