אל קוץ

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
אל קוץ
סלאם פיאד
Logo alkotz
מדינה Israel Flag ישראל
ראש העירייה מחבוב אווז
שטח קצת יותר מירושלים הבנויה קממב"ר
תאריך ייסוד שנתיים לאחר מלחמת השחרור
קידומת 000
http://www.ynet.co.il
"סעמק, חומוס, אחלה, וואלה, ווינט, חביבי, חמוד, סלים, סלאם ועוד שייכים לנו. תשלמו זכויות יוצרים!"
~ מחבוב אווז על אל קוץ
"וואלה, תדעי לך אני סלים, ואני אוהב את הטעם שלך... את מה זה טעימה עם סלט ירוק!.. אמרתי לאחמד הוא אמר לי איכס!"
~ סלים על שווארמה
"תעשו לי סלט ערבי דק דק בלי הרבה שמן זית"
~ צ'אק נוריס על בעל שווארמה


הממלכה המונרכית של אל קוץ על שם אבנר קוציהו זצוק"ל הינה הממלכה הפלסטינאית הראשונה שהוקמה בישראל לאחר ממלכת הדיקטטורה של תל אביב בראשות רון עכברי. הממלכה המונרכית נקראה אל קוץ בגלל שאבנר קוציהו, החלוץ שהמציא אותה, נדקר עם קוצים ע"י חבורה של פלסטינאים תמימים בני 3, שלאחר 5 שנים טבחו בו בדם קר.


[עריכה] הקמת הממלכה

בשנת 1921, מתיישב בן 24 בשם אבנר קוציהו שהיה עשיר והשיג את הפלייסטיישן הראשון בארץ, החליט להקים ממלכה למוכרי השווארמה והפלאפל. בתחילת דרכו, הוא בחר שרק תימנים ישבו בעירו. לאחר 15 שנים חבורה של 4 ילדים נכנסה לחנות שלו והתחילה לדקור אותו עם קוצים. לאחר שאיבד הרבה דם, ניצל, וכ5 שנים לאחר מכן נטבח בדם קר ע"י אותם הילדים. הממלכה עשויה כולה מחומוס צ'יפס סלט ו4000 טון חומר בנייה שעשוי מפלאפל.

20 שנה לאחר מותו, הוא החל להגיש תוכנית בוקר בערוץ 2 הניסיוני, בשם חצ"ס. התוכנית חינכה ילדים לבשל כדי להחזיר מלחמה לערוץ המתחרה, שלו אז היו מליארדים של צופים בכפייה - הערוץ הראשון. לאחר שהוא גורש מהתוכנית, הוא המשיך בחייו כהולוגרמה והחל להנחות תוכניות קיץ בביקיני באולפן ערוץ הילידים הניסיוני. ילד שבאותם הזמנים זיהה אותו - קרא לחבורה שטבחה בו והוא נרצח לעיני ההפקה, תוך כדי שהם יושבים רגל על רגל ואוכלים פופקורן. 25 שנים לאחר מכן (פחות או יותר אתמול) יצא סרט חדש לאקרנים בו הוא מגלם את עצמו בתור הומו המנסה לקבץ כספים כדי להשיג עבודה. הסרט בוטל והוא נרצח שוב ע"י המפיק.

ב22.05.2008 ממלכתו נאכלה ע"י סלאם פיאד וטל מוסרי.


[עריכה] פרשת נערות הליווי של סלאם פיאד

סלאם נחשד בריגול לטובת מועצות הברית ו9ק3K+ לנד (פקאצילנד). סלאם נחשד בהחזקת נערות ליווי שליוו אותו בעת הצורך אל קופת החולים, אל המכולת ואל הבן בעזה. סלאם גם נחשד בהחזקת עובדת זרה שליוותה את אחת מנערות הליווי.


[עריכה] חוקת אל קוץ

הבהרה: החוקה יותר ארוכה ממה שנכתב כאן, עקב חוסר במקום חלק מהחוקה צונזרה.


[עריכה] ערים תאומות


[עריכה] השפה

صياح الديك - א"ב רשמי


[עריכה] ראו גם

Bouncywikilogo
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על ירושלים.
כלים אישיים