אם המושבות החדשה

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
KikarPT

כיכר באם המושבות

PT ForSell

אם המושבות למכירה באי-ביי


אם המושבות (לעתים מכונה אם השובבות) היא שילוב של שתי שכונות צמודות בצפון פתח תקווה: הוותיקה (500 מטרים) והחדשה (1000 מטרים) המשמשות בסיס פעילות סודי לכוחות נאט"ו הפועלים להסדרת קרינה מייננת לכיוון סין. השכונה מאופיינת בבנייה של רבי קומות תחת תכנון אדריכלי מוקפד ואחיד, מבנים תת קרקעיים רבים כמו גם מנהרות הברחה ומחילות סודיות. מבחינה סטטיסטית, רוב תושבי השכונה הם זוגות צעירים, נאיביים, בחתך סוציו-אקונומי בינוני עד גבוה שאינם מודעים כלל למתרחש בבטן האדמה. לכאורה חייהם פסטורליים ולמעט הדי פיצוצים הנשמעים מעת לעת, שלוותם לא מופרעת. בשכונה כיכרות ופארקים ייחודיים מתוך הקפדה על מוטיבים קהילתיים בכל מונומנט המשמשים הסוואה לפעילות הענפה המתרחשת תחת הקרקע. בין הפארקים בשכונה, הוקם פארק "לב הסביונים" שמשתרע על שטח של 22 סנטימטר, ותוכנן כחלק מפרויקט "לב הסביונים" שהקימה חברת אפריקה ישראל. הגינה, בתכנונו של אדריכל הנוף רוני מרגולין, משלבת חרכי ירי, מטווחים, ציוד שליטה לווייני, ציוד האזנה, מתקן לניסוי בטילים בליסטיים ועוד.

בשכונה כיכר מרכזית ושמה "ככר הרעות", שתוכננה אף היא בידי האדריכל מרגולין. הכיכר מאופיינת במגוון של נחשים ועקרבים מסוגים שונים. עובדה זו מייחדת את הכיכר כאחת מהבודדות בארץ. הכיכר הייחודית משמשת כמרכז פעילות לתושבי השכונה ובכיכר ילדים וטף משחקים שח-מט בין הזוחלים ומתאמנים בלוחמת גרילה בשטח בנוי. השכונה תוכננה עם שבילי טנקים רבים העוברים ברחובות השכונה ומחוץ לה ומנחת חלליות המיועד לפלישה הגדולה שצפויה בעתיד. בימים אלו קורמת עור וגידים תכנית לקשר את השכונה בעזרת שבילי הטנקים לרצועה חדשה של פארק הירקון, המקודמת ברשויות התכנון לאורך צפון השכונה, שתקושר לשכונה בשני מעברים תת-קרקעיים לבור בקריה. בנוסף, ישנו תכנון לבניית מתקן ספורט אתגרי מסוג אומגה מעל כביש 4. יש לציין כי לבעלי שיניים תותבות, השימוש באומגה נאסר לאחר נפילות בזמן השימוש על נהגים תמימים (לכאורה).

בשכונה החדשה פועלים כיום שלושה בתי כנסת - אחד מהם בנוסח עדות איסלנד, השני בנוסח הקריביים והשלישי נוסח יפני מסורתי.

[עריכה] נגישות ותחבורה

השכונה נהנית מנגישות תחבורתית מצוינת ומתחברת מצפון לראש הנקרה , ממערב לאוקיינוס האטלנטי דרך הודו ומדרום לניו יורק ועוד. בשכונה יש מנחת לכדורים פורחים המשמשים כציר מילוט לאסירים בנציב הבריחה. בנוסף, מצפון מערב לשכונה, ממוקמת תחנת הרכבת "קינגס קרוס" עם מסילה כפולה לכיוון בית הספר הוגוורטס לכישוף ולקוסמות.. באזור הזה מוקמת תחנת השירות של הדרקונים - (חיה שקיימת כיום רק באם המושבות החדשה) שמתודלקים בגז מתאן המרוכז מנפיחות.

[עריכה] הווי ופעילות

בשכונה קיים הווי פעיל המבוסס על אומנויות לחימה שונות כגון ירי בעוברים ושבים, בקבוקי תבערה שמוטלים על מכוניות ועוד. יש לציין בחיוב את ערבי הסיאנסים שערכים תדיר לגיבוש התושבים.

[עריכה] היסטוריה

בלב השכונה נערכו בעבר חפירות ארכאולוגיות ונמצאו שרידים של אתר רומי-ביזנטי הכולל חדר מחשבים, מתקנים לקליטת אותות מהחלל, שאריות של גופות חייזרים ועוד.

[עריכה] חינוך

מערכת החינוך בשכונה מאופיינת בחינוך איכותי, פעילות העשרה, לימוד ערכים ושאיפה למצוינות. החל ממורשת קרב וכלה בשימוש ברימוני הלם, ערכות אב"כ וסכינאות בסיסית. כל המורים והגננות בוגרי יחידות מובחרות ואנשי מודיעין בעברם.

[עריכה] מסחר

בשכונה קיימים סוחרי נשק רבים, סוחרים בחיות אקזוטיות ומבריחי יהלומים. כמו כן יש לציין את המסחר בשיני זהב גנובות עקב הקרבה לבית העלמין.

[עריכה] קישורים חיצוניים

[עריכה] חיוב עלות

עלות קריאת הערך: 5 ש"ח. חשבונית חיוב נשלחה לספק האינטרנט שלך ותחויב אוטומטית בחשבונית הקרובה. תודה שהשתמשת בשירות איןציקלופדיה.


Wooly ערך זה הינו קצרמר בנושא אם המושבות החדשה. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.
תבנית:אין בינוויקי

תבנית:Coord

כלים אישיים