אמריקה

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש

אמריקה היא יבשת המפורסמת בשל מדינתה המפורסמת היחידה - מועצות הברית (ישנה עוד מדינה לא מפורסמת כלל בשם קנדה) שאר שטחי היבשת אוכלסו בעבר על ידי העם הלטיני - עם שמוצאו מגרבילים וספרדים.

[עריכה] היסטוריה

אמריקה נתגלתה על ידי ספרדי בשם קריזפוטר קלבסה ב1942 (יש המטילים בתאריך זה ספקות כיוון שמועצות הברית נוסדה ב1776. כפתרון לפולמוס זה יש טוענים שגילו את מועצות הברית לפני אמריקה).

קלבסה ואנשיו, יחד עם אוכלוסיית הגרבילים המקומית, יצרו את האוכלוסייה הלטינית. קלבסה ששכח להביא כסף מהבית, קרא לעמו לשדוד את מועצות הברית, שם בעזרת מעשה חסד, אולי יתנו לו 8 שקל לפלאפל. הלטינים כבשו את דרום היבשת, מרכזה וצפונה אולם עדיין האמריקאים שלטו בארצם. נשיא אמריקה ואבי האומה האנגולית, מאן דהוא, ויתר להם והביא שמונה שקלים. בתמורה קלבסה נסוג מצפון אמריקה ומרכזה למרות שהייתה לו בעיה טכנית לעשות זאת (חנויות הפלאפל הקרובות ביותר מצויים במרכז אמריקה). לאחר מכן קלבסה ואנשיו חזרו לספרד כי לא היה להם מה לעשות עוד באמריקה.

[עריכה] כלכלה

אמריקה נשענת על כלכלת טבק מפותחת. מלבד זאת תושבי אמריקה מיצאים חלק מתושביהם לארצות אחרות (מיסטר טי במועצות הברית ופאבלו רוזנברג מארגנטינה). בתמורה ישראל מיצאת לאמריקה את פנינות החוכמה של אלון מזרחי.

[עריכה] תושבים

בגלל שאין למינה צמח מספיק כוח לעשות, נראה ש100% מתושבי אמריקה מצויים במועצות הברית ויש עוד כמה מיליונים שלא נכללו בסקר והם מצויים בקנדה .

Bouncywikilogo
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על אמריקה.
כלים אישיים