אננס

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Attention niels epting 01 אזהרה!
אם אתם אוכלים אננס בזמן קריאת ערך זה, הפסיקו לאכול אותו והשמידו אותו מיידית! כותב הערך ממליץ לאכול משהו יותר בריא, כמו פרינגלס.
*אם האננס שלכם כתום, ייתכן ותמצאו בו ספוגים צהובים.
*אם האננס שלכם כחול, ייתכן והוא מכוסה בקקי כחול.
*אם האננס שלכם צהוב, ארוך, ויש לו טעם של בננה, זה תפוז."לא! אל תאכל את זה!"
~ אנשים על אננס
"האמת שזה די טעים, אם מתעלמים מהחומרים הרעילים והקליפה הגבשושית והרירית"
~ איזה מישהו מהישרדות על אננס
"יש בזה שתי נ'"
~ פרופ' אלון מזרחי על אננס

אננס הוא "פרי" "טעים" שמצוי ביערות האננס של אננסיה. ידוע גם בתור בית הגידול של הספוג המצוי וכמזונו העיקרי של הגרביל הכחול. בעבר שימש כמשהו שהקריבו הבנגלדשים לפופיק הגדול.

Ananas

אננס רגיל

[עריכה] פרי

אננס מוגדר כפרי. אבל הוא לא!!! לעיתים לאננס יש ריח של אננס, טעם של אננס, וערך כימי של אננס. מה שגורם לאננס להיות רעיל במיוחד.

[עריכה] הרדיואקטיביות של האננס

אננס מוגדר כפרי רעיל ורדיואקטיבי. הנה כמה מתופעות הלוואי הנגרמות מאכילת אננס:

Ananas2

אננס צרפתי

[עריכה] מבנה האננס

האננס מורכב מבערך 99% אננס, ו-2% עודד פז, ולכן רדיואקטיבי ומסוכן לאדם, ואין לאכול ממנו.

[עריכה] מבנה האננס המעובד

לעומת זאת, האננס המעובד, שנמכר בחנויות וידוע כתוספת לפיצה, הוא בעל הרכב שונה, כדי שיהיה פחות רעיל לאדם:

[עריכה] האננס הכחול

האננס הכחול גדל בעיקר ביערות אננס קסומים של גרבילים כחולים. הם בעצם אננסים רגילים, רק מכוסים בקקי כחול ומגעיל (הגרבילים הכחולים אוכלים לעיתים את האננסים האלו, ואז הם נזכרים שהם מלאים בחרא)

Ananas3

אננס ירוק. רק שהפעם הוא שחור

[עריכה] שימושים

[עריכה] האננס הירוק

בגלל הכוחות הגרעינים והחומר הכימי שבו, התגלה כי האננס משמש ככלי נשק קטלני, כאשר צובעים אותו בירוק. האננס הירוק נקרא רימון, ולפעמים הוא אדום. כלי הנשק הנ"ל היה שימושי בעיקר במלחמת התחת הראשונה.

[עריכה] האננס הימי

האננס הימי הוא פרי נדיר, שצומח מתחת לים. הוא משמש כבית גידול לספוגוס הומוסקסואלוס, והוא נדיר מאוד. אם מצאתם אננס ימי, תוכלו להחליף אותו בשתי שקיות של צ'יטוס, וסכין מתנה. (רק באיקאה)

250px-Spongebob

עלול לצאת מתוך האננס שלך...

[עריכה] האננס הפיצתי

האננס משמש גם כתוספת לפיצה, ומקנה לה טעם של אבוקדו, ריח של במבה, וערך כימי של דו מימן חד חמצני. מבקרי מזון מצאו ובדקו כי "האננס הורג את הפיצה". היחידה שחשבה שזה טעים הייתה ג' יפית, אבל כידוע אין לה חוש טעם, והכול מרגיש לה כמו מריחואנה.

[עריכה] האננס הקדוש

אנשים שמאמינים בפופיק הגדול נוהגים להקריב לו מדי שבוע אננסים. לפי האגדה, בעונת החורף אוכל הפופיק הגדול את כל האננסים בבת אחת, מה שגורם לו לפלוצים אדירים, מה שיוצר רעמים וברקים. מדענים הוכיחו כי אגדה זו מופרכת לחלוטין, בטענה שפופיק לא יכול להפליץ.

[עריכה] מקור השם

בעברית, האננס נקרא אננס. הוא נקרא כך מפני שאליעזר בן יהודה עסק גם בעבודה חלקית של פדופיל; באחד ממקרי האונס שלו הוא שכח לענוד משקפיים, ורק לאחר שלוש שעות הבין שהוא אונס אננס. מכאן גם משחק המילים: "אליעזר אנס אננס אנננס ומשך ב'גזר'".
באנגולית, האננס נקרא PINEAPPLE (פאינאפל). המילה מורכבת משלוש ביטויים: PIN (פין או בולבול), E (הערך הננו-אנטו-חננו-כימי-ביולוגי-פיזי לריח) ו-APPLE (תפוח). בתרגום חופשי: תפוח בניחוח בולבול.
בערבית, האננס נקרא أسبوعأسبوعبلاه (בועעבועעבלעח') על פי מלמוליו, גניחותיו, וזעקות העזרה של הערבי הראשון שאכל (ולאחר מכן הקיא למשך עשרים דקות) אננס.

Lite5טיפ

אל תאכלו אננס

כלים אישיים