ארנבי שוקלד

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש

[עריכה] היווצרותם של ארנבי השוקולד

בחג הפסחא 1657 התפוצצה ביצת פסחא-גרבילית וממנה יצאה חני נחמיאס.לאחר מכן הגיע חלזון סגול,מצא את חני נחניאס והפך אותה לארנב שוקולד. דקה לאחר מכן חני נחמיאס קיבלה שיחת טלפון מטל מוסרי הם יצאו למסיבה וכך ארנבי השוקלד מתרבים עד עצם היום הזה .

[עריכה] אורח החיים

ארנבי השוקולד אוכלים בדרך כלל פטריות וירטואליות,אך כשהם חולים הם אוהבים לאכול את הסמל של ערוץ הופ. הם הולכים לישון על מיטה הנוצרת מצואתו ורפשו של טל מוסרי כשארנבי שוקולד מתבגרים הם הופכים לשפני שוקולד ואז הם צריכים כיסא גלגלים קריספי +שתייה+הגדלה ב1.90. שפני השוקולד אוהבים לאכול שניצל , חסה , את הזקן של סבא נחמן הזקן (כי הם חושבים שזה צמר גפן) ואוכל וירטואלי ממייפל סטורי.

[עריכה] צאצאיו של ארנב השוקולד

צאצאיו של ארנב השוקולד הם: חזי ביצת הפסחא, חני נחניאס, טל מוסרי, גרביל כתום, גרביל צבעוני, כיפה ירוקה, פועל בניין סיני-דרום אפריקאי, חיגבי החגב,

[עריכה] הצלחותיו של ארנב השוקולד

בשנה 1718 המציא ארנב השוקולד את כפתור הלילה במקלדת. שנתיים לאחר מכן( 1720 ) הוא המציא את פעולת השרצת החגבים, הגורמת לחגב להיות צבעוני במקום צהוב. בשנה 1722 המציא ארנב השוקולד את כפתור הלילה במקלדת. שנתיים לאחר מכן( 1724 ) הוא המציא את פעולת השרצת החגבים, הגורמת לחגב להיות צבעוני במקום צהוב. אכן ארנבי השוקלד הם ארנבים מוצלחים ביותר !

[עריכה] מסקנות מערך זה

- לא לאכול ארנבי שוקולד !

- לא לקנות ארנבי שוקולד !

- לא למכור ארנבי שוקולד !

- לא להכין ארנבי שוקולד !

- לא לצייר ארנבי שוקלד !

- לא להשפיל ארנבי שוקלד !

- לא לאנוס ארנבי שוקלד !

- לא לתת לארנב שוקולד לצאת עם חגב!

- לא לתת לארנב שוקולד שלחק מייפל סטורי! ( זה עושה לו גזים!)

- לכבד ארנבי שוקולד !

- לארנבי השוקולד השגים רבים !


מקווה שתיקחו את מה שכתבתי לתשומת ליבכם ותיישמו אותו בשעת אמת בתודה האגודה להגנת ארנבים משוקולד

כלים אישיים