ברית המועצות

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
צפיה בערך זה כרוכה בתשלום סמלי של 5 שקלים חדשים. החשבון נשלח לספק האינטרנט שלך.
ערך זה עוסק ברוסיה; לערך העוסק בשפה הרוסית, עליכם להראות כרטיס מועדון, ראו כרטיס מועדון.
עובדה בערך זה התגלו עובדות רבות ועליו לעבור איןקוויזיציה יסודית, או שהוא יימחק ו/או יועבר לויקיפדיה ו/או לאילנה דיין.

Hammer and sickle
אזהרה: קומוניסטים!

דף זה עלול להיות תחת שליטה של ה-KGB ו/או ולדימיר פוטין, ולדימיר לנין, קארל מארקס, יוסי סטלין.

Brit ערך זה נכתב בחסות ברית הערוצות - שידורי המהפכה.


Kids
אזהרה!

התוכן בערך "ברית המועצות" לא מתאים לילדים!
ילדים יקרים, אנא הפסיקו לעשות ביד והסתירו את עיניכם. אין לצעוק בזמן הקריאה קולות כמו: אוואוואווו, זה עוושה לי את זה, אהאה יווותר חזק!

ברית הרפובליקות הסובייטיות הסוציאליסטיות
New USSR Absolut-vodka-bottle
דגל ברית המועצות סמל ברית המועצות
מוטו לאומי זקני כל העולם התאחדו!
המנון "!да Либерман,да"

(תרגום מרוסית: כן ליברמן,כן!)

יבשת אירופה, אסיה, ואצל אחותך
שפה רשמית

רוסית, אוקראינית, גרוזינית, קזחית ועוד

עיר טקילה

המטרו הטרנס סיברי

העיר הגדולה ביותר

התחנה המרכזית של סובייטה

משטר

קומוניסטי

ראש המדינה

הוד מלכותו הצאר הקומוניסט יוסי סטלין - לפי סדר: ליברמן, קרל מרקס, לנין, ולדימיר פוטין וסר ארקדי גאידמק.

הקמה

1 לספירת הקומיניסטים הבולשביקיסטים הסוציאליסטים או משהו כזה

דירוג אוכלוסייה

3

צפיפות אוכלוסין

3 לקמ"ר

מטבע

רובל

אזור זמן

הרבה זמן

סיומת אינטרנט

.su

קידומת

1337+

"יש כרטיס מועדון?"
~ שבתאי צבי על רוסיה
"!Россия взорвёться в ближайшее время, и я буду правителем мира"
~ ברני כשלמד לדבר רוסית
"בארץ שלי, טוב, לא משנה"
~ ואדים על רוסיה


ברית המוצצות או ברית המועצות הידועה בכינוי הידוע של הערסים "רוסיה" או בידי טיפשים "סובייטיה" (בעיקר ישראלים) (ברוסית: Коммунистические зло земли России, באנגולית: USSR - United Stinky Smirnof Russians) - הינה מעצמת העל המשתרעת על פני כ-20% מכלל הארץ, על פני אירופה, וצפון-מרכז תל אביב . אחת משתי מעצמות העל בעולם (יחד עם ארצות הברית). המשטר בברית המועצות הוא נאו-בולשביזם ריכוזי והיא מורכבת מיחידות משנה שנקראות "רפובליקות סוציאליסטיות". היא נחשבת למנהיגת הגוש הנאו-בולשביקי בעולם.

[עריכה] היסטוריה

לפני מלחלמת העולם הראשונה היה ברוסיה מרד של הפועלים והמרד הפיל את השילטון ורוסיה יצא מי מלחמת העולם הראשונה ובמקומה ניכנסת המדינה אמריקה.

לאחר מלחמת העולם הראשונה לנין הקים את ברית המועצות והם ניכנסו למלחמה שכאשר המנהיגים מתחלפים וסטאלין ניכנס לשילטון ועושה ברית אי-תקיפה עם הנאצים שבזמן זה רוסיה מחליפה לצבא את הנשקים לנשקים חדשים. לאחר זמן מה ברית המועצות הבינה שגרמניה תתקוף אותה וברית המועצות הדהמה את העולם בכך שיש לה טנק חדש שאמור לצאת בעוד מספר שנים בשל הלחץ יצא מוקדם.

גרמניה תקפה את ברית המועצות וכבשה חלקים ממנה בזמן זה ברית המועצות הוציא טיל בשם רקטה (שאז היא הייתה עושה נזק גדול) הגרמנים הודהמו ברית המועצות החזירה שטחים וכשבה חצי אירופה וחצי גרמניה היטלר התאבד ואמריקה ניכנסה למחלמה לאחר שניצחה את היפנים ועזרה בפינוי היהודים.

[עריכה] פוליטיקה וממשל

השלטון בברית המועצות בנוי בשיטת הפירמידה. בראש הפירמידה עומד האח הגדול(ולדימיר פוטין, נכון ל2007). אחריו יש 12 זרעים ראשיים, שכל אחד מהם מנהל בית זונות אחר( המפורסמים ביותר הם זונות השלום, זונת האמת וקונדום האהבה), בכל אחד מהם יש מספר סגני זרעים, שלכל אחד מהם יש מספר סגני זרעים, אשר כל אחד מהם אחרי על מספר מנהלים, שכל אחד מהם אחרי על כמות מסוימת של סגני מנהלים של בתי זונות קטנים יותר, שכל אחד מהם צועק על עובדים שהם צריכים לעבוד. יש הטענים שתושבי ברית המועצות סובלים ממרות השלטון הנאו-בולשיט, אך לטענה זו אין שום בסיס- אף אחד מהאזרחים לא מתלונן.

[עריכה] מידניות החוץ

לברית המועצות במשך כל חייה(מ1922) היתה עמדה חד משמעית בנושא מידניות החוץ שלה. היא אף פעם לא השתנתה ולא תשתנה מעולם היא תמיד תישאר מדינה של מזדיינים בתחת, כשם שהאח הגדול חי עד שיסתכל על ג.יפית ואז יתאבד. ברית המועצות תמיד היתה במצב של מלחמה קרה עם המקרר(מועצות הקרח לאחר המהפכה). תמיד עזרה למדינות של ערבים/עבריינים אחרות במלחמת האזרחים שלהם מול האויב הטוב. ברית המועצות תמיד היתה מדינה הומואנית ביותר ושלחה נשק ותמיכה כלכלית לכל מדינה שיטה בה תשתית למלחמה. וזאת בניגוד לארצות הברית, אשר שלחה את חיילים שלה במקום נשק.

במצב כזה העולם נמצא במאבק תמידי בין אימפריית הרשע לבין אימפריית הרשע. מדינות חלשות נלחמות זו בזו על מנת להשיג את תמיכת מעצמות העל. לאחר פיתוח הנשק הגרעיני ושני בניסוים שנעשו ביפן על ידי ארצות הברית, שני מעצמות החליטו שלא לתקוף זו את זו, כיוון שזה יקר מדי.

[עריכה] מדיניות הפנים

USSR - Stalin say quite!
תרגום מרוסית: "אל תקשקש!" - בברית המועצות אסור לדבר יותר מדי

מדינות הפנים של ברית המועצות הינה העניין של ברית המועצות בלבד, ואמורה לא לעניין אף אחד, כפי שאמר יוסי סטאלין.

ברית המועצות מנוהלת על ידי הקג"ב(חלק מקונדומי האהבה), שמציב מצלמות בכל בית ובית כדי לעקוב אחרי קטינות, שמסתכל אל תוך החלונות ומחפש פדופילים שיעזרו לו שהעזו לומר דבר מה נגד השלטון של בולבולפוטין. בכל רחבי האימפריה בנויים מחנות עבודה, עליהם יש זכות כניסה לכל אזרח שמוכן לתרום מזמנו החופשי כמה עשרות שנים. חלק מהאזרחים שמתלבטים אם ללכת או לא, מקבילים את ההצעה הנדיבה של קג"ב להפסיק לקבל מכות, ומסכימים להתנדב לעבוד בחינם.

החברה השוויונית מחולקת לשני שכבות: פדופילים ואנשים מפלגה. אנשי מפלגה מקבלים הטבות (קונדומי וכו') מהמדינה, כגון כדור בראש במקום התנדבות של 20 שנה למחנות עבודה, או כגון הזכות לסחוב שלטים בזמן ההפגנות לטובת האח הגדול. כל המנהלים במדינה הם אנשים מפלגה, והם מחויבים לשלם דמי חבר מועדון. הפרולים בברית המועצות מקבילים מנת וודקה יומית, כי האח הגדול החליט שזו זכותו הבסיסית של כל אזרח עובד( יש הטוענים שבזכות כך עלה הנאו-בולשביזם לשלטון).

בברית המועצות נערכות בחירות כל ארבע שנים (כן בטח כולם חולים על הפיסטוק של בולבולפוטין), והאזרחים עומדים מול בחירה קשה- האם כן להצביע בעד האח הגדול, או לא להצביע בעדו. אם אדם מתלבט יותר מדי זמן, אז אנשי קג"ב מציעים לו להתנדב למספר שנים במחנות עבודה. ספירת הקולות נעשת די בקלות- כל קול פרט לקול פסול - נחשב. הקולות נפסלים במקרים הבאים:

... הקולות נחשבים כשרים פרט למקרים הבאים:
.1 במעטפה יש יותר מפתק אחד
2. הפתק במעטפה הוא קרוע או מושחת
3. בפתק לא מסומן סימן כלשהו ליד המילה "בעד"

מתוך חוקת ברית המועצות, חוק החירות הכללי

[עריכה] דת

Stalin VS Peretz 666
האח הגדול והאח הקטן

אין

הנוער הקומוניסטי לומד להכיר את ההיסטוריה של ברית המועצות ולהבין ממנה שרק הבולשביקים היו אנשים שדאגו לשלומה של המדינה, ואם ילד כלשהו חושב שזה לא נכון, אז הוא מוחזר לכיתה א' ומתחיל ללמוד הכול מההתחלה.

חלק מהדת הנאו-בולשביקית היא הטענה שכל פועלי העולם צריכים להתאחד תחת שלטון האח הגדול. לפי תפיסה זו, המדינה מנהלת מאבקי כוח אם מדינות אחרות, שמעזות לנהל שלטון שונה משלטון נאו-בולשביקי. היא תומכת באחים קטנים(כמו פידל קסטרו או סדאם חוסיין, ובעבר גם בעמיר פרץ - ראו בתמונה), ושולחת להם מדי פעם נשק חדיש.

[עריכה] שמות שנויים במחלוקת

  • ברית המוצצות.
  • כוסיה.
  • ברית הקוצצות.
  • ברית המפקצצות.


[עריכה] דמויות המהוות השראה

[עריכה] ראו גם

Bouncywikilogopink
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על ברית המועצות.


כלים אישיים