ברשנים

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש

[עריכה] ברנשים

ברנשים הם חבורת ה "ערסים" של שנת 1596,לבושם של הברנשים הוא חולצה מכופתרת בתוך הבוקסר,הם הולכים עם כפכפים ולק אדום ברגליים. הברנשים היו מסודרים בחבורות של "מיידלך" האויבים של הברנשים היו החברלכים של השכונה,הם היו הולכים עם כובע נייק,שרשת ארוכה מעשנים סיגריות ועוד.

הברנשים היו יוצאים בשעה 18:00 בערב להטריד אנשים תמימים ,והיו משתכרים ממשקאות אקטימל. אחרי שהיו משתכרים היו יוצאים לסיבוב אחרי "שאפה".

לפעמיים חבורות המיידלכים היו מסתכסכים ופותרים את העניין עם משוואות מתמטקיות מסובכות עד שהמיידלכים היריבים היו נכנעים. המיידלכים המפסידים סיפקו סוכריות גומי ומשקאות אקטימל למיידלכים המנצחים.

[עריכה] מנהגים

הברנשים נהגו כל שנה בתאריך קבוע לעשות מסיבה כל היום,הם השתכרו מאקטימל והבריזו מהבית ספר. המסיבה הייתה מתמשכת כ11 שעות. במסיבה הברנשים הזמינו תקליטנים מקצועיים,בו הושמעו השירים "ים השיבולים",ועוד שירים של הגבטרון. במסיבה היו נוהגים הברנשים להחליף את לבושם לשלייקס משובץ וכובע קסקט. הברנשים היו מזמינים את ברני,דודידו,בוב הבנאי,בובספוג,דורה,בוץ',תיק גב ומפה.

[עריכה] מאכלים ומשקאות אהובים

הברנשים השתכרו בעיקר מאקטימל וויטמינצ'יק,הם אהבו את האריה שעל האריזה והזמינו אותו פעמיים רבות למסיבה. ספק ה"סמים"(סוכיות טופי) של הברנשיים היה תיק גב,הוא היה מספק את רוב הסמים שלהם.

[עריכה] השיתוף עם hot

במהלך התפחותם והתעצמות הברנשיות בארץ ,החליט ראש המיידלך לעשות עיסקת שיתוף עם hot. בעל החיים האהוב על הברנשיים היה גרבילים,הם היו מגדלים אותם ומחנכים אותם,ילדותם של הגרבילים אצל הברנשים היתה אכזרית בכך שהתקיפו את הגרבילים בשאלות במתמטיקה והרסו את כל ילדותם של הגרבילים.

הגרבילים התאחדו עם hot להקמת "ערוץ הגרבילים",התכונית המרושעת של hot ,בערוץ הגרבילים רואים גרבילים מתאכזרים לברנשיות ומתנגדים להשתכרות מאקטימל. לצידם של הגרבילים עמד ברני והאריה מוויטמינצ'יק שהברנשים התחליו להטריד אותו.

בסופו של דבר הגרבילים הצליחו להפיל את הברנשים.

לצערם של הברנשים,הם היו צריכים לעזוב את hot לאחר שהיו מכורים קשות לתוכניות "האי" ,"השמנייה","ארתור","חצויה" ועוד תוכניות מפגרות.

הברנשים עברו לyes והתמכרו לתוכנית "ראש גדול" . לאחר הקושי הגדול בעזיבת התוכנית "ארתור" הם גידלו דוב נמלים,עם חולצה צהובה ומכנסי גינס.

כלים אישיים