ג'ון לוק (אבודים)

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Stop crap
אזהרה: חרא

ערך זה מריח מוזר.


" הוא משוגע!! הוא משוגע!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
~ העולם על גון לוק


" אל תגיד לי מה אני לא יכול לעשות! "
~ ג'ון לוק על כל דבר


" אתה אל תדחוף את האף שלך! "
~ רובאוס האגריד על האף של דראקו מאלפוי


" ג'ון לוק הוא אחד הבריונים...שלא! "
~ ערס על ג'ון לוק


ג'ון לוק (1956 - מתישהו בקרוב) הוא צב (מסוג ג' = צב קירח-נכה) שחי חיים אומללים ביותר לפני שעלה על הטיסה ששניתה את מסלול חייו לעד. לג'ון לוק היו שאיפות גדולות בחייו, אבל אף אחת לא התממשה מעולם.

Locke-with-picture

לוק מנסה לצייר צב מסוג ב' (לא קירח-אבל נכה)

[עריכה] היסטוריה - לפני הגעתו לאי המסתורי

ג'ון לוק נולד בשנת 1956 לאיש עשיר (טחון) ולאישה עם פרצוף גולגולת שכל מי שרואה אותה חושב שהיא הגרסא הנשית של וולדמורט. אבא של לוק (הידוע בכינוי "תום סוייר") התבייש בעובדת היותו תינוק קירח, וזרק אותו לפני שגילה כי כל התינוקות קירחים בהתחלה. ג'ון לוק גדל וסבל אצל 4 או 8 או 15 משפחות אומנות, אבל לפחות לא גדל בבית-יתומים מוגלגי. בשנת 1980 (כשהיה בן 5) הוא מצא את ייעודו. הוא החל לעבוד כמוכר בחנות ירקות, ופוטר לאחר שנתן לעובד חביה לקנות שם תירס. הייתה זו שעה קשה בשביל לוק, אבל תוך שנה הוא הבין כי הוא יועד למשהו גדול הרבה יותר בחייו. הוא נהפך למוכר בחנות יוקרתית של "טויס אר אס". גם משם הוא פוטר בגלל שפיתח נטייה לגנוב צעצועים ולהרוס אותם. אבל באותו יום שבו פוטר, התרחש אחד האירועים החשובים בחייו של לוק. אמו, הגרסא הנשית של וולדמורט, מצאה אותו והחל לרדוף אותו כמו רוח רפאים. לוק החליט כי עליו לדבר איתה על-מנת לקבל את התשובות המתבקשות לשאלותיו. בשיחתם גילה לוק כי אביו לא קיים. אמו סיפרה לו מעשייה שיקרית וניבזית שעל-פיה הוא נולד כילד מבחנה. לוק לא האמין למשמע אוזניו, ולכן הלך לחקור את העניין לעומק. הוא מצא את אביו בסביבות מאי 1993 (כשהיה בן 94), והבין כי מדובר באיש חביב עם הרבה כסף. לוק פיתח תוכנית זדונית להנות את אביו ולגנוב את הכסף לעצמו, אבל גם תוכנית זו נכשלה. אביו של לוק ארגן מתיחה גדולה (שהופיעה ב"פיספוסים" כשנה לאחר-מכן, תוכנית מס' 42), והצליח לגנוב ללוק את הכליה ולזרוק אותו לרחוב חזרה כמו זבל. לוק נותר שבור ומותש, אבל התקווה לא איחרה לבוא. הוא פגש במהרה פסיכולוגית בשם הלן שנדלקה עליו בשל היותו אדם מקריח וטיפש. גם הלן זרקה את לוק. לוק לא נשבר, חייו הטראגיים לא השפיעו על אישיותו הסוקרפלינטוריצית, והוא חזר אל אביו בנסיון להשלים עמו. אביו "חטף ג'אננה" והעיף אותו מחלון דירתו. לוק שבר את הגב ונעשה נכה. במשך 4 שנים הוא ישב בכיסא גלגלים וניהנה לדרוס מקקים ורגליים של הולכי רגל ברחוב.

בספטמבר 2004 חצה לוק את האוקיינוס בכיסא גלגלים והגיע לאוסטרליה. שם ניסה לוק להתקבל למסלול רגלי קשה בשטחי אוסטרלייה הצפון-מערבית. זרקו אותו ממשרד ההרשמה (לא לפניי שהספיק לצרוח "אל תגיד לי מה אני לא יכול לעשות" 23 פעם), והוא מצא את עצמו על טיסת אושיאניק 815 בדרך חזרה. חרא של טיסה.

[עריכה] היסטוריה - באי המסתורי

טיסת אושיאניק 815 התרסקה על אי בודד באמצע בריכה ציבורית, אבל כיסא הגלגלים של לוק עלה באש, ונמנעה ממנו האפשרות לחזור לביתו. הוא חיי על האי עד שמת.

באי פגש לוק אדם חשוב בשם "בני השובב", שהחליט לערוף ללוק את הראש ביום ה- 213 שלו על האי. הידידות שהתפתחה בין השניים הייתה חזקה ביותר, ולכן לוק הופתע מאד לדעת שבני השובב קבע את גזר-דינו ללא סיבה. לוק ברח למעמקי הג'ונגל ופגש שם את האגריד. האגריד גילה ללוק את סודות האי ומיהר להסתלק פן ייאכל ע"י בני השובב. לוק שלף את הסכין והרג את האגריד. כהוכרת תודה על מעשיו הנועזים בני השובב ביטל את גזר-דינו האכזרי של לוק. הם חזרו להיות בקשרי ידידות מדאיגים, ואף נהפכו לזוג רישמי בשנת 2009. ר'יצ'ארד בונזו, עוזרו האישי של בני השובב, נפגע עמוקות בשל כך, ולכן ניסה לרצוח את לוק באמצעות כפית. לוק הצליח להתגבר על ריצ'ארד והכפית, וחיי באושר, אושר, אושר, בריאות ואושר עד עצם היום הזה.

[עריכה] היסטוריה - מה זה?

היסטוריה הוא מקצוע בו חוקרים את העבר (המעוניינים בהגדרה המלאה יכולים לשאול את המורה להיסטוריה, לא אותנו). עם זאת, יש הטוענים כי ההגדרה אינה רלוונטית בימינו, שכן, ידוע כי העבר מסוגל להיות עתיד, והעתיד מסוגל להיות עבר. דוגמה טובה לכך היא ג'ון לוק, שהתקיים בשנת 1954 על-אף שעוד לא נולד באותה העת. יתר-על-כן, הוא אף היה בן 50 בשנה זו וניהל שיחה חיננית עם ריצ'ארד בונזו, הידוע לשמצה בשל השימוש הרב שהוא עושה באייליינר. הוגו רייס ניסה במשך שנים לנסח הגדרה מדוייקת יותר למושג "היסטוריה", אך נסיונתיו היו נסיונות כושלים. "אני עדיין לא מבין מדוע הסדרה 'אבודים' קיימת. ג'יי ג'יי אברמס טען כי התסריט המקורי נשאב לשנת 4,032 לפנה"ס, אך מסתבר שבדיוק באותה שנה הבמאי ג'ק בנדר קפץ לשם בפלאש אימתני על-מנת להשיג את התסריט חזרה. לפי השמועה, מיילס הקדים אותו ב - 42 שניות בדיוק וחטף את התסריט, קפץ איתו לשנת 90,000 לספירה המחודשת ואז שב לשנות ה- 2000, אך מת מדימום יתר מהאף". לאחר שנשאל עוד כמה שאלות מעיקות, סיים הארלי את דבריו בישיבת האו"מ הכללית ה- 435 (שנת 15 לספירה) וטען כי "מה שאני רוצה להגיד זה ש'אבודים' הולכת בכיוון הנכון. אין אני מטיל ספק בכך שהיוצרים יודעים בדיוק מה הם עושים".

[עריכה] היסטוריה - בחינת הבגרות

בחינת הבגרות בהיסטוריה היא בחינת בגרות במקצוע "היסטוריה".

[עריכה] התיאורייה של לוק

רבים טוענים כי התיאורייה של לוק גובלת בגאונות שלא נראתה בעולם מזה שנים רבות. לפי התיאורייה המדוברת, האי המיסתורי נמצא באוקיינוס, ולא בבריכה ציבורית.

ההוכחות לתיאוריה:

 1. האי גדול יותר מהבריכה הציבורית כולה!
 2. המים מלוחים קצת.
 3. האגריד גדול יותר מהבריכה הציבורית כולה!
 4. אין שם טלוויזיות, ולוק לא יכול לצפות ב" 1 נגד 100 ".
 5. זוויות בסיס שוות במשלוש שווה-שוקיים.
 6. גם הארלי גדול יותר מהבריכה הציבורית כולה!
 7. הארלי גדול יותר מפארק-המים עצמו.
 8. גם לוק די שמן.
 9. לא הגיוני להתרסק בדיוק על בריכה, אבל להתרסק על אי זה הגיוני ביותר.
 10. אקו לא יודע לשחות.

תגובות אופייניות לתיאוריה:

 1. אל תגיד לי מה אני לא יכול לעשות. (ג'ון לוק).
 2. גם לי לא (אקו).
 3. איזה טרול הלוק הזה (דוקודור).
 4. מזכיר לי את התיאוריה שלי על הסבון (שבתאי צבי).

[עריכה] קישורים

אין, אחי, אין קישורים. אין מה לעשות. החיים לא תמיד קלים (לכן רצוי לפחות לדאוג לחברת ביטוח הוגנת).

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות