ג'ים קארי

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש

ג'ים קארי הוא שחקן קולנוע.

[עריכה] עד לאחר הגיוס

בשנת 1962 נולד בעיירה האינדיאינית "זיטו-אוגבונה" קוף קטן בשם ג'ים פיקאדילי. פיקאדילי שינה את שמו ל"קארי", על שם המאכל האינדיאני (אינדי=הינדי) אותו אהב ביותר לאכול. לאחר שנתגלה על ידי הסכיזופרן וודי אלן, נלקח קארי למדינת בוליווד שבארה"ב. ג'ים סיים את שירותו הצבאי כנושא כליו של רמבו ברמבו שלוש (באפגניסטן), וכאשר אמו, שעבדה כראש הצי האינדיאני, נהרגה על ידי יוסי סטלין, קיבל ג'ים סעיף פסיכיאטרי והשתחרר מהצבא, על ידי אישור שנתן לו המפקד קולונל טראוטמן.

[עריכה] התפתחות המחלה

ג'ים הובהל לבית החולים שבאי אלקטרז, ושם נאנס פעמים רבות על ידי מגלו-מושיעו וודי אלן, שאף הוא היה בהתקף פרנואידי אופייני, בגלל חופשת הפסיכיאטרים השנתית שהתחוללה באותו חודש.

היות והמחלה שלו הייתה קשה עוד לפני ההתעללות, הרי שאחרי שאלן בחש בשוקו שלו, הפך קארי לסכיזופרן מדרגה א'.

[עריכה] ההשלמה עם המחלה

ג'ים הועבר, בצעד נואש, לאי בודד במפרץ הפרסי, שם (ביחד עם מספר בוליוודים כושלים) הפיק סרטים מופרכים כגון "אני, עצמי ובחריין", והסרט שבו מגלם ג'ים בלש בחברת קנה ובנה האיראנית "אייס ונטורה". גולת הכותרת הייתה כיסוי מנירוסטה לחבית נפט שנזרקה למעמקי המפרץ הפרסי, שכאשר נחבשה על ראשו של ג'ים הפכה אותו למולטי-מולטי סכיזופרן עם ראש בצורת שרק.

בסופו של יום, נחשף לציבור האמריקאי סיפור החיים של ג'ים קארי-פיקאדילי בסרט "שקרן-שקרן" כאשר הכותרת של הסרט מגוללת את תמצית חייו.

כיום, ג'ים קארי נשוי לזמר-כושי-פדופיל-מחופש לאישה בשם מייקל ג'קסון, והם גרים באחוזה משותפת, במדינת הנפט קטאר.

Wooly ערך זה הינו קצרמר בנושא ג'ים קארי. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.
כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות