FANDOM


צפיה בערך זה כרוכה בתשלום סמלי של 5 שקלים חדשים. החשבון נשלח לספק האינטרנט שלך.


ShabtayTzvi הערה: קדוש

ערך זה הינו ערך קדוש! נא לא-

בזמן קריאתו.
כמו כן, מומלץ לא לאכול שישליק במשך 24 שעות מתום קריאתו.


"חרא של ויקימדיה"
~ עבריין מקלדת על ויקימדיה
"אין לגימי ויילס אפילו כסף לממן את ויקימדיה"
~ צבי שבתאי על גימי ויילס
"ויילס?????????????????? זה לא אח שלי?????"
~ דביל גייטס על ביל גייטס
גומו ויריס
Mffggbbbbbvgvvvbtage
תאריך לידה 34434333


מקום מגורים העולם התחתון
השכלה להרוג זבובים
מקצוע מייסד קרן ויקימדיה
דת ערבי בדם ובנפש נוצרי בנשמה
תואר דוכס העבר

לנקות לאובמה את השירותים 

הקמת קרן ויקימדיהעריכה

גימי החליט שבעולם יש קצת זבובים וקצת ידע אז החליט להקים את האנציקלופדיה ויקיפדיה הויקימים, הנקראים על שם הפדים ההיגיניים של ויקי כנפו, הם נתיניה של ויקימדיה. השאיפה הגדולה בחייהם של הויקימדים היא ביצוע מספר גדול ככל האפשר של עריכות תוך זמן קצר ככל האפשר. על פי תפיסתם, איכותו של כל ויקימד נמדדת לפי מספר עריכותיו. עובדה זו גורמת לויקימדים בעלי ניסיון להימנע ככל האפשר מהוספת ערכים שלמים, משפטים הגיוניים או אפילו מחרוזות הגיוניות של אותיות, מכיון שזהו ביזבוז יקר של זמן. נקודות עריכתיות מוענקות לויקימדים מידי הביו-ויקידידקטים, אשר מונו בידיו של מלך ויקימדיה, מתניה, שמונה על ידי גימי וילס בכבודו ובעצמו בשעה שחטף התקף לב.

ביוגרפיהעריכה

גימי נולד ב444444 לפני הספירה בחרטונג יונג והתחיל לחבב זבובים ולבנות ארמונות בחול עד שהיה כל כך טיפש ולא ידע מה לעשות כדי להיות חכם אז הים את ויקימדיה וחשב עכשיו כולם ישימו שם את המידע ואני יהיה חכם! מרוב טיפשותו חפר מנהרה בחול וחרט עליה את השם ויקיפדיה ופתאום המנהרה התרוממה והפכה למחשב ובמחשב צץ פורטל חדש ושמו ויקימדיה

מקום מגוריועריכה

Imagjjhhjhe

אחד הציורים שהילדים צירו בהם את גימי

גימי גר בשכונת עניים עלובה ומוזנחת ואת הכסף בשביל להקים את ויקימדיה גנב מעשירי העיר לידו רחם עבריינים מכל הסוגים פלפל,בננה,תפוח ועוד.

ילדותעריכה

ילדותו היתה קשה ביותר היה קורבן להתעללות ילדים בגיל 4 שברו לו את הרגל בגיל 7 שברו לו את היד בגיל 9 הזדיין בגיל 10 קיבל ציונים כושלים במבחנים והילדים צירו אותו במחוות שונים (בתמונה),כמו כן גרבילים מעופפים ששוטטו במקום הציקו לו ללא הרף,ימי שבר 4 פעמים את יד ימין 7 פעמים את יד שמאל 2 פעמים את רגל ימים 9 פעמים את רגל שמאל בקיצור היה קורבן וילד כאפות.

בגרות אוניברסיטה-תיכוןעריכה

Imhhhhhhhage

גימי לומד

Mffggbbbbbvgvvvbtage

גימי והכסף

Mffggbbbbbvgvvvbtage כפי שאמרנו גימי קיבל 0 במבחנים אך אחרי שהקים את ויקימדיה נהיה תלמיד מצטיין 100 במחנים! אלוף הבית ספר גרביל השכונה חתול מעפן כל היום רודף אחרי עכבר שמחפש גבינה אל ההצקות לגימי לא הפסיקו והמשיכו ביד קשה ומרה, גימי היה תלמיד מצטיין והשתתף יפה בכול השיעורים אבל בחוץ זרק אבנים הרביץ לשבתאי צבי בנאום הניצחון והציק לו בהרף עין אור לכך גימי ישב חמש פעמים בכלא

להלן שמות בתי הכלא בהם ישב:

כמו כן היה בהרבה בתי ספר כ 7 בתי ספר להלן בתי הספר בהם היה:

  • מוסד רפואי לטיפשים.
  • בית ספר תיכון רונסון אשקלון.
  • בית ספר למפגרים.
  • אוניברסיטה למפגרים.
  • בית ספר לילדים בתת-רמה.
  • בית ספר זואולוג מישקולודבסי.
  • תיכון ממוצע.

הסבר על ויקימדיהעריכה

Imaxnnsnnssnsnnsnsnanannannznsnnsnsnsnsnge

סמל ויקימדיה

ויקימדיה הוא אתר חופשי שבו אפשר להעלות טרולים בובות גרב זבל אינטרנטי וקבצי חרא ויקימדיה היא אתר רשמי שיתופי שכול אחד יכול להעלות בו זבל מנהלי ויקימדיה יושבים על ספה מרווחת ומשלשלים לכיסיהם מיליארדי שקלים שגנבו מדביל גייטס המתומתם סמלו יקימדיה(בתמונה) הוא סמל חרא בוקסר מגעיל שיצר גימי ורוס(ויילס) ,הסמל משמש טרולי אינטרנט ועבריינים מעולם ויקימדיה כיום הסמל מצורף לילד בשם גימי מקור הסמל הוא מאתר ויקיחודדססדדנדדדד שבו מעלים קבצים לויקימדיה.

Bouncywikilogopink
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על ג'ימי ויילס.

פשעעריכה

גימי התדרדר לפשע ב1 לפני הספירה ורצח את מנחם בגין וגורג בוש בפשע. כעונש על כך קיבל חודש מאזן ישיבה על סופר אסונות ומחשב ללא אינטרנט.