ג'סי מקרטני

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
"ג'סי כלב טוב! שב ג'סי, הכלב הטוב של השכנה!"
~ שבתאי צבי על ג'סי מקרטני
See

ג'סי מקרטני כיום

ג'סי מקרטני הוא זמר אמריקאי המתאפיין בשירה מזרחית-תימנית ובניסויים מעבדתיים בכינים באמצע ההופעות שלו. הוא נוהג להופיע בעיקר בתימן ובפרס אך הוא עדיין נאמן למדינתו, ארה"ב.

ג'סי נולד בשם: ארנולדו קליאופטרו, אך כשהתחיל את הקריירה המוזיקלית בעקבות להיטו הגדול "הכלב המשתין", שינה את שמו לשם של כלב: ג'סי.

ג'סי למד בבית ספר לחקלאות כאשר חלומו היחידי היה להיות זמר. הוא למד פיתוח קול במטרה להיות זמר פופ אהוב. אך, למעשה הוא לא כ"כ הצטיין בלימודי מוזיקת הפופ, אך מוריו ראו מייד: "יש לנו פה זמר מזרחי מחונן".

ג'סי תמיד אהב סקס(ראו תמונה למטה), ןלכן הוא תמיר אהב להופיע במועדונים כאלו כשהוא ערום.

[עריכה] הקריירה –שנותיו הראשונות

מקרטני נולד בעיר ניו יורק. ב-1988 עברה משפחתו בת חמש הנפשות לארדסלי, ווסטצ'ייסר קאונטי שבמדינת ניו יורק ומקרטני חי בה עד 2004. מקרטני התחיל את דרכו במחזות זמר מקומיים בגיל 7, ובגיל 9 הופיע בברודוויי. שנה בלבד לאחר מכן הצטרף לסיבוב ההופעות העולמי של המחזמר "המלך ואני". לאחר מכן החל להופיע באופרת הסבון הטלוויזיונית כל ילדיי. מקרטני היה חבר בלהקת "דרים סטריט" (Dreamstreet) מ-1999 עד פירוקה ב-2002. במקביל שיחק בסדרה "סאמרלנד" (Summerland) במשך שתי עונות.

[עריכה] החלום הגדול שהסתבך– המצאה שלנו הוא ממש מוכשר במציאות

לאחר שהוציא את אלבומו הראשון, רצה ג'סי להופיע מול אנשי ירח. הוא בנה מעבורת חלל משוכללת מאוד וטס לירח. אך הוא לא ידע שתושבי הירח הם חרמנים מאוד וניתוח קטן יכול להפוך אדם למושך חזיות מקצועי.

ג'סי הופיע מול אנשי הירח ואף הם נהנו מאוד מההופעה אך, אמרו כי לג'סי חסר מין. הם לקחו את ג'סי, ניתחו אותו, ג'סי הפך חרמן. עד היום ג'סי לא מפסיק להתעסק עם בחורות ולהופיע במועדוני הומואים.

[עריכה] אהבה

Jes

ג'סי מתפשט במועדון הומואים.

כן נספר גם על אהבתו היחידה של ג'סי. כשלמד פיתוח קול, התאהב ג'סי באישה גרוזינית יפה בשם המוזר:"אורנקיפלצדתרינזורה"(ולדעת היסטוריונים רבים, הוא התאהב בה רק בגלל החזה הגדול שלה, הרי ג'סי הוא חרמן). אחרי שכל אחד פנה לדרכו-ג'סי הפך לזמר מזרחי-תימני מפורסם, ואורנקיפלצדתרינזורה-לזמרת בסיגנון רוק אשכנזי, הם הפכו לזוג. ג'סי אהב אותה והיא אותו. פעם, כשאורנקיפלצדתרינזורה הופיעה בטלוויזיה, היא הציעה נישואין בשידור לג'סי והוא-שהיה בקהל הסכים מיד!. כך הם הפכו לחתן וכלה.

נולדו להם 22 ילדים והם חיים בטקסס, ארה"ב.

[עריכה] כמה פרטים על ג'סי (שקריים)

  • צבע אהוב: הצבע של השפתיים מבפנים.
  • חייה אהובה: אחותו הקטנה.
  • תחביב (חוץ משירה): משחק.
  • תוכנית טלוויזיה אהובה: דורה ובוץ.

[עריכה] קישורים חיצוניים

כלים אישיים