גידי גוב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Signi לא כשר
הרבנות הראשית לישראל החליטה בזאת כי ערך זה לא כשר לפסח ואף לא ראוי למאכל אדם. נא להעביר אותו לביעור החמץ ולהגעיל את כל הקטגוריות שנגעו בו.
"אוי גידי הזה שחקן רציני במיטה"
~ ציפי לבני על גידי גוב


"גידי הוא לא רק חבר קולינארי, הוא חבר לחיים"
~ ישראל אהרוני על גידי גוב


"למה כולם אוהבים אותו מה הוא צ'אק נוריס?"
~ שבתאי צבי על גידי גוב


"שבתאי חכה חכה אני בא לפרק אותך יזבל "
~ צ'אק נוריס על שבתאי צבי


גידי גוב הוא זמר, שחקן, מנחה, ושמן חסר כישרון אבל הוא כריזמתי במיוחד אז כולם אוהבים אותו.

הוא מוכר במיוחד כסולן להקת כוורת ומגידי גוב הולך להשמין עם יזיזים. גידי נודע ביכולות החיזור שלו הכוללות צביטות בטוסיקים, קולו השרמנטי וכדומה, בעזרתם הצליח להשיג את אשתו ענת גוב זוצקלל עליה השלום ואת 20 פילגשותיו, בניהם אביב גפן וישראל אהרוני  יזיזיו וכמובן ציפי לבני.    

[עריכה] תולדות חייו

גדעון גוב נולד כבן בכור לציפה גוב, שהייתה אם יחידה. הוא גדל ילדות מלאות עוני ועצב, הוא סבל מאסתמה וכל הבריונים הציקו לו. לא היה לא אוכל בביתו, רק קוויאר וקצת שמפנייה לפעמים. הוא היה ילד עצוב, עד שהתגייס בגיל 25 לאחר שבוטל הפטור שהשיגה לו אמא שלו בגין היותו לפלף. בהמלצתו של איזה טמל אחד הוא הלך להבחן ללהקת הנח"ל והתקבל. שם פגש כל מיני לפלפים כמותו- אך אלו היו לפלפים בעלי קשרים והשפעה. כך הוא צמח והיה בכל

Wooly ערך זה הינו קצרמר בנושא גידי גוב. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.
כלים אישיים