גלובוס

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש

גלובוס (שקר בלטינית) הוא דגם כדורי של כדור הארץ מה שבכלל לא הגיוני בגלל שכדור הארץ מרובע...

Square globe

גלובוס שיוצר על ידי אנשים חכמים יותר

הגלובוס מחובר לציר גדול ומשטח עיגולי [1] ברוב הגלובוסים יש כל מיני קשקושים כאלה וכל מיני מספרים, חשוב לציין קשקושים אלה הם חסרי כל חשיבות והוספו לגלובוס רק כדי שהוא יראה "מדעיסטי" יותר.

משתמשים בגלובוס כדי לעצבן את המורה בזמן שהיא מלמדת ולהגיד בתור תגובה :" זה לא אני עושה את הקולות האלה זה הגלובוס" ולהמשיך להשמיע קולות חריקה עם הגלובוס.

משתמשים בגלובוס כדי ללמוד עוד מקצועות לא חשובים כמו : גיאוגרפיה, של"ח, בלהבלהבלבהלה ועוד כל מיני חרא כאלה, חשוב לציין ששום מקצוע לא חשוב בבית הספר אבל זה כיף מאד לסובב את הגלובוס במהירות ואז לנענע את הראש (סתם זה לא).

היקפו של כדור הארץ הוא כנראה 20 סנטימטר מקסימום 25 סנטימטר בגלל זה גם הגלובוס הוא בעל היקף שווה כי הגלובוס הוא בדיוק כמו כדור הארץ רק שהוא עגול וכדור הארץ מרובע, כמובן שאם הגלובוס היה עגול אז הוא היה גדול יותר פי איזשהו 30 [2].

כמובן שהגלובוס הוא הרבה פחות מדויק ממפות רגילות מכיוון שמפות רגילות הם הרבה אבל הרבה יותר מדוייקות כי לפחות מפות הם מרובעות ולא עגולות... כמובן שכיום מלמדים את כל העניין הזה עם הגלובוס בגיאוגרפיה סתם בגלל שזה שקרים כמו עוד דברים :מטמטיקה, לשון, תנ"ך ועוד...

האטלס נקרא על שמו של האל היווני אטלס, שרבים אומרים שהשפם שלו היה בצורה של כדור הארץ, וזה די נכון להפליא רק שהם הפכו את השפם שלו לעגול והשפם שלו בכלל מרובע!

[עריכה] קישורים חיצוניים

הם רצו לכתוב גלובוס אבל יש להם שגיאות כתיב חמורות אז הם קראו לאתר שלהם גלובס

[עריכה] הערות שוליים

  1. הם דווקא כן קיימים אך אפשר לראות אותם רק עם טלסקופ
  2. אם הוא היה גדול פי 30 הוא היה בגודל של כדור הארץ.
Bouncywikilogo
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על גלובוס.
Wooly ערך זה הינו קצרמר בנושא גלובוס. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.
כלים אישיים