דובוני איכפת לי

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
"ד!2!נ*ת הכ* ‏w‏!!ה כ* ה*‏X‏ ק!2‏y‏ת ת'‏X‏!פנה!"
~ חברה בכת על דובוני איכפת-לי


דובוני איכפת-לי הם יצורים בני-אלמוות שמתקיימים מנשמות של ילדות קטנות. דובוני איכפת לי ידועים גם ככת מטורפת בשם כת ה-Ker-Ber. הידועה במעשיה הזוועתיים המתקיימים מדי שנה במצעד הגאווה, שביינהם דובוני האכפת לי מוצצים את דמם של ילדים קטנים שרק באו להיסתכל!

[עריכה] הסטורייה

כת הקר-בר התפלגה מהזרמים השיעיים של האיסלאם, משום שהמוסלמים השיעיים לא רצו רוצחים חולניים בשורותיהם. כת הקר-בר היא בעצם ברית של שלוש כתות (מטורפות, כמובן.)

  • כת Ker-Li
  • כת Pooh-Bear
  • כת הסדן

הברית נוצרה בשנת 1990 לערך, ע"י הסופר, המשורר, והערפד סר מינכאוזן, משום שנמאס לו להמציא כול מיני מעשיות מפגרות, והוא החליט להשתלט על העולם. כת זו מוכרת יותר כ-"דובוני איכפת לי" (באנגלית: "Care Bears"), משום שראשי הכת רצו להסוות את כתם בתור מותג תמים לכאורה.

[עריכה] מטרה

מטרת הכת לשלוט בעולם, להפוך את כול בני האדם לערפדים, ולחולל הרס ומלחמה רבים ככול שניתן. כמובן, שהמטרה מקדשת באמצעים.

[עריכה] חברי הכת

חברי הכת הם בדרך כלל אנשים בעלי מחלות נפש שונות, כגון הומוסקסואלים, פקאצות, פריקים, ואנשים בשם זרובבל. כמו-כן בכת חברות ילדות קטנות מכיתה א' עד ד', שמוחן נשטף ע"י המדבקות הדובוניות שלהן. חברי הכת, לאחר כול טקסי החניכה, עוברים שטיפת-מוח, נרצחים, מוחזרים לחיים, ונהפכים לערפדים. במסגרת הכת מקבלים גם תואר שלישי בהוראה, כדי שיוכלו לגרום לתלמידים להצטרף לכת.

[עריכה] שיטות השתלטות

שיטות ההשתלטות של הכת רבות ומגוונות.

  • שאיבת נשמות- בשיטה זו משתלטים דובוני האכפת-לי על גופיהם של האנשים. בדרך זו הגוף המת נשלט כמו מריונטה, והוא לא מסוגל לחשוב, לדבר או לזוז בלי רצונו של דובון האיכפת לי המכשף ששולט עליו. לא ניתן לצאת מדרך ההשתלטות הזאת, משום שנשמתו של הבעלים המקוריים של הגוף כבר כלוא בתוך מתקן המכונה "רכבת הנשמות", שלא ניתן לצאת ממנו.
  • שטיפת מוח- השיטה הקלאסית והמוכרת כול-כך.
  • חטיפי ה"דובונים"- שיטה זוועתית בה הדובונים משתלטים על קורבנותיהם דרך האוכל, גורמים להם לדקלם משפטים כגון: "דובונית היא הכי שווה כי היא קובעת ת'אופנה...". ניתן לצאת מזה ע,י גמילה מהחטיפים.
  • מדבקות- שיטה בה הכת מדפיסה בכמויות מסחריות מדבקות מכושפות, ונרכשות ע"י ילדות קטנות. המדבקות משכנעות את הילדות הקטנות להפוך לרוצחות, לזונות, לפקאצות, ולשחקניות כדורסל.

[עריכה] סימני זיהוי

איך לזהות דובון איכפת לי בשטח

  • יש להם לב סגול/ורוד או בכל צבע אחר של מצעד הגאווה
  • הם בצבע סגול/ורוד או בכל צבע אחר של מצעד הגאווה
  • יש להם פטמות חזקות בצבעי סגול/ורוד או בכל צבע אחר של מצעד הגאווה

[עריכה] חולשות

הדובים בעלי לב חלש לכן החולשות הבאות מסוגלות להרוג אותם:

בנוסף ישנם חולשות בנושא האלרגיות, הדובים הללו מסוג אכפת לי אלרגים למספר חיות בר:

כלים אישיים