FANDOM


Doppelganger

Wolfgang Schmidt Doppelgängerדופלגנגר או בשמו המלא Wolfgang Schmidt Doppelgänger (במרכז התמונה) היה גזען גאה, ניאו נאצי פעיל, ממציא, מוזיקאי מחונן, ארכיאולוג חובב, אשף תחפושות (יש האומרים טרנסוויסט בארון), נקרא גם "האיש בעל אלף הזהויות" והיה מקורב, חבר ילדות ומאהבו של אדולף היטלר (בתמונה בצד ימין).

לדופלגנגר יוחסו בין השאר שריפת הרייכסטאג, חיסול ארנסט רהם ופון שלייכר, כיבוש גטו ורשה, המצאת המשולש (הכוונה כמובן לכלי הנגינה), פתקי הפוסט איט ופחיות הציקלון B הידועות לשמצה (שהיוו את ההשראה לרימוני הגז המדמיע הנמצאים בשימוש צכ"ל), נאמר שהוא היה האיש שהגה את הרעיון של "הפתרון הסופי" ויש האומרים שהיה אביו הרוחני של גדעון סער (ואביו הביולוגי של אביגדור ליברמן).

קורות חייו עריכה

בילדותו נהג דופלגנגר להתגנב לחדר המיטות של האומנת שלו בהיעדרה, ללבוש את בגדיה התחתונים ולנעול את נעלי העקב שלה (בהן נהג לבצע מעשים מגונים), להצטלם ולהעלות את התמונות תחת שמות בדויים לאתר מקושרים ובהמשך לפייסבוק ולפרטט עם חבריו (להם יש לציין מעולם לא נתגלתה התרמית), לרסס כתובות נאצה ברכבת התחתית של ברלין, להתעטש בלי לכסות עם היד ולנסוע בעמידה במושב הנוסע של רכב המשפחה (מסוג פולקסוואגן חיפושית עם גג נפתח) תוך הצדעה במועל יד והאזנה למוזיקה חתרנית של להקת אבבא בווליום גבוה במיוחד.

אדולף היטלר (בתמונה בצד ימין), היה כידוע חבר ילדות של וולפגנג.
משפחתו של אדולף דרה בדלת הסמוכה בדירת עמידר בשכונת הפועלים בפאתי ברלין, והם שמרו על חברות אמיצה עוד מתקופת לימודיהם ב"חדר", עלו יחדיו לתורה, ונשארו חברים לאורך כל הדרך בתיכון הקתולי (שם סבלו מהצקות קונסיסטנטיות בשל דתם), השירות הצבאי, הפוליטי והחברות במפלגה הנאציונל סוציאליסטית.

אירוע מכונן ששניהם ניסו להצניע בביוגרפיות שלהם אירע בהיותם בכיתה ח', כאשר נתפסו מקיימים יחסי מין הומוסקסואליים בחדר השירות בביה"ס (דבר שלא היה מקובל בבתי ספר קתוליים בזמנו, שלא בהשתתפות כומר מוסמך), ובשלו הם נזרקו מבית הספר וגויסו לצבא, שם לחמו שכם אל שכם בצבא גרמניה במלחמת העולם הראשונה.

כאשר הקים אדולף היטלר לאחר נצחון גרמניה במלחמת העולם הראשונה את המפלגה הנציונל סוציאליסטית הוא גייס את דופלגנגר לעזרתו והעניק לו את האחריות לצד המבצעי של האירגון.
מרבית המבצעים בהנחייתו של וולפגנג לבשו מעצם טיבם אופי סודי, אם היו אלו הדבקת כרזות, המלחמה בהעפלה, שריפת הרייכסטאג, חיסול ארנסט רהם ופון שלייכר, הפיגועים נגד הבריטים והמלחמה בספר הלבן.

מורשתו עריכה

מעריציו של וולפגנג דופלגנגר נוהגים לערוך טקסים לזכרו, בהם הם נוהגים ללבוש בגדי נשים או לעמוד בחלון הפונה לרחוב בעירום מלא ולבצע מעשים מגונים בנעלי עקב אליהן הם מצליחים להשיג גישה, ללבוש מכנסי איכרים גרמניים עם שלייקעס, לשתות כמויות גדולות של שיכר שזיפים בכוסות פלסטיק עם קש, לקלף תפוחי אדמה בעזרת "קולפן הדופלגנגר" המפורסם עד שלא נותר מהם כלום ולברך לשלום את העוברים ושבים בעברית במבטא וינאי תוך הצדעה במועל יד ולהאזין ללהקת אבבא בווליום גבוה.

אלביס פרסלי (שירה כזכור בראש הממשלה ב 1995, ומאושפז כיום במוסד גהה) נמנה כידוע על מעריציו הגדולים של דופלגנגר, נוהג לדבר רבות בשבחו, וטען בראיון שערכנו עימו לפני מספר ימים שהוא השפיע עליו באופן כמעט מיסטי, וגרס שחלום נבואי שחלם עליו הוא שגרם לו לשוב לארץ ואף נתן לו את ההשראה לכתוב את להיטו הגדול בדד.

לזכר מורשתו של דופלגנגר הנהיג מנכ"ל הפייסבוק מארק צוקרברג (עוכר ישראל ידוע ויהודי מומר) את "שבוע דופלגנגר" שהוא שבוע בו נוהג כל משתמש המכבד את עצמו לשנות את תמונת הפרופיל שלו לתמונת הניאו נאצי האהוב עליו ולהפיץ משנתו ברבים.

אלפי משתמשים ברשתות החברתיות כגון מקושרים, רוטר וכמובן פייסבוק (ביניהם למרבית הצער אף יהודים רבים שאינם מודעים למורשתו הגזענית של וולפגנג דופלגנגר) נוהגים להחליף בשבוע זה את תמונות הפרופיל והטיימליין שלהם לתמונות אליליהם הנערצים (דבר הגורם להם להתרוממות רוח בלתי מוסברת), לכתוב סטטוסים מטופשים במיוחד, לשתות שיכר שזיפים זול, ללבוש את בגדיהן התחתונים של עוזרת הבית שלהם, לנסוע בעמידה במושב הנוסע של רכבים מסוג חיפושית עם גג נפתח תוך הצדעה במועל יד וחלקם אך מעלים ערכים מופלצים באיןציקלופדיה (דבר שתכופות גורם להם ליפול קרבן למעשי בריונות והתנכלות מצד משתמשים בכירים שעינם צרה בהם ובמשנתם).

מתן כהן, הוגה דעות שנון (אם כי קונטרוברסלי), לוחם בגזענות וחוקר שואה ידוע ומוערך באקדמיה שהתפרסם בעיקר בשל חוק כהן לויכוחים פוליטיים טען שכל זה אינו אלא גיבוב מוחלט של שטויות, אך אנו נוטים שלא לקבל את דעתו, שכן מאז השתתפותו בתוכנית הריאליטי "המרוץ למיליון" בה נטל חלק לאחרונה (וגרף כזכור את המיליון עם אחייניתו, לאחר שפנה אל המשטרה המקומית בטוענת שווא וגרם להם לעכב את זוג הפייבוריטים של ההפקה בשל חומר פדופילי ששתל ברכבם), נראה שדעתו מעט השתבשה עליו: הוא רכש למבורגיני אדומה ואת דירתו של הגנרל אהוד ברק במגדלי אקירוב, החל לתת את עינו בכוס, מסתובב זעוף ונוח לכעוס, נוהג לשבת בקרנות רחוב ולהתפרץ בזעם על עוברי אורח תמימים כאחוז דיבוק, ומעט קשה למצוא אותו במצב קוהרנטי או לנהל עימו שיחה ענינית.

אין צורך לציין שאנו נוטים לקוות שהנוהג הנפסד של "שבוע דופלגנגר" יפוג מן העולם, ויעלם כמו גם שמו של הצורר הנתעב.

ציטוטים עריכה

"הישמרו לכם אזרחים הגונים, מהפכנים תמימים ואנשי מוסר מלקחת חלק באירועי שבוע הדופלגנגר, עזרו לנו להפיץ את הבשורה, הקיאו את הפשיסטים ומורשתם וקיימתם את הפסוק "וְנִשְׁמַרְתֶּם מְאֹד לְנַפְשֹׁתֵיכֶם". (יהושע כ"ג י"א)"

הרב הראשי לצכ"ל (ומפתח טיל הבזוקה בתע"ש) הרב לאו


"זהו שקר! מעולם לא פניתי למשטרה, ובמרוץ זכיתי כדין!!! מעבר לכך כל הסיפור עם דופלגנגר הוא פיקציה ומעולם לא התרחש!"

מתן כהן עוכר ישראל, הוגה דעות, ואידיאליסט פואטי


"עוד ילדה מעצבנת העלתה תמונה שלי בשבוע הדופלגנגר! לפעמים בא לי להוציא את הקלאץ' מתחת לכרית ולקצור את כל החארות האלו!!!"

חני נחמיאס מנחת התוכנית הדגולה החדר של חני