דיבוק

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
כת השטן הערה: מקולל

ערך זה מקולל! נא -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


Attention niels epting 01 אזהרה!
ערך זה עוסק בשטות מוחלטת ומיועד רק לאנשים שעוד לא התבגרו."כן, אני יכול לשחרר את הדיבוק! עשרת אלפים דולר והוא בחוץ."
~ הבאבא מליבבובצ'סון על דיבוק
"כן! אני שד ואני יכנס לכם לגוף!"
~ דיבוק על דיבוק


דיבוק הוא הצורה הבלתי בוגרת להתמודד עם בעיות פסיכולוגיות קשות. בני אדם אשר לא התבגרו ומאמינים בקסמים (לפעמים נקראים מיסטיקנים, אנשים אשר חושבים שהמקור לבעיות פסיכולוגיות הוא לא באדם אלא בישות בלתי נראית, חסרת-צורה, שתקועה בין העולם שלנו לעולם הרוחות). ברוב המקרים אנשים אלו מושפעים מאוד מדיסני, ואי התבגרותם נובעת מחשיפת לפורנו ברוטלי או לספרי מתמטיקה בעלי תוכן קשה.

[עריכה] היסטוריה

בעבר, מרבית האנשים היו חסרי השכלה וטיפשים לחלוטין, מה שגרם להם להאמין לאנשים שהיו מעט יותר חכמים מהם. האנשים החכמים יותר החליטו לנצל את יתרון החכמה שלהם, על מנת להפיק כסף רב מהטמטום של האנשים מסביבם. דבר זה הוביל ליצירת הדת, הכנסייה הקתולית וכדומה.

לאחר יצירת הדת והתפתחות היהדות, הנצרות ושאר הדתות, בראש כל דת עמדו מספר אנשים שהיו משכילים יותר משאר האנשים. הם חשבו לעצמם שהם יוכלו להתהולל, לשתות וליהנות כמה שירצו אם רק יגידו לשאר האנשים שאסור להם לעשות את הדברים האלו, ובכך כל המשקאות, המזון והנשים יישארו להם. לאחר מאות שנים שהדת התנהלה ככה, אנשים מסוימים החלו להשכיל ולבצע "חטאים". האנשים המשכילים לא היו מוכנים להסכים לכך, והאשימו אותם בדיבוק, מה שהוביל אותם אל המוקד. (שריפה על צלב או על עמוד עץ הממוקם בכיכר העיר, כך שכולם יוכלו לצחוק עליהם)

במקום לחשוב שהטמטום של בני האדם נובע מבעיותיהם הנפשיות, הם העדיפו להאמין לאנשים שטענו כי הם "קוסמים", ובשביל תשלום כסף סמלי הם יוכלו, לכאורה, לחלץ מתוכם את "השד", הדיבוק שחדר לתוכם. כיום לא קיימים אנשים רבים אשר עדיין מאמינים במיסטיקה ובקסם, עקב העובדה שהמין האנושי התפתח מאוד במאה האחרונה, אך עדיין קיימים בני אדם (נקראים פרימיטיביים) שמאמינים במעשי השדים והכישופים המתוארים בערך זה.

[עריכה] הבעיה

שורש הבעיה טמון בכך שנותרו שאריות רבות מהטמטום של המאות הקודמות, למשל דתות וכתות שונות כמו היהדות והנצרות, ואף כתות אפלות כמו הבצלות, הידועות במעשיהן האפלים הקשורים לסרטי פורנו אכזרים ולדבק סנדלים. על מנת לטפל בבעיה, עלינו לעקור אותה מן השורש באמצעות רציחת כל אנשי הדת החיים כיום דיפלומטיה פשוטה ומתוחכמת שתגרום לאנשי הדת להבין כי הם מבזבזים את זמנם על שטויות.

כלים אישיים