דייב גרוהל

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Attention niels epting 01 אזהרה!
אנו יוצאים מנקודת הנחה שאם נכנסת לערך בשם דייב גרוהל, אז את/ה מוכן/ה לצחוק עליו.


דייב גרוהל
DaveAndSerj
דייב ביחד עם סרג' טנקיאן, שידוע לעולם גם בתור רוצח ההמונים ג'ק המרטש

מקור גיהנום

שנות פעילות מאז שחר ההסטוריה עד היום

ז'אנר {{{ז'אנר}}}

חברת תקליטים כל חברה הידועה לעולם

חברי ההרכב {{{חברי ההרכב}}}

אתר {{{אתר}}}


דיוויד אריק ג. הוא זקן, רוצח המונים ובן זונה שיודע לנגן על כל כלי הידוע לאנושות.

[עריכה] ביוגרפיה

[עריכה] ילדותו של דייב גרוהל

גרוהל נולד בטרנס-פנסילווניה בשנת 3 לפני הספירה. בגיל 5, כאשר ארך לדייב השיער החל ללבוש קוקיות ורודות ולאכול מנטוס, "פוטוס" דאז. המאכל המתוק בטעמים שונים גרם לו לעשות דברים משונים שצורכים אומץ. כך, בגיל 15, בעזרת הפוטוס פגש את קורט קוביין, כאשר עקב אחרי קורטני לאב כי חשב שהיא סקסית. בגיל 7, כאשר שערו הפך לשחור (במקום השיער הבלונדיני שהיה לו קודם) ולא נראה טוב כל כך עם הקוקיות, הוא נשבע להרוג כל בלונדיני שהוא יכיר.

[עריכה] נירוונה

לאחר פגישתו עם קורט, הם נסעו ביחד לטיול בהודו בכדי להתמסטל, שם פגשו את הבסיסט של נירוונה, שלאחר מכן שינה מקצוע והפך למתופף של הקילרז. הם היו כ"כ בהיי שדמיינו שפגשו את בודהה, משם בא השם ללהקה. (נירוונה הוא המצב הנפשי שבני האדם נמצאים בו כאשר הם מסטולים או באמצע קיום יחסי מין מכל סוג שהוא) הוא ניגן עם נירוונה במהלך 4 שנים ארוכות עד שדייב לא יכל לסבול יותר את העובדה שקורט בלונדיני, ולכן רצח אותו בדם קר, וביים את זה כהתאבדות ו/או רצח ע"י קורטני לאב. הוא גרם לדנ"א וטביעות האצבעות שלה להיות שם כאשר הוא זיין אותה ליד הגופה שלו, אך השתמש בכפפות גומי והסווה את הסיבה האמיתית לכך כאשר אמר לה שהוא סוטה מין ופרוקטולוג.

[עריכה] פו פייטרס

כאשר לדייב הייה משעמם הוא הקים להקה בשם פו פייטרס, על שם כוכב הפורנו האהוב עליו, ג'קי צ'אן. ללהקה, באופן חשוד במיוחד, צירף בתור תופים וקולות רקע(תפקידו בנירוונה) את טיילור הוקינס שפגש כאשר שפט בתחרות כפילים של קורט קוביין, בה טיילור זכה. לתקליט הדמו של הפוס הוא הקליט את עצמו כשהוא מנגן על כל כלי נגינה אפשרי שאי פעם הומצא. (בגלל הצירוף של נגינה על כל כלי הידוע לאדם(כולל כלים בגוף האדם), של פדופיליה ושל לבישת בגדי נשים, אנשים נוטים להתבלבל בינו לבין פול מקטרני מהביטלס או עם פרדי מרקורי מקווין. אך אל דאגה, שניהם מתים.)

[עריכה] חייו האישיים

[עריכה] חברות

במהלך סיבוב הופעות של הפוס הוא פגש את מגמיליאן הלבן, לימים מג וויט מהוויט סטרייפס. הם יצאו יחד לתקופה קצרה אך ארוכה, במהלכה לימד אותה את כל מה שהוא יודע על תופים(משמע לא הרבה). כאשר סיפר את הסיפור הזה בכלי התקשורת אף אחד לא האמין לו, כי הרי מג וויט לא קיימת, אלא כחזיון תעתועים שרואים במדבר כשהתת מודע שלך פוחד (כזו היא גם ג. יפית).

[עריכה] האשמות משפטיות

בין המתופפים הגרועים שנתנו לדייב לזיין אותם בתמורה ל'לימודי נגינה' נמנה ספנסר סמית', הידוע לעולם כמתופף הגרוע בעל הגולגולת המעוותת של פאניק! אט דה דיסקו. הוא היה אז בן חמש (כיום בן 6), וטוען כי גולגלתו המעוותת היא בגלל שדייב סוטה מין.(אבל אנחנו לא מאמינים לו כי זה נוגד את העובדה שהוא רצח את קורט קוביין וביים את זה כרצח ו/או התאבדות של קורטני לאב.) וגוסטב מטוקיו הוטל שתירוצו עד היום לעובדה שהוא לובש רק חולצות של ואנס הוא שדייב דחף לו סקייטבורד לתחת כאשר היה קטן.(ולזה אנו מאמינים כי זה לא נוגד את העובדה שדייב רצח את קורט ושכב עם קורטני לאב ליד הגופה שלו.)

[עריכה] כלי הנגינה שדייב יודע לנגן עליהם

דייב גרוהל
Nopicture

מקור {{{מקור}}}

שנות פעילות {{{שנות פעילות}}}

ז'אנר {{{ז'אנר}}}

חברת תקליטים {{{חברת תקליטים}}}

חברי ההרכב {{{חברי ההרכב}}}

אתר {{{אתר}}}
כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות