דרום תל אביב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Thumbnail.jpg יש לשכתב ערך זה
הסיבה לכך היא: הערך לא מצחיק, לא ערוך טוב וחסר בו תוכן מהותי.. אבל בכל אופן, הערך הוא חסר ערך עבור איןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו. יש כאלו שאפילו יקראו את מה שכתבתם.

הבהרה! המידע הרגיש הנ"ל עלול לסבך אתכם עם ערסים, טרולים ו\או חנונים. אם אין ברשותכם את אמצעי המיגון הנדרש, נא לא לקרוא את זה ללא יעוץ רפואי מאיןציקלופדיה. הבהרה! המידע באיןציקלופדיה אינו מהווה יעוץ רפואי. אם טעית במקום ואתה יושב כעת במקום הלא נכון, אולי תלחץ כאן, ונזיז את הכיסא שלך קדימה? תרום עוד היום למבצע להצלת הפקאציזם. שלח SMS עם המילה "פקאצה בתחת שלי" ל *1000000 ועוד 3 בסוף, וגם אתה תעזור לעוד פקאצה לעבור את החג בשלום. תודה.

"רק בתל אביב בגן החשמל אין חשמל בדולפינריום אין דולפינים ובשכונת התקווה אין תקווה."
~ משתמש מסוים שצודק על תל אביב
"אני אזיין אותך יא הומו!"
~ ערס על ערס

דרום תל אביב הוא מחוז בתוך ממלכת תל אביב, הכולל בן השאר כמות גדול של ערסים, פרחות, פקאצה/פקאצות ואימואים ואת אולג ואיתי.

תל אביב
דגל דרום תל אביב סמל דרום תל אביב
דגל דרום תל אביב סמל דרום תל אביב
מוטו לאומי רון עכברי אחלה ראש עיר
המנון כל עוד בבית יש פצצה
יבשת אסיה
שפה רשמית

ערסית, פרחית, פקאצית, זנותית, עברית, אנגלזת

משטר

אין, הפשע חוגג

הקמה

1429

שטח

1 קממב"ר מתוך 149,997 קממב"ר נותרים לתל אביב, צפון תל אביב ויבשת ישראל. קממב"ר

דירוג אוכלוסייה

ערסים, זונות, אחולמניוקים, פרחים, פקאצות, עובדים זרים

צפיפות אוכלוסין

10,000,000,000,000 , רובן מברית הערוצות

מטבע

עשר אגורות

אזור זמן

לפי עיר הבירה

סיומת אינטרנט

אתר האינטרנט הרשמי

קידומת

-35.12

[עריכה] סלבס שנולדו בדרום תל אביב

עם תחילת שנות ה50, לאחר פרוץ מלחמת העולם הראשונה, נולדה הפקאצה הראשונה בתל אביב. שנתיים לאחר מכן, הפרחות התל אביביות המפותחות החלו להשוויץ בילדות התמימות הנאנסות של דרום תל אביב, וכינו אותם "חצ'קוני" או כמו שיאמר פרופסור לחצ'קונים, "אקנוני", על שם המילה אקנה. שנתיים לאחר מכן, קמה גברת בשם אופרה ווינפרי, ואיחדה את כל תושבי האזור להתגבש ולהילחם במהפכות. הפקאציזם ששלט שם באותם ימים היווה סערה לעולם התקשורת. ואז, בשיתוף עם הקרן הערבית לחיסול תל אביב, נולד אויבה הנצחי של ישראל, הבמבה. שהיה בן לאופרה וינפרי ובמשמרות למועצות הברית של אמריקה.

אופרה וינפרי הינה בעלת 58% ממניות ערוץ "אחמד TV" ו25% מ"ערוץ פלייבוי". כל שנה יש לתוכנית שלה "יומולדת שנה נוספת", ולכן היא חושפת את ה*** המכוער שלה. לצערנו, 15,000 איש נפטרו ממחלת האופרה.

שכן של אופרה וינפרי הוא ג'סטין ביבר, מלך הטמטום והמוזיקה הערסית.

[עריכה] מקומות חשובים בדרום תל אביב

[עריכה] דרום ת"א בכותרות

עד עתה אירועים (אלימים וקשים כגון: רציחות, גניבות, מעשי פשע ועוד) יחידים בדרום ת"א הופיעו 1000,0000,0000,0000,0000 פעמים בכותרות. בין המפרסמים: ערוץ 10, ערוץ 2, הערוץ הראשון, אחמד TV, ערוץ הילדים

[עריכה] סלבז מדרום ת"א

חובתי לתת קרדיט לסופר יהויכין פדרצורה האס (באנגלית: Yehoyachin fedderchoura ass), שכל זה היה פנטזיה מסויטת שלו, לאחר שנקמת הדם על רצח אחיו של ג'ליל מחמוד מלבנון חזרה אליו. ברצונינו להביע צער על כך שיהויכין נרצח, ומפנטז בגן עדן על תכנים אירוטיים, שלא אמורים לעניין אתכם. הוא מת אז לא מגיע לו זכויות יוצרים.

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על דרום תל אביב.

ערך זה לא יעביר את אחוזיו שירוויח לשרה לענייני פקאצות מעצם היותה פקאצה. עמכם הסליחה ואביכם התודה.

הערך מפרט על ערסים, לא מומלץ לטרום-ערסים או חנונים ממוצעים

תבנית:דרום תל אביב
כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות