דת' מטאל

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש

דת' מטאל הוא תת ז'אנר של מוזיקת המטאל. המונח בא מהביטוי That Metal(המטאל הזה) (כיום מבטאים את השם Death Metal כי זה יותר מאגניב).

[עריכה] היסטוריה

מוזיקלוגים רבים טוענים כי הדת' מטאל נוצר כאשר נתפס לראשונה באלקר יערות נורווגי ויבוא לאמריקה על מנת שכל העולם יוכל לראות את גאוותם הרבה כי הצליחו להוכיח כי ניתן לתפוס באלקר יערות נורווגי. הבאלקר שראה לראשונה אור שנה מלבד האור מן המערה שחי בה התעוור מיד וניסה להקריב את עצמו לשטן אך ללא הצלחה. יום אחד מאכילו של הבאלקר שכח לנעול את השער והבאלקר ברח לחנות גיטרות וקנה את הגיטרה הכי גרועה שיכל למצוא. הוא ניגש מיד לעבודה אך הבין מייד שאין זה יעבוד והחל לחפש מוזקאים הוא יחד יהודי עם גיטרה ופאות שניגן לו שירי תפילה וחטף אותו. שם הילד היה צ'אק שוינלדר. הבאלקר לימד את צ'אק את כל סודות הבלאק מטאל בשלושה ימים והקריב את עצמו לשטן מיד לאחר שהחזירו הביתה. גופתו של הבאלקר לא מצאה לעלום אך צ'אק שולינד מספר כי למעשה מדובר בגוץ שמן שנין שני אקורדים וקרא לזה שיר צ'אק המשיך לשמר את המסורת קיצץ לצעמו את הפאות והלך לנסות לחכות את מורו ולשרוף בית כנסת. ניסיונו נכשל והוא נכנס לכלא מידית שם פגש מוזיקיים רבים כמותו וביחד שברחו מהכלא הקימו את להקת הדת' מטאל הראשונה -death

כאשר צ'אק ביסר את בשורותיו על בצורת הבאלק שלימד אותו הבלאקר ועם השפעות של סאונד מהכלא וכמה שחורים וצרחות האונס של הזקן מהתא ליד החל צ'אק והלקות לנגן דת' מטאל


[עריכה] איך לזהות להקות דת' מטאל, ומה לעשות אם אתם פוגשים אחת

להקות דת' מטאל לרוב מתאפיינות בסולן צרוד במיוחד, שמכיר רק את המילים "שיט", "פאק", וכל הטייה אפשרית של המילה "מוות". על רוב חברי הלהקה אין אפילו נקודה אחת של עור, מכיוון שכולו מכוסה קעקועים ו/או פירסינגים. לא מומלץ להתקל בהם, אל אם אתם חושבים שאתם מזהים להקה מזן נכחד זה אנא בצעו את הפעולות הבאות:

  • תברחו!!!!!! רוצו משם!!!!! נוסו על נפשכם הטהורה!!!!!
  • לאחר שברחתם, תרימו טלפון למשטרה. וזו מכיוון שמחקרים הוכיחו שאצל 99% מלהקות הדת' מטאל יותר מחצי מהלהקה הם אסירים שברחו מהכלא.
  • אם הפגישה איתם היא בסמטה חסרת מוצא, ואין דרך לעבור אלא להתקל בהם, ויש לכם סמים/אלכוהול מכל סוג שהוא, אנא הביאו את זה לאחד מחברי הלהקה חכו שיתחילו להתמסטל, ונוסו על נפשותיכם.
  • אם אין לכם סמים או אלכוהול, ואתם נשים, אז תציאו להם טובות מיניות בתמורה למעבר.
  • אם אין לכם סמים או אלכוהול, ואתם גברים, אז לכו על זה. יותר מחצי מהלהקה הם אסירים, אז הם רגילים לישבנים
  • אם יש אתכם חתולה תציאו להם לשחוט לה ת'אם אמא של הצורה (כמו בשירים של קניבל קורפס(הסוסים)) ולרחם עליכם
Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא דת' מטאל. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.
כלים אישיים