הודים

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
"הרחיקיני נא מן השחור השחור הזה"
~ שבתאי צבי על הודים
"רציתי להגיע לאמריקה"
~ קולומבוס בעת שגילה את הודו
"זה נראה נורא"
~ הרמיוני לאחר שיקוי פוליצמי המכיל שערה של הודי
"חחחחחחח"
~ הודי מסתכל במראה
"אני בכלל קוציני"
~ הודי

[עריכה] המפץ המפגש הגדול

במימד מקביל לשלנו נדדה יבשת הודו במשך מאות אלפי שנים בין האוקיינוסים השונים ללא היתקלות בשום יבשת אחרת, עד אשר בשת 2149 חלוץ בשם כריסטופר קולומבוס אזר אומץ והחליט ללכת אל המקום אשר נראה בכל תצלומי הלווינים כמעין "נספח של החלל הדבק אל כדור הארץ ושואב לחובו את כל נשמתו" -עדות התנ"ך. לימים התברר כי סיבת הצבע השחור היא מיליארד וחצי הודים בצבע שחור הנמצאים על היבשת. כשכריסטופר קולומבוס ואנשיו הגיעו ליבשת הם נחטפו ע"י חבורת קוצינים שרצו להקריב אותם כמתנה לאל היהודי שמעון פרס, חברי הספינה סיפרו "הם תלו אותנו מעל לגחלים בוערים הסתובבו סביבנו ושרו 'הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו הודו הודו הודו...", כריסטופר קולומבוס שניסה לתקשר בשפה האנגלית קרא להם "indians" (בעברית: אינדיאנים), עד היום לא ברור כיצד אבל למקום הגיעו בין רגע עשרות אינדיאנים שרקדו את ריקוד הגשם על מנת לכבות את הגחלים הבוערים ומיד אחר כך שחררו את קולומבוס ואנשיו - לכן האינדיאנים זכורים לטוב(ראה מגילת אסתר), כשחזרו הקוצינים מהברכה שלפני המזון הם גילו כי כל הקורבן נעלם ולכן החלו במרדף לאחר חברי הצוות של קולומבוס, לרוע מזלם הם הגיעו באיחור, הספינה כבר שטה במים עושה את דרכה בחזרה לספרד, אינדיאנה ג'ונס (בעברית: ההודי ג'ונס), ארכאולוג הודי ידוע לשמצה, (ולימים סרט קולנוע הודי מצליח)שבמקרה עבר באזור זרק את השוט והצליח לכרוך אותו סביב לעמוד מפרש הספינה. כתוצאה מכך נגררה יבשת הודו אחר הספינה עד שהתחברה עם יבשת אסיה.

[עריכה] לתוצאה של המפגש האדיר בין שתי היבשות היו מספר השלכות:

  • נוצרו הרי הרוקי בין אסיה ליבשת הודו דאז.
  • אירופאים (בעיקר בריטים) התעופפו באוויר מעוצמת ההלם ונחתו בהודו על הודים שהורידו אותם בבטחה אל הקרקע.
  • כל בני האנוש על כל יבשת אחרת (פרט להודו) טבעו למוות בעקבות גלי תזונאמי עצומים הנוצרו מההתנגשות.

הערה: לאירופאים שהגיעו להודו בתעופה ולהודים ששהו בהודו מימים ימימה כמעט ולא נגרם נזק מכיוון שריכוז ההודים האדיר ששהה בקצוות היבשת שימש מעין סכר אנושי וחסם את גלי הצונאמי.

הדעה הרווחת בקרב מדענים כיום היא שזהו שהמבול המתואר בתנ"ך וששמו של כריסטופר קולומבוס עוות במהלך השנים והפך ל-נח.

[עריכה] לאחר המפגש

לאחר שהכל חזר למצב הרגיל חיו האירופאים וההודים זה לצד זה כשכל העולם פנוי רק בשבילם, היו צדדים שנפגעו מהסדר החדש והיו כאלה שהרוויחו... במפגש שנערך כשלוש שנים לאחר ההתנגשות בין נבחרי הציבור האירופאיים לנבחרי הציבור ההודים, הובעה חרטה עמוקה מצד הנציגים ההודים לכך שעד שנת 2149 אף אחד מהצדדים לא עשה מאמצים למען חיים בדו קיום עם הצד השני. נציגי הציבור האירופאים (רוב אנגלי בולט) הגיבו בהסכמה לדברי התוכחה ההודים מכיוון שפחדו לצאת לא מנומסים, ולכן הוחלט שחודש לאחר מכן תשלח משלחת לעבר של מימד אחר (המימד שלנו), שתקרא לחיים של שיתוף ואחווה בין ההודים לשאר האנושות (כינוי למיעוט האנשים שמחוץ להודו)וכך תתקן את האיוולת שקרתה במימד שלהם.

[עריכה] המשלחת

ואכן חודש לאחר מכך נשלחה ועדה שבראשה עמד כריסטופר קולומבוס(שלא היה מרוצה במיוחד מהעיניין) אל שנת 1492, המשלחת הייתה אמורה להוועד תחילה עם הממשלה הבריטית מכיוון שבריטניה הייתה מובילת תרבות המערב באותה התקופה ואכן תחילה הם נפגשו עם אלבוס דמבלדור שבדיוק היה במשא ומתן נמרץ עם הרצל בנוגע לייסוד מדינה יהודית בהוגוורטס . מפאת העובדה שרוב חברי המשלחת ההודים היו קוצינים הם לחצו על קולומבוס לדבר קודם כל עם הרצל, תחילה הרצל התלהב מהרעיון, אך מאוחר יותר התגלה כי ישנם 300 מיליון הודים בהודו, הטוענים שהם יהודים משבט דן ופניהם מועדות להוגוורטס. הבעיה הייתה שהוגוורטס לא היה יכול להכיל את כל הקוצינים הללו ולכן, לאחר דיונים חוזרים ונשנים בנושא הוחלט שעל מנת לא ליצור אפליה שלא ניתן לאפיין אותה בצורה מסוימת, תאסר העלייה למדינה היהודית החדשה "הוגוורטס" לכל ההודים באשר הם, וכך יוכלו לסווג את האפליה כאפליה על רקע גזעני שהרי היא מותרת עפ"י ההלכה היהודית.

[עריכה] איחוד היבשות המלאכותי

לאחר הדברויות רבות עם כל נציגי העולם ההודי והלא הודי נותר רק דבר אחד- האיחוד של יבשת הודו עם יבשת אסיה. בעזרת טכנולוגיה חדישה שכללה את: השוט של אינדיאנה גונס, מטוס לגרירת יבשות והבטן של איציק כהן הם החלו בהליך המורכב. השוט נקשר מצידו האחד למלא הודים על היבשת שהחזיקו ידיים ומצידו השני למטוס, הודו התחילה להתקרב, הבטן של איציק כהן הוצבה כחוצץ בין היבשות וכך עודנה ההתנגשות.המשימה הוגדרה כהצלחה חוץ מכך שאיציק כהן מת.

[עריכה] החיים בשלהי המאה ה-15

ניצנים של תהליכי מסחר ושיתוף החלו להופיע, ילדים החלו להתחנך על כבוד הדדי כלפי אלה שנראים שונה, ועל חיי אחווה בין ההודים לשאר האנושות.
ארכיון של עלון לילדים ולגיל הרך משנת 1943 שהופץ ע"י האו"ם כדי להכין את הילדים ולהסביר להם על האומה ההודית בכיכובו של ראש הממשלה ההודי דאז-ברק אובמה ההודי האחד עשר:


בצילומים לעלון התגלה כי ברק אובמה ההודי האחד עשר אינו יודע לשחק שחמט דבר שעורר שערורייה בקרב העם ההודי והוביל להחלפת ראש הממשלה ע"י אותו השחקן שתמונתו מופיעה בעלון תחת הכותרת "הודי משחק שחמט".

כלים אישיים