FANDOM


הוד השרון (באנגלית: לאף אחד לא אכפת כי אין שם מלונות), (בערבית: איכס הפיתות שם מגעילות, הפיגוע הבא אצלכם). היא עיר מדינהבה מתגוררים חולי הנפש משלוותא , חבריהם של בר רפאלי ועוד ערסים מהאזור שרוצים לקפוץ מבניינים גבוהים אבל אין להם מספיק כסף כדי לגור במדינת תל אביב.

הוד השרון
איןציקלופדיה Nopicture
דגל הוד השרון סמל הוד השרון
מוטו לאומי סמים זה טעים
יבשת תל אביב
שפה רשמית

ערסית, פקאצית, עברית, יובלית מבולבלית

עיר טקילה

הוד השרון

העיר הגדולה ביותר

תל מונד

משטר

דיקטטורי למחצה

ראש המדינה

יובל המבולבל]] האב]] - יובל המבולבל האב, יובל המבולבל הבן

הקמה

עודד פז#מלחמת הגרביל

שטח
אחוז מים

4.20 קממב"ר קממב"ר
4.20

דירוג אוכלוסייה

4.20

צפיפות אוכלוסין

4.20

מטבע

מטבע שוקולד

אזור זמן

4:20

סיומת אינטרנט

samaim yerukim

קידומת

+420

" !זהו! נשבר לי כבר מהם"
~ חי אדיב על תושבי הוד השרון, 2018
"!רוצים סמים? בואו אלינו"
~ "עורך עיתון "ירוק

תעשיית הסמים של הוד השרון עריכה

 הוד השרון מכונה "עיר קהילה ירוקה", מה שאומר שתושביה אוהבים לקנות ולעשות סמים, בעיקר מתחת לכביש 4.
את הסמים שלהם, קיבלו הסוחרים ההודש"ים (כינוי עלוב שהמציאו לעצמם), לפני 30 שנה מתושבי שכונת מורשה , כפר שמריהו ותל-מונד.
עד היום נמצאת מתחת לתחנת הרכבת ג'לג'וליה , קוביית האחסון האיןסופית, ובה סמים רבים (יותר משאפשר לספור ). לפעמים, תושבי ג'לג'וליה , הידועה גם כמקום גילויו של קבר שייח' אחמד אל בדאווי , מכניסים סמים בצורת עלים לתוך
.מאפים שמוכרים בחנויות , משקרים לקונים , וגורמים להם לחשוב שזה תרד 

תעשיית הסלבים בהוד השרון עריכה

בפאתי הוד השרון , ליד מפעל הטילים הגרעיניים (לכאורה) של רמת השרון, ישנו מפעל שבו מייצרים סלבים. חלקם מיוצאים לחו"ל (בעיקר למדינות הסלביות, שבן המפעלים העיקריים של הסלבים). וחלקם לא עוזבים את הארץ בשל פגימותם ומצבם הכלכלי. בין הסלבים נמנים ג'ובאני רוסו , בר רפאלי, התרנגול האדום, מודריץ' קובנוביץ', ועוד חברלך' ששמם נגמר באיץ'. חלקם אנטישמים, חלקם אוהבים את ביבי, אבל כולם הם בניהם של שטן המתמטיקה והפילוסופיה הגדול.

שכנותיה של הוד השרוןעריכה

בהוד השרון יש הרבה טמבלים שבמקום לבנות בריכה טובה הם הולכים לבריכות מחוץ להוד השרון (חו"ל, לפי ההודש"ים).

הוד השרון היא מקום מקלט לתושבי הפריפריה ותושבי הטבעת השטוחה של הפרובינציות המאוחדות של מטרופולין הוד השרון, כפר סבא וקלקיליה הגלילית.

הוד השרון: על פי בני גורןעריכה

על פי בני גורן, הוד השרון היא מרכז העולם, היקום וכל מה שמסביב לו. גורן הסיק זאת מכיוון שבהוד השרון גילו את  התשובה לחיים, היקום וכל השאר (את התשובה יודעים רק כ200 אנשים, שהם שולטים במה שאתה רואה בטלוויזיה כי יש להם אנטנה דבילית, ולוח זמנים מסודר מאוד, בניגוד אליך). הוד השרון היא מקום מושבו של הפרלמנט ההודי, שיושב בשכונת 1020202, שהוקמה כאיחוד שכונות ששמם לא חשוב לאף אחד כי השם לא מקורי כי התעצלו בעיריה. 

.בהוד השרון לומדים תלמידי בר-אילן רבים, שנוטעים עצים לכבוד בני גורן ועוסקים בתורתו

מעמדה של הוד השרוןעריכה

הוד השרון היא מעצמה טכנולוגית טכלכלית, ולה הצבא החזק בעולם, שיכול להרוג את פוטין בנקישת אצבע (למרות שהם לא באמת יתאמצו עד כדי כך). הוד השרון היא עיר הבירה של מדינת ישראל, ובה פועלות יותר מ20 רכבות תחתיות (לאחר  ששר התחבורה התפטר ופינה את מקומו לאיציק מדוכן הפלאפל). הוד השרון מדורגת גבוה מאוד בסולם החברתי כלכלי (1234567890 מתוך 1), מכיוון שראש העיר המכהנת כיום (בשנת 12345), היא בר רפאלי ג'וניור. והיא החליטה לספור רק את בעלה, האוליגרך הרוסי שמגדל אליגטורים בחוות קנה הירדן, כתושב בעיר, עקב כך, הוד השרון היא המקום הכי פחות צפוץ בעולם (מאחר שהבית היחיד בו נבנה מגופות התושבים לשעבר והריסות מגרדי גב השחקים).

יובל המבולבל והוד השרון עריכה

יובל המבולבל קטן כל חייו האומללים בהוד השרון. הוא היה ידוע כמפליץ של השכבה ואף זכה בתואר "פלצן העיר" בשנת 12 לספירה (אחרי מלחמת הגרביל). השיר "שלום לכם ילדים וילדות" נכתב ע"י יובל המבולבל, אבי ביטר ועוד פדופילים מקומיים מהוד השרון והסביבה. השיר זכה להצלחה רבה ומוקם בראש מצעד שירי הפדופילים במשך 9 חודשים.
Bouncywikilogo
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על הוד השרון.