איןמינים:היפי

מתוך איןציקלופדיה

הופנה מהדף היפים
קפיצה אל: ניווט, חפש
הללו את דמטר!!! הללו!! שימו לב! ערך זה סוגד לדמטר!

ערך זה סוגד לדמטר!

הגעת לערך אשר סוגד לדמטר, אל הטבע. -

 • לקרוא בשם דמטר המהולל!.
 • לא לקרוא בשם אנטי-דמטר יימח שמו!.
 • לקרוא בשם אנטי-אנטי-דמטר המהולל!.
 • לא לעלות על האולימפוס.
 • לא לשתות נקטר.
 • להקריב נקטר.
 • לא להשתמש בטבע בלי תפילה מקדימה לדמטר.
 • ולא לערוך את טקס הווידוי.
"אלה לא היפופוטמים! היפופוטמים לא מדברים אנגלית, הם מדברים רק ספרדית"
~ שבתאי צבי על היפים


"שיחזרו להיפיה"
~ אימו מעצבן וגזען, אמן ימות וישרף על על השואה ההיפית


Woodstock redmond hair

היפים בפולחן-פסטיבל וודסטוק

יפיה

היפי מצוי

שירותים ציבוריים

פיפי מצוי.

ברווזון קטן וחמוד

סתם ברווז, מה הוא קשור?

ההיפים הם זן ניכחד, שככל הנראה תקופת תור הזהב שלו הייתה בשנות השישים, אז המזון שלהם פסטיבלים של סמים אהבה ,שניצלים ומוסיקה היו בשפע. ואז באו האימויים המיתון.

היפים מלוכלכים מתו (אולי) עם האיידולים שלהם בשנות 1970, אבל אחרי לפחות 100 שנה עדיין מסריחים יותר גרוע, לוקחים סמים קשים יותר ומקשיבים למוזיקה יותר גרועה.

הטייה לשונית: היפי, היפית, היפיות, היפיינו, היפיכם, היפיו, פיפי, ג' יפית.

באנגולית: stuped hippie!

[עריכה] היסטוריה

שנות השישים היו כאמור, תקופתם של ההיפים. בתקופה ההיא פסטיבל וודסטוק היה הפולחן השבטי שלהם שנתן להם כוח על אנושי, לפי האגדה. באותה תקופה ההיפים חיו בלהקות, דוגמאת להקת הביטלס, ג'ימי הנדריקס אקספיריאנס, קירם וכו' השבטים ההיפיים היו עסוקים בפולחן שלהם שנקרא כאמור, פולחן וודסטוק כשמנהיגיהם, בוב דילן, הביטלס וג'ימי הנדריקס , השתמשו במוסיקה שלהם ובסמים כדי לחזק את הפולחן של וודסטוק, בקרב אויביהם המושבעים שלה היפים, האימויים, רווחו באותה תקופה עלילות דם, שאומרות שההיפים משתמשים בילדי אימויים בפולן וודסטוק. בשלושה ימים התרחש החלק היותר מרכזי של הפולחן שהיה אמור לתת כוחות על להיפים שיעזרו להם להביא שלום ואהבה ושיויון, ולכסח לאימויים את הצורה!!!

[עריכה] פסטיבל וודסטוק-הטקס המרכזי

כדי לסיים את הפולחן שנקרא לפי המיתולוגיה ההיפית, ווסטוק היה לכנס את רוב ההיפים מקום אחד הנקרא וודסטוק ולקיים שם את הפולחן במשך שלושה ימים. למרות שאת הפולחן ניסו לעצור הממשלוניים (שדונים מהמיתולגיה ההיפית שנחשבים עבדיה של הממשלה, שממלאת את התפקיד של השטן, מתוארים בדרך כלל עם קרניים וחליפה), ההיפים עברו אותם. מילות הפולחן שהוסוו בתור שיריו של בוב דילן (fartin' in the wind& the rhymes they are a changin') הוסבו באופן מעולה, להקות רבות אחרות היומשם כגון "המו", "קרוסבייט,סטילר,נאש, ואולד"ו פרטפול דד" ועוד להקות רבות. השימוש בסמים ובבובות אהבה עלה על כול דימין ולבסוף , לאחר שלושה ורבע ימים שלש שלום אהבה וכול החרטה הזה, עלה המנהיג ההיפי הדגול ג'ימי הנדריקס
Zap hendrix

ג'ימי הנדריקס, המנהיג ההיפי הדגול, והיחיד שידע להפעיל את גיטרת הפולחן

ניגן בוירטואזיות בחפץ הקדוש ביותר במיתולוגיה ההיפית, גיטרת הפולחן, הוא היחיד שיכל להפעיל ואתה ולסיים את הפולחן, ולאחר מופע מלא בדם,יזע ופרות ודמעות, הסתיים פולחן וודסטוק.אך רק לאחר שהסתיים, הבינו שמחסורם של להקת הביטלס החליש את הפולחן, וכוחות העל יאבדו רק עם ג'ימי ימשיך לנגן. ההיפים יצאו על העום,עם כוחות על, והפיצו את בשורת השלום,השיויון והאהבה. וג'ימי הנדריקס המשיך לנגן על גיטרת הפולחן. עד שיום אחד הסמים החלו להשפיע, וג'ימי הנדריקס מת מאוברדוז(לצרות שלפי המתולוגיה היפית היו אלה ממשלוניים מרושעים).כיוון שאף אחד לא היה נגן מספיק טוב כדי לנגן על גיטרת הפולחן, ההיפים איבדו מכוחם.

[עריכה] הסוף והשואה

ברגע שההיפים איבדו מכוחם, החלה שואת ההיפים, האימויים והממשלוניים הרעים עשו להם שואה והכחידו כמעט את כול ההיפים, אך, היו כמה שהצליחו להמלט, ונקראו "היפרטיזניים".כיום צאצאיהם של ההיפרטיזנים מתחנכים בבתי ספר, מוגנים מאימויים וממשלוניים, וחוברים למטאליסטים ופריקים אנרכיסטיים כמוהם. כמעט בכול בית ספר ישנם 2-3 היפים.

[עריכה] היפים-פרופיל

 • כדי לזהות היפים יש להכין פרופיל.
 • כמעט תמיד ישנו שיער ארוך.
 • דוגל בשלום ואהבה ושיויון וכל מיני חרטות כאלה.
 • לבוש בבגדים זרוקים.
 • עונד סמלים היפים, לרוב סמל השלום.
 • מעדיף תמיד ללכת יחף.
 • כמעט תמיד מנגן כלי מסויים.
 • מאזין למוזיקת רוק'נ'רול, פולק ובלוז.
 • סוגד למנהיגים היפים משנות השישים.
 • כל כך אופטימי שמכינים ממנו פרוזאק, ושאימויים לידו מקבלים הפרעות בתדר.

כל השאר תלוי בתת הגזע של ההיפי.

[עריכה] תתי גזע היפיים

[עריכה] ההיפי המסומם

רוב אוכלוסיית (אם ניתן לקרוא לכל כך מעט אוכלוסיה) ההיפים הם מתת גזע זה, הוא משתמש בסמים באופן מוגבר ולא מבוקר. פרט לכך הוא כמו כל היפי אחר.

[עריכה] ההיפי הקשוח

נקרא גם ביטניק, הם נוסעים על אופנואים,מגדלים זקנים ונהנים מהחופש יותר מאשר השלום. הם מתקרבים קצת למטאליסטים. אנרכיסטים במיוחד.

[עריכה] ההיפי הכבשתי

היפים אלה בעלי שיער צמרירי, מתולתל בצורת רעמה. היפים אילה נפוצים פחות, אך הם נהנים מן הטבע, השלום והמוזיקה באופן מיוחד. שני מנהיגי ההיפים הגדולים ביותר, ג'ימי הנדריקס ובוב דילן באו מן תת הגזע הזה, ולכן בקרב ההיפים רווחת אמונה שמשם יבוא המנהיג הבא.

[עריכה] ההיפי המסריח המצוי

תת-זן שנכחד מן העולם הוא ההיפי המסריח המצוי שהיה הזן הדומיננטי בעולם עד הכחדותו.
ההיפים המסריחים היו ידועים כבעלי קשר טלפתי עם שאר בני מינם וביכולתם הטלקנטקית הכללית ובבריח גופם הקטלני.
אידיאולוגית, היו ההיפים המסריחים ידועים בכך שקיבלו כל דעה שהייתה דעת מיעוט והפכו אותה לדעת הרוב באמצעות היכולות הטלפתיות שלהם. ההיפים המסריחים נצודו כמוקשים חיים במהלך מלחמת וייטנאם והושמדו סופית כשמקור היכולות הטלפתיות שלהם - סולן להקת החיפושיות, ג'ון לנון, נרצח.
דוגמיות דנ"א של היפים מסריחים שימשו לייצירת ההיפי הקומוניסט המסריח.

[עריכה] ההיפי הקומוניסט המסריח המצוי

ההיפי הקומוניסט המסריח הוא מין שנוצר על ידי ה- KGB במהלך המלחמה הקרה בכדי להלחם במועצות הברית. ההיפי הקומוניסט המסריח נוצר על ידי הכלאה בין סוכני KGB לבין דוגמיות דנ"א של ההיפים המסריחים שנכחדו.
ההיפי הקומוניסט המסריח חולק את הנטייה של ההיפי המסריח המצוי לבחור בדעות לא קונבנציונאליות אך נוטה גנטית לעבר דעות אנטי-אמריקאיות. בדומה לאבותיו הקדומים גם הוא יכול לפלוש למוחותיהם של אנשים ולהפריש ריחות גוף עזים, אם כי להבדיל מההיפים המסריחים המצויים, לא ידוע על מקרה מוות הנגרם באופן ישיר על ידי ריח גופם.
יש להדגיש שההיפי הקומומוניסט המסריח אינו זן של המין היפי כי אם תת-מין ומתחלק לכמה זנים משל עצמו:

[עריכה] ההיפי הקומוניסט המסריח מחבק העצים

מחבקי העצים הם היפים קומוניסטים מסריחים החיים בחברות שבטיות אשר סוגדים אלים הנקראים "יערות הגשם". הם מונהגים בידי כוהן עליון (הכוהן העליון הנוכחי הוא האל גור) וספרם הקדוש נקרא "האמת המטרידה".
הזיעה המופרשת ע"י זן זה גורמת בין היתר להפחתת כמות גזי החממה באטמוספירה.

[עריכה] ההיפי הקומוניסט המסריח הפוליטיקלי הקורקטי

זן הפוליטיקלי קורקט ("פ"ק", לעיתים נהגה "פאק", ללא דגש) הם היפים קומוניסטים מסריחים חסרי דעה משלהם וחסרי מוח שמסתמכים על קוד התנהגות רובוטי הנקרא "מה שנכון לעשות/לומר" וחיים בכוורות של מאות מיליוני פרטים בכל עיר ממוצעת.

[עריכה] וכמובן ההיפי המצוי.

הוא לא מעניין. אבל הוא מחרבן.


[עריכה] המיתולגיה ההיפית

במיתולוגיה ההיפית רווחות אמונות רבות. והמיתולגיה מספרת את סיפור וודסטוק.במיתגיה מופיעים חפצים מיוחדים כגון:

[עריכה] גיטרת הפולחן

מופיעה כגיטרה מסוכ פנדר סטרטוקאסטר, ורק מהיג ההיפים הגיטריסט האמיתי יוכל לנגן אליה.לפי המיתולוגיה ג'ימי הנדריקס הצליח לנגן אליה, והשתשמ בה בפולחן וודסטוק. לאחר מותו אבדה את כוחה, ויש האומרים כי למנהיג ההיפין הבא תהיה גיטרה מאותו סוג שתשמש כגיטרת הפולחן.

[עריכה] רוח הפלסף

היא אינה חפץ, אלא רוח שתוקפת אנשים.הידוע מכול מאלה שנתקף על ידה הוא בוב דילן.היא גורמת לאדם לכתוב שירים בצורה טרובדורית. לפי המיתולוגיה, מנהיג ההיפים הבא יהיה חייב להתקף בה לפני שיושיע את ההיפים.

[עריכה] סמל הסלון השלום

הסמל הידוע של ההיפים, עיגול ובתוכו קו שהופך לשלושה. כנראה מבוסס על תחת של יונה, שהרי היונה היא סמל השלום.
Peace.pic

סמל השלום,כנראה מבוסס על תחת של יונה

במיתולוגיה ישנם גם דמויות, כגון הממשלנויים,יצורים מרושעים שמנסים להרוס להיפים,ז'ראר ווי מנהיג האימויים, ג'ימי הנדריקס, הגיטריסט הנעלה, בוב דילן מנהיג ההיפים,והמנהיג הבא, אשר אמור להנהיג את ההיפים מחדש,שאמור לבוא מהגזע הכבשתי,לנגן גיטרה ולכתוב שירים. וכובן גם לחרבן, כמו כל אדם, חיה או גרביל (גם מכרסמים לפעמים מחרבנים).

[עריכה] היפים ופוליטיקה

ההיפים בד"כ תומכים באהבה, שלום וסמים. הם היו מפגינים בשביל זה, אבל הם מסטולים מדי כרגע.. אולי מחר...

[עריכה] היפים ומוסיקה

איש לא יודע למה, אך כנראה כי אחת מתכונותיהם של ההיפים היא נגינה, גם עם היא ממש גרועה. הרי הכלי הפולחני של ההיפים כדי להביא שלום עולמי היה גיטרה. כנראה שזאת יכולת מולדת, נגינה. העובדה היחידה למה שוק המוסיקה מוצף בהיפים, היא שהם עסוקים בלהתמתל, או לחרבן, כמו כל חיה, אדם גרביל ועב"ם (גם עב"מ הוא בן אדם!)

[עריכה] ההיפים והמחאות

ההיפים ערכו מחאות רבות בשנות קיומם,כלומר לפני מלאנתלאפים שנה.

[עריכה] מחאת המנה חמה

ההיפים מחו נגד הכנת מנה חמה מגימל יפית, כיוון שזאת התעללות בבן אדם. אסם בתשובה: ג. יפית היא לא בן אדם. ההיפים בתגובה: לא התכוונו אליה.

[עריכה] מחאת השניים הסינים

ההיפים מחו נגד המשטרה בטענה שהם עצרו שניים סינים עם כינור גדול\ שישבו בקצה הרחוב ופפטו בקול גדול\ ואז בא שוטר עצר אותם וזה הכול\ חוץ מהעובדה שהוא הוציא להם את הטחול\ ואז גם החרים לשניים הסינים את הכינור הגדול , רק בגלל שהם סינים. המשטרה בתגובה: סינים?! איפה?! לקצוץ אותם לחתיכות!!!

[עריכה] המחאה נגד אלוהים

ההיפים מחו נגד אלוהים, איפה הוא היה בכול המלחמות, והרציחות, ושואה, והיוולדותה של גימל יפית. אלוהים בתגובה: הייתי עסוק בלחרבן, ממש כמו כול בן אדם, חיה, גרביל, עב"ם ואליל (גם אלילים לפעמים משלשלים).

[עריכה] המחאה נגד אלוהים 2

ההיפים מחו נגד אלוהים שהוא נתן למשטרה לעצור את הסינים. אלוהים בתגובה: סינים?! איפה!? לקצוץ אותם!!!

[עריכה] המחאה נגד זוגלובק

ההיפים מחו נגד זוגלובק שהתשמשו בדולפינים להכנת האוכל שלהם. זוגלובק בתגובה: אין לנו כל כך תרוץ. כלומר, סינים?! איפה? לקצוץ אותם.

[עריכה] המחאה נגד אלוהים 3

ההיפים מחו איפה היה אלוהים כשהכחידו אותם,איפה הוא היה כשהדודו נכחד, איפה הוא היה כשג'ימי הנריקס מת? אלוהים בתגובה: שוב הייתי בשירותים? אולי גם לי יש שלפוחית רגיזה! צלצל עכשיו! (זאת בכלל לא פרסומת סמויה).

[עריכה] הודעה מהחברה לאיכות הסביבה

החברה לאיכות הסביבה מבקשת לא להרוג את ההיפים, המוכרזים כזן נכחד. חכו כמה שנים. הם ימותו לבד.

[עריכה] ראו גם

כלים אישיים