FANDOM


היפינגריה
Hipiflag Peace.pic
דגל היפינגריה סמל היפינגריה
מוטו לאומי פיס אנד לאב
המנון המנון זאת מזימה של נינט טייב כדי להשתלט על גיטרת הפולחן!
יבשת יבשות זה מזימה של הממשל לחלק את העולם ולדאוג שלא יהיו אנשים באנטרקטיקה! ולהרוג את הפינגווינים!
שפה רשמית

היפית

עיר טקילה

כל מקום

העיר הגדולה ביותר

ערים זאת מזימה של הממשל!

משטר

המשטר זה מזימה של המשטר!

ראש המדינה

אין. כולם מאוחדים בפיס אנד לאב.

הקמה

שנות השישים

מטבע

אין, כי כולם מאוחדים בפיס אנד לאב

אזור זמן

זמן זאת מזימה של הממשל לגרום לנו להתעורר מוקדם

סיומת אינטרנט

אינטרנט זה מזימה של הממשל כדי...

קידומת

פיס אנד לאב

"פיס אנד לאב מן"
~ היפי על משהו


היפינגריה הינה מדינת היפים שהוקמה בתחילת שנות השבעים. המדינה נמצאת בין ארצות הברית לויטנאם

פסטיבלים בהיפינגריהעריכה

פסטיבל כיפוף כפיותעריכה

. משום שהיפים נמשכים למוזיקה היפית וסמים, כל היפי שיתחיל לנגן ימשוך אליו היפים אחרים בצורה טלפתית ויש מצב יכופף גם כמה כפיות בדרך, כיפוף הכפיות נוגד את העקרונות ההיפיים 'כיפוף כפיות זה רצח' אבל קשה לגלות מי כופף את הכפית בצורה טלפתית. לאחר שההיפי מתמסטל ומנגן הוא מושך אליו היפים נוספים וכך מתחיל פסטיבל היפים
Woodstock redmond hair

היפים בזמן יצירת פסטיבל וכיפוף כפיות בלתי חוקי

.

משטר, מדיניות ופוליטיקהעריכה

שליט המדינהעריכה

למדינה אין שליט כי אין משטר ועל פי ההיפים:"לא צריך שליט כי כולנו מאוחדים בפיס אנד לאב". מסיבה זאת כל העולם מחכה שטרוריסט כגון בן לאדן פאשיסט כגון אביגדור ליברמן אדם דמוקטי ומהוגן אשר לא מעל בחוק כגון אולמרט ברק אובמה ישתלט על היפינגריה ויעשה בהם טבח המוני בעזרת קודח ההיפים של קרטמן יציל את כלכלתם ומדינתם.
Fat

אישה שמנה משתגעת שכנראה תהיה שליטת המדינה הבאה למרות שהיא לא היפית, שכחתי את השם שלה...

Fat

אחת מנפגעות ניתוח שנעשה על ידי ה-KGB, היא לא מזכירה קצת את שליטת המדינה הבאה?

מפלגותעריכה

רצוי להזכיר, מפני שלפי ההיפים אין משטר כי המשטר מנסה להרוס את החיים! [נערך על ידי המשטר] להציל חיי אדם הם לא באמת מצביעים, אם תפגשו היפי מהיפינגריה ותשרדו את העשן הנודף ממנו אנא תשאלו אותו למה יש מפלגות בכלל בהיפינגריה והוסיפו לערך זה, למרות זאת הינה רשימת המפלגות ההיפיות בהיפינגריה. מסתבר שיש היפי אחד שמצביע, לכן עד כה נבחרה רק מפלגה אחת לראשות הממשלה של היפינגריה - עלה ירוק.

המפלגה הקומוניסטיתעריכה

המפלגה הקומונסטית היא המפלגה אליה משתייכים ההיפים מהזן הקומוניסטי המסריח המצוי ביניהם מחבק העצים והפוליטיקלי קורקט. מאחר שמפלגה זו היא של היפים קומונסטים היא נשלטת על ידי הKGB אביגדור ליברמן (זה אותו הדבר, לא?) כמו כל דבר שום דבר בעולם. המפלגה ההיפית הזאת נוטה לדעות אנטי מועצותה בריתיות משום היותה קומונסטית, אך משום היותו של ג'רי מומצא במועצות הברית היא מפלגה ניטרלית בעניין המחילה של ג'רי והתכנית. למרות זאת, היא מספקת סמים חומרים חוקיים ביותר (על מי אני עובד?!) לרפובליקה הגרעינית של אחמדינגאד.

מפלגת הפלסף הכבשתיעריכה

מפלגה זו מאמינה במשיח ההיפים משום שתומכיה הם היפים כבשתיים, הזן ממנו באו מנהיגי ההיפים בוב דילן וג'ימי הנדריקס. לכן כמו כל ההיפים אין להם דעות, והם רק מחכים שיבוא מהם משיח ומתמסטלים באותו הזמן.

מפלגת היפינגריה אחת (מזל...)עריכה

מפלגה שכוללת היפים מצויים בעיקר, בשל כך אפשר להגיד את עקרונותיה במשפט אחד - "זאת מדינה לא מעניינת, אבל היא מחרבנת" כמו שניתן להגיד על ההיפים המצויים - "הוא לא מעניין אבל הוא מחרבן".

עלה ירוקעריכה

מפלגה שמקורה בישראל, משום שבישראל היו לה מלא בוחרים היא ברחה מהמעריצים ועברה להיפינגריה, למרות שבמדינה זו היא קיבלה תמיכה של 100% (בניגוד לישראל - תמיכה של 99.9999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999%) היא החליטה להישאר פה ולשלוט על הסמים ביד רמה. ההיסטוריה של עלה ירוק כוללת עליה בכל בחירות לשווארמה כנסת (אה! אז זה שווארמה בכל זאת!) לתפקיד ראש המשמרת ממשלה, מזל שבהיפינגריה לא יודעים על זה כי 'שווארמה זה בשר ובשר זה רצח!'

היסטוריהעריכה

היסטוריה מלחמתית של היפינגריהעריכה

העברעריכה

היפינגריה היא מדינה של היפים בשל כך הם לא נלחמים אז היסטוריית המלחמות שלהם משעממת לאללה (יש אין בגרות בהיסטוריה!, טוב אין להם בגרות במילא...) ידוע שכל מדינות העולם (למעט המחילה של ג'רי) שונאות את היפינגריה אבל אף מדינה לא מצאה באמת סיבה לתקוף אותה. בגלל שההיפים מסטולים לגמרי הם לא מסוגלים לעשות דברים מורכבים וגאוניים כמו בן לאדן.

העתיד הצפויעריכה

העתיד הצפוי להיפינגריה הוא שלום דפוק ולא מעניין בכלל כמו ההיפי המצוי "הוא לא מעניין, אבל הוא מחרבן".

היפינגריה והקשר שלה לתכנית ולמדינת המחילה של ג'ריעריכה

ההגנה על גיטרת הפולחןעריכה

היפינגריה משתפת פעולה עם המחילה של ג'רי נגד התכנית הלא ידועה המוזכרת בערך ארץ ישראל השלמה מפני שהיא פוחדת שנינט טייב מלכת ישראל תשתלט על גיטרת הפולחן בעזרת הרפובליקה הגרעינית של אחמדינג'אד (הרהגש"א), מצרים, גרביליסטן ועוד כמה מדינות שלא היה לי כוח לזכור הכוללות הרבה סטנים (אין להתבלבל עם סטאלינים). לשם השגת גיטרת הפולחן ונתינתה לנינט טייב על מנת שתשיר בערבושית
Ahmadinejad Flag

אחמדינג'אד מנהיג הרפובליקה הגרעינית של אחמדינג'אד נואם להשמדת היפינגריה והשתלטות על גיטרת הפולחן כדי שנינט תשיר בערבושית במשפטו המפורסם: תראו אילו שיניים יפות יש לי.

המטרה הסודית של הרפובליקה הגרעינית של אחמדינג'אד) שכרו הרהגש"א גרביליסטן ומדינות נוספות מומחה לרצח עכברים - טום מטום וג'רי, לחסל את ג'רי, אך משום שההיפים לא מאמינים ברצח (פיס אנד לאב מן) הם מתכונים להפיל על ראשו של טום פסנתרים, משקולות, מקררים ועוד הרבה דברים כבדים אחרים עד שלטום תהיה בלוטה ענקית והוא יראה כוכבים. אך כמו שזה קורה לכל המצוירים, הוא יהיה בסדר בסצנה הבאה, כך שזה דוגל בעקרונות ההיפיים.

מלחמת הסמים של היפינגריה וגרביליסטןעריכה

מהלך המלחמה וסופהעריכה

מפני שעל פי התנ"ך ספר הסמים הקדוש שמעון פרס ואלוהים גילו את הפרינגלס ורבו על שם עד שגרביל הגיע והציע את השם פרינגלס, (בירת גרביליסטן הינה פרינגלס כי לפי ספר הסמים שם נקבע שם הסם) הגרביל ניצח במשלוש יוצא אחד ובשל כך זכות לגרבילים לרבות מדינת גרביליסטן לרשום את הסם הממכר על שמם. מכיוון שבהיפינגריה יצרו את הסם בלי רשות גרביליסטן נפתחה מלחמה, המלחמה נגמרה כאשר הגיעו לגרביליסטן היפים מהיפינגריה הגיעו והסבירו לגרבילים עד כמה הכל של כולם ואין רכוש ודיבורי היפים משעממים
Exploding scanner head

בן אדם ממוצע לאחר הקשבה לדיבורי היפים משעממים על פיס אנד לאב ושטויות כאלו

הגרבילים נכנעו לשיעמום והפסידו במלחמת הסמים של היפינגריה וגרביליסטן.

שמות המלחמהעריכה

חוץ ממלחמת הסמים של היפינגריה וגרביליסטן המלחמה ידועה גם בשמה - מלחמת הפרינגלס, או המלחמה הראשונה שבה היפים ניצחו וכמובן בעזרת דיבורי שטויות היפיים מטופשים אשר ישעממו כל אחד לרבות גרבילים אשר הפסידו מסיבה זו, או בקיצור: המהרשבהנוכבעדשהמאיכאלרגאהמ"ז.

הכלכלהעריכה

חלוקת הרכוש של היפינגריהעריכה

הכלכלה ההיפית המשותפת בעצם אומרת שהרכוש שייך לאדם אחד שמרמה את כולם כולם על פי חוקת חלוקת הרכוש של היפינגריה. חלוקת הרכוש ההיפית של היפינגריה תורגמה על ידי צוות המתרגמים שקיבל פרס נובל על תרגום החוקה מהיפית, השפה הקשה ביותר להבנה וניקה מעליה גראס ופירורי פרינגלס.

הסמים בכלכלת היפינגריהעריכה

הסמים הם המרכיב הכללי בכלכלת היפינגריה, למרבה האירוניה אין להם כלכלה לכן הנושא הזה די מיותר.

פרינגלס של פיפירינגלסעריכה

היפינגריה ידועה בפרינגלס האיכותי שלי שמיוצר בחברה פיפירינגלס המתמחית ביצור פרינגלס שייכת לבן לאדן (אה, לא הייתי אמור להגיד את זה?) כולם ובשל תחרותה עם חברות הפרינגלס של גרביליסטן נפתחה מלחמת הסמים של גרביליסטן והיפינגריה. למרות הפרינגלס האיכותי, לפיפירינגלס חיסרון אחד - טעמי הפרינגלס הטעימים, בין השאר פופיק נוגדים את העקרונות ההיפיים של 'בשר זה רצח' ועל כן פיפירינגלס מייצרת את הפרינגלס האיכותי ביותר אך עם מספר הקטן ביותר של טעמים. הפרינגלס כמובן, לא צומח על העצים, אלא על האדמה! ההיפים פתחו שיטה של זריקת המרכיבים של הפרינגלס לבור באדמה ולהוסיף לזה פיפי מצוי
שירותים ציבוריים

פיפי מצוי.

ליצירת הטעם הנהדר של הפרינגלס המיוצר בהיפינגריה את הפרינגלס מגדלים בחוות אשר כולן שייכות לחברה פיפירינגלס
Pfarm

חוות פרינגלס איפשהו בהיפינגריה שייכת כמובן לפיפירינגלס

בכל חווה יש עובדים מיומנים בהשתנת הפיפי המצוי על הפרינגלס וגידולו באדמה, בשל היותם של העובדים היפים הם לא מסטולים בזמן שעות העבודה ולעולם לא יקשיבו למוזיקה גרועה.