FANDOM


"איך התנינים לא מתים מהריח?"
~ שבתאי צבי על הכנרת
"נו, אז נשפך"
~ טייס סורי על השפיכה הגדולה


הכנרתיידיש:קנערת, באנגלית:Kineret בערבית:גם ככה אף אחד לא יבין), שלולית עמוקה (מגיעה ל80 סנטימטר בחורף)הנמצאת בנגב העליון מאד. הכנרת ברוב ימות השנה ובמיוחד בחודשי בקיץ משמשת כאזור כינון לערס המצוי ולפרחה הצפונית, שהיא תת זן של פרחת הSMSים. בעלי חיים אלו מתרבים בה עד כדי הצפת אוכלוסיה שבסופה הם חייבים לחזור לבתיהם ברחבי הארץ ובמשך יומיים ו19 דקות לא להתעלל בחנונים ולאכול שלגוני טוטי פרוטי בכל 7 דקות.


תהליך היצירה- "השפיכה הגדולה" עריכה

הסברה המקובלת על רוב החוקרים ששילמו לכותב מאמר זה אל מנת שיכלול בו את דעתם בלבד היא שהכנרת נוצרה תוך כדי מלחמת העצמאות של צפון דרום אפריקה כשטייס סורי שהיה אמור לתקוף את אחד הצדדים ואז לברוח, טעה בדרך וטס בטעות לכיוון ישראל. כשהגיע לאזור הכנרת של היום (אז מדבר הגליל) ראה את צביקה הדר (שהיה עסוק בארגון האורגיה הראשונה באזור) והסתנוור מהקרחת שלו, מה שגרם לו לנטוש מייד את המטוס ולפוצץ את מכל הדלק תוך כדי השתנה- מהלך שאותו לומדים כל הטייסים הסורים למקרה של נפילה בשבי או למקרה של צביקה הדר. מערבוב השתן והדלק נוצרה הכנרת של היום. לזכר שפיכת הדלק והשתן נקרא תהליך יצירת הכנרת עד היום "השפיכה הגדולה".

ווליום כנרת עריכה

בשנים האחרונות בסוף חודש אוגוסט מתאספים רבים מבני המינים המוזכרים למעלה (הערס והפרחה) לחופי הכנרת באירוע שנקרא "ווליום כינרת" שהומצא בתור תירוץ לצביקה הדר לאירגון אורגיות המוניות, למרות שגורמים חטרניים בממשלה ובויקיפדיה וג' יפית טוענים בתוקף שאירוע זה הוא אירוע שנועד לקדם את המוזיקה בישראל. הערה: הזכרת טענות אוויליות אלו מתחייבת כחלק מנקודת המבט המנטרלת אך כותב מאמר זה מודע לכך שאלו שקרים חסרי שחר.

תאוריות הקשר סביב הכנרת והכחשת תנינים עריכה

במשך השנים שחלפו מאז השפיכה הגדולה נרקמו תאוריות קשר רבות סביב הכנרת, שהמוכרת ביותר שביניהן היא התאוריה שבכנרת לא חיים תנינים, תאוריה זו נקראת "הכחשת תנינים". פרופסור אלי חייט, אבי תורת השענות המודרנית בעבר ומורה לספורט בעתיד (בהווה מובטל) טוען כי המניעים שעומדים מאחורי הכחשת התנינים הם ניסיון של מגדלי התנינים בנגב העליון להתנער מהאחריות לגורלם של התנינים, ויתכן שגם להשמיד את העולם (בקשר לחלק זה הוא לא בטוח). עוד תאוריית קשר שלא הוכחה היא הטענה שבניגוד לתהליך היצירה הידוע והאמיתי שהובא במאמר זה הכנרת נוצרה ע"י אלבל"ח (האגודה למלחמה בארסים ולטובת החנונים) שבראשה עמד אז הסגן חנון הראשי שמעון פרס כדי לסלק את הערסים מאזורי המחייה של החנון לצורך מניעת התעללות (הצליח באופן חלקי). כמובן זו טענה מגוכחת ושקרית - כל כך מגוכחת שהיא צונזרה ע"י כותב מאמר זה כדי לא לתת לקוראים מידע שקרי ומיותר. תאוריה נוספת הכשורה לכנרת היא התאוריה המגוחכת שכבר הוזכרה קודם לכן אבל בכל זאת מוזכרת כאן שוב כדי להדגיש עד כמה היא הזוייה היא התאוריה שלפיה "ווליום כינרת" הוא אירוע שנועד לקדם את המוזיקה בישראל.

הכנרת בעתיד עריכה

בקשר לעתידה של הכנרת כל המומחים תמימי דעים, עתידה של הכנרת יהיה ורוד- היא תתיבש. הפרופסור למדעי העתיד הורוד של הכנרת פרופסור גמלי באל עשן מסביר את התייבשותה של הכנרת ככה:"מים, גם אם הם מלאים בפיפי של ילדים קטנים, מתאדים בחום ודי לשאול שאלות מפגרות". אכן עתיד ורוד.