המשחק

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
ShabtayTzvi הערה: קדוש

ערך זה הינו ערך קדוש! נא לא-

בזמן קריאתו.
כמו כן, מומלץ לא לאכול שישליק במשך 24 שעות מתום קריאתו.


"הוא היחיד שיכול לחושב עליי ולנצח"
~ המשחק על צ'אק נוריס
"אני חושב עליי משמע אני קיים ומפסיד"
~ המשחק על עצמו
"פשוט נמאס לי להפסיד"
~ בודהה על למה הוא התחיל עם כל הקטע של המדיטציה


Attention niels epting 01 אזהרה!
איןציקלופדיה אינה אחראית על שום הפסד שיגרם לך בעקבות קראית קטע זהLosethegame

אחד מנסיונות של כת הלוזרים לשכנע אנשים להצטרף לשרותים בעזרת היפנוזה ומסרים תת הכרתיים

המשחק או המשחק הגדול הוא ישות אלוהית משחקית ע"פ דת הלוזריזם. הלוזרים מאמינים בקיומו של "המשחק" שבו כולם משחקים וטוענים ששאר המשחקים הם משחקי שקר בלבד.

[עריכה] אמונה

[עריכה] חוקי המשחק

  • כולם משחקים במשחק - דבר זה נכלל גם על אנשים, יצורים וערסים שאינם מודעים לכך, אינם מוכנים להודות בכך או פשוט טוענים שזה משחק טיפשי.
  • בכל רגע שאתה חושב על המשחק אתה מפסיד בו - המטרה היא לשכוח את קיומו. חוק זה מוביל להקטנת כמות המחשבות שעוברות בראש של לוזר ותיק, בעקבות אימונים רבי שנים של שליטה אי-מחשבתית.
  • כל פעם שמישהו מפסיד הוא חייב להודיע זאת לכל מי שהוא יכול. לחוק הזה שתי מטרות.הראשונה היא לגרום לכל מי שסביבך להפסיד ובכך אתה מקשה עליהם, עוזר להם להתחזק ונורא מעצבן אותם.ובנוסף לכך דבר זה מוביל להכרות יותר גדולה של אנשים עם קיומו של המשחק, כך שזהו גם חוק מיונרי באופיו.
Lite5טיפ

מנהיגי הלוזרים ממליצים לך להיגד הפסדתי ברגע זה או שהם יקראו לך רמאי

שלושת החוקים האלו יודעים כשילוש הקדוש.

[עריכה] בריאת העולם

בריאת העולם או הרכבת לוח המשחק ע"פ כת הלוזריזם התרחשה כשישות לא ידועה המכונה "המרכיב" או "אלוהים" החליטה להרכיב לוח משחק לשחקנים. הרכת הלוח לקחה שישה ימים. מומחים חלוקים בדעתם בקשר למדוע לקח לו שישה ימים לעשות זאת.יש הטוענים כי חוברת ההוראות לא הייתה ברורה, לעומת כאלו אשר טוענים שהמרכיב פשוט טען שהוא לא צריך להתסכל בשום חוברת הוראות בשביל להרכיב לוח משחק. שתי התאוריות מסבירות הרבה מהדברים הלא הגיונים הקיימים בעולם.

[עריכה] האחד

ישנה נבואה שיבוא יום בו יוולד האחד. האחד הוא אדם העל יכול לשלוט במשחק כרצונו, לעשות מהלכי קראטה שלא מהעולם הזה מגניבים ולהראות מגניב במשקפי שמש מוזרים. ע"פ הנבואה האחד ינצח בסופו של דבר במשחק ובכך יביא לסיימו של המשחק ותחילתו של משחק אחר,מוזר בהרבה. ישנה קבוצה קטנה שטוענת שכל זה כבר קרה.
Toiletlose

לוזר עוזר לאחרים להפסיד

[עריכה] זרמים

עם השנים הלוזרים התלפגו להמון זרמים שונים. הויכוח המרכזי בין הזרמים השונים הוא תחת איזה קטגוריה יש לסווג את המשחק. הזרמים המרכזים הם: הקופסתיאים, הלוחאים, הקלפים והכדוריים. עד תחילת המאה ה-20 גם זרםהקביותיות היה דיי פופלארי אבל הוא איבד את הפופלריות שלו מאז בעקבות הטענה של איינשטיין שלא הגיוני שהמשחק משחק בקוביות.

[עריכה] היסטוריה

[עריכה] גילוי "המשחק"

לא ידוע בדיוק מתי גילה לראשונה האדם שהוא משחק ב"משחק". העדויות הכי מוקדמות למשחק הן לפני כ-2000 שנה כשישו מנע מהמון לרגום איזה זונה בבטטות כי היא גרמה להם להפסיד במהלך סקס (ידוע שכל גבר החושב על משהו אחר מלבד סקס במהלך סקס הוא הומו).

[עריכה] בימי הבניים

במהלך ימי הבניים הלוזרים היו נרדפים ע"י האינקויזיציה ולכן היו צריכים להסתיר את הפסדיהם. על מנת לא לעבור לחלוטין על החוק השלישי ובכך להיות רמאיים, הלוזרים המציאו סימנים סודיים בינהם על מנת לבשר אחת לשני על הפסדם, בעוד צופה מבחוץ יהיה בטוח שמדובר בסימן לאדיקות נוצרית. המפורסם בהם הוא להזיז את האצבעות בתנועת צלב, דבר שנדבק בקרב נוצרים אחרים כטקס קבוע.

Khrushchev

גורבצ'וב בנאומו המפורסם לביטול האיסור על "המשחק" בכינוס האו"מ ה-73

[עריכה] מלחמת העולם השנייה

התחרות המתעודת הגדולה ביותר במשחק הייתה בין ווינסטן צ'רצ'יל ואדולף היטלר ונמשכה שש שנים, הידועה בעיקר בשם מלחמת העולם השנייה. התחרות התחילה בהתערבות בין המנהיגים מי יצליח לא להפסיד לזמן ארוך יותר. בגמרניה ובריטניה חל איסור מחולט על אמירת המילה "משחק". בגרמניה גם הוצאו להורג אנשים שנחשדו בהיותם לוזרים. שתי המדינות פיתחו נשקים שעליהם נכתבו סיסמאות כמו "הפסדת" במטרה לפגוע באויב, אך המנהיגים היו בטוחים מפניהם בבונקרים שלהם. לבסוף נגמרה המלחמה כאשר ב-1945 הצליח המנהיג הסובייטי יוזף סטאלין להתגנב מאוחרי היטלר ולהגיד לו "הפסדת". לאחר מכן היטלר הלך לחדרו והתאבד.

[עריכה] האיסור ע"י האומות המאוחדות

בעקבות הטראומה של מלחמת העולם השנייה, התכנס לראשונה האו"מ והוציא אתה החלטה מס' 0001 שאסרה את אזכורו של המשחק ברחבי העולם. לאחר לחץ חברתי רב שנים של לוזרי העולם הוחלט לבסוף לצמצם את האיסור וכיום הוא חל אך ורק על ראשי ממשלות, חברי פרלמנט, ואנשים עם יותר מדי כוח על מנת לשחק במשחק (לדוגמא שבתאי צבי).

[עריכה] כיום

לא ידוע בדיוק מהו מספר הלוזרים כיום, אבל מומחים מעריכים שמדובר בכמה מאות מליארדים. בימים אלו הלוזרים בעיקר מקבלים חשיפה תקשורתית בגלל מאביקיהם בחברות וארגונים המעודדים אמונה במשחקי שקר כגון: טויס אר אס והאולימפידה. כמו כן בשנים האחרונות הם פעלו לעודד השתמטות משיעורי ספורט מטעמי מצפון.

[עריכה] ראו גם:

[עריכה] לקריאה נוספת:

כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות