חומת האש

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Turkey commando maplestory ערך זה שייך למייפל סטורי!
תבנית זו מתווספת לערך כאשר:

חומת האש היא חומה למחשב שנוצרה על ידי דביל גייטס , החומה נוצרה בשביל לשמור על המחשב מכל מיני וירוסים , תולעים וסוסים טרויאנים למיניהם . דביל גייטס החליט שהוא רוצה לבנות את חומת האש בגלל שיותר מדי חומינים ותיקנים נכנסו לו למחשב , פרצו למערכת של המשחק שלו, גילו שהוא משחק מייפל סטורי ועשו אתז זממם על פטריות .

[עריכה] החומינים

החומינים שהם ג'וקים חומים וקטנים , נשרפים בדרך למחשב . אבל עוד לפני שהם נכנסים למערכת, הם לא מספיקים לשמור על איבר מינם, והם כבר גומרים חצי מהחומר שלהם בדרך למערכת המחשב ולכן החומה הזאת לא כל כך עוזרת למחשב . אבל, הם לפחות נשרפים בזמן שהם עדיין לא בתוך המערכת ובכך המחשב שלכם ינצל , ואתם תינצל מאיידס .

[עריכה] התיקנים

התיקנים הם ג'וקים צהובים וקטנים , חולי צהבת וגם אנמיה . עקב העובדה שהם חולים אנמיה וחסר להם ברזל בגוף מכוון שהם לא אוכלים מספיק מזלגות , הם בולעים את כל מה שעשוי מברזל וקשור למחשב . לא משנה אם זה כבלים חשמליים , חוטי חשמל , המערכת עצמה , המחשב , מצלמת המחשב , העגילים של הפריקים שכותבים בישראבלוג , או כל דבר אחר .

[עריכה] שיפור 0.01 לחומת האש

דביל גייטס החליט שהחומה צריכה לחסום גם גרבילים שרוצים לחדור למערכת של המחשב ולבצע בה את זממם , למרות שגרבילים רק מנסים לפרוץ לאינטרנט כל היום בשביל להפוך כל מיני אנשים לגרבילים , אבל בעיקר להזמין זונות שילקקו להן את הביצים , ולכן ביל גייטס עשה את השיפור ה0.01 לחומת האש בכך שחסם את הגרבילים מהמחשבים של כולם .

[עריכה] שיפור 0.02 לחומת האש

החומינים שבצעו את זממם על הפטריות של דביל גייטס , אמרו לו שאם הוא בעצם יגרום לחומה למשוך חומינים ותיקנים אך לא יגלה את זה לציבור ויגיד לציבור שהחומה שורפת אותם , אז החומינים והתיקנים יספרו לכל מי שחיי בעולם שדביל גייטס משחק במייפל סטורי ואוהב לבצע את זממו על פטריות מסכנות ואם תקנו ממנו מחשב , פטריות יאנסו אתכם .

[עריכה] שיפור 0.03 לחומת האש

החומינים ציוו להרוג את הדמות של מסנג'ר , בגלל שפעם מסנג'ר לקח ויברטור ואנס אותם אחד אחרי השני , ולכן החומינים הוציאו הודעה לפועל בשם דביל גייטס , שהמסנג'ר הוקם על ידי מייקל ג'קסון שבאמת אנס ילדים ושמייקל ג'קסון אנס את דביל גייטס והכריח אותו לקחת חסות על מסנג'ר , ומי שמדבר במסנג'ר הוא מניאק מתחנגל שאוהב לאכול חרא , ומחר בערב פטריות יבואו אליו הביתה ויאנסו אותו .

[עריכה] שיפור 0.04 לחומת האש

התיקנים והחומינים שונאים את הפינגווינים , ולכן הם ציוו על דביל גייטס לשרוף כל פינגווין שמנסה להיכנס למערכת של המחשב ולבצע במערכת את זממו של איבר מינו . לדביל גייטס כבר נמאס , ולכן הוא פשוט הוציא את חומת האש ודחף לשם מאפין מלא בחיידקי טשטשת , וכל מי שנכנס הפך לעיוור חולה טשטשת , נפל , חלה באיידס ומת .

[עריכה] הפטריות של מייפל משתלטות על החומה

פטריות המייפל החליטו שהן רוצות לדרוס כל מה שקיים , חוץ מארצות שהן לא יכולות לדרוס , כגון גרמניה או רוסיה , ולכן הן החליטו שהן יכולות לדרוס את כל המחשבים בעולן ולכן הם ניסו לעשות את זה . הם לא הצליחו בגלל שיש יותר מדי מחשבים ולכן הם השתלטו על מחשב אחד ויצרו שיפור 666 למשחק מייפל סטורי שיגרום לכל מי שמשחק בו להפוך לפטרייה פדופילית .

[עריכה] המשחק נמחק עקב גרבילים

לבסוף , הגיעו גרבילים ופרצו אל המחשב שהפטריות שלטו בו , ומחקו את המשחק . פטרית המייפל ברחו לחורים שלהם בצ'כיה ונעלמו לעוד הרבה זמן , עד שהם יצאו וידרסו את הדבר הבא . הגרבילים ניצלו את מה שנשאר מהמחשב , ופרצו למייפל סטורי . לאחר שהם נכנסו לשם , הם תפסו את הפטריות שהיו שם וביצעו בהם את זממם .

[עריכה] ניסיון שחזור של פינגווינים שמגיעים מהמזרח הממש רחוק

ואז , הגיעו הפינגווינים שמגיעים מהמזרח הממש רחוק . הם חשבו שאם הם יוכלו לעלות מחדש את המשחק שהפטריות יצרו , הם יוכלו לשנות וליצור את הכל מחדש , רק על פי האופי של פינגווינים שמגיעים מהמזרח הממש רחוק . הם פרצו למשחק ויצרו אותו מחדש , אבל אז הגרבילים חזרו חזקים ביותר עקב אונס פטריות , הרגו אותם וחזרו לבצע את זממם בפטריות .

[עריכה] הרס טוטאלי

ואז , צ'אק נוריס התערב . הוא לא אהב פטריות מייפל ולכן בעט בכולן בעיטה מסובבת , הוא אהב גרבילים רק כאשר הם נלחמו במלחמת הקומוניזם , ולכן הוא שלח אותם לברית המוצצות . הוא אהב פינגווינים שמגיעים מהמזרח הממש רחוק רק במלחמת הקומוניזם , ולכן שלח גם אותם לעבר ברית המוצצות . הוא לא אהב את ביל גייטס ולכן דפק לו בעיטה מסובבת לפנים , והוא החליט שאף אחד לא יכול לחדור את חומת האש חוץ ממנו , אז אף אחד לא יכול לחדור את חומת האש חוץ מצ'אק נוריס .

כלים אישיים