FANDOM


960x640 beatles-umbrellas hinhnenx-wallpaperhd הערה: בריטי
ערך זה הינו ערך בריטי! אנא:
 • לאכול פיש אנד צ'יפס,
 • לכוון את השעון לפי הביג-בן,
 • לשחות בנהר התמזה,
 • לשבח ולהלל את ליברפול ואת ארבעת המופלאים- הללו את ליברפול וארבעת המופלאים! הללו!!,
 • להנהן בעדינות,
 • לשתות תה,
 • להתנהג בנימוס,
 • להלל את דרווין ואת תורת האבולוציה! הללו את צ'ארלס דרווין!,

בזמן קריאתו. כמו-כן, מומלץ לשמוע שירים של להקות בריטיות, כגון: הביטלס, האנימלס, הרולינג סטונס, קווין וכו' במשך 24 השעות מתחילת קריאתו ולא לשמוע שום סוג של מוזיקה מזרחית.


431px-Einstein-tongue ערך ליודעי דבר - דרוש שכתוב
ערך זה הוא ליודעי דבר בלבד שרק אלו שמבינים בחסרי הקצב. אם אתה לא מכיר את הנושא של הערך מקרוב, אל תתאמץ. במקום זה מופלץ לך לקרוא ערך מומלץ. לאלה שכן מבינים בנושא - אל תהיו רעים, עזרו לנו להתאים אותו לאלה שלא מבינים בחסרי הקצב.

ערך זה דורש שכתוב כי הוא ברובו עוסק בפסקה "להיטים" שהיא כולה רשימה ארוכה של בדיחות על שירי הביטלס.


"הם באמת חסרי קצב אבל just a little bit "
~ אחד שיודע אנגלית אבל just a litlle bit על חסרי הקצב
"יש לי יבלות על האצבעות"
~ רינגו סטאר על תירוצים להתחמקות משירים ארוכים
"אני הוא אריה הים!"
~ ג'ון לנון על גידולים במוח
"הם הילדים שלי!"
~ שבתאי צבי על חסרי הקצב
"לפי דעתי, ניתוח של הצלחה הוא שרק 999 להקות מתוך 1000 זוכות להצלחה כזאת רבה!"
~ פרופ' אלון מזרחי על ההצלחה של חסרי הקצב
"לא מעניין!"
~ מטומטם על דבריו של פרופ' מזרחי
"מות נכים אינו לשווא!"
~ ג'ון לנין על דריסת אימו על ידי סטאלין


חסרי הקצב
Bugggggggggg
חברי "חסרי הקצב" (מימין לשמאל): ג'ון לנין, ג'ורג' חאריסון, פול מקארתי ורינגו "שפם-מלך" סטופדסטאר

מקור בריטניה

שנות פעילות {{{שנות פעילות}}}

ז'אנר רוק קלאסי, מלודי, אלטרנטיבי ולא קונבנציונלי.

חברת תקליטים {{{חברת תקליטים}}}

חברי ההרכב {{{חברי ההרכב}}}

אתר אתר החיפושיות

חסרי הקצב (אנגלית: The Beatless,או כפי שתרגמו אז בארץ את שמם לעברית-תזמורת מועדון הלבבות הבודדים של פרת משה רבנו) היתה להקת רוק בריטית שפעלה לאורך שנת ה-60. הצלחתה היתה חסרת תקדים ועוררה תופעה המכונה חיפושימניה.

במהלך מיליארד שנות כלב העיקריות בהן הייתה פעילה, משנת 1962 עד 2005, יצרו חבריה מוזיקה מגוונת מאוד, מברוטאל פאגן בלאק מטאל פשוט עד פולקה, השפעות של מוזיקה עיראקית וכלה במזרחית פסיכדלית. הנוסחא לחישוב הצלחתם של חסרי הקצב: $ 25*2000+b-ter+100000000000000000000000000000000 $
(b=כמות השוקולדים שאבי ביטר אוכל בשנייה, ter= מספר השניות.)

חברי הלהקה עריכה

 • ג'ון לנין: קולות, גיטרה - לעיתים גם מפוחית, הנהגת המפלגה הבולשביקית, גיטרה בס, קלידים, ומסורים חשמליים (מת בהקלטת "ג. יפית, או יפיפית"). נודע בקריאתו "מות נכים אינו לשווא!" לאחר שאמו נדרסה על ידי יורשו לתפקיד, סטאלין. שירים הידועים הם לילה במוות, שדות גראס לנצח וכל מה שאתה צריך זה זיון.
 • פול מקארתי: גיטרה ערס, ציד קומוניסטים, צרחות נשיות משהו (שעדין לא בטוח אם הוא סטרייט או גיי כי יש את תאוריית הקשר למינו של פול מקארתי שאומרת שהוא היה בתאונת דרכים, שבה מוחו נפגע והוא הפך להומו, והוא הוחלף בטפיל), מכין סנדוויצ'ים. שירים המפורסמים הם שלשום והי, יהודי!(hi jude)(זאת מכיוון שהיה נאצי).
 • ג'ורג' חאריסון: קולות, גיטרה, גיטרה אקוסטית, גיטרה חשמלית, גיטרה בס, קלרינט קולות של שטיח בשיר "bluh jay way" וגיחוכים מטופשים. שירים המפורסמים: כשהגיטרה שלי עושה אורגזמות, מישהו, הסוף והנה באים הבנים.(שיר שנכתב על פול מקארתי לאחר שנהיה הומו)
 • רינגו סטאר: תופים, קולות של סנדוויץ' (יש המתבלבלים קול סנדוויץ' לבין מכין סנדוויץ'). שיריו המפורסמים הם עם קצת אורגיות מחבריי, גינת הדיונונים שהם שכנים של סקוידוויד, והנזלת הצהובה
 • ג'סטין ביבר: תלוי מהתקרה כשק איגרוף בכל פעם שלאחד מחברי הלהקה יש התקפי זעם ו/או חוסר מוזה והשראה.
 • אבי ביטר: בעל קייטרינג אברהם בייגה (אבי) ביטר קייטרינג בע"מ. נוהג להזין את חברי הלהקה עצמו לרוב.

היסטוריה של הלהקה עריכה

ההתחלה עריכה

לנין פגש את מקארתי באירוע התרמה לויקיפדיה הרוסית. הוא פעל באותו הזמן בלהקה שנקראה החצילים המרקדים, אשר הופיעה באותו אירוע. לאחר שעשו דו קרב מבטים וקרב אגודלים סוער במיוחד בו נאלץ פול להסכים כי האגודל של ג'ון גדול יותר (מה שעורר בו חשק קל למשהו לא חוקי) החליט מקארתי כי ייתכן וקשר עם לנין יעבוד לטובתו, וביקש להצטרף ללהקה. מקארתי הצטרף ללהקה והביא איתו את חאריסון. החצילים המרקדים הקליטו תקליט דמו ובו שלושה שירים וחצי. אבל הם לא ממש ידעו איפה להתחיל..

אז ב-1960 שבה הלהקה והופיעה כלהקת ליווי לזמרת האלמונית רוני סופרסטאר (או בכינוי שלה "רוני סטופדסטאר") ושם הם לא ממש שמחו על העבודה שניתנה להם כי הם היו צריכים ללבוש שמלות נצנצים אדומות ולהרים את ידיהם באוויר ולחשוף את שערות בתי השחי שלהם לציבור. בראיון שאחרי ההופעה התגלה כי למרות הכל, היחידי שבכל זאת נהנה מהעבודה היה פול מקארתי (ולא ממש להפתעם כולם..) בעקבות ההצלחה הלהקה החליטה לצרף את רינגו סופרסטאר (אחיה של רוני סופרסטאר) ולקרוא לעצמה החמצוציות, אך מאחר וסופרסטאר לא ידע לבטא זאת הם שינו את שמה של הלהקה לחיפושיות.

Bug_life.jpg|Right|thumb|250px|The Beatless. היזהרו מחיקויים

ההצלחה הגדולה עריכה

ההצלחה הגדולה של הלהקה הגיע בשנת 768 כאשר טסה הלהקה עם אבי ביטר לצרפת. בצרפת זכתה הלהקה להצלחה מרובה מכיוון שהשם של הלהקה עורר תאבון לצרפתים רבים.

זכור במיוחד המשפט של לנין "אנחנו יותר פופולריים מליידי גאגא", מה שגרם לתחילת המלחמה הקרה ומלחמת העולם השלישית. ג'ון, אחרי שקלט שהמצב נהיה ממש גרוע ושאולי יחרימו את הלהקה, הצביע בהזדמנות הראשונה שקפצו עליו כל המראיינים וכתבים מהחדשות על ג'סטין ביבר שהיה תלוי מהתקרה עם פנסים בעיניים ויותר מידי אגרופים לביצים ואמר שהוא אילץ אותו לומר את זה. העם הזועם הוציא את ג'סטין לכיכר העיר ושם זרקו עליו עגבניות, ביצים, קמח, שתן, גבינה פגת תוקף ,תחתוני גברים לא נקיים אחרי לילה פרוע וירקות רקובים וכך ניצלה הלהקה בעזרתו הנדיבה של שק האגרוף הפרטי שלהם.

אחרי שהקליטו כ2 שירים ואת ג'ורג' חאריסון מפליץ מהאוכל ההודי שאכל לפני ההקטלה, נחשבה הלהקה ללהקה הכי טעימה בעולם (כל הסינים בחרו בהם).

טרגדיה אצל הלהקה כאשר אמרגן הלהקה תקע חציל בבטן של אבי ביטר, אך בטנו הייתה משוריינת והחציל עף אל ג'סטין שנמנם לו תלוי הפוך מתקרה וחזר אל האמרגן כמו בומרנג במהירות של 180 קמ"ש. שלא תדעו. וכך הוא נשאר אדם עם חציל בראש (החציל בראש הפך אותו לאידיוט).

לאחר הטרגדיה, פגשו הלהקה את מיקי אנדריקס שהיה יודע גם בשם:" התלתליפה". ביחד הם עישנו סמים, אך הם הפסיקו לאחר שאבי ביטר אכל את הכל.

הלהיט הראשון של הלהקה היה "בבקשה תתני לי" אך הוא זכה במקום נמוך משטענו שיש בו רמזים לסקס, אך כיום נחשב לשיר הכי מזוהה עם הנוער.

ב1964 הם תכננו להופיע בארץ, אך דוד בן גוריון התנגד משום שפחד שאבי ביטר ייגמור את כל האוכל בארץ (אל תשכחו זהייתה זאת תקופת הצנע) אך לבסוף הם הופיעו שם ואז החל המיתון.

בשנים הבאות שיתפו החיפושיות פעולה הלהקות קווין, האבנים העגולות וגבעולי החצר. זכור קטע האופרה שהופיע בסרטים רבים "בהמה על רפסודה", וגם "אנחנו נזרוק עליכם אבנים" שזה שיר ששרו הקהל לאחר שחצילים מרקדים התפרצו אל הבמה וזייפו את All You Need Is Lunch.

הלהקה שינתה את העולם, סובבה אותו ואף יצרה כמה טורנדואים אבל אז בשנת 2005 הכיר ג'ון לנין את שמוקו אונו שהכריחה אותו לעזוב את הלהקה כי רצתה את ג'סטין ביבר לעצמה.

הפירוקעריכה

לפי תורת היחסות של איינשטיין אם חציל פוגע בך אתה נהיה משהו. רק שהחציל שנזרק היה רדיואקטיבי.

תחילת הסוףעריכה

לנין השטןעריכה

לסטאר הייתה בעייה קשה עם הקומוניזם שלנין השליט בלהקה, אז הוא היפנט אותו עם המילים הבאות: "אברה קדברה, קסם ודברה, קומוניזם שמומוניזם!" רק שהוא שכח להגיד : "בואו נאכל דבורה". כך לנין הפך לשטן שהשליט עוד יותר טרור בלהקה. רק לאחר שהמשיח, הגואל ומלך-מלכי-המלכים שבתאי צבי כישף את לנין הוא חזר למצבו הקודם. הוא עשה לכל הלהקה פרט ללנין ולשמוקו אונו מחיקת זיכרון. ולכן אף אחד לא רצה לדבר עם לנין ועם סטאר כי הם חשבו שיש בלנין חלקיק שטן ושסטאר בכל זאת יחזיר אותו.

החציל הרדיואקטיביעריכה

בשנת 1970 לג'ורג' חאריסון התחשק לאכול אוכל הודי שכלל בתוכו חציל. אז הוא קנה חציל והביא אותו לחזרות. אמרגן הלהקה (זה עם החציל בראש) הציע שחברי הלהקה ישחקו את אותו המשחק. כולם הסכימו (כולל ביטר וביבר) חוץ מלנין וחאריסון. חאריסון רצה לבשל את החציל ולנין טען שהביא טונות של מוטגן בשביל להפוך אותם לרעל למטרת מלחמות. אף אחד לא הקשיב להם והאמרגן זרק את חציל כך שיפגע בכוונה במוטגן. החציל הפך לירוק ולרדיואקטיבי. כולם הזהירו את האמרגן שלא ייגע והוא נגע בכל זאת. החציל היה לו חם מדי והוא פשוט זרק אותו באוויר. החציל פגע בביטר שפגע בביבר שעבר ליד סטאר ויצר לו את הזקן, עבר ליד מקארתי ומחק לו את הזקן (הוא רצה להסתיר את היותו הומו). גם שהחציל עבר ליד לנין וחאריסון הוא יצר להם זקנים. אך בראיון שמיד לאחר מכן לנין הכחיש וטען שהזקן הוא "נגד שלום" ושהוא לא גדל בבת אחת.

הפירוק הסופיעריכה

לאחר שהחציל נפל על הרצפה נשמע פיצוץ ונוצר אור גדול שכל מה שהיה בסביבת האור נפגע (חוץ מחברי הלהקה שנהיו חסינים עקב הזקנים הרדיואקטיבים והגילוח הרדיואקטיבי של פול.) לאחר מקרה זה המיקרופונים הפכו לעצים, כלי הנגינה הפכו לשיחים והרמקולים הפכו לאבנים ולבתים. חברי הלהקה הבינו שמשהו לא בסדר ורצו לברר מה קורה. הם גילו כי האולפן הפך לטבע עם מעבר חצייה. האמרגן ניצל את ההזדמנות וצילם אותם. הוא קרא לזה "אבבא רואד" וערך את ההופעה האחרונה של חסרי הקצב על גג ביתו (ההופעה נערכה בקומה העליונה של ביתו שכן, הוא גר בבית ללא גג ובגלל החציל בראשו אמר: "בואו נעשה את ההופעה על הגג..."). לאחר ההופעה, כל אחד הלך לדרכו ולא שבו לעבוד ביחד (התאריך הראשון של האיחוד היה אמור להיות בשנת 1995 אך חסרי הקצב לא ידעו שלנין ימות לכן דחו אותו ל-2069)

ההופעה האחרונהעריכה

ההופעה התרחשה בשנת 1970 שכולם, חוץ מפול היו מזוקנים. ההופעה התרחשה בגג בקומה העליונה של ביתו של אמרגן הלהקה. בהופעה השתתפו מגוון אורחים: חברו הטוב של חאריסון, ווילי פרסלר (יהודי שעברת את שמו מפרסטון), ג. יפית (למקרה ופול יצטרך קלידים), חברי להקת כוורת העתידים (אז לנין ומקארתי חטפו אותם במסגרת הנאציזם [פול] והקומוניזם [לנין].) בהופעה צפו עשרות אלפי אנשים (דרך מסכים, כי אמנם החציל הפך את האמרגן לדביל, אך לא דביל מדי כדי להכניס 15 אלף אנשים). את ההופעה עצרו שוטרים כי עברו על חוק איסור החזקת ג. יפית. הם כמעט עצרו אותם אבל שבתאי צבי מנע מהשוטרים לעצור אותם ע"י תשלום של 985485128712 מיליארד דולר. ג'סטין ביבר חיקה את התלבושות ואבי ביטר המשיך לאכול. יש האומרים שהוא חטף משבר אכילה ובגלל זה הוא בדיכאון. (משבר אכילה= מצב בו בן אדם אוכל הרבה.)

האיחוד של הלהקה עריכה

הלהקה התאחדה בשנת 2069 בגן עדן. פול מקארתי הפתיע את כולם באיחוד שהוא לבוש בבוקסר צמוד ועל גבו קעקוע עם סמל של חברת קונדומים וכיתוב של:" גם אני הופעתי בתור נציב בסרט:" אורגיות בבר".

מקור שמהעריכה

Bitelse

אלבום הבכורה שלהם בארץ הקודש, "קצת אחרת" (באנגלית: bit-else)

לנין מספר:

גרשיים1 יום אחד גררתי את החבר'ה לעצרת קומונסטית בסין, ורינגו נורא התלהב מהחיפושיות שאכלנו שם לצהריים. הוא הציע לנו את השם, בשגיאות כתיב (האיי-קיו הממוצע של בני משפחת סופרסטאר שווה בערך לאיי-קיו של מסך LCD בפנסיה), ואנחנו הסכמנו. לאחר מכן, משום מה כולם חשבו שקוראים לנו The Beatless ולא beetles. מוזר. גרשיים2

—ג'ון לנין


למרות שזוהי היתה שגיאת כתיב פשוטה שהביאה לשם הביזארי של הלהקה, הועלו תיאוריות רבות בנוגע לשם, המפורסמת שבהן גורסת שזהו משחק מילים של לנין - bit, שפירושו "קצת", ו-else, שפירושו "אחרת". המתרגמים של אלבומיהם לעברית היו מודעים לתיאוריה זו, וכך אכן תרגמו את שם אלבום הבכורה שלהם (ראו תמונה).

להיטים נבחרים עריכה

 • תינוק, אתה יכול לנהוג במכונית שלי (Baby You Can Drive My Car)
 • קקי או קקי למה עזבת פתעום
 • חתיכת *** אמרתי לך אל תפריע לי, יא *^$@) (Don't Bother Me)
 • לחרא שלי שלוש פינות
 • אתה באמת חייב להחזיק אותי. או שתיפול!
 • לא הילד הזה, הילד הזה. (This Boy)
 • תמותו תמותו אנשים תמותו
 • אני לא מרגיש טוב.. (I Feel Fine)
 • תאט למטה (Slow Down)
 • קיבלתי לקבל אותך לחיי (Got To Get You Into My Life)
 • ילד גדול מחרבן מחרבן לבד הילד הגדול
 • אתמול בלילה היה ***
 • עוד ילדה. יופי, בדיוק מה שחסר לי שתמות חרבון! (Another Girl)
 • אתה הולך להפסיד ת'בחורה הזאת. אנד אה טרו-וואה! (You're Gonna Lose That Girl)
 • כולה ראיתי פרצוף, מה יש לך? (I've Just Seen A Face
 • מהפכה של חרבון
 • מהפכה של קקי ופיפי
 • מהפכה של להשתין
 • מהפכה שידורים חוזרים
 • מהפכת סקס עם יוקו אונו
 • הנזלת הצהובה (Yellow Submarine)
 • אני לוייזר? אני לוייזר? (I'm A Loser)
 • בערך אפס ימים בשבוע.. (8 Days A Week)
 • לא דבש (תגובה על הפרסומת הראשונה של ג' יפית)
 • בחייאת תאהבי אותי
 • אם נפלתי... אז איך אני מת (If I Fell)
 • לרצוח גרבילים
 • אתה לא יודע את השם שלי כי זה חסוי (You Know My Name)
 • לרדת על בטהובן (בתקופת ההצלחה) (Roll Ovet Bethoven)
 • כסף לא יקנה לי אהבה (Money Can't Buy Me Love)
 • אני רוצה כסף! (שירים אלו מוכיחים כי פול מקרטני לא החלטי בכללי) (Money - That's What I Want)
 • הצילו! אני טובע! (Help! Im Down)
 • היי יהוד (Hey Jude)
 • Let's eat bee (פשוט תגידו את זה הרבה פעמים ומהר)
 • אני הוא הנבתן! (I am the walrus)
 • שלשום (Yesterday)
 • All You Need Is Fuck
 • יוסי בשמיים עם אל.אס.די (Lucy in the Sky With Diamonds)
 • הנה בא הירח (Here comes the sun)
 • שדות גראס לנצח (Strawberry fields forever)
 • בירה שחורה ((BlackBeer(d)
 • כשהגיטרה שלי מקבלת התקפי זעם (While my guitar gently weeps)
 • לעבר ג. יפית
 • ניירות חזרה כותב (Paperback writer)
 • המילה המפורשת (The word - אמנם השיר לא נכתב על המילה המפורשת האמיתית.
 • תן לי ליפול למטה (Don't let me down)
 • פיפי לאנד (PepperLand)
 • הסוטה על הגבעה(The fool on the hill-נכתב על הנשיא קצב)
 • תחזור קדימה (Get back)
 • לילה של עבודה קלה (A hard days night)
 • משהו אחר (Something)
 • בואו לבד (Come together)
 • רשיון למות (Ticket to ride)
 • כביש 90 (The long and widing road)
 • כי (Because)
 • סמטת שינקין (Panny lane)
 • אלינור ראגבי (Eleanor Rigby)
 • לא תראה אותי (You won't see me-שיר על דנידין)
 • איש שומקום ( Nowere man-המשך השיר "לא תראה אותי)
 • מה נשמע (What's goes on)
 • לחפור פוני (Dig a pony)
 • תחפור את זה (Dig it)
 • יש לי תחושה רעה (I've gotta filling-נכתב כשהתחילו לחלות בצחלפת עציצים)
 • Getting better ( אחרי שהחלימו מצחלפת העציצים)
 • היא עוזבת את הבית - תודה לאל (She's leaving home)
 • עם בתוך אתה ועם בלעדיך אתה (Within you without you).
 • 910 (One after 909)
 • Good morning Good evening
 • היא רון קופמן (She´s so heavy)
 • לסחוב את רון קופמן (Carry that weight)
 • ירח של יום טוב (Good day sunshine)
 • אני כל כך משועמם (I'm so tired)
 • אני רק הוזה. (I'm only sleeping)
 • מי לא השגיח על המנגל?! (Blackbird)
 • הציפור הזאת עפה מכאן (כשזרקו את הציפור השחורה).
 • בשביל אפ'חד (For no one)
 • בשביל הצהוב שלך (For you blue)
 • מועדון הטחולים הכאובים של הטוראי דבורג אואטה (Sgt peppers lonley hearts club band)
 • ליידי מדוזה (Lady madona)
 • ממך אליי
 • שיר הודי אקראי
 • שמחה זה חציל קפוא (Happiness is a warm gun)
 • כולם עכשיו לבד (All Together Now)
 • הבלדה על ג'ון לנין ושמוקו אונו (The Ballad of John and Yoko)
 • כשאהיה בן 149 (When i'm 64)
 • המחר לעולם אינו שומע (Tomorrow never knows)
 • היי צ'יוואווה (Hey Bulldog)
 • סיבוב וירייה (Twist and shout)
 • כסף כן קונה אהבה (Money Can't Buy Me Love)
 • היא שונאת אותך (She loves you)
 • מוזיקת נשמה של שודד
 • נהיה גרוע יותר.. (Getting better)
 • מיכאל (Michelle)
 • במותי (In my life)
 • גן הדיונון (Octopus Garden)
 • אוכל לא כשר (Piggis)
 • הלו, פאק אוף (Hello good-bye)
 • היא אוהבת אותך, כן, כן, לא. (She Loves You)
 • למען רווחתו של האדון עפיפון (For the benefit of mr. kite)
 • רוקי דביבון (Rocky raccoon)
 • הטראפל של סאבוי (Savoy truffle)
 • והציפור שלך יכולה לזיין (And your bird can sing)
 • לנהוג לי בקורקינט (Drive My Car)
 • אנחנו יכולים לעבוד את זה החוצה (We can work it out)
 • אני אני אני (על הגאווה העצמית של ג'ורג')
 • זהו. הסוף. (The end)
 • אם אני צריך מישהו משהו? (If I need someone-נכתב כשג'ורג היה בדרך לחנות סקס למכולת)
 • תרוצי בשביל הסמים שלך (Run for your life)
 • כל מה שאני צריך לעשות (All I've got to do-מבוסס על רשימת "מכולת" של ג'ון לנון)
 • יש לה שטן בכבד (She's got a devil in her heart)
 • לילה טוב רע (שיר הערש לג'סטין ביבר.)
 • תבכה, "Baby", תבכה! - נכתב כעונש לג'סטין ביבר אחרי ששר את השיר "Baby"
 • סאן מלך - שליט סין (נכתב ע"י לנין בתקופה הקומונסיטית בעת ביקורו בסין)
 • מר חרדל החריף (Mean Mr. Mustard)
 • היא נכנסה דרך חלון השירותים. כשהייתי בתוכם. (She Came In Through The Bathroom Window)
 • קרומי שינה מפלסטיק
 • אנחנו יכולים להתעמל את זה.
 • פטיש הכסף של מיקי בוגנים (Maxwell's Silver Hammer)
 • אל תחזור יותר! (Get back)
 • כאן, שם ובכל מקום (ההמנון של משטרת ההגירה)
 • אהלן חבר'ה!! אני כאן כדי לחרב עוד מסיבה!
 • ארוך, ארוך, ארוך, (Long long long-בלדה על איבר מינו של ג'ון לנין ג'ורג' חאריסון)
 • Lovely Pita
 • אהבה מזוייפת (Real Love)
 • חופשי כעבד במצריים (Free As A Bird)
 • י'בן *** אתה אף פעם לא מביא לי ת'כסף ה***** שלך#$!@$ (You never give me your money)
 • לחצות את הכביש (Across the universe)
 • בישבלך ראש כחול (For you blue- שם נוסף לשיר, אחרי שג'ורג' חאריסון יצא מתוך אורגיה בבית זונות עם הרבה השראה)
 • אחר צהרים טובים (שילוב של השיר good morning good morning ו good night)
 • הוד מסריחותה (Her Majesty)
 • עור-לה-לי עור-לה-לה (Ob-la-di Ob-la-da)
 • אני כן אשם (Not guilty)
 • תינוקות בשחור (Babys In Black)
 • Day Toster
 • או! מותק! (Oh, darling)
 • שעה אני קורא בשמך יא חרשת! (I call you'r name)
 • אני מרגיש נאחס...
 • I should known better
 • אני למעלה (I'm down)
 • אני מסתכל דרך הבגדים שלך! (I'm looking throw you)
 • נ.ב. אני רוצה להיפרד (p.s. I love you)
 • גשם חומצי (Rain)
 • מס ההכנסה (Taxman)
 • נא לא להיכנס לפאניקה!!! עוגת דבש משוגעת מסתובבת חופשיה ברחובות!! אההה!!!!! (Wild honey pie)
 • אני לי שלי (I me mine)
 • דברים שאמרנו אתמול (Things we said to day)
 • חכה! טוב לא מ'שנה, תמשיך.. (Wait)
 • צ'ולי צ'ולי אנדוליסה- יא קא רין דה!
 • כולם מנסים להיות הבייבי שלי (Everybody's try to by my baby-שיר שנגנב ע"י ג'סטין ביבר, שונה, ונהרס עד היסוד למטרותיו המקוללות של ביבר[לא שקודם הוא היה שיר טוב..])
 • לכולם יש משהו להסתיר חוץ מימני ומהקוף שלי (מבוסס על ג'ון לנין שנתפס שוכב עם בובה של קוף)
 • תינוק אתה איש עשיר (השיר נכתב על ג'סטין ביבר שאחרי כמה שיעורים אצל שמוקו אונו הפך לזמר המצליח היחידי בעולם בעודו בתול [ובתור נקמה אחרי כל השנים של החבטות, הוא גנב ללהקת החיפושיות את התסרוקת!])
 • שניים של אנחנו (Two of us)
 • סיידי הזונה (Sexy sadie)
 • הפנס שבפנוכו (The lnner light)
 • אני רוצה להיות הבחור שלך,אני רוצה להיות האהבה שלך,אני רוצה להיות הבחור שלך,אני רוצה להיות האהבה שלך,'!!!!'I wanna be your man
 • מי ראה את הנעל השנייה שלי? החומה. הישנה.
 • שאל אותי למה (Ask me why)
 • תגיד לי למה (Tell me why)
 • תחזיקי אותי חזק. אני לא שואל אותך!
 • טוב, נו, פעם שנייה ואחרונה.
 • יש לה סרטן בלב. (She's Got A Devil In Her Heart)
 • תחזיקי בי חזק. איה, לא כזה חזק! (Hold Me Tight)
 • כל האהבה שלי... למישהי אחרת!! (All My Loving)
 • כי אני מניאק (Taxman שיר שנכתב על גובה מס)
 • בנה של אמא (סחוטה 100%) טבעית (Mother Nature's Son)
 • תנומות זהב (Golden Slumbers)
 • מוצר יקר (Dear Prudence)
 • עוגת דבש (סיפור הפיכת האישה לעוגה)
 • דרך כחולה וטפשה (Blue Jay Way)
 • אדון דוור, האם הגיעו הסמים שהזמנתי? (please mr. postman- נכתב לאחר שג'ון לנין שיקר לדוור שג'ורג' חאריסון הזמין סמים)
 • כשראיתי אותה מז***נת שם (when I saw her stand there-נכתב לפני שפול מקארתי נהיה הומו)
 • יום במוות (a day in the life-נכתב לאחר שלנין ביקר בפסיכולוג ונזכר במה שקרה לפני שהגיע לנשמה השנייה שלו)
  • לילה בחיים (גרסא נוספת לשיר- שבו לנין מספר לחברים על בילויי הלילה בחברת הקומוניסטים)
 • היא אמרה: לך תזד**ן (she said she said)
 • אנה (חטוף אותה)- (נכתב כאשר לנין השתלט על ביתה של אנה פרנק עם הקומוניסטים)
 • תקן ת'חור (fixing a hole-נכתב לאחר שרינגו נפל ומקראתי היה צריך לעשות לו ניתוח בתחת)
 • כוס בצל (glass onion-מתכון למרק בצל לפי לנין)\
 • אני כך כך ערני! (i'm so tired)
 • היא לבשה מחבת (polythene pam)
 • היא נכנסה דרך חלון האמבטיה, התפשטה ו...פשוט התקלחה! (she came in through the bathroom window

/* סמים! */

דיסקוגרפיה עריכה

"נו תפסיקו כבר ללכת אחריי ותמצאו לכם חיים!"
~ ג'ון לנון על "אבבא רואד"
"אני הכי אוהב את העטיפה של האלבום הלבן. פעם ראשונה שאין על העטיפה את רינגו."
~ רינגו סטאר על "האלבום הלבן"
"באמת חייבים כל כך הרבה תמונות של ג'ורג'?"
~ ג'ון לנין על "קשה ימים לילה"
"באותה תקופה כל אחד פשוט היה במסגרת אחרת"
~ ג'ון לנין על בואו נאכל דבורה
"ביום שבו ג'ון לנון גידל זקן גם אני החלטתי... מה הבעיה?"
~ ג'ורג' חאריסון על "אבבא רואד"
"חררר.... פשששש.... חרררר... פשששש..."
~ פול מקארתי על "חסרי קצב להשכרה"
"יום אחד אני ומקארתי ישבנו בחדר והתחלנו לנגן אחרי אכילת במבה ולפתע, הכל עלה לי..."
~ ג'ון לנין על היום שבו רצה להקיא בכתיבת "מועדון הטחולים הכאובים של הטוראי דבורג אואטה"


Paulgay1

העטיפה של קשה ימים לילה. נמסר כי יש שם רמז לכך שפול מקארתי הוא הומו, אך לא ברור לגמרי מה הוא.

 • בבקשה בבקשה אני (please please me)

- 1963

 • עם חסרי הקצב (with the beatless)

- 1963

 • קשה ימים לילה (A Hard Day's Night)

- 1964

 • חסרי קצב להשכרה (Beatless for Sale)

-1964

- 1965

 • נשמה מקונדום (Rubber Soul)

- 1965

 • רובה מים (Revolver)

- 1966

- 1967

 • רכבת הקסם של הסיפור שלי (Magical Mystery Tour)

- 1967

 • הספר הלבן (The White Album)

- 1968

 • הנזלת הצהובה (Yellow Submarine)

- 1969

- 1969

- 1970

 • מאסטרי עבר (past masters)

- 1988

Letitbemonkeys copy

העטיפה של בואו נאכל דבורה. יש אומרים כי באלבום זה היה השינוי המשמעותי ביותר אצל חסרי הקצב.


nn:The Beatles