חסר חוש הומור/מרים פיירברג

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש

ערך ראשון שלי!Attention niels epting 01 הצדע חייל!
אתה עומד מול כובשת הארצות הגדולה- מרים פיירברג"העיר הזאת הולכת להפוך להיות מעצמה צבאית שתכבוש את כל העולם בירת הספורט של ישראל"
~ מרים פיירברג


"זו לא דיקטטורה! קיבלתי רק 99% מהקולות!"
~ מרים פיירברג על בחירות


"סוף סוף נצא מהקופסא"
~ מכבי נתניה


"היא הראש עיר הכי טובה ש'ייתה לנו!"
~ סמי פלאפל (מפלאפל הצומת), סגן ראש העיריה על מרים פיירברג


מרים פיירברג הידועה בתור המלכה הבלתי מעורערת של העיר נתניה ומוסדותיה, מפקדת צבא הערסים הבינלאומי ולוחמת למען שיוויון זכויות לפריקים, פקאצות ופרחות. עובדה ידועה היא שכובשת העמים הדגולה למדה קרימינולוגיה, מזרחומטיה וחשישולוגיה מורחבת על מנת להבין טוב יותר את בני עמה עירה.

[עריכה] על מריים פיירברג

לא הרבה ידוע על ילדותה, חוץ משהייתה בת לקצין ועובדת סוציאלית. מומחים משווים חינוך זה לאימרה: "speak softly, and carry a big shotgun" של תיאודור רוזוולט, אחד מנשיאי מועצות הברית. כחלק מהתוכנית שלה להשתלט על העולם, היא מינתה אדם אחד לראש העירייה, ואחר כך נישאה לו, מה שגרם לו לרדת מהתפקיד, כדי שהיא תקבל אותו. פיירברג גם ניהלה בתקופה זו או אחרת בחייה מערכות חינוך, בריאות, מים וכיו"ב, כדי ליצור קשרים עם העובדים, ובכך להשתלט עלהם בקלות אחר כך.

[עריכה] תוכנית כיבוש העולם

כשהשתלטה כשנבחרה לראשות העיר פעלה פיירברג במרץ לקידום מעמד הערס בישראל כשיבאה ממדינות אויבות ערסי-צעצוע במחיר חבילת חשיש כל אחד. כשהערסים התרבו, חששה פיירברג שהם יגלו את מוצאם האמיתי, ולכן אמרה להם שהם: "ממוצא מזרחי". פיירברג מתכוונת לכבוש את כל העולם. היא מתחילה, כמו כל שליט עריץ נורמאלי, בקטן, עם סיפוח של אזורים נחשבים מבחינה חינוכית (ע"ע חנונים) כדי לעזור לה בפיקוד על צבא הערסים. היא מתכוונת להוביל צבאות ערסים חמושים בטפו-טפו, אולרים ו"חי" לכבוש את מישור החוף, את ישראל, ולבסוף, את אמריקה. בדימיונה הקודח יש לה תמונות רצות של אנשי "אביחיל" (הבסיס הצבאי, קצור של "אבי חייל") מפקדים על פלוגות הפאקצות עם הד!ב*0 ה!7!ד*0 המושים שלהם (!!!).

כלים אישיים