חשמונאים

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Toxic2 ערך זה שיך לאימפרית הרשע
ערך זה הוא מרושע ושייך לאימפריית הרשע,איןציקלופדיה אינה אחריית לנזקים שיגרמו מקריאת ערך זה.


Kipa ערך זה שומר מצוות
ערך זה שומר מצוות ואינו נערך בשבת.


"ניסתי פעם. התמסטלתי והתמכרתי."
~ שבתאי צבי על חשמונאים


חשמונאים הם שושלת של כת יהודית מסתורית התומכת בעישון חשיש. הם היו צאצאיו של הנרקומן מתתיהו הסטלן , אשר גילה את "סודות" עישון החשיש בארץ ישראל הקדומה.

[עריכה] מוצא ורקע היסטורי

מתתיהו הסטלן נולד בשנת 248 לפנה"ס , בגיל 19 התחיל את מסעו אחר "החיים הטובים" וכעבור 3 חודשים הוא מצא את "החשיש". מיד התחיל מתתיהו לצרוך אותו ובתוך זמן קצר התמכר אליו, הוא חזר לעיר הולדתו בגיל 36 והתחתן תוך שבוע לאחר שסימם ואנס את בת זוגתו לעתיד רבקה בת ירדנה המיוחמת.


[עריכה] ילדיו

למתתיהו הסטלן נולדו 7 בנים , אך 2 מתוכם מתו ממנת יתר בגיל צעיר ובגלל זה אין עליהם מידע נוסף , פרט להיותם בניו של מתתיהו הסטלן


- יוחנן הגידם שמעון החכם יהודה המכבי אליעזר החרמן יונתן המבסוט רזיאל החנפן שמוליק הזריז
מקור כינויו בגיל 7 איבד את ידו כשנלחם נגד סמור יערות אוזבקי מסומם שמעון קיבל את כינויו על כך שלא עישן חשיש שעבר התוקף שלו נקרא על שם סבו קיבל את כינויו על כך שהתחיל לאונן כבר בגיל 6 וחצי יונתן היה תמיד שמח בחלקו, יונתן היה הבן הצעיר ביותר במשפחה קיבל את כינויו על כך שהיה מתחנף למתתיהו אביו על מנת לקבל עוד מנת חשיש פלאפל קיבל את כינויו על כך שמעולם לא ניתפס על ידי הרשויות
תרומתו לכת יוחנן הקים את בית האגודה והיה המנהל בשנה הראשונה שימש כיועץ ומפיץ תורת הכת היה שר הצבא של הכת, נלחם נגד היוונים שסרבו לעישון החשיש עוזרו הראשי של יהודה כותב תורת הכת אין מידע אין מידע
תקופת הניהול היה המנהל של הכת בשנה הראשונה היה המנהל הטוב ביותר ומכונה "הנדיב הסטלן" ניהל 4 שנים לא ניהל , עיסוקו היה כיבוש שטחים והפצת החשיש בארץ ישראל לא ניהל , עזר ליהודה בכיבושים היה המנהל אחרי שמעון וניהל את הכת 22 שנה אין מידע אין מידע
גיל מותו נפטר בגיל 74 ממחלת הקטרוס (HIV בשפה עדכנית) נרצח בגיל 57 על ידי מתנגדים שסרבו לקיומה של הכת נהרג במהלך אחד הקרבות על שטחי גידול של גראס , גילו אינו ידוע נהרג במהלך הקרב נגד סלאוקים שהתנגדו לכת בטענה שהכת מזוייפת , גילו אינו ידוע מת בגיל 68 סיבות מותו מיסתורית מת בגיל 19 ממנת יתר מת בגיל 23 ממנת יתר , אחדים מאמינים שזייף את מותו ועבר לעישון נרגילה
גיל התחלת עישון החשיש התחיל בגיל 20 התחיל בגיל 20 יהודה התחיל בגיל הצעיר ביותר - 13 אלזער שהושפע מאחיו יהודה התחיל בגיל 16 יונתן התחיל בגיל 24 התחיל בגיל 19 אך מת כמה חודשים מאוחר יותר התחיל בגיל 18 , נגמל אך חזר לעשן בגיל 20


[עריכה] הסיכסוך עם הסלאוקים

כמה חודשים לאחר הקמת הכת הגיע נציג של הסלאוקים לבדוק את כשרות הכת וגילה שהם לא מוכרים גבינה ולחמניה כמו שנרשם ברישום העסק ושהם מלמדים כת סטלנית וקטלנית ביותר לאנושות.

[עריכה] הקרבות בסלואקים

מנהיג הסלאוקים "גור בן עמנן הפלישתי" הכריז על כת החשמונאים כאויב מסוכן ומיד התחילו הקרבות של הסלאוקים נגד כת החשמונאים שכללה את בניו של מתתיהו הסטלן, מאמינים ושכירי חרב. הקרבות נמשכו 20 שנה ולאחר מכן הסלאוקים נכנעו ונתנו לכת אישור עבודה.


[עריכה] הסיכסוך עם היוונים

לאחר שהסלאוקים נכנעו היוונים הבינו שאם הכת תתחזק יהיה עליהם לצרוך בחשיש להתמסטל וכך בנות העיר היוונית היו נפתחות מינית לחברי הכת.

[עריכה] הקרבות ביוונים

הקרבות היו בעיקר על שטחי גידול גראס, כל שטח שהיוונים הצליחו להשטלת עליו, הושמד ונמכר לסטלנים נוצרים. הקרבות נמשכו 7 שנים ולאחר מכן היוונים ניצחו.


[עריכה] סוף שילטון כת החשמונאים

לאחר 27 שנות המלחמה ביוונים הפסידו החשמונאים ליוונים מונאלצו לנדוד לדרום הארץ. צאצאי הכת הומתו בעיקבות תגובתו הזועמת של צ'אק נוריס על הכת ומאמיניה והיום ספק אם נשארו לה 37.64324692672362569257027 מאמינים.

Cat 676 (1)

תגובותו של צ'אק נוריס לכת

[עריכה] חוקי הכת וחגים

חוקי הכת
כן תגנוב חשיש
כן תרצח בשביל חשיש
כבד את אביך ואת אמך בחשיש שלך
לא תחמוד בשטח הגידול של שכנך
לא תחמוד את זונת רעך
לא תלשין על חבריך המעשנים
יש לאונן כל יום ב-6, בבוקר ולזיין ב-6 בערב
זכור את מתתיהו הסטלן
לא תישתה מים של עין גדי למען יאריכו ימיך

[עריכה] חג היום האחרון

את חג היום האחרון חוגגים ביום האחרון של השנה, על מנת לאודות לאל על שנתן לנו את שנת העישון הטובה, בחג הזה נהוג לעשן חשיש ולזיין עד הבוקר. מצווה נוספת של החג היא להרוג לברך יהודים אחרים ולאנוס נוצריות בתולות ולאחר מכן להמחיש אותן (להמחיש = לצרף אדם מסויים לכת החשמונאים על ידי לקיחת בתוליו וגרירתו לעישון החשיש)

[עריכה] חג הקציר

את חג הקציר חוגגים בפעם בחודש, בחג זה קוצרים את יבול הסם שותים מים עד הבוקר והורגים מברכים את היהודים האחרים.


[עריכה] חג השאלות

בחג זה המשפחה מתאספת מסביב לשולחן, שוחטים מברכים את היהודים האחרים כמובן ומתחילים לאכול אותם. לאחר מכן נהוג לעשן כמויות עצומות של חשיש ולשתות מים. בחג זה נהוג לתת לילדים לשאול שאלות כמו "למה מברכים את היהודים ? " ועוד..

[עריכה] חג התשובות

חג זה נחגג יום לאחר חג השאלות, בחג זה כל הכת מתאספת, מעשנים חשיש ועונים לילדים על השאלות כמו "אנו מברכים את היהודים בגלל שמתתיהו הסטלן היה יהודי בעצמו"

כלים אישיים