FANDOM


Dollar ערך זה תורם לכלכלת העולם!
בזמן קריאת הערך הימנעו מ:
  • לדרוך על כול כסף שהוא מכול מדינה שהיא
  • להשמיץ את ארקדי גאידמק כי הוא יודע איפה אתם גרים!
  • ללכלך חלון כל שהוא
  • העברת דולרים במעטפות מתחת לשולחן


Kipa ערך זה שומר מצוות
ערך זה שומר מצוות ואינו נערך בשבת.


טיב טעם הינה מעדניה כשרה למהדרין אשר הוקמה בעידן המודרני כדי לתת מענה לכל המעדניות הנוכריות שאינן מקפידות על כשרות אשר צצו בתקופת הקמת טיב טעם. נכון להיום, הרב עובדיה יוסף הוא המנכ"ל וסר ארקדי גאיידמק ניסה לקנות את הרשת אך עקב היותה מוכרת דיברי טובין יהודים ולא חלב זר נוכרי וחזירים, החליט להפסיק את הרכישה ולרכוש את רשת "סופרסל"

הקמת המעדניה עריכה

הקמת אבן הפינה בנתניה היתה אירוע מרגש שכן הזמן להקמת אלטרנטיבה כשרה חיממה את לב היהודים. נצפו מחולות של חרדים ומקובלים מסביב החנות עוד בזמן הבניה.

זה זמן רב שהמדינה הוצפה במעדניות לא כשרות וסופרמרקטים לא כשרים (חצי חינם, מגה וכ"ו). לחץ החרדים אמנם לא הפסיק את פעילות הרשתות האלה אך נתן אור להקמה של רשת כשרה למהדרין אשר תגיש דברי חלב ודבש ובשר כנהוג לפי חוקי הדת היהודית.

Trollop

מנה כשרה בטיב טעם

ובנוסף על השלט של המסעדה כתוב בחינניות:"כאן מוכרים בכיף זונות,סרסורים ווודקה"

מרכולתה של החנות עריכה

בחנות יש דברי טובין רבים אך היא ידועה בעיקר בבשר החזירים שהוכשר כהלכה ובמיני הברחשים והרחשים שניתן לקנות שם (במרינדה או בלי). ניתן אפילו לבקש מהקצב החרדי לפזר מעט מהחלב השמן ישירות על הבשר כנהוג אצל יוצאי העדה הפרסית.

מחלקת הדגים מכילה דברים טובים כגון רכיכות כשרות, ואילו במחלקת הגבינות ניתן יהיה להבחין אפילו בגבינות נוכריות אשר יהודים יוצאי אירופה יאהבו לשוב ולאכול לאחר כל השנים בארץ.

העתיד עריכה

27258725

פסטרמה שנשלחה מן העתיד להציל את העולם מטל מוסרי

החנות צברה קהל לקוחות רב. היא גדלה והתפתחה עד ללא ידע, אך המתחרים החלו להכשיל את החנות ולטעון שזכות הציבור לאכול מזון לא כשר ומגעיל. כך החלו לבנות בתי עסק גדולים עוד יותר וחנויות ענק אשר בהם העוף מופרד מהגבינות וההיצע דל ביותר שכן להיות בן חורין בארץ ישראל, פירושו לאכול את מה שבא לך.

הצדיקים התפללו לאלוהים שיעשה משהו שיגרום לאנשים האלה להפסיק להרוס את דברו בעניין הכשרות ויניחו לאנשים לאכול שרימפס ולקנח בעוגת גבינה שמנה, כמיטב המסורת היהודית.

אלוהים שהרגיש שכוחו דל מכדי לעזור, פנה לסר גאיידמק וזה הבטיח לו שיעשה הכל בכדי להסדיר את העניין שכן גם הוא שומר מצוות וכשרות מובהק עוד מימיו באנגולה שהבריח משחות שיניים ומגבות מבתי מלון מטורקיה . לכן החליט למסור כספים רבים למען החנות. כך הוקם בית המקדש בבירת הערסים.

800 פאות רוחבו ו 2000 זכיכות אורכו ואריחיו מבריקים והחלונות נוצצים. ואלוהים מדבר לכל עם ישראל בחנייה לבוא לתוכו ולקנות את כל הטוב אשר בארץ.

במהלך השנים הציעה החנות מספר מבצעים אנינים לציבור, שגרמו לעליית קרנה. הבולטים ביניהם היו מבצע הבשר המיושן עד מאוד והמתובל להסוואת הארומה והריח ומבצע ביצי הפסחא שפג תוקפן. שבחה של החנות יצא לפניה כמי שהאיכות היא נר לרגליה, כל זאת הודות לחתולי החצר שהועסקו במסגרת הבטחת האיכות של החנות.