טמגוצ'י

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש

טמגוצ'י, או בשמו המלא, טמגוצ'יקינימאניהרולוסוגדיהמאראצינייפנית: ), הינו וירוס מחשבים מחוכם שהומצא בסין (כן, גם הוא Made in China) ויובא על-ידי דורה הפיהרר החוקרת למערב והמזרח התיכון במטרה לשלוט במוחם של ילדים קטנים וחפים מפשע, ולכפות עליהם חיי עבדות וסגידה. זהירות, הטמגוצ'י עלול לטמטם לכם את המוח בצורה קשה ביותר שיגרום השפעות כמו: השוואת אנשים להכלאה בין אהוב אולמרט לג'סטין ביבר. הפלצה מרובה. רצון לראות לסביות מתנשקות. רצון לדפוק לילדים מכות. עדיף לא לאכול כדור טניס בעת קריאת הערך(עדיך כבר לא לקרוא בכלל!!!)

[עריכה] פרב פלטשר

כל הכבוד!!! פתרתם את החלק הראשון של המשחק!!!!הרמז לשלב הבא הוא: משחק הציפורים המוכר של הסלולארי.


  • חפשו את הערך: "_ _ ג _ _ - ב _ _ _ איןציקלופדיה" בגוגל :)

[עריכה] מהו הטמגוצ'י?

לפי חקירת השב"כ עולה כי הטמגוצ'י הומצא בשנת 1996, כאשר התחילו הוריהם של רוב ילדי העולם לאסור עליהם לראות את תוכניתה של דורה, זאת באמונה שתוכניתה של דורה מעודדת אי הכנת שיעורי בית (או "החטא הקדמון"), ולכן החליטה דורה להפיץ וירוס קטלני שישלוט בילדים, גם מחוץ לתוכניותיה. הטמגוצ'ים מתחבאים במשחק דיגיטלי ואינפנטילי וחמוד, אשר נמכר בחנויות לילדים תמימים, בתמורה לתשלום סמלי של 10 שקלים והנשמה שלך.

טמגוצ'י.jpg

הטמגוצ'י לפני הכנסת המשחק התמים לתוכו.

בשלב זה של החקירה פתחו אנשי התמיכה התכנית של השב"כ את המכונה ובדקו מה מסתתר שם. אך מכיוון שהחקירה קרתה במהלך המבצע הצבאי "טיסה קבוצתית מוזלת להוואי", התקשר ראש לשכת ראש השב"כ הראשי בכבודו ובעצמו למנהל המשמרת ב-HOT ואמר לו שישלח טכנאי לבדוק אותו. ולאחר כחמש שנים (ומאות קורבנות לקוחות תמימים שמטלו את חייהם) הגיע הטכנאי, וזה היה דיווחו:

"למכשיר שלושה כפתורים בדרך כלל, ניתן "לגדל" (על הצג) יצור דיגיטלי שזקוק למזון, חינוך, נקיון, חיבה ועזרה רפואית.

בטמגוצ'י עשויות להיות דמויות שונות; ישנם טמגוצ'ים עם ילדים, עם כלבים, עם דרקונים, וניתן אפילו לגדל בני סלע קטן וחמוד.

אלה היו 37 מילים, ועל כן אני צריך לקבל תוספת שכר החודש"

הדוח


אחד מן היתרונות של הטמגוצ'י כוירוס מתמשך הוא שהוא דורש טיפול יומיומי ומתמיד, אחרת החיה הווירטואלית תמות. אם הטמגוצ'י אינו מקבל את צרכיו, הוא מצפצף כדי להסב את תשומת הלב של בעלי המכשיר, כך הילד לעולם לא יוכל לעזוב את הטמגוצ'י, אם בכל זאת הוא לא מטופל, הוא עשוי לעזוב או למות, אך ניתן ליצור דמות דיגיטלית חדשה, מכיוון שדורה לא רצתה שילדים יעזבו את המשחק רק בגלל מות החיה. (ע"ע נקרופיליה) הטמג'וצי גדל במימדי ענק אם נותנים לו לאכול חומוס, מה שקרה לילד תמים באירן שבטעות הפך את הטמג'וצי שלו למי שהיום נקרא "מחמוד אחמניג'ד" .

[עריכה] הטמגוצ'י המקורי

הטמגוצ'י המקורי נבנה ביפן על-ידי סון צ'ינג צ'אנג צ'יגונגה. כשנשאל הממציא לשם מה בנה את הוירוס הנורא, ענה לחוקריו כי הוא חושב שהוא נשכר שהוא שכח את סירופ המייפל שלו על המחבת, ורץ כל עוד נפשו בו לכיוון המטבח. לאחר מחשבה עמוקה הבינו החוקרים כי האיש מעולם לא שם מייפל על מחבת, וכי הוא נעלם מן הבית, לכן יצאו מהבית בריצה ונכנסו למכוניתם, שם מצאוהו שוכב מעולף.
כשהתעורר סון, סיפר להם כי ניסה להתניע את המכונית בעזרת הכבלים, כמו בסרטים, וחטף שוק חשמלי (לאחר מכן התברר שהאוטו כבר היה דולק, ולא היה בהתנעה שום צורך). לאחר שהובא סון לחדר החקירות, הצליחו חוקרי ה-FBI להוציא ממנו את האמת, כך הבינו שהמטרה המקורית שלשמה נבנה וירוס הטמגוצ'י היא בעצם כדי לזרז את גידול העלעלים הקטנים של הארטישוקים שבמפלי הניאגארה, ובטעות יצר מכונת היפנוט ווירוס קטלני, ואז, כך סיפר, הגיע אליו ילדה קטנה, וחירפנה לו את המוח ביקשה ממנו להראות לה את הטמגוצ'י, אחרי שהוא הראה לה, הממציא לא זוכר דבר, רק ריח מסריח באופן מטורף מאחוריה של הילדה, וכשהוא התעורר, המכונה נעלמה.
לאחר עוד חודש של חקירות של אנשים רנדומליים ולא קשורים, התגלה שהילדה הקטנה הייתה דורה בכבודה ובעצמה, אשר גנבה את הטמגוצ'י והשתמשה בו למטרותיה הנלוזות.

[עריכה] הטמגוצ'י במזרח התיכון

בתחילת דרכו של הטמגוצ'י במזרח התיכון היה הביקוש אליו מטורף עד כדי כך, שכמה חברות סיפרו שהן הממציאות של המכשיר [1], אך לאחר ביקור אחד של ילדה מסתורית במשרדי החברות, הסכימו כולן שהממציאה היא דורה. היקף הצלחת הטמגוצ'י היה כה עצום, עד כי שלושים מפעלים לייצור המשקה "אקטימל" נסגרו, פרצו שתי מלחמות בין ישראל ללבנון, ממלכת הגירים הלבנים נעלמה כלא הייתה, וגם הומצא הסגוואי.

[עריכה] תסמיני הוירוס

וירוס הטמגוצ'י הינו קטלני במיוחד, ומאוד מדבק. הנה כמה תסמינים שיעזרו לכם לדעת האם אחד מחברכם נתפס ברשתה הנוראית של דורה:

  • ישנוניות.
  • הידבקות לקופסת פלסטיק מצפצפת בטענה שהוא מגדל חיה.
  • חום גבוהה.
  • הילול שמה וזכרה של דורה (טפו טפו טפו).
  • אכילת סיני מיני.
  • בעיה קשה בזיכרון לטווח קרוב, ולטווח רחוק, ולטווח של 3.4527019 קילומטרים.
  • סחרחורות.

אם נדמה לכם שאתם מכירים מישהו שחולה בוירוס זה, שימרו ממנו מרחק סביר, והתקשרו ל"מוסד לנפגעי דורה", שם כבר יתפלו בו.


  • [חשוב לדעת!] אפיונים והמחלות שנוצרות מוירוס זה: חרבון פולים כגון פולי חומוס פולי קפה אם ובמקרה קשה ואת\אתה מחרבן\מחרבנת פולי אדיר בלה נא לגשת לרופא ולהשיג חומר משלשל ואם הרקטום עדין כואב יש לעשות בדיקת הרפס עגבת איידס ובגלל אדיר בלה יש לבדוק את מחלת הקוקסינזיצים או בשפתנו הרגילה צורניזם אשר מאופיינת בנציזם.

[עריכה] שקיעת הטמגוצ'י

לאחר הפיגוע בתאומים, הטמגוצ'י שוייך לאלקעידה (זאת בגלל התמונה המפורסמת של בן לאדן משחק בטמגוצ'י, שניות מספר לפני ההתרסקות למשולש ברמודה), החלה ירידה במכירות הטמגוצ'ים ברחבי העולם. לאט לאט איבד הטמגוצ'י את פופולריותו, בעקבות כמה תאונות מצערות הכוללות עשרים ילדים קטינים, מזוכיסט מהופנט, מיליון חבילת מנטוז וטרמפולינה קטנה. עוד מרכיב נוסף שתרם לשקיעת הטמגוצ'י הוא רצח ילד בן 5.התמונה שהייתה לידו הכילה תמונה של טמגוצ'י מפליץ.

[עריכה] הערות שוליים

  1. בין החברות הגדולות שטענו כי המכשיר שלהן: בני גורן בע"מ, ערוץ הילדים קורפיריישן (או CCC), נייקי ועוד

[עריכה] ראו גם

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על טמגוצ'י.
כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות