טרופית

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Adi Einshkenasi ערך זה יותר מנותק מהמציאות משמעון פרס ועליו לעבור שכתוב מידי. איןציקלופדיה מזמינה כל משתמש להציע ערך פחות הזוי במקומו.
"איכס! זה ממש דוחה!"
~ יצחק שמיר על טרופית
"תביא עוד אחת!"
~ יצחק שמיר אחרי עוד 73 טרופיות
"אם אין לחם, תשתו טרופית"
~ מתוך הסימפוניה השלישית של בטהובן


טרופיתקרואטית: Tropski) הוא תרכיז רעל קדום אשר מהווה את הסיבה לכל המחלות המוכרות בימינו , ביניהם הצרעת, צחלפת העציצים, דליה איציק וכדומה.

[עריכה] ההיסטוריה של הטרופית

לטרופית יש היסטוריה ארוכה, אך לאורך כל אורכה ניתן להבחין כי הצד המפסיד תמיד שתה טרופית לפני היציאה לקרב. אפילו בקרב התנכ"י על יריחו - בתלמוד - כתוב :

וישתו היריחויים המניאקים טרופיות עד לשובע וידע אבוס בעליו בדיוק לפני שהחארטות עם השופר כבשו אותם. וימתו היריחויים ויחרבו ויקטלו ויטבלו בשמן זית כי אני צריך תמלוגים.

ספר נביאים חסונים אחרונים, פרק י' פסוקים 10-12כיום חוקרים משערים כי הצלחת הטרופית לשרוד מתקופה כל כך מוקדמת נעשתה בזכות כוהני YYPP (שמם המלא: Yuck Yuck Pooh Pooh או בתרגום מקרואטית : איכסי איכסי פויה פויה) אשר כביכול דיברו את דברי הטרופית בפני העם ושכנעו את העם בדברי חוכמה אשר לא היתה מביישת ערס תל - אביבי ממוצע.

בני גורן חולק על חוקרים אלה, בטענתו המפורסמת: "אני המצאתי את הטרופית, אל תאמינו לשטויות האלה, אמא! הם אומרים שלא המצאתי את הטרופית!" חסידי דעה זו מונים בין שורותיהם את בני גורן עצמו, וכארבעים וחמישה אחוז מחבריו הדמיוניים.

[עריכה] YYPP

הדת נוסדה על ידי סב-סב-סב-סב-סב-סבו של מוש בן ארי אשר אליו דיברה הטרופית הגדולה ואמרה לו ללכת למלך ולהגיד לו לשתות טרופית לפני היציאה לקרב. כשסירב המלך ניסח סב-סב-סב-סב-סב-סבו של מוש בן ארי את המשפט שאין אדם בעל שפיות דעה יכול לסרב לו והוא: "תקנה אחד ואם עד מחר אתה לא קונה עוד 43 טרופיות , החזר כספי." כך , למרות ההיסטוריה הכושלת הצליחה הטרופית להמשיך לחדור לתרבותינו עד ימינו.

[עריכה] תגלית הרעל

בשנת 1796 גילה לואי פסטרמה את ההשלכות המסוכנות של הטרופית. החיידקים בטרופית -המהווים 98% מהטרופית - אוכלים תאי אדם בקצב של 800 תאים בשניה. בעקבות זאת ננקטו מספר צעדים , חלקם קטנים כמו סגירת מפעל הטרופיות וחלקם גדולים כמו פריצת מלחמת הפילים ה-II. בעקבות התגלית של לואי פסטרמה הוצאה הטרופית מהחוק וכיום היא עוברת כמצרך יקר בשוק השחור ומצבו מוגדר כבסכנת הכחדה חמורה.

[עריכה] עתידה של הטרופית

בשנים שלאחר השנים האחרות הטרופית היחידה שנשארה בעולם תמצא כהן חדש, תקים מחדש את הדת ה-YYPP ותנסה לשלוט בעולם. לאחר מלחמה עקובה ממיץ ענבים תנצח יוגורט יופלה את הטרופית בגלל החיידקים הפרו-ביוטיים הידועים כאוכלי נבלות ובלתי ניתנים לעצירה כמו נהירת פרסי לעבר שקל מוזנח .

Wooly ערך זה הינו קצרמר בנושא טרופית. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.
כלים אישיים