יוסי

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
"לך לך יא יוסי"
~ שבתאי צבי על יוסי


"כולם לברוח היוסי מגיע!!!"
~ חומוס על יוסי


"יווווווסייייי!!!"
~ מר.קמארי על יוסי


יוסי הוא שורש בסיס בשפה העברית. השורש מבטא את העצלות של בני האדם להמציא מילים שונות לחפצים ומושגים שונים.


[עריכה] יוסי כמושג לשוני

יוסי הוא מושג לשוני בשפה העברית שנגזר מהשורש יוספוס מהשפה הצ'כואלגבריתסוניתסיניתסורית שהיא אחת מהשפות העתיקות ביותר בעולם. בעבר היה השורש יוסי נפוץ בכל השפות עד שהבינו שמשמעות המילה יוסי היא משמעות נוראית והיא קללה מכוערת שאין לומר אותה ליד אנשים מתחת לגיל 372 ושמונה חודשים. עד היום יוסי היא מילה בשפה העברית אך אנשים אינם יודעים את משמעותה האמיתית.

[עריכה] המשמעות האמיתית של יוסי

בניגוד חריף למה שאומרים בתנך-שיוסי הוא קיצור של השם יוסף שהיה מגיבורי התנך הגדולים ביותר- המשמעות האמיתית של יוסי הוא (ציטוט מהמילון אבן-בראש-שושן) "יוסי הינו מושג המתאר את עצלות האנשים להמציא שמות לחפצים ומושגים שונים"

למושג יוסי יש גם פירוש שונה. המושג יוסי מתאר קללה אפלה ונוראה שמתארת את האדם שעליו היא נאמרה כאוהב חומוס מושבע. הקללה מעוררת צורך בנמצאים להיתרחק מהחוטא שאוהב חומובס וכך מצליחה הקללה לנדא את המסכן מהחברה עד שיראה שהחומוס הוא הדבר שהכי מגעיל אותו חוץ מתמונות עירום שחברים שלו שולחים לו כדי לארות כדי ליטר של קיא בן אדם יכול להפיק.

ליצור היוסי יש תחביב שאין להפסיק, הוא אוהב לרכוב על אופניים במהירות חייזר כאשר לובש ווסט (גופיה) בצבע צהוב מרקר זוהר. את המהירות של יצור זה אי אפשר לעצור או לעקוף מפני שעל שמו נקראת "מהירות הייאווייס".

הינה תמונה המדמה את יצור היייאווס: http://www.ynet.co.il/PicServer2/04062007/1177249/pic-118_wa.jpg


כמובן שישנה חייה אחרת שקוראת לעצמה "יוסי" או "יוסף" או "נאום" או "נחום" או "יוסוף יוסופי" לפי בחירת הקהל הרחב לחייה שיער מטולטל ובלונדי בחצי מידותיו הרחבות והוא קולונרי ברובו הרבוי לשם יוסי/נחום ישנו פרוש לטיני עתיק שאומר "dasfdsgg sdgs g gsh jytki ojgg it" "איש מוזר"

[עריכה] יוסי כשם

יוסי הוא שם פופולארי לבנים מקורו הוא כשם של בת- יוספלה. כיום יוסי [או יוסיה] הוא שמם של בנים בעלי שיער ארוך שחור שומני.

בנוסף, קיים הפירוש המזרחי לשים יוסי המתבטא בעזרת טיקים בעיניים תוך כדי שאומרים את השם, בנוסף את השם ניתן להגיד עם מבטא והוגים אותו כך: "יווואוווס" או "יווואוועוווסיי". בנוסף להכל המבטא את השם הטוב ביותר הוא מר קמרי ..

כלים אישיים