כובע טמבל

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש

כובע הטמבל (ע"ש עמיר פרץ) נוצר לראשונה ע"י קומוניסטים ב-1880 וקצת בתור תוכנית לנצח במלחמת העולם הראשונה.

[עריכה] תחילת דרכו

בהתחלה, היה כובע הטמבל פריט לבוש בסיסי שנועד בעיקר למשיכת תיירים ויתושים נושאי מחלות, אך במהרה נחטף ע"י הקומוניסטים והשתדרג בכך שהוסיפו לו שבב מיוחד שמשתלט על הראשים של חובשיו וגורם לכולם לעשות דברים מטופשים כמו להתפלל,
להאמין בזכויות שוות לנשים ולגברים, לאכול לביבות ולראות Nyan cat בלופ עד שיתפוצץ להם המוח, ואפילו להצטרף לכוחות הרשע שלהם כצבא זומבים. לאחר מכן השתמשו בו כסמרטוט לספונג'ה ומאז שכחו ממנו.

[עריכה] תהליך הייצור

המרכיבים הסודיים להכנת הכובע (שלא נדבר על השבב הסודי) לא ידועים לאיש בעולם, חוץ מג. יפית משום מה. המדענים המומחים שלנו משערים כי התהליך דורש סחיטה של מיצי הקיבה של עטלפים תמימים ופחות תמימים לתוך מסננת בגודל של מסננת,
ואז ערבוב שלהם עם קורט מלח, קמצוץ של רשע ו-19 מקלות קינמון (בשביל הקטע). לאחר מכן אופים בתנור ל-30 דקות פלוס מינוס 30 דקות, וכשזה לא עובד הולכים לחנות הבגדים הקרובה (שהיא בעצם לא כ"כ קרובה כי היא באמצע קיבוץ) וקונים כובע טמבל אותנטי. מיטב המדענים שלנו ניסו לשחזר את התהליך, אך מפאת חוסר הקיום שלהם נכשלו במשימה. תוצאות המחקר שלהם היו מוצלחות - הם גילו בשנת 1745 וחצי, עד כמה שזה הגיוני, את המרכיב הסודי לכובע הטמבל - נוצה של עוף הבוץ. שלחנו את הגיבור הנועז ביותר שלנו, ריצ'רד ניקסון,
להשיב את הפריט הקסום הנ"ל, אך עוד לא התקבלו תוצאות המסע שלו (נכון ללפני 1000 שנה בערך...). כמו כן לפי התאריך שבו יצא למסע, לדברי שר האוצר לשעבר שלנו גרגמל, שבמקרה היה ביום שישי (התאריך, לא גרגמל!...) נוצר השיר "יום שישי" ע"י גורמים קומוניסטים קיצוניים ונקבע יום החג אצל המוסלמים - יום הגמירה (ראה - הזין שלי).

Attention niels epting 01 ערך זה הינו מלא בפרטים לא חשובים
דבר זה נובע מרצונו להיות בעל כמה שיותר קישורים ובכך להפוך לערך מופלץ. איןציקלופדיה מתנגדת לכך באופן חוקי, משפטי, פוליטי, מדיני וכל הנובע מכך.
[עריכה] תפוצתו

כובע הטמבל נפוץ בעיקר בקרב האתאיסטים, טלטאביז, קומוניסטים, מיקי בוגנים, לטאות קסומות, קשתים רמה 47, חרג'וקים, חלוצים שיכורים, אנשים שקוראים להם אהרון, דובי מים, 4, פכי שמן, פכי זבל, טוסטר משולשים, ארמגדונים, כנסיות, עצי עגבניות ותולעי משי בלתי-נראות.

[עריכה] שימושו כיום

[עריכה] ראשית כל

אין.זה סתם כובע מטופש.

[עריכה] שנית כל

כן, שנית כל. אל תתעסקו איתי, Grammar Nazis!... שנית כל, גם בימינו משתמשים בשבב המיוחד שבאביזר בתור קרן לייזר למטרות אקדמאיות בלבד (לייבש ביצות ופקאצות). כמו כן נאלצים כמה פראיירים ללמוד על כל זאת ועוד בבצפר.

[עריכה] כובע הטמבל וקומוניזם

במהלך השנים כובע הטמבל היה תוצר לוואי של קומוניסטים חסרי חיים שבעטו אותם כל הדרך מאוקראינה למדינת היהודים והחליטו שקרחת זה כבר נייט,
אז הם אמרו "בוריס בוא נעוף" והגיעו למפעלים בקיבוצים שונים ברחבי הארץ (המקור לרוב תיאוריות הקונספירצייה המפורסמות) על מנת להתחיל לייצר את הנשק שלהם להשמדה המונית - כובע הטמבל.

[עריכה] תחילת הקומוניזם

כת הקומוניזם קמה עם צילום הסצנה בבובספוג - הסרט כאשר פלנקטון שם לכל הדגים הליברליים קסדות שנבנו מעבודת יתר ברפת (אין צורך להוסיף, גם ככה זה נשמע חסר חיים) שהשתלטו להם על המוחות. מאז הכת מנסה תמיד להשתלט על המוחות של כולם ולגרום לכולם להאמין באל שלהם, אל המשמש.

Hammer and sickle
אזהרה: קומוניסטים!

דף זה עלול להיות תחת שליטה של ה-KGB ו/או ולדימיר פוטין, ולדימיר לנין, קארל מארקס, יוסי סטלין.


[עריכה] אגדות אורבניות

בניגוד לדעה הרווחת, כובע הטמבל לא נוצר מסיבי צמר של כבשים ואף לא צמחים, הוא נוצר מהתהוות הרשע עצמה, והשטן בכבודתו ובעצמו נותן פקודות לחובשי הכובע (או בראשי תיבות - ח"כים) כך שהם עושים את מעשי הרשע על פני אדמות שלו (כגון פרסומות בדיוק לפני הקטע המותח, צנזורות ושירים בשם יום בשבוע).
עוד שמועות חסרי בסיס שהוכחו כשקרים הן:

1.כובע טמבל זה שם כיסוי למחתרת סודית של ה-FBI בישראל
2.כובע טמבל זה השם שהבריטים נתנו למבצע עופרת יצוקה
3.כובע טמבל זה "קומוניזם" ביידיש
4.כובע טמבל לא הוציא תעודת בגרות
5.אפשר לשים כובע טמבל עם המצחיה לכיוון העורף - בלי להסתנוור
6.קומוניזם זה כובע טמבל (למי שבאמת התייחס ברצינות לדף הזה)
7.לכובע טמבל יש שלוש פינות
8.כובע טמבל הוא פחות פופולארי מרבקה בלאט
9.כובע טמבל זה הצעקה האחרונה שתצעק בחיים שלך אם אי פעם תזכה במזל הרע לראות אחד
10.(הכנס בדיחה על מטרוסקסואלים כאן)
11.כובע טמבל זה מוחשי
12.כובע טמבל יכול לרפא או לחילופין לגרום לאנשים להיות חולים בסרטן
14.כותב המאמר הוא נוצרי
15.הכובע קאובוי של צ'אק נוריס זה כובע טמבל
16.כובע טמבל בא גם בטעם גריל
17.כובע טמבל יכול לשמש כאמצעי מניעה
18.קומוניסטים המציאו את הבדיחה: "למה כובע? כי ככה כובע, טמבל!"
19.בכובע טמבל יש 140% בד טבעי
כלים אישיים