כלבים נגד חתולים (סרט)

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Bouncywikilogo
אזהרה: ערך אמיתי

עקב אילוצים שונים בהם נתקלה מערכת איןציקלופדיה, ייתכן שדף זה מכיל עובדות אמיתיות במינון העולה על המותר על פי חוק. מערכת האיןציקלופדיה מבקשת להבהיר כי היא אינה אחראית לכל נזק שייגרם כתוצאה משימוש בלתי מבוקר בעובדות הכלולות בערך זה.


Hitman2 משתמש זה הינו רוצח שכיר משוגע וכנראה אתם מטרתו הבאה! נוסו על נפשותיכם!!!


"כלבים נגד חתולים זה סרט מדהים!!!"
~ ילד שקרן על הסרט כלבים נגד חתולים


"למה הכלבים נעלבים? כי הם בני כלבים!"
~ שבתאי צבי על כלבים


"אני לא מבין מה פתאום הכלב מת...טיפלתי בו כמו שצריך! האכלתי אותו, נתתי לו תרופות, נתתי לו מים, עשיתי לו אמבטיה...סחטתי אותו אחרי שסיימתי לשטוף אותו..."
~ יובל המבולבל על הכלב שלו
כלבים נגד חתולים הוא סרט, אשר מדענים חושבים אותו לאוייב הציבור מספר 1 בעולם. הסרט מספר את סיפורם של הכלבים והחתולים במלחמותיהם, שמתנהלות ממש מתחת לאף של בני האדם.

[עריכה] הדמויות

[עריכה] הכלבים

 • לו - כביכול הגיבור של הסרט. לו הוא כלב ביגל דיסלקט ופתי מאמין, שמאמין לכל שטות שיוצאת מהפה של שאר הכלבים. הבעלים הקודם שלו העיף אותו מהבית בגלל שכשלו גילה שהראל סקעת הוא הומו, הוא התחיל להשתולל בבית בגלל שהוא מעריץ שלו. מדענים חושבים שלו נולד דיסלקט בגלל שהוא היה הגור האחרון שנולד (הוא היה אחד מתוך 15 גורים). לאמא שלו לא היה כוח לעוד גור, אז היא נתנה לגרביל לגדל אותו, והגרבילים, כידוע, הם החיות הכי פרימיטיביות והכי טיפשות על פני כדור הארץ (חוץ מכלבים, שהם החיות הטיפשות ביותר - במחקרים מדעיים נמצאו הוכחות לכך).
 • בוץ' - כלב רשע שהתוכנית שלו היא להשתלט על העולם בשביל לנקום בבני האדם. מומחים לבעיות התנהגות בכלבים, סבורים שבוץ' עבר טראומה כשהיה גור. העדויות מצביעות על כך שכשבוץ' היה גור, הייתה לו שמיכי שהוא מאוד אהב. יום אחד, הבעלים של בוץ' החליטו לכבס את השמיכי בגלל שהיא הייתה מלוכלכת מאוד (היא שימשה את בוץ' בתור חיתול). כשהחזירו לו את השמיכי, בוץ' ממש כעס ומאז החליט לנקום בבני האדם.
 • באדי - כלב דם (בלאדהאונד) עם פיגור שכלי. מומחים טוענים כי בצילומי הרנטגן שהוא עבר, ניתן לראות שמוחו קטן יותר ממוח של תולעת. כשרק התחיל לשרת את צבא הכלבים, באדי גילה באחת במשימות שלו שהחתולים מתכוונים לפרוץ לבסיס הצבאי של הכלבים. החתולים, שידעו שמאז ומתמיד באדי היה אידיוט, שיכנעו אותו להצטרף לארוחת ערב. באדי כמובן נענה להזמנה, והופתע לגלות שהחתולים הכינו לו ג'קוזי של מים רותחים בסיר ענק, ועוד יותר הופתע לגלות, שצעצועי האמבטיה שהחתולים נתנו לו, נראו כמו חתיכות גזר ואנשובי. באדי ניצל בנס בגלל שבאמצע הוא הפליץ, והריח היה כל כך דוחה, שהחתולים העיפו אותו משם.
 • החנון - כלב מסוג סיני מצויץ. בסרט הוא מופיע עם שם בדוי, אך שמו האמיתי הוא "פוסי דוגי דוג בלצ'ל". הוא חנון מחשבים וגם הומו, שמעריץ את הראל סקעת, רוני סופרסטאר ואת התוכנית קוד ליוקו. כשהוא רק התחיל לעבוד בריגול אצל הכלבים, הוא גילה על תוכנית סודית של החתולים. הוא ריגל אחריהם וכמעט הצליח, אבל ברגע האחרון הוא היה צריך ללכת להתפנות דחוף. הוא קפץ ממקום המחבוא שלו בצעקות של "אני לא יכול יותר!", וחיפש עץ בסביבה בשביל להשתין. החתולים תפסו אותו וניסו להרוג אותו, אבל משום שהוא כלב כל כך מטומטם, אפילו אלוהים לא רצה לקחת את הנשמה שלו. החתולים ניסו להטביע אותו, להעלות אותו על המוקד, לחנוק אותו ולחשמל אותו, אבל שום דבר לא הצליח. החתולים ניסו גם לתלות אותו על עמוד החשמל, וזה כמעט הצליח, אבל כל 5 דקות בערך, הכלב הזה צעק שהוא חייב ללכת להשתין. הרעש היה בלתי נסבל, אז החתולים החליטו לנתח אותו, וניסרו חצי ממוחו הקטן ממילא.
 • איידי - כלבה פקאצה. בוץ' היה המאהב שלה, אבל בגלל שאיידי לא הסכימה להזדווג איתו, הוא אנס אותה, ומאז היא עזבה את צבא הכלבים לאות מחאה. אך איידי חזרה לצבא כשלו התקבל, והחליטה לסלוח על זה שבוץ' אנס אותה, ועוד בלי קונדום. איידי שונאת חתולים כי כשהיא והחברות שלה הלכו לשופינג בקניון "המזבלה", היא גילתה שהחתולות גמרו את כל המלאי של האוכל והבגדים שהיו במבצע. מאז, היא שואפת לגלות איפה נמצאות החתולות האלו, ולגנוב להן את הבגדים והאוכל שהן קנו.

[עריכה] החתולים

 • מיסטר טינקלס - חתול פרסי רב עוצמה והמנהיג של ההחתולים. הוא חי חיי נוחות עוד מאז שהיה חתלתול קטן, יחד עם הבעלים האוהב והעשיר שלו. אבל יום אחד, הכלבים נכנסו ועשו פשיטה על הבית, ובדרך הפכו את הבעלים של מיסטר טינקלס לצמח (סוג של מחלה קשה שאין אפשרות להבריא ממנה). מאז, מיסטר טינקלס החליט להתחיל מלחמה חדשה נגד הכלבים, יחד עם עוזריו הנאמנים.
 • העוזר - שמו לא מוזכר בסרט, אבל קוראים לו מרטי. שונא כלבים בגלל שזרקו אותו מהבית כשהבעלים שלו הביאו כלב חדש. ועוד יותר גרוע - הכלב לקח לו את הפלייסטיישן שלו, שהוא שיחק איתו כשלא היה לו מה לעשות בבסיס הצבאי של החתולים. מאז הוא רוצה לנקום בכלב הזה.
 • החתול הרוסי - גם שמו אינו מוזכר בסרט, אבל ידוע שהכינוי שלו הוא "מכסח הכלבים". יש לו בעיות עיכול, והוא מנצל את העובדה הזו לטובתו: הוא בולע דינמיט, פצצות ונשק דומה, ויורק את זה בשעת הצורך. התחביבים שלו הם: להשתכר, הימורים, פיצוץ מפקדות סודיות של כלבים, לשחק ב"להרוג את הכלב" וכדומה. שונא כלבים שנאת נפש. כשהוא היה גור, הוא חגג את יום ההולדת שלו והזמין חתולים וכמה כלבים. החתולים נתנו לו מתנות שהכילו בין היתר גם הוראות להרכבת פצצה, חבילה ענקית של דינמיט ואבק שריפה. הכלבים החליטו לתת לו מתנה משותפת, וקנו לו רובה צעצוע. ה"מכסח" כל כך כעס, ונשבע לנקום בכלבים על המעשה הזה.
חתול לבן

נראה חמוד? אולי ממש עכשיו הוא תולה את הכלב שלכם על פסגת האוורסט...

[עריכה] העלילה

הכלבים, מהסיבות הנ"ל, החליטו להישתלט על העולם ולהשמיד את האנושות ואת החתולים. הבעלים של לו עמד לפתח נוסחה נגד אלרגייה לכלבים, והכלבים מתכוונים לשנות את הנוגדן שיגרום לאלרגייה לחתולים. כשלו הגיע לבית החדש, הכלבים עשו לו שטיפת מוח, וספרו לו שהחתולים מנסים להשתלט על העולם. כיאה לפתי דיסלקטי, לו מאמין, ובעזרת מזל טהור (הכולל גם גרעפסים ופלוצים מסריחים), הוא מצליח להשאר בחיים כשהחתולים הנינג'ות פלשו לביתו.

מיסטר טינקלס מנסה שיטה אחרת: הוא קורא לחתול הרוסי בשביל שיהרוג את לו ושאר הכלבים שיצטרפו אליו. החתול לא מסכים, אז מיסטר טינקלס עובד עליו ואומר לו שהוא עלה לגמר האליפות במשחק "להרוג את הכלב". החתול הרוסי מתלהב ומנסה לבצע את המשימה. הוא הולך אל הבעלים של לו, ומעמיד פנים שהוא חתלתולה חמודה ומתוקה. הוא נכנס לביתו של לו, ומתחיל לתכנת פצצה. הכלבים (לו וחבורת האידיוטים שלו, ראו "דמויות"), נכנסים, והחתול הרוסי מנסה להרוג אותם. למרבה הצער, לו אכל 21 קופסאות שימורים של "שעועית סנו", בגלל פרסומת של ג.יפית. לו תקע גרעפס, והחתול הרוסי ברח מרוב גועל.

אחרי הכישלון הזה, מיסטר טינקלס אסף את כל החתולים, ויחד הם מצאו רעיון: הם איימו על הכלבים שאם הם לא יתנו להם את הנוסחה, את הפלייסטיישן, את הרובה ואת הנשק שהם חייבים לחתולים, הם יכריחו אותם לאכול.........ברוקולי!

הכלבים נבהלו, והתחילו לדון באפשרויות שנשארו להם. בעזרתם של הגרבילים ושל ג. יפית, הם מחליטים להיכנע, והחתולים ניצחו!
חתול

רוצח שכיח מצבא החתולים


20px-Stop hand אזהרה!
הפיסקה שכרגע סיימת לקרוא הכילה פרטי עלילה!


[עריכה] נשק ותכסיסים

מפני שהכלבים הם סתם חיות עם מוח של תולעת, הנשק העיקרי שלהם הוא גרעפסים, פלוצים, הצפה בעזרת הזלת ריר וכדומה.

הנשק של החתולים כולל: חומרי נפץ, פצצות, רובים, מטוסי קרב, ברוקולי, מתכון לכלב ברוטב ועוד. חטיפי כלבים, צלחות פריסבי וצעצועים של כלבים, הם הנשק המסוכן ביותר של החתולים.

[עריכה] יוצר הסרט

ליוצר הסרט קוראים לורנס גוטרמן. מאחר שרק מוגבל וחולה נפש יעשה סרט גרוע ומעוות כמו "כלבים נגד חתולים", מומחים ופסיכאטרים החלו לעקוב אחריו, וגילו שהוא סובל ממצוקה נפשית קשה.

לפי עדויות, הוכיחו החוקרים שלורנס גוטרמן סובל מטראומת ילדות. הטראומה התרחשה כאשר גוטרמן היה בכיתה א-, והיה לו מחשבון מדעי, שבעזרתו הוא הפך לחנון של הכיתה, ועם המחשבון הזה הוא פתר אלפי נוסחאות מתקדמות בפיזיקה.

יום אחד, לורנס גוטרמן ישב בחצר ביתו, ופתר תרגילים מורכבים להחריד. פתאום, חתול אחד לקח את הסנדוויץ' של גוטרמן יחד עם המחשבון אהוב ליבו. מאז, החליט גוטרמן לנקום בחתולים, והרעיון שבא למוחו הוא לאסוף כלבים ובובות מתוכנתות של חתולים, וליצור סרט חולני שמעוות את האמת, שיראה שהכלבים מנסים להציל את העולם מפני החתולים הרשעים. הוא נתקל בכמה בעיות בדרך, ביניהן מותו של לו בעקבות פלוץ שהוא תקע. לורנס שיבט את לו ויכול היה להמשיך. לאחר מכן, בוץ' התרגז על לורנס גוטרמן כשהוא נכנס לחדר בזמן שהוא ניסה שוב לאנוס את איידי בלי קונדום! (בוץ' ניסה לאנוס אותה), והוא עשה את זה בלי קונדום!

לורנס נהרג, אך כמה חברים ביקשו שישבטו אותו, וכך הושלם הסרט.

כלבים נגד חתולים (סרט)
חתלתול פרסי משחק

חתול
יפה? נראתי זוועה בתחפושת של צ'יוואווה במשימת ריגול
מתוק? הייתם צריכים לראות מה עשיתי לכלב שלכם כשלא הייתם בבית...
מפונק?

גדלתי בסיביר!

נחמד?

הסגרתי אתכם לצבא של החתולים!

חמוד?

עזרתי לחתולים להשתלט על העולם!

אבל חיית מחמד מושלמת?!

השתגעתם...אתם בטח לוקחים סמים...אבל בגלל שאתם משלים על עצמכם את הדברים האלה - אתם אוהבים אותי! בגלל זה לא אכפת לכם שאני התגלמותו של השטן, בגלל זה לא אכפת לכם שתליתי את הכלב שלכם על עמוד החשמל, ובגלל זה גם לא משנה לכם שהסגרתי אתכם! מיאו!

כלבים נגד חתולים (סרט)
כלבלב

כלב
נאמן? הסגרתי אתכם לחתולים בשביל שיעזבו אותי!
צייתן? אני סתם מתחנף אליכם.........
רודף אחרי חתולות?

להיפך..אני בורח מהן...אאהה!!!חתול! אני מסתלק מכאן!

שומר על הבית?

אני רק מזכיר לחתולים שאין לי מה לתת להם, לא נשאר לנו לא המחשב, לא הפלייסטיישן וגם לא הוודקה כי הם לקחו הכול!

חמוד?

החתולים גזרו לי את הזנב, מתחו לי את האף ומשכו לי באוזניים, ואתם חושבים שזה חמוד?!

אבל חיית מחמד מושלמת?!

השתגעתם...אולי השתכרתם קצת יותר מדי...אני עושה את כל זה רק בשביל שלא תעיפו אותי מהבית..מה אני אעשה שפ לבד?בחוץ?בחושך?עם כל החתולים?...אגב, גם את הטלוויזיה נתתי לחתולים...

[עריכה] הפרעות בריאותיות

הסרט "כלבים נגד חתולים" נחשב לאוייב מספר 1 בעולם. המדענים סבורים שהסרט הזה הוא הגורם המרכזי לטמטום, להולדת הומואים, אוהבי כלבים, גרבילים, מעריצים של רוני סופרסטאר ועוד כל מני תופעות איומות אצל בני האדם.

[עריכה] זהירות!

אם ראיתם את הסרט, עליכם לנקוט בצעדים הבאים:

 1. להעיף את הכלב מהחלון של הקומה החמישית/ לזרוק אותו ממגדל התאומים.
 2. לקחת את הכלב המרוסק ולהכין ממנו אוכל לחתולים.
 3. לאסוף חתימות נגד ג.יפית.
 4. להפסיק להיות הומואים.
 5. לשנוא את הראל סקעת, רוני סופרסטאר ואת קוד ליוקו.
 6. להכין את המצבה ואת הצוואה שלכם.
 7. למות.
 8. להזכיר לכל מי שרוצה לראות את הסרט מה קרה לכם.
צפיה בערך זה כרוכה בתשלום סימלי של 1000 שקלים חדשים. החשבון נשלח לספק האינטרנט שלך.
כלים אישיים