לילית

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש

לילית, הידועה גם בשם נשמה תועה, היא משוררת צעירה המשתייכת לזרם האימו המאופיין במורבידיות ומלנכוליה.

[עריכה] חייה

האהבה וכן הסקס תופסים חלק ניכר ביצירתה של לילית, אך למרבה האבסורד, מעולם לא זכתה באחד מהם בחייה. עקב השתייכותה למזל עקרב, השייך לכוכב הלכת פלוטו, לילית ניחנה בחשק מיני עז, ולפיכך עוד מילדותה ניסתה לממש אותו, אך ללא הצלחה.

בן זוגה הראשון היה לוציפר, אותו פגשה בערבות סיביר בהיותה ילדה בת 4. הלה עזב אותה לאחר שבוע בתואנה שאין בליבו מקום לאהבה - מלבד לאהבת המאכל המרוקאי קוסקוס. פרידה ראשונה זו הותירה בה צלקות, ובאותה תקופה כתבה את ספרה הראשון "העדפותיו הקולינריות של כוכב השחר".

שנתיים לאחר מכן, בהיותה בת 6, פגשה את הזמר הצרפתי הנודע ז'ראר ויי במצעד אליו נקלעה. הייתה זו אהבה ממבט ראשון - אהבתה הראשונה של לילית. לאחר שלושה ימים הם נפרדו בעקבות תקרית מצערת הכוללת צללית שחורה.

באותה תקופה הדרדרה לילית לפציעה עצמית מתוך הרגשות שגאו בה. לאחר מכן כתבה את השיר המפורסם ביותר שלה, "תסכול מיני".

בתקופת נעוריה ידעה בני זוג רבים, אך איש מהם אינו נענה לאהבתה. במרבית הפעמים, בני הזוג נפרדו ממנה לאחר תקופת זמן קצרה; להוציא מערכת יחסים אחת שנמשכה שלוש שנים וחצי, עם שחקן הכדורגל הראל סקעת, אך הם לא מימשו את אהבתם בשל נטייתו ההומוסקסואלית של סקעת.

[עריכה] יצירתה

יצירתה של לילית משתייכת לזרם האימו הפואטי המודרני. היא מתאפיינת במטאפורות מעולם המיסטיקה, הפנטזיה והכדורגל. ניכרות ביצירתה השפעות מכתביו של ז'ראר ויי, אבי הז'אנר, אך בניגוד אליו אין היא מרבה בתיאורים גרפיים של מחלות ממאירות בשל התעניינותה המתונה יחסית בנושא.

[עריכה] צאצאיה

בניה של לילית הם רבים, וירשו מאימם את אהבת השירה. שיריהם הארוכים והנוגים משמשים אותם כנשק נגד אויביהם המושבעים - האורקים וצופי הקולנוע.

ביתה של לילית נקראת נעמה, היא חיה בחוף נואיבה וניזונה מגבינה משולשת.

Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא לילית. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.
כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות